Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

وینچنزو یاکوئینتا - Vincenzone

- - - - -

• Please log in to reply
976 replies to this topic

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,362 posts
:20: :20: :20: :sad53: :sad53: :sad53: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: یاکی رفت چزنا ... گلایی که پارسال به رم و سیتی زد و گل اودینزه و همین چزنا . چقدر قشنگ بودن . وینچنزو برای تمام سال هایی که با یووه بودی و گلایی که زدی ممنون . ممنون برای تعصب و غیرتی که گذاشتی . ممنون برای تحمل تموم سختی های مصدومیت ونیمکت نشینی . موفق باشی توی تیم جدیدت :worship: :worship: :worship:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
خیلی مصدوم می شد وگرنه مهاجم گلزن و خوبی بود اما کسی که مصدوم می شه زیاد بود و نبودش یکیه امیدوارم وچینیچ از این روند خارج بشه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts
خدافظ یاکیه دوست داشتنی. یادش بخیر چه گلی زد به چلسی. ایشالله موفق باشه.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts
رفتی ولی هر جا باشی دوست دارم موفق باشی با غیرت

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 posts
همیشه جنگنده و متعصب بازی می کرد،زمانی که تو ادینزه بود یکی از بهترینای سری آ بود. توی یووه توی روزای سخت جز کسایی بود که با جون و دل بازی میکرد. متانتش در تمام این چند سال قابل تقدیر بود. امیدوارم موفق باشی.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
واقعا بهش علاقه داشتم حیف شد رفت خیلی لبه خط خوب بازی میکرد و بازی با پاش هم خیلی خوب بود امیدوارم هر چه زودتر به خونش برگرده

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 posts
خیلی مهاجم تاپییییییی بود اما امان از این مصدومیت فکر کنم خیلی بیشتر از بوریلو بدردمون میخورد کاش یکم بهش میدون داده میشد!!!! هرجا رفت موفق باشه......

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
البته اضافه کنم که به صورت قرضی و تا پایان این فصل راهی چزه نا شده. امیدوارم موفق باشه ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
کلا منم خیلی دوستش داشتم . همیشه میخواستم بیشتر از این حرف واسه تیم ملی ایتالیا هم بازی کنه ولی خوب نه مصدومیت ها بهش اجازه دادن و نه هم زیاد بهش فرصت داده شد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
یکی یه آمار از جزئیات انتقالش بگه؟ ضمنا شماره 9 پس از 5 سال خالی شد ، در آینده چه کسی قراره شماره 9 بپوشه ، خدا عالمه ولی من خیلی دوست دارم زودتر بفهمم :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
یاکوینتا از هوادارای یووه تشکر کرده و گفته همیشه با من مثل یه بازیکن بزرگ رفتار کردن و ازشون ممنون. بعد هم گفته پشیمونی و ناراحتی نداره، چون همش مصدوم بوده. ولی الان بی صبرانه منتظر اینه که دوباره خودش رو اثبات کنه. محمد هم گفت، به صورت قرضی تا آخر فصل رفته. منم امیدوارم موفق باشه، اگر اینقدر مصدوم نمی شد سرنوشتش خیلی متفاوت بود.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran
رفتن من از یووه به معنای خداحافظی من با این تیم نیست. میخواهم برگردم وجایگاه خودم رو بدست بیارم . هنوز یکسال ونیم دیگر از قراردادم با یوه باقی مونده. همیشه میخواستم بازی های خوبی به نمایش بذارم ولی بخاطر مصدومیت نتونستم. در حال حاضر فقط به چزه نا فکر میکنم .اما امیدوارم بتونم به یووه برگردم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
ضمن اینکه تاپیکش باید بره انجمن تاریخ تو بازیکنان قرضی ، باید بگم که من واقعا یاکی رو دوست داشتم و تو بازیش اون تعصب کاملا به چشم میومد از جون واسه تیم مایه میذاشت و متاسفانه بد مصدوم میشد و نتونست حق مطلب رو ادا کنه و اثر بهتری از خودش به جا بذاره اینکه از یووه رفت به نفعش هست ، در کنار موتو جای درخشش بیشتری براش هست ، حداقلش اینه که بازی میکنه یاکوئینتا تو 2 تا جام جهانی گلزنی کرده !

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
انقد دوسش دارین که نمی برینش قسمت بازیکنای قرضی!:1:

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 posts
خیلی دوست دارم تو بازی میلان با چزنا که بعد میلان-اودینزه هست میلان رو بترکونه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
یاکوئنتا توی جدید ترین مصاحبش گفت: هرگز قصد ترک یووه را ندارم و کاری که امائوری کرده را انجام نمی دهم، علتی برای این حرکت نمی بینم. من واقعا برای هم تیمی هایم برای قهرمانی خوشحالم، به ویژه با مارکیزیو که همیشه در ارتباطم. بنابر این نمی خواهم فرصت دیگری را از دست دهم

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
همینمون مونده این آقای شکستنی رو برگردونیم! :fp: بهترین کار استفاده ازش به عنوان بخشی از قرارداد وراتی ه

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
نمیدونم چرا ولی من که خیلی دوسش دارم... هرچی باشه خیلی بهتر از تونی هستش و شاید بتونه هنوزم واسه تیم مفید باشه .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
همینو بگو همه میخوان بمونن از شر آمائوری با یه مکافاتی راحت شدیم بعدیش هم تویی .کلا تا سال 2013 هم بیشتر قرارداد نداره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
یاکوئینتا واقعا عالی بود ، اگر مصدوم نمیشد بی شک آمار خیلی بهتری به جا میزاشت ، ولی خوب واقعا بدشانس بود

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users