پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
با توجه به جدا نشدن یاکوئینتا از یوونتوس در نقل و انتقالات تابستانی ، دیگه لزومی نداره که تاپیکش در انجمن بازیکنان قرضی بمونه و به انجمن "بازیکنان" منتقل میشه ...

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چقد او گلی که به چلسی زد رو دوست دارم!!!چقد قشنگ کار شد اون گل!!!چقد هیجانی رفت پیشه تماشاگرا.دلم واسه بازیش تنگ شده.اینو مطمئنم حداقل از کوا و ماتری بهتره!!! برگرد به زمین با تعصب :rose:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
من یاکو رو واقعا دوسش دارم ، خیلی خیلی بیشتر از هر دوتا مهاجم فعلیمون . اما واقعا دلیل این حقوق بالاش رو نمیفهمم . هم اندازه ی مارکیزیو و کیه لینی آخه ؟ هرچند فکر نکنم بیشتر از چند بازی بهش برسه ، اما امیدوارم توی همون چند بازی هم بتونم دوباره همون یاکوئینتا رو ببینم ...

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
دیشب سر گل اول جاش خیلی خالی بود وگرنه حتما گلو به نام خودش ثبت می کرد :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان بعد از بوفون که 6 میلیون میگیره و پیرلو که 3.5 میگیره، یاکوینتا سومین حقوق بالا رو تو یووه میگیره با 3 میلیون :np: مارکیزیو و کیلینی هم تنها 2 بازیکن دیگه یووه هستند که 3 میلیون می گیرند ولی اون دوتا از ارکان تیم هستند. یاکوینتا چیکار می کنه الان ؟ اصلا کسی تو عکس های تمرینات هم دیدتش ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بالاخره باید تاوان اشتباه گذشتگان رو بدیم ، پارسال هم بخاطر اشتباهی به اسم آمائوری 4.5 میلیون پیاده شدیم :no:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
از بهترین گل زنان سری آ.این هم با اینکه سنش خیلی زیاد نیست.فوتبالش تموم شد :Facepalm:
خیلی ناراحت شدم پارسال بازیکنایی مثل فابیوگروسو ,آمائوری,وینچنزو که معلوم بود بهشون بازی نمیرسه نگه داشتند
میرکو هم امسال از کاوانی و کاسانو عقب افتاد.گل بزن دیگه :1:
[img width=480 height=227]http://up.vatandownload.com/images2/codlddudrd8hgmd93uu4.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پدرش که مدیر برنامه هاش هم هست : - من نمی فهمم، وینچنزو چه کار اشتباهی کرده ؟ اون همیشه احترام گذاشته، همیشه به سختی تمرین کرده. حالا اگر چند بار مصدوم شده باید اینطوری در خروج بهش نشون داده بشه ؟ - اون همیشه مودب بوده، به همه احترام گذاشته ولی با این حال نه باشگاه نه مدیریت هیچ حرفی با ما نمی زنند. - وقتی یووه روزگار بدی داشت، وینچنزو برای اونا موند و حضور داشت. ولی وقتی مصدوم شد، باهاش یه جوری رفتار کردن انگار یه تازه وارده. - با تمام احترامی که برای آقای آنیلی قائلم، این رفتار عادلانه نیست. نمیشه یه انسان رو به این شکل از لحاظ روانی نابود کنید. - هیچ پیشنهاد مهمی ما برای وینچنزو دریافت نکردیم که بخوایم اون رو از یووه ببریم. اون زمان که وینچنزو مصدوم نبود ما پیشنهاد هایی از تاتنهام و زنیت رو رد کردیم به خاطر یووه. - این فصل یووه بنتنر رو می خره درحالی که وینچنزو هست. حتی فصل پیش هم جای استفاده از اون اون بوریلو رو گرفتند. من معنی این پول خرج کردن ها رو نمی فهمم. مگه وینچنزو چه رفتار اشتباهی داشته ؟ - وینچنزو این روزا تنهایی تمرین می کنه، ولی بازم ما هیچ دشمنی با یووه نداریم. این که سرنوشتش چی بشه رو در حال حاضر نمی دونم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر نمی کنم کلا از سوی باشگاه یاکوینتا در اختیار تیم و مربی قرار داده شده باشه. ولی انصافا تو این مجموعه مهاجم های ضعیف، یاکوینتا قطعا حرفی برای زدن داره. منظورم صرفا از لحاظ عملکرد نیست، یاکوینتا از 4 فصلی که تو یووه بوده فقط یه فصلش بیش از نیمی از بازی های فصل رو انجام داده و با این حال آمار گل زنیش در حد فصل های کامل مهاجم های فعلی یووه بوده. نمی گم ستاره است، نمی گم نیاز یووه رو رفع می کنه، نه واقعا اینطور نیست. ولی مهاجم که گل زدن گاه و بیگاه رو بلده حداقل ! اما منظور من بیشتر اینه که، یاکوینتا یه مهاجم قد بلنده، قوی، پر از دوندگی و جنگنده است. اینقدر دوندگی داشت که پیش میود وینگر بازی کنه توسط مربی هاش. دقیقا چیزی که کونته می خواد. همه خصوصیاتش به چیزی که کونته نیاز داره می خوره. بازیکن بسیار پرتلاشی و زحمت کشیه. حیف که اینقدر مصدوم شد و فوتبالش خراب شد. ولی به نظرم یاکوینتا ساخته شده برای سبک بازی یووه فعلی !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا حق با رضاست ، نمیدونم چرا سعی نمیکنن تا به یاکوئینتا هم میدون بدن ، شاید جواب گرفتیم ، شاید کاری کرد که حداقل تا نیم فصل این معضل مهاجممون برطرف شد

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
واقعا همینطوره ... کاش به یاکوئینتا حداقل 1-2 بازی ، بازی بدن . عقل حکم میکنه تو تیمی که مهاجمای اصلی بخاری ندارن و دفاع و هافبک دارن جورش رو میکشن ، حداقل همه ی مهاجما یک بار امتحان بشن . اونم مهاجمی که داره دوبرابر مهاجم ثابت ما حقوق میگیره ! وضعیت خط حمله ی ما بغرنج تر و بدتر از این که دیگه نمیشه ! البته من مطمئنم یاکو خیلی خیلی بهتر از ماتری و بندتنر برای ما بازی میکنه .

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
یاکویینتا واقعا خوب بود حتی الان اگه خیلی هم ضعیف باشه از اون بندتنر بهتره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
در تائید پست دوستان..البته نمیخوام یاکی رو زیاد بزرگ کنم چون اونم به هیچ وجه مهاجمی تاپی نبود و از این به بعد هم نمیشه ولی اون گلی که یاکی به من سیتی تو انگلستان زد رو عمرا مهاجمین فعلیمون بزننش...و ایضا این رو هم در نظر بگیرید که یاکوئینتا زمانی برای یووه گل میزد که بازیساز یووه پولسن بود نه پیرلو!!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
البته اینم اضافه کنم که کونته بارها بهمون ثابت کرده که اگر بازیکنی بازی نمیکنه آماده نیست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

البته اینم اضافه کنم که کونته بارها بهمون ثابت کرده که اگر بازیکنی بازی نمیکنه آماده نیست

کمال اصلا حرفت رو قبول ندارم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

کمال اصلا حرفت رو قبول ندارم

می شه مثالی بزنی؟ :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

می شه مثالی بزنی؟ :1:

نمیخوام مثال رو خیلی به فصل پیش برگردونم که مواردش زیاده . تو همین فصل کوا بازی چلسی فوق العاده بود . بازی بعد 2 گل زد . بازی بعدش چون گل نزد تعویض شد و دیگه بازی بهش نرسید . اصلا نمی تونم درک کنم که از یک مهاجم تو این سبک انتظار بره هر بازی گل بزنه . اونقدر که به این جووینکو ناآماده فرصت هم میده حرفتون رو نقض می کنه . اگه به کوا هم اینقدر فرصت میداد بدون شک از جووینکو بهتر بود .
کونته کاری که با آمائوری کرد داره با یاکوئینتا هم می کنه .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
یعنی الآن پوگبا هم آماده نیست ؟ :1: جووینکو آماده است که اینقدر داره بازی میکنه ؟ به یاکوینتا هم فرصت داده نشده که بشه گفت آماده هست یا نیست . البته قضیه یاکوینتا یه خورده فرق میکنه با کوا و پوگبا و ماتری که تا میدرخشیدن میذاشتنشون رو نیمکت . شاید بحث علاقه باشه که از یاکوینتا خوشش نیاد کونته یا این فکر رو داشته بشه که به درد سیستمش نمیخوره ، مثل کراسیچ ...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

نمیخوام مثال رو خیلی به فصل پیش برگردونم که مواردش زیاده . تو همین فصل کوا بازی چلسی فوق العاده بود . بازی بعد 2 گل زد . بازی بعدش چون گل نزد تعویض شد و دیگه بازی بهش نرسید . اصلا نمی تونم درک کنم که از یک مهاجم تو این سبک انتظار بره هر بازی گل بزنه . اونقدر که به این جووینکو ناآماده فرصت هم میده حرفتون رو نقض می کنه . اگه به کوا هم اینقدر فرصت میداد بدون شک از جووینکو بهتر بود .
کونته کاری که با آمائوری کرد داره با یاکوئینتا هم می کنه .

خوب مثالی زدی
همون کوا بزای با فیورنتینا تو هپروت بود کلا تا تعویض شد
بعد از اون هم هر وقت بازی کرد نا امده بود پس نشون داد نبودش در ترکیب اصلی بی خود نبوده
جووینکو نا اماده خیلی خیلی بهتر از کوا است که اصلا در جریان بازی حضور نداره هو وقت هم بهش پاس بدی با هر فاصله ای شوت می زنه :waiting:
امائوری که اصلا نیاز نداره ............اصلا بازیکن نمی دونمش
یاکوئنتا 2 فصل هست که......بازی دانش با وچود مهاجم هایی مثل کوا یا ماتری خیانت هست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
محمد توضیح داد
ولی

یعنی الآن پوگبا هم آماده نیست ؟ :1:
جووینکو آماده است که اینقدر داره بازی میکنه ؟

پوگبا کلا در 3 بازی اخیر فقط بازی با اینتر بازی نکرده که اونم هممون میدونیم بخاطر تموم شدن تعویض ها بود

محمد در مورد سبا ج داد ، شما الان بازیهای سبا رو میبینید فکر میکنید متری و کوا بهتر بازی میکنند ، در حالی که اینطور نیست ، سبا حداقلش فصل پیش از همه ی مهاجم های فعلیمون گلزن تر نشون داد ، همین باعث میشه که آدم بیشتر بهش دل ببنده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی