پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu#

Champions League

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
706 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu# (113 کاربر رای داده است)

به نظر شما، شانس قهرمانی یوونتوس در این جام چقدر است؟

1. 0 تا 30 % (14 رای [12.39%])

درصد آرا: 12.39%

2. 30 تا 50 % (55 رای [48.67%])

درصد آرا: 48.67%

3. 50 تا 70 % (24 رای [21.24%])

درصد آرا: 21.24%

4. 70 تا 100 % (20 رای [17.70%])

درصد آرا: 17.70%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

در جمع نمره بازیکنانی مثل ویدال و توز در بازی فینال نامناسب بوده و عملکرد خوبی نداشتند.

پیرلو در حالت متوسط و پوگبا هم استثنایی ظاهر نشد.

مارکیزیو هم خوب بوده با این قید که محدودیت هایی داشته است.

بنابراین متاسفانه بدنه و موتور اصلی تیم در بازی فینال عملکرد  سطح بالایی نداشته اند.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
بالاخره یه فرقی بین بارسا که از اول فصل به فکر قهرمانی بود و ما که دوست داشتیم بین 8 تا تیم باشیم باید باشه
من ارزوم بود به دورتموند و موناکو بخوریم که خدارو شکر به هردو خوردیم و یه بار تو تاریخ شانس بهمون چشمک زد .
اما رئال رو که حذف کردیم انقدر خوشهال بودم که انگار قهرمان شدیم . حذف رئال شوخی نیست دوستان . اما بارسایی که من دیدم رئال رو هم راحت میبرد در صورتی که یووه رو به زحمت برد .
من افتخار میکنم به یووه چون بارسا جلومون وقت کشی میکرد . اصلا جلو چه تیمی بارسا وقت کشی کرده . من که یادم نیست .
بزرگترین حرف رو هم که رئیس انیلی زد که گفت : این تازه شروعی هست برای یووه .
  • Orphée, amin-scorpion, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht
نه نه اصلاً منظورم شانس به اون شکلی که احتمالا مد نظرته نیست

پس بخاطر برداشت اشتبام عذرخواهی میکنم... :53:

یا ریت بالایی گرفته 100% درسته چون عملکرد کلی آلگری در این فصل قابل تقدیره ولی در تک بازی فینال میشه بهش انتقاد کرد

ریتینگ 7/10 گاتزتا ، فقط واسه بازی فینال بود و فارغ از احساسات...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Antonio Conte :

Juventus had a great season. They have shown that they are back among the greats. I knew their strength. I was surprised they reached the final

I thought Juve will need two to three years to reach the final. Credit to Allegri, the players & the club's leadership + ownership

Antonio Conte after Gala-Juve :

For many years it will be very difficult to see an Italian team in CL final

نگرانم که ترجمه کنم و مفاهیمو بد انتقال بدم + دوست نداشتم بذارمشون ولی فقط چون بحث کنته و 10 یورو و... بی دلیل به میون اومد بازم، هر چی با خودم کلنجار رفتم، نشد...

کنته اسطورۀ یووه ست و یکی از مهمترین دلایل موفقیت امسال و حضورمون تو فینال.. لطفا این فکت رو با اون نقل و قولها، قاطی نکنید.. مرسی :53:

We were that 'very difficult' ... F*** Yeah biggrinsmiley.gif

• Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

بارسا همین عید امسال 2 بر یک رئال رو برده 

• Orphée, amin-scorpion, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

هر چقدر که میگذره حسرتمون بیشتر میشه وایکاشهامون بیشتر

پیرلو تو بازی فینال خیلی ضعیف بازی کرد. هر چقدر که مارکیزیو و پوگبا خوب بودن پیرلو ضعیف بود

روی صحنه ی گل اول دقت کنید . روی گل دوم هم رد پایی از ضعف او پیدا میشه. 

ایکاش الگری بعد از گل مساوی او روبا استورارو تعویض کرده بود. 

• juve's fan, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
برای من که هرچقدر میگزره عاشق تیمم میشم .
تا سه روز میشه دنبال مقصر گشت . اما اگر بخوایم درباره وفاداری و گذروندن یک فصل خوب و خاطره های خوب و تلاشهاشون تو کل بازیهاشون و علاقه همون مقصرها به تیم صحبت کنیم 3 سال میگزده .
من ترجیح میدم بیخیال اون سه روز شم و به سه سال فکر کنم .
بعضی وقتا من یادم میره که بارسا رو بوفون میخاست زمانی که رفتیم سری b . اما نرفت . چرا نرفت ؟. مگه اونجا تا الان 3 بار قهرمان cl نمیشد .

چدا موند و قهرمان سری b چه .
جز وفاداری به تیم هیچ حرفی رو نمیپذریم .
jjشاید ناراحت باشه که با یووه لیگ قهرمانان رو فتح نکرده . اما ایمان دارم ناراحت نیست که 8 سال پیش نرفت بارسا
این البته نظر من هست . شاید غلط باشه
  • Bianconero Amore, amin-scorpion, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تو فینال فقط بوفون و ویدال در حد خودشون بودن پس نمیشه انتظار داشت بازیو می بردیم

• Orphée, mory, amin-scorpion و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

^^

- اتفاقا ویدال از اون بازیکن هایی بود که اصلا در حد و اندازه های خودش ظاهر نشد، دوندگی ـه بالا و البته جنگندگی ـه خوبی داشت ولی ویدال همیشه نبود.

بخصوص با توجه به شیوه بازی بارسا، خط هافبک یووه رسما از بازی خارج شده بود به نظرم.

• Bianconero Amore, juve's fan, emran و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

amin-scorpion

amin-scorpion

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 52 ارسال

در مورده الگری باید بگم اگه ملاک رو 20 بزاریم اول اوایل که انتخاب شد برام 5 بود ولی قبل از فینال شد 19 برام و بعدش همون موند.

کمتر هوادار منطقی هم فکر نمکرد یووه بتونه تا فینال بالا بره.

وقتی این اتفاق افتاد و خوردیم به بارسا شانس پیریوزیمون رو واقعن پایین میدونستم ولی خب ته دلم یه امیده کوچیک داشتم.

سوای این بحث های هواداری و کری خوندن باید قبول کنیم الگری خارق العاده بود.

ولی بنظر من میشد تو فینال با 3 دفاع مرکزی بازی کنیم و ویدال رو برازیم بین بارزاگلی و بونوچی تا بتونیم عمق رو بیشتر ببندیم.

الگری با انتخاب 4 هافبک بیشتر قصدش این بوده که فشار رو بزاره روی هافبکهای بارسا و به نوعی اونارو از کار بندازه که توی عمل دیدیم جواب نداد.

من خودم دوست داشتم اتوبوسی دفاع کنیم چون تنها راه مهار این تیم رویایی همینه.

کاری که مورینیو قبلن نشون داده بود.

البته اینا همه حدس وگمانه ولی من وقتی برمیگردم و مسیر رو میبینم با افتخار سرمو بالا میگیرم و به این یووه این بازیکنها و مربی افتخار میکنم.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

reza9292

reza9292

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال

مشخص شد خط هافبک یووه به اون خوبی هم که میگن نیست.

• GioVanni Agnelli, amin-scorpion, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشخص شد خط هافبک یووه به اون خوبی هم که میگن نیست.

خط هافبک یووه مجبور به دفاع کردن بود چون ستاره های خط حمله بارسا رو نمیشه با پرس تک نفره گرفت اما اگه یه نفر در حد سانچز یا دی ماریا تو خط حملمون بود مطمئن باش حملات یووه به بار مینشست ..

تا دقیقه 70 بازی 1-1 و تازه یووه بازیو گرفته بود که متاسفانه  داور بدجایی به ضرر ما کار کرد و توی یه ضد حمله گل خوردیم ....گل سوم هم دقیقه 96 بود عملا همه جلو کشیده بودن و نا امید شدن نمیشه به پای گل در جریان بازی گذاشت چون تک بازی بود .

پوگبا 22 ساله پریرا 22 ساله و ویدال اولین تجربه فینالشون بود به همراه موراتا 22 ساله .  فوتبال همینه در ضمن نبود کیلینی و بودن بارزالی 60 درصد اماده در فینال اونم جلو بارسا و بعد گل یووه نمیتونستیم به 3-5-2 تغییر تاکتیک بدیم کاری که با دورتموند و موناکو و رئال کردیم بارسا کمی هم خوش شانس بود که اساموا کیلینی و کاسرس مصدوم بودن 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

تقریبا تمام چیزهایی رو که می خواستم بگم محمدمرحبا، مهران و پویا و بهمن بهش اشاره کردن و دیگه در مورد ریزش صحبت نمی کنم ...

فقط به طور کلی ... بعد از گلی که زدیم قشنگ می تونستیم ورق رو برگردونیم. باید خیلی دفاعی تر بازی می کردیم و این کاملا عاقلانه و منطقی بود. اصلا شرایط بازی نباید می رفت به این سمت که از بارسا ضدحمله بخوریم! میگم اکثر چیزایی که می خوام بگم همون هایی هست که بچه ها گفتن ...

اما چیزی که به صورت جداگانه می خوام بگم اینه که به دست آوردن تجربه معمولا بهای سنگینی داره ... این تجربه های ارزشمند گاهی شیرین هستن گاهی تلخ :

- تجربه ی بازی رفت و برگشت برابر دورتموند : ارزشمند و شیرین

- تجربه ی بازی رفت و برگشت برابر موناکو : ارزشمند و شیرین

- تجربه ی بازی رفت و برگشت برابر رئال مادرید : ارزشمند و بسیار شیرین

- تجربه ی فینال برابر بارسلونا : بسیار ارزشمند و بسیار تلخ

دز و غلظت تلخی ِ تجربه ی فینال خیلی بیشتر از دز شیرینی ِ برد جلوی مادریدی ها بود اما تجربه ی کلی ِ ما این فصل خیلی خیلی خیلی ارزشمند بود و باید با این موضوع کنار بیایم. همیشه همینجوری بوده ... آنچلوتی آمد یووه و یکی از بهترین نسل های تاریخ یوونتوس رو نابود کرد ولی تجربه ی خوبی به دست آورد و در میلان ازش استفاده کرد ... همین آلگری آخراش در میلان داشت فاجعه خلق می کرد اما از تجربه ی مربیگری در میلان استفاده کرد و آمد یووه و در اولین فصل حضورش در یوونتوس بهترین فصل تاریخ باشگاه رو رقم زد ... و معلوم نیست شاید مثلا 2 فصل بعد تونستیم با استفاده از تجربه های همین روزها، قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم ...

و چیزی که در نهایت وجود داره اینه که :

اگه عقل امروزم رو داشتم اشتباهات دیروزم رو انجام نمی دادم ... اما اگه اشتباهات دیروزم رو انجام نمی دادم، عقل امروزم رو داشتم؟!؟!

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دریچه های جدیدی از علم داوری تو فینال برلین بر ما گشوده شد ..

94dw_29687e8300000578-0-image-a-25_14336

شک نکنید تبدیل میشد به بهترین گل فینال توسط پیرلو ..

h6g2_2015-06-06t201554z_76623354_mt1aci1

دلقک کاتالون قسمت نشد بیای میلان جرت بدیم
Dani shitves
حالا ک قراره خودتو بندازی زمین یجوری بزننت امثال ناینگولان یادت بره این حرومی بازیا

--
کارت زرد اول پوگبا ک پاول سر خورد و اصلا تکل نزد، پاش پیچ خورد داور احمق بهش کارت زرد داد

rk0k_screenshot_2015-06-11-22-19-22_thum

هرطور شده فیلمشو هم گیر میارم..
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

یه سوال .. اگه دفاعی بازی میکردیم و میباختیم بازم، این بحث مطرح نمیشد که چرا تهاجمی بازی نکردیم؟

برا اولین بار تو تاریخ، دو هم تیمی تعداد گلاشون تو یه فصل CL رو دو رقمی کردن ؛ نیمار و مسی.. از وقتی مسی تو تیم اصلی بارسا بوده، 24 جام بردن و رئال در همین بازه 10 جام...

فکر نمیکنید خط حمله شون، هنوز یکم واسمون زیاد بود؟ خط حملۀ تیمی که بلحاظ تاریخی همیشه تو فینالهای اروپایی خوب بوده...

8 بار رفتن فینال ل.ق/یوفا و 5 بار قهرمان شدن.. 7 بار رفتن فینال جام در جام اروپا و 4 بار قهرمان شدن.. 4 بار رفتن فینال اینتر-سیتیز و 3 بار قهرمان شدن..

+ کرایوف : روش بازی یووه درست بود، منظم بودن، موقعیت داشتن و یه گلم زدن.. بارسا خیلی قویه و دوباره نشونش دادن...

یووه سال بعد دوباره برا فتحش بازی میکنه.. امسال رسیدن به فینال ولی چند سالی هستن که خیلی خوب بازی کردن...

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

یه سوال .. اگه دفاعی بازی میکردیم و میباختیم بازم، این بحث مطرح نمیشد که چرا تهاجمی بازی نکردیم؟

برا اولین بار تو تاریخ، دو هم تیمی تعداد گلاشون تو یه فصل CL رو دو رقمی کردن ؛ نیمار و مسی.. از وقتی مسی تو تیم اصلی بارسا بوده، 24 جام بردن و رئال در همین بازه 10 جام...

فکر نمیکنید خط حمله شون، هنوز یکم واسمون زیاد بود؟ خط حملۀ تیمی که بلحاظ تاریخی همیشه تو فینالهای اروپایی خوب بوده...

8 بار رفتن فینال ل.ق/یوفا و 5 بار قهرمان شدن.. 7 بار رفتن فینال جام در جام اروپا و 4 بار قهرمان شدن.. 4 بار رفتن فینال اینتر-سیتیز و 3 بار قهرمان شدن..

+ کرایوف : روش بازی یووه درست بود، منظم بودن، موقعیت داشتن و یه گلم زدن.. بارسا خیلی قویه و دوباره نشونش دادن...

یووه سال بعد دوباره برا فتحش بازی میکنه.. امسال رسیدن به فینال ولی چند سالی هستن که خیلی خوب بازی کردن...

فراز جان بحث روی هجومی بازی کردن و دفاعی بازی کردن نیست...خود من هم تیم های شجاع با روحیه تهاجمی رو میپسندم البته نوع عاقلانه ش رو...

بحثی که شد بیشتر روی دقایق بعد 1-1 بود نه روی کلیت بازی...ما اگر میخواستیم بعد 1-1 رو بارسا فشار بیاریم طبعا باید منتظر ضد حملات بارسا

میبودیم..تا اینجاش که مشکلی نیست...اما آیا هافبک هامون به خصوص پیرلو توانایی برگشت های سریع رو داشتن؟...جز مارکیزیو من هافبکی رو ندیدم

که برگرده...حتی پوگبا هم با این که جوونه و میتونه دوندگی بالایی داشته باشه تو این جور مواقع بر نمیگرده و اساسا معلوم نیست کجاس...ویدال هم که کلا

تو بازی گم بود و جز خطا کردن چیزی نشون نداد!!...طبیعی بود که این استایل بازی با این نفرات اونم تو اون دقایق ریسک بالایی داشت که دامنمون رو هم گرفت...

در مورد این که کرایوف گفته یووه باز میتونه بیاد فینال و ...همه مون میدونیم حضور تو فینال چمپیونز لیگ به پارامترهای متعددی وابسته س...توانایی بازیکنان و شرایط تیمی

یه بخش قضیه س...آمادگی بازیکنان...مصدومین تیم در بازه های زمانی لیگ قهرمانان و قرعه و ...شاید ما فصل بعد بازم تو فینال باشیم و شاید دهه ها هم رنگ فینال رو نبینیم...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

فراز جان بحث روی هجومی بازی کردن و دفاعی بازی کردن نیست...خود من هم تیم های شجاع با روحیه تهاجمی رو میپسندم البته نوع عاقلانه ش رو...

بحثی که شد بیشتر روی دقایق بعد 1-1 بود نه روی کلیت بازی...ما اگر میخواستیم بعد 1-1 رو بارسا فشار بیاریم طبعا باید منتظر ضد حملات بارسا

میبودیم..تا اینجاش که مشکلی نیست...اما آیا هافبک هامون به خصوص پیرلو توانایی برگشت های سریع رو داشتن؟...جز مارکیزیو من هافبکی رو ندیدم

که برگرده...حتی پوگبا هم با این که جوونه و میتونه دوندگی بالایی داشته باشه تو این جور مواقع بر نمیگرده و اساسا معلوم نیست کجاس...ویدال هم که کلا

تو بازی گم بود و جز خطا کردن چیزی نشون نداد!!...طبیعی بود که این استایل بازی با این نفرات اونم تو اون دقایق ریسک بالایی داشت که دامنمون رو هم گرفت...

در مورد این که کرایوف گفته یووه باز میتونه بیاد فینال و ...همه مون میدونیم حضور تو فینال چمپیونز لیگ به پارامترهای متعددی وابسته س...توانایی بازیکنان و شرایط تیمی

یه بخش قضیه س...آمادگی بازیکنان...مصدومین تیم در بازه های زمانی لیگ قهرمانان و قرعه و ...شاید ما فصل بعد بازم تو فینال باشیم و شاید دهه ها هم رنگ فینال رو نبینیم...

محمد جان بجز پیرلو، در مورد مارکیزیو، پوگبا و تا حدی ویدال، باهات موافقم.. پیرلو سریع برنگشت، قبول... اصلا بگذریم از این صحنه ای که صاحب کرش [:دی] گذاشت ولی اگه اون توپی که درست رو سر موراتا فرستاد گل میشد، بنظرت بازم این بحث پیش میومد که چرا کاری که تو خونش نیست رو انجام نداده؟ بعید میدونم اگه تو فینال اینقدر ضعیف بازی کرده بود، اینجا حضور میداشت یا مثه مارکیزیو 6.5 میگرفت از گاتزتا...

در مورد کلیت سبک بازی هم خوشحالم که اینطور فکر میکنی ولی اجازه بده اینم بهش اضافه کنم... فکر میکنم GOT رو دنبال کرده باشی.. وقتی روس بولتون از بیلیش پرسید که لنیسترها تو رو یکی از قدرتمندترین افراد این جامعه کردن، چرا باز اینجایی و با موقعیتت قمار میکنی، حرف قشنگی زد؛ "هر حرکت جاه طلبانه ای یک قماره.." و هر قماری غیر عقلانی نیست.. [حتی مجموع نمراتی که گاتزتا به مدافعینمون داده، بیشتر از حریفه] .. کما اینکه رفتنمون تو لاک دفاعی یا دفاع و حملۀ متوازن جلوی اون تیم و خط حمله ش هم میتونه قمار باشه برای مایی که تجربۀ بازی با رئال رو داشتیم و سپردن بازی به دست سرنوشت و تو خونۀ اول نگهمون داره.. شاید اختلاف تو زاویۀ دید ماست و این تو یه فروم، چیز غیر طبیعی نیست...

و اینکه کرایوف نگفت یووه میاد فینال، گفت سال بعد هم واسه فتحش بازی میکنه.. شاید من بد رسوندم..

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
بزارید من یه چیز دیگه بگم.

قبل بازی گفتم، توی پست قبلیم هم گفتم و الان هم یه بار دیگه میگم شاید این بحث یه نتیجه ای بده.

تو پست قبلیم گفتم رویکردی که آلگری بعد از گل مساوی انتخاب کرد عالی بود و مطلوب من، اما، اینو هم گفتم که اشتباهش بی توجهی به جزئیات بود.
قبل از بازی گفتم به بارسا نمیشه بی محابا حمله کرد اما ما این کار رو کردیم و نتیجه اش رو هم دیدیم.

اشتباه آلگری اتخاذ اون رویکرد هجومی نبود.آلگری تصمیم درستی گرفت که تیم رو جلو برد و تنها امید ما برای کسب نتیجه ی برتری هم حمله کردن توی همون لحظاتی بود که کل مجموعه ی بارسا توی شوک ناشی از گل خوردن بود.بدون هیچ شکی میگم کار آلگری برای دستور حمله دادن به تیم درست بوده و یه تصمیم شجاعانه و همراه با عقلانیت کامل بود اما این وسط یه سری نکات رو هم باید به بازیکناش گوشزد میکرد که نکرد و همین مسئله هم دلیل اصلی شکست ما شد.به زبان ساده میگم که مثلا باید میگفت آقای ویدال وقتی تیم تو حمله ست هر لحظه آماده ی برگشتن به عقب باش، آقای پوگبا جاگیریت زمان حمله توی فلان منطقه از زمین باشه که خطر ضدحمله رفع شه، آقای اورا و لیخت و بقیه، حق ندارید از یه منطقه ای جلوتر برید و...

حالا من به زبان ساده چنتا مثال آوردم ولی آلگری همینا رو هم به بازیکناش نگفت.

اگه اشتباه نکنم هفت تا کرنر زدیم ولی حتی واسه یدونه اش هم برنامه نداشتیم و تقریبا همشون هم تبدیل به ضدحمله شدن در حالیکه انریکه ای که ما بخاطر دوره اش تو رم مسخره اش میکنیم واسه هر کدوم از کرنرهایی که تیمش به دست اورد یه طرح و برنامه ی تمرین شده داشت.آلگری به بازیکناش گفت که چه زمانی حمله کنید اما نگفت چجوری حمله کنید و اشتباهش هم همین بود.

ما بازی رو به قدرت بارسا باختیم، به فاصله ی زیادی که با این تیم داشتیم باختیم اما اگر آلگری یک مقدار بیشتر به جزئیات عملکرد تیم و بازیکناش توجه میکرد حفظ اون نتیجه و حتی به دست آوردن برتری چندان هم غیرممکن نبود.
  • Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

بدون شک میشه گفت سخترین رقیب های ما تو این فصل اروپا که باهاشون بازی کردیم و سطحشون از ما بالاتر بود همین رئال و بارسا بودن ... 

ولی بازم سر همین دو تا بازی تفاوت زیادی بین سطح بازیکنامون با بازیکنای رئال و بارسا دیده نمیشد. شاید تنها ضعف یووه برگرده به همون شخصیت و تجربه ای که بارسا و رئال به نسبت موفقیت هاشون تو اروپا بدست آوردن. 

تو بازی رفت که یووه تو زمین خودش بازی میکرد بعد گلی که زد رو آورد به دفاع و بیش از اندازه به رئال اجازه حمله داد و گل خورد. درسته این وسط هم دو سه تا ضد حمله خوب زد ولی بازم دلیل نمیشد تیم بخواد مدت طولانی اونم تو زمین خودش دفاع کنه (شایدم ضد حمله ها به تیم مزه کرده بود) ... بعد گل و شروع نیمه دوم دوباره تیم به خودش اومد و همون اوایل گل دوم رو زد ... ایندفعه فرقش این بود که تیم بجز اون ده پونزده دقیقه آخر (که میتونست کار دستش بده) مطلقا دفاع نکرد و هوشمندانه بعد چند دقیقه دفاع دوباره توپ و میدون رو دستش میگرفت ... 

بازی با بارسا هم درسته نیمه اول رو سردرگم بازی کردیم ولی تو نیم دوم بهتر شدیم و همون 15 دقیقه اول به گل رسیدیم. منم موافقم که تصمیم درستی بود که تو اون دقایق حمله کنیم ولی به نظرم اینجا هم (مثل بازی رفت با رئال که بیش از حد رفتیم تو دفاع) تیم زیاده روی کرد و فراموش کرد بارسای امسال بیشترین زهرشو تو ضد حمله ریخته. 

منطقی این بود وقتی از نقطه قوت حریفمون خبر داریم و بازی رو به تساوی کشوندیم ... خیلی هوشمندانه دقایقی رو حمله کنیم دقایقی رو دفاع تا بازی به وقت اضافه کشیده شه ... اگه نیمه اول با همه اتفاق هاشو کنار بزاریم ... یووه میتونست بارسا رو بعد گل تساوی کنترل کنه و بازیو به پنالتی بکشونه و شانسش رو 50 50 کنه ... ولی بنظرم اون حمله های بیش از حد و احساسی نذاشت ...

باخت تو این بازی تلخ بود ولی عملکرد کلی تیم تو این فصل اروپا رو در نظر بگیریم نشون میده میتونیم با بهترین ها تو یه سطح باشیم ... فقط امیدوارم تیم برا فصل بعد با این ذهنیت پا به میدون بزاره که میتونه علاوه بر تیمهای هم سطح خودش و پایینتر، جلوی تیمهای بهتر از خودش هم بازی رو دست بگیره.

Spoiler

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Birds sings .. Breezes blow
Sun has fallen 6 june 15 turn into dark night
People see, eyes roll in ground
In green, to grass, as ground
They tried they fight they had drunk !
May destination turn now as we want
But
They lost one more final "again" ...
U see as they won our heart every stepes they took

02be_2w993c0.sport_10.jpg

Our way or No way
Juventus until I fu#king die
#proudofJUVE

یک متن طولانی بود [ یکم بیشتر از یکم تقریبا 10 برابر این پاراگرافی که نوشتم شبیه رمان شده بود دیگه ] که خودم نوشته بودم توی یکی از سایت های خارجی [ the guardian ] کامنت کرده بودم [ البته عکس نداشت ] دیگه سر و تهش رو زدم این شد ..
خیلی سایت های خارجی کامنت های مختلف گذاشتم ، نیازی به دروغ گفتن نیست اما هرروز به فینال فکر میکنم .. هرروز! فردا میشه 60 امین روز بعد از فینال! پست های بیشتری از من تو این تاپیک میبینید بعدها .. در ادامه
  • J U V E N T I N I, Bianconero Amore, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
داور اشغال کثافت.....خدا شاهده هر روز اون خطای روی پوگبا رو میبینم و تعجب میکنم چرا داور نگرفت...... وگرنه ما2_1 جلو می افتادیم.....
  • Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی