پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
976 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از بازیکن هایی بود که با تمام وجودش بازی می کرد برای همین همیشه دوست داشتنی بود. خیلی مصدوم می شد و فرمش رو از دست داده بود. اون آخرین سری که بازی می کرد برا یووه به شکل باور نکردنی هرچی توپ ساده و تک به تک بود خراب می کرد. یادمه وقتی هم قرضی از یووه رفت گفت از کسی دلخور نیستم و کسی رو مقصر نمی دونم، خودم خیلی مصدوم می شدم. سنش هم دیگه بالاست، با همه ی تعصب و اخلاق خوبی که داره، فکر نمی کنم به کار یووه بیاد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اصلا به کار یووه نمیاد و مهم تر اینکه کونته هم اعتقادی بهش نداره و بدون شک اگه تیمش رو معرفی ننه شرایط امایوری براش پیش میاد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم تیمش رو زود انتخاب کنه تا برخورد بدی رو که با امائوری داشتن لااقل با اون نداشته باشن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
هر چی باشه از بوریلو بهتره . تازه اگه بود بیشتر از بوریلو می تونست به تیم کمک کنه .

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

هر چی باشه از بوریلو بهتره . تازه اگه بود بیشتر از بوریلو می تونست به تیم کمک کنه .

واقعا ...
خیلی دوسش داشتم ! خدایی خوب گل میزد .
یه گل روی پاس آکوئیلانی فکر کنم به میلان زد ؛ از پشت محوطه قیچی مانند ! زد ؛ هنوزم که هنوزه اون به وجد میارتم ! :1:
ایشالا بیاد جای بوریلو ...

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
خیلی دوستش دارم واس همین دعا میکنم بره تو یک تیم دیگه تا فیکس بازی کنه و خودش رو ثابت کنه . تو یوونتوس از بین میره بنده خدا :cry2: :cry2: اگر هم برگرده با آغوش باز قبولش میکنیم :cry2: :cry2:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یاکوینتا که تا تابستان 2013 با یووه قرارداد داره گفت : " دوست دارم در یوونتوس بمونم البته باید ببینم چه اتفاقی میفته ، سخته که در مورد آينده نظر بدم ، در روزنامه ها هم صحبت از سرنوشت نامشخص کوالیارلا و متری هست ، با مدیریت باشگاه و کونته باید صحبت کنیم ، من همچنان به هواداران یوونتوس و این تیم وابستگی دارم اما اعتقاد دارم که صحبت از آينده زود هست "

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
مثله اینکه دیگه وقتش شده با یاکی هم خداحافظی کنیم ! اینطور که معلومه وینچنزو به هیچ وجه جزء برنامه های کونته نیست و مسئولین یووه دنباله اینن که بفروشن ! احتمال داده میشه که مقصد بعدی یاکی جزیره باشه چون از چند تا تیم پیشنهاد داره که از همه شاخص ترینش باشگاه فولهام ئه . + یاکی فصل پیش 1 دقیقه هم برای تیم کونته بازی نکرد و ژانویه هم بصورت قرضی به چزه نا رفت و 7 تا بازی انجام داد !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به فولام خیلی نزدیک شده فکر میکنم فصل پیش هم فولام مشتریش بود

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
مصاحبه ی پدر وینچنزو یاکوئینتا با کالچو مرکاتو : وینچنزو مطمنئنا برای یک فصل ِ دیگه در یوونتوس میمونه با این حال که جایی برای بازی برای وینچنزو وجود نداره . اجازه بدید ببینیم شرایط به چه شکلی پیش میره . وینچنزو میخواد سرمربی ِ تیم رو متقاعد کنه . دو فصل ِ پیش مشکل ِ مصدومیت برای اون پیش اومد و اون رو متوقف کرد اما الآن ان شرایط ِ خوبی برای بازی داره . یوونتوس یک بازیکن ِ بزرگ میخواد ( Top Player ) در حالی که اونها توی خونه همچین بازیکنی رو دارن و فقط باید یک فرصت ِ دیگه به وینچنزو بدن . + به شخصه با این حال که از بازی ِ یاکوئینتا زیاد خوشم نمیاد ولی واقعا از لحاظ ِ تعصب هیچ و اما و اگری نمیشه بهش آورد .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همون چیزی که از کوا انتظار داریم یا از پاتزینی اگه بیاد که به اوج برگردن بازیکن خوبی هستن . اگه یاکوئینتا برگرده از همه مهاجم هامون بهتره . هم تعصب و غیرت داره هم از نظر فنی خوبه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا کاری به این ندارم که هیچ وقت مهاجم درجه اول و فوق العاده ای نبود و نتونست توی یووه موندگار بشه ولی واقعا نمونه ی تعصب بود و من همیشه ازش به نیکی یاد می کنم و وقتی اسم تعصب به پیراهن و تلاش میاد من بدون شک از یاکوئنتا نام می برم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
همه چیز تعصب و تلاش نیست اما هیچی با ارزش تر از غیرت و وفاداری نیست اسم یاکویینتا هر کسی رو یاد تلاش و تعصب میندازه درسته زمانی که امایوری تو یووه بود رقیب درجه یک اون برای قرار گرفتن در ترکیب بود ولی بازم من دوسش دارم :hc:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
اتفاقا دقیقا من با نظر حسین آقا موافقم یاکی یکی از واقعا پرتعصب ترین بازی کنان یووه بود توو این چند سال اخیر هر زمان توو بازی بود از جون باری یووه نایه میزاشت فقط زمانی که مصدوم شد دیگه بعدش اون باز دهی رو نداشت :cry2: یادمه زمانی که اون یارو آماوری اومد خیلی تلاش میکرد که بتونه اون رو کنار بکشه Thank's

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اون یارو چیه!!! ناسلامتی بازیکن یووه بوده ها !!! زشته نگین این حرفارو والا خیلی بده یه طرفدار اینطوری بگه

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

اون یارو چیه!!!

ناسلامتی بازیکن یووه بوده ها !!!
زشته نگین این حرفارو
والا خیلی بده یه طرفدار اینطوری بگه

ای بابا
با تمام احترامی که برای شما دارم
ولی اون چیکار کرد که قابل ستایش باشه؟
فقط توونتست یک فصل شماره11رو خراب کنه(البته این از افتخاراتش بود که تونست شماره11رو بپوشه)

Thank's

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خیلی بد ِ که راجع به بازیکنی که یه نیم فصل تمرین با تیم های پایه ی یوونتوس رو به رفتن و فیکس بازی کردن تو تیم های دیگه ترجیح داد اینطوری میگید .

اگه تعصب ِ آمائوری از یاکوئینتا بیشتر نباشه ، کمتر هم نیست . خیلی از بازیکنایی که اومدن و تو این 6 سال واسه ما زحمت کشیدن و آخرش هم بدون ِ جام از تیم خداحافظی کردن .

آمائوری رو به خاطر ِ هیچ چی هم نه و به خاطر ِ همون پاس ِ گلی که ببازی با رئال و میلان داد و گلهایی که به آژاکس زد دوست دارم . این ها واقعا واسه تیم زحمت کشیدن که آخرش به یه اسکودتویی ختم شد که فقط به عنوان ِ یه تیفوسی بهش افتخار کردن و هیچ بهره ی دیگه ای ازش نبردن .

Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
آمائوری و یاکوئینتا هر دو تا با تعصب بودن برای یوونتوس . گل آمائوری همین فصل با لباس فیورنتینا به میلان یکی از عوامل قهرمانیمون بوده . همین گل می تونه آمائوری رو از واژه یارو دور کنه . یاکوئینتا و آمائوری بازیکن هایی بودن که دوران جوونی ما باهاشون سپری شده نمیشه در موردش بد گفت

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
رسانه های آلمانی اعلام کردن که هامبورگ میخواد به صورت قرضی وینچنتزو رو به خدمت بگیره و پیشنهادش رو به یووه تقدیم کرده :1: فولهام هم یکی دیگه از تیم هایی ئه که به دنبال یاکوئینتاست :smile:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

الساندرو دی آمیکو مدیر برنامه ُ یاکوئینتا

" او به پیشنهاد *واتفورد *جواب رد داده ،هامبورگ؟ تماس هایی وجود داشت اما خیلی جدی نبود. صبر می کنیم ببینیم در ساعت های آینده چه اتفاقی خواهد افتاد"

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی