پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیاز دهی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
345 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
نه به چه دلیلی امتیاز کم بشه ؟ مگه کاری کرده ؟ فروم که اجباری نیست . همه ما به عشق یوونتوس اینجاییم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه قرار شد کم نشه دیگه. کلا فکر کنم دیگه امتیاز کم نکنیم.چون خیلی جنجال میشه.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
ولی این باعث شد بازم بگم!!! من آدمی نیستم که بخوام کلم تو فوتبال باشه زیاد.
بیشتر هم بخاطر جو دوستانش اینجام. اگه هم نباشه خب مسلما منمم نیستم ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شیوه امتیاز دهی هفتگی عوض شد. به کاربر ها بین 1 تا 10 امتیاز داده میشه. زیر 5 برای کسایی که پراکند شرکت می کردند در تاپیک های یوونتوسی. بالای 5 برای کسایی که مستمر بودند. مجموعا به 17 نفر امتیاز داده شد که پایین ترین امتیاز 3 بود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من به حسين و رضا گفتم و حالا تو ملا عام هم تقاضاي خودمو اعلام مي كنم: لطفا زاز اين پس امتيازاتي كه مي دهيد ، مقدار آنها ، شخص مورد امتياز و دليل امتياز رو در يه تاپيك مخصوص اين كار يادداشت كنيد تا: 1.با نحوه‌ي امتياز دهي آشنا شويم. 2.خود را براي امتياز گيري اصلاح كنيم. 3.كارهايي كه امتياز به بار مي ؟آورد را يادگرفته و انگيزه سازي كنيم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

ولی این باعث شد بازم بگم!!! من آدمی نیستم که بخوام کلم تو فوتبال باشه زیاد.
بیشتر هم بخاطر جو دوستانش اینجام. اگه هم نباشه خب مسلما منمم نیستم ;D

bayad be in pesar emtiaz dad, ta tashvigh beshe keh biyad too topic haye juventus

باید به این پسر امتیاز داد ، تا تشویق بشه که بیاد تو تاپیک های یوونتوس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام امروز هم بین 1 تا 10 به همه فعال ها امتیاز داده شد. به 17 نفر از دوستان امتیاز داده شده است .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب بهمن خیلی دیر اومد.منم کمی کار داشتم.امتیاز های این هفته رو امشب میدیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب دیشب به 20 نفر امتیاز دادیم. از هفته دیگه امتیاز ها شنبه ها داده میشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
این هفته هم به حدود 18 . 19 . 20 نفر !!! امتیاز داده شد . البته شاید از کم بودن امتیازات تعجب کنید ولی 3 شنبه امتیاز داده شده بود و این طبیعتا باید کم باشه دیگه ولی از هفته بعد عادی میشه !!! این هفته رضا نبود ( خدا رو شکر ) و با همت مانی این کار انجام شد . از تمامی بچه ها که فعالیت خوبی دارن تشکر میکنم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این هفته رضا بود. امروز نبودش !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به علت خرابی فروم امتیاز ها رو دیر میدم. چون بهمن و مانی نیستند دیگه پیغام خصوصی نمی زنم.یعنی وقتش رو ندارم. چند روزی هم که خودم نبودم به کمک خوندن پست ها دیدم که کی پست داده و کی نداده. البته مانی خیلی کمک کرد که قبل از سفرش برای من امتیاز ها رو از نظر خودش فرستاد. ------------------------------------------------------------ به 14-15 نفر امتیاز دادم. امتیاز کمتر از معمول همیشه بود.کلا هم فعالیت ها کمتر از معمول همیشه بود. هیچکس نبود به من امتیاز بده !! مانی توی لیستش برام زده بود 8 ;D نمی دونم 8 تا رو داد و رفت یا نداد !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
درود ... با خسته نباشید و تشکر از زحمات همه بروبچه های بیانکونری فروم هوادارای یووه تو ایران . خوشحالم که یه فصل سخت اما دراماتیک برای همه ما فن ها و باشگاه ، به بازگشت پر ابهت یووه به سری آ منتج شد . غرض از پست دادن تو این تاپیک ( امتیاز دهی! ) با توجه با ظرفیت بالای نقد پذیری و بررسی قبل از پاسخ دادن توسط مدیران به حق لایق دوره فعلی ( که شخصا به نظرم بهترین و سطح بالاترین کاربرهای فروم + چند نفر دیگه از کاربر های فروم هستن و من خیلی زیاد دوستشون دارم ) ، جسارتا انتقاد از نحوه کلی سیستم امتیاز دهی از ابتدای فعالیت فروم ( که البته چند ماه بعد از اون من وارد شدم و آنهم به عنوان مهمان ! ) تا کنون و عدم توجه مدیران گذشته تا عزیزان فعلی به این پارامتر و نبود شایسته سالاری کامل ( و نه ناقص البته ) در نحوه عملکرد سیستم امتیاز دهی و همچنین پیاده نکردن شایسته و بایسته برنامه های پیش بینی شده در این خصوص هست . 1. { لازم به ذکر است سیستم امتیاز دهی قطعا مهم ترین کارکردش ، ترغیب و نوعی تشویق کاربر برای فعالیت و بالا رفتن سطح کیفی یک تالار گفتگو است و بس ! } 2. { این پست ابدا برای احقاق یا اثبات حقی برای خودم نیست ، بلکه برای پیشرفت فروم ، و کلیه اعضای دیگر است و همچنین نشان دهنده ارتباط کاربر های عادی با مدیران تالار گفتگو و احیانا انتقاد از برخی عملکرد هاست . } فلذا با تمام این اوصاف با ابراز انصراف از خواست این سیستم برای فعالیتم در این فروم ، ملتمسانه! از مدیران انجمن فروم محبوبمون تقاضامندم کلیه امتیاز های من را پاک نموده و خواهشا آیکون امتیاز را کلا از کنار مشخصات من در پست ها و ایضا در شناسه کاربریم حذف نمایید . تا با فراغ بال و { ... } به ادامه فعالیتم در فروم بپردازم . پیشاپیش از عنایت و لطف شما سپاسگزارم . به امید موفقیت باشگاه یوونتوس - کانون هواداران یوونتوس در ایران - تالار گفتگوی هواداران یوونتوس در ایران - مدیران فروم & کلیه کاربران عزیز فروم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

درود ...
با خسته نباشید و تشکر از زحمات همه بروبچه های بیانکونری فروم هوادارای یووه تو ایران .
خوشحالم که یه فصل سخت اما دراماتیک برای همه ما فن ها و باشگاه ، به بازگشت پر ابهت یووه به سری آ منتج شد .
غرض از پست دادن تو این تاپیک ( امتیاز دهی! ) با توجه با ظرفیت بالای نقد پذیری و بررسی قبل از پاسخ دادن توسط مدیران به حق لایق دوره فعلی ( که شخصا به نظرم بهترین و سطح بالاترین کاربرهای فروم + چند نفر دیگه از کاربر های فروم هستن و من خیلی زیاد دوستشون دارم ) ، جسارتا انتقاد از نحوه کلی سیستم امتیاز دهی از ابتدای فعالیت فروم ( که البته چند ماه بعد از اون من وارد شدم و آنهم به عنوان مهمان ! ) تا کنون و عدم توجه مدیران گذشته تا عزیزان فعلی به این پارامتر و نبود شایسته سالاری کامل ( و نه ناقص البته ) در نحوه عملکرد سیستم امتیاز دهی و همچنین پیاده نکردن شایسته و بایسته برنامه های پیش بینی شده در این خصوص هست .
1. { لازم به ذکر است سیستم امتیاز دهی قطعا مهم ترین کارکردش ، ترغیب و نوعی تشویق کاربر برای فعالیت و بالا رفتن سطح کیفی یک تالار گفتگو است و بس ! }
2. { این پست ابدا برای احقاق یا اثبات حقی برای خودم نیست ، بلکه برای پیشرفت فروم ، و کلیه اعضای دیگر است و همچنین نشان دهنده ارتباط کاربر های عادی با مدیران تالار گفتگو و احیانا انتقاد از برخی عملکرد هاست . }
فلذا با تمام این اوصاف با ابراز انصراف از خواست این سیستم برای فعالیتم در این فروم ، ملتمسانه! از مدیران انجمن فروم محبوبمون تقاضامندم کلیه امتیاز های من را پاک نموده و خواهشا آیکون امتیاز را کلا از کنار مشخصات من در پست ها و ایضا در شناسه کاربریم حذف نمایید . تا با فراغ بال و { ... } به ادامه فعالیتم در فروم بپردازم .
پیشاپیش از عنایت و لطف شما سپاسگزارم .
به امید موفقیت باشگاه یوونتوس - کانون هواداران یوونتوس در ایران - تالار گفتگوی هواداران یوونتوس در ایران - مدیران فروم & کلیه کاربران عزیز فروم .

اقا حامد شما که اینجوری شاکی هستی خوب راه حل به صورت کلی اراده بده عزیزم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ول کن حسین. چه اشکالی داره امتیازا؟ مگه حامد خواست که امتیاز بذاری که حامد بخواد امتیاز رو برداری؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه عزیزم من نگفتم که هر چی حامد بگه گفتم وقتی ایراد می گیره یک راه حل هم بده ما روی امتیاز دهی حساب ویژه ای باز کردیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من که گلوی خودم را پاره کردم که هرکسی پیشنهادی داره بگه.انتقادی داره بگی.هیچ کس یک کلمه نگفت. در مورد امتیاز دهی راستش سلیقه ای نیست.من و بهمن و مانی با هم مشورت میکنیم و سر امتیاز ها به توافق می رسیم و بعد تقسیم می کنیم که مثلا من به اینا امتیاز بدم و اطلاع بدم.بهمن به یه گروه دیگه و مانی هم به یه گروه. فقط این یه هفته من تنها بودم که البته مانی توی پیغام خصوصی لیست خودش رو برای من فرستاد. من حتی وقتی لیست تهیه میشه قبل از اینکه شروع کنیم میرم و یه دور 4-5 صفحه ی قبل تاپیک های چه بازیکنی و تاپیک های بازیکنان که فعال بوده اند رو می خونم تا اگر کسی جا مونده اضافش کنیم. اگر حامد جان نسبت به امتیاز دادن به خودش ناراضیه همین الان اگر از توی روفایلش پست های اخیرش رو بخونید می بینید مدت هاست که فقط توی یک تاپیک اونم تاپیک ایتالیا پست میده. البته واقعا هم زحمت میکشه.ولی ما قرارمون این بود به خارج فوتبال امتیاز ندیم. با این حال من توی ذهنم بود که بعد از اینکه به یه جایی رسید بهش در مجموع امتیاز بدیم. همون طور که وقتی تاپیک معرفی بازیکنان به مجموع معرفی 200 بازیکن رسید به بهمن و GIGI JOON یکی 15 امتیاز داده شد. و حامد جان هم اگر یادش باشه تمام پست های مفید یوونتوسیش امتیاز گرفته اند. و اگر نگرفته اند اونوقت من میپذیرم اشتباهی پیش اومده که اگر هم پیش اومده واقعا عمدی نبوده. در آخر هم ما در انجمن مدیران در تاپیک امتیازات در مورد کاربرانی که بعد از سیتم امتیاز دهی به تاپیک های یوونتوسی گرایش پیدا کردند تک تک بحث کردیم تقریبا.و بصورت خصوصی هم باز در مورد اشخاص خاصی حرف زدیم. --------------- من سعی کردم هرجا خودم فکر می کنم ایراد هست بگم وگرنه نفهمیدم حامد نسبت به چه چیزی انتقاد داره. اگر منظور از نبود شایسته سالاری اینه که من به دوستام بیشتر امتیاز میدم.باید یکم با بهمن حرف بزنی !!!! حاضرم قسم بخورم پیش اومده من به بهمن امتیاز ندادم به خاطر اینکه بهش گفتم فاصله امتیازات با بقیه خیلی شده !!! اینطوری ممکنه دلسرد بشند بقیه که امتیازشون کمه.در حالی که واقعا حقش امتیاز گرفتن بوده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام این هفته بعد از 2 هفته تنهایی امتیاز دادن به کمک مانی به 22 نفر امتیاز دادیم. (البته در حال امتیاز دادنیم.تا آخر امروز تموم میشه !)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
این هفته به 10 نفر از دوستان امتیاز داده شد . البته من تنهایی بودم و باید یک باز بینی بشه فکر کنم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشید ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی