پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
رانیری با اولین تعویضی که کرد معلوم شد که اشتباه کرد و امید برای پیروزی یووه بیشتر . خنده دار ترین صحنه هم تعویض اسنایدر بود که قبل از بازی بچه های فروم همه تاکید ویژه داشتن روش و پاسی هم که منجر به گل شد رو اون داد . حداقل خوبه خودش هم قبول داره تعویض هاش اشتباه بوده .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کلا تعویض هاش بی نظیره امیدوارم همینطوری به تعویض هاش ادامه بده باتشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
من جدا موجودی به بی مصرفی و پررویی مثل این ندیدم.هیچ جوره استعفا بده نیست :1: اینتر رو به خاک سیاه نشونده :1: :)) چپ و راست داره میبازه :1:بابای اینتریا رو آورده جلو چشمشون :Facepalm: خدا کنه امشب هم استعفادنده :clapx:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
درسته که مربی خوبی نیست اما در تیم های مهمی هم بهش فرصت مربی گری داده اند.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
از عجایب که چطوری موراتی هنوز برکنارش نکرده.بعد باخت امشب هم تو چهرش اثری از ناراحتی دیده نمیشد :1:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
مگه وقتی هم که تو یووه بود باختن هامون واسش مهم بود ؟ :1: تازه با اعتماد به نفس کامل از خودشم دفاع می کرد و استعفا بده نبود :Facepalm: :Facepalm: :1: جالبه واسم با اینکه هم تو یووه هم رم گند زد ، چطور موراتی اینو سرمربی اینتر کرد ؟ :1: :Facepalm:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
دیگع مربی خوب گیر نمیاد تو ایتالیا.... باید بسوزند بسازند با رانیری.............. تیمش هر چی شکست بخوره دیسپلین و خونسردیشو از دست نمیده

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ما که سه امتیازمونو ازش گرفتیم حالا میتونه استعفا بده بره :1: اگه هم دوست نداشت میتونن اخراجش کنن :1: بازی رفت هم این بود؟ یاد نمیاد ولی اگه این بود که 6 امتیاز ازش گرفتیم یه لیوان آب هم روش، یه پس گردنی از طرف الکس هم روش :1: کلا حالی به حولی :1:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
دور رفت هم این بود دیگه -دبل شد :juvefan:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

مگه وقتی هم که تو یووه بود باختن هامون واسش مهم بود ؟ :1:
تازه با اعتماد به نفس کامل از خودشم دفاع می کرد و استعفا بده نبود :Facepalm: :Facepalm: :1:

جالبه واسم با اینکه هم تو یووه هم رم گند زد ، چطور موراتی اینو سرمربی اینتر کرد ؟ :1: :Facepalm:

هم تو یووه گند زد، هم تو رم؟

تیمو از سری بی گرفت باهاش سوم شد تو لیگ، رئالو لوله کرد، فصل بعدش هم که منهای دو بازی دوم لیگ شد.
با رم هم که تا یه قدمی قهرمانی رفت.

من نمی دونم چرا می گید رانیری گند زد... :np:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
برایم قابل درک نیست چرا میگوییم رانیری گند زد ، یووه او تا شروع این فصل ، بهترین یووه ای بود که در دوران بازگشت به سری آ داشتیم . دلم برای این بشر میسوزه ، با هر معیاری که بخواهم به رانیری بگویم مربی بد ، با همان معیار باید الباقی مربیان شاغل در باشگاه های ایتالیا را مذخرف بنامم . رانیری مربی باسوادیه و از اکثر مربیان کالچو که همچنان به فوتبال دهه هشتاد و سیستم سه دفاعه منسوخ شده پایبندند ، به روز تره ، با تجربه هست و کارنامه قابل دفاعی داره ، منتهای مردی برای تمام فصول نیست و باید انتظارات محدودی ازش داشت . بخشی به تفکر تاکتیکی خشکش برمیگرده و بخش بزرگتری به اعتماد به نفس و جاه طلبی که در وجودش نیست و طبعا توان تزریقش به تیم زیر دستش را هم نداره . بارها تا یک قدمی کسب جام رفته و در نهایت دست خالی برگشته و به یک بی ایمانی در مسیر کسب قهرمانی رسیده .فصلی که با رم تا مرز قهرمانی رفت ... چقدر آن فصل دوست داشتم رم اسکودتو را بگیره . هنوز هم معتقدم اگر اقبال بلند تری داشت و میتوانست ان جام را در آغوش بکشه ، تفکرش و مسیر حرفه ایش زیر و رو میشد .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
وقتی رانیری مربی یوونتوس بود هیچوقت از پیش باخته نبودیم . به نظر منم رانیری مربی بزرگیه . یادمون هم نرفته همین اینتر بازی رفت میلان رو تو قوطی داشت . یادمون نرفته چندین بازی اونقدر خوب نتیجه گرفتن که به راحتی از پایین جدول اومدن جز چند تیم اول . ولی چطوری بعضی وقتها بد نتیجه میگیره رو نمیدونم لیگ قهرمانان مرحله حذفی به چلسی قدرتمند اون زمان خوردیم . حتی 1-0 تو لندن بازی رو باختیم ولی علیرغم بازی فوق العاده خوبی که تورین انجام دادیم 2-2 شدیم و از رقابت ها حذف شدیم . اون زمان اونقدر به رانیری اطمینان داشتم که فکر می کردم صعود می کنیم مرحله بعد . ولی با زاکرونی و فرارا اصلا تو هیچ بازی امید به پیروزی نبود چه برسه به بازی در مقابل تیم های قدر اروپا

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من هم قبول دارم که مربی خوبیه ولی در چه سطحی رانیری مربی هستش برا تیمهایی در سطح رم یا لازیو یا والنسیا نه یووه و اینتر و حتی چلسی که هودار برد و برد و برد از تیممشون میخاد قطعا برا تیمایی که قهرمانی نمیخان خیلی مفیده و به راحتی میتونه دانشش رو به کار بگیره ولی برا تیمی که قهرمانی میخاد بد جور به هم میریزه و نمیتونه کاراش رو خوب جلو ببره یه نمونه دیگه هم میشه کوپر رو نام برد کوپرم یکی بود مثل همین رانیری مربی با دانشی بود ولی برا تیمایی سطح دو

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
والا من که هیچ جوره تو کتم نمیره مربی بزرگیه. اون سال هم اگه این کوبولی میزاشت دشام تو تیم بمونه یووه بهتری رو میدیدم.در ضمن این آقا تو یووه پاول رو داشت که خودش یه تیم بود.اگه فرارا و زاک هم یه همچین ابر بازیکنی داشتن خیلی بهتر نتیجه میگرفتن

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
خبـــــــــر فــــــــوری: رانیری از اینتر اخراج شد استراماکیونی ، سرمربی تیم جوانان اینتر موقتا جانشین رانیری شد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

http://imgur.com/VJAsy

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
نمی دونم تعریف شما از مربی بزرگ چیه ، اما از دید من مربی بزرگ بودن فقط به نتیجه گرفتن و تیم رو اول دوم کردن نیست اگه یوونتوس هم بعد اومدن به سری آ تونست دوم سوم بشه خیلی مسائل دیگه هم توش دخیل بودن و من اینو به حساب تواناییهای رانیه ری نمی ذارم همه تیمهای سری آ هم از کالچو پولی ضربه خورده بودن و کلا نه میلان تیم بود نه رم یا حتی ناپولی که با ما اومده بود سری آ ! اینتر رو هم که اصلا نمی شه حساب کرد رانیه ری ابزارش رو داشت به همراه اون انگیزه که ناشی از شکستن غرور همه یوونتوسی ها بود و نیاز داشتن ثابت کنن خودشون رو ندود ، دل پیرو ، ترزه گه ، کامورانزی ، بوفون ، کیه لینی و ... کم اسمایی نبودن ! فکر می کنین اگه رانیه ری این ستاره ها رو نداشت و 4 تا بازیکن جوون داشت می تونست بازم مربی خوبی باشه ؟ همون 4 تا بازیکن جوونی هم که اون زمان تو یووه بهشون بها داده شده بود مثل مارکیزیو ، از زمان دشام بود . من بازیکنی یادم نمیاد که رانیه ری اون رو مطرح کرده باشه ! رانیه ری فقط از چیز هایی که یوونتوس اون زمان داشت استفاده کرد و بس . ما با وجود ستاره هامون و رهبری دشام برگشتیم سری آ پس از دید من رانیه ری واسه ما کار شاقی نکرده که بخوایم مدیونش باشیم ! شاید اگه زمانی که ابزارش بود و انگیزه، میل به پیروزی و قهرمانی رو به تیم تزریق می کرد آره می شد می گفت مربی بزرگ ، می شد گفت مربی رویایی هر طرفدار مربی بزرگ باید توانایی کنترل حاشیه تو تیمش رو داشته باشه ، باید بزرگترهای تیم بهش احترام بذارن خوبه که همون هفته های آخر ، دل پیرو و بوفون دیگه علنا مخالفت خودشون رو با رانیه ری نشون می دادن . هر هفته خبرهای سرپیچی بازیکنا تو تمرین ها منتشر می شد حالا یووه نه ، همین رم و اینتر ، چرا هر هفته باید خبرش بیاد که بازیکنای تیم به حرف سرمربی گوش نمی دن و واسه خودشون کار می کنن ؟ مربی اگه بزرگ باشه اینقدر باید اقتدار داشته که زیر سایه اسم بازیکناش قرار نگیره ، اینقدر باید بزرگ باشه که تشنه قهرمانی و موفقیت باشه و به کمترین قانع نشه نه اینکه وقتی می باختیم براش اهمیتی نداشته باشه و تو دلش بگه همین نائب قهرمانی هم خوبه ، و هیچ اثری از ناراحتی تو صورتش نبینی ! مگه برای استعفا دادن کلی داستان سر یوونتوس نیاورد تا آخر با نفرت هودارا و اعتراضشون باشگاه بالاخره اخراجش کنه ؟ به این مربی ای که حاضره هر خفتی رو تحمل کنه می گین مربی بزرگ ؟ :rolleye: وقتی می گم اقتدار مربی ، یه مثال خوب دارم براش مگه فرگوسن سرمربی اون منچستر افسانه ای 98 99 با دیوید بکام آوازه فوتبال دنیا نشده بودن ؟ مگه فرگوسن بکام رو مثل پسر خودش نمی دونست ؟ وقتی بکام میاد کفشش رو شوت می کنه سمت مربیش و از حرف مربیش سرپیچی می کنه ، فرگوسن اینقدر اقتدار و غرورش براش مهم بود که حاضر شد ستاره اون زمان تیمش رو بفروشه اما زیر بار خفت نره و زیر سایه شهرت بازیکنش قرار نگیره ! معیار من واسه بزرگ دونستن یه مربی فقط نتیجه گرفتنش نیست و رانیه ری رو هیچ وقت به عنوان مربی بزرگ قبول ندارم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

وقتی می گم اقتدار مربی ، یه مثال خوب دارم براش مگه فرگوسن سرمربی اون منچستر افسانه ای 98 99 با دیوید بکام آوازه فوتبال دنیا نشده بودن ؟ مگه فرگوسن بکام رو مثل پسر خودش نمی دونست ؟
وقتی بکام میاد کفشش رو شوت می کنه سمت مربیش و از حرف مربیش سرپیچی می کنه ،
فرگوسن اینقدر اقتدار و غرورش براش مهم بود که حاضر شد ستاره اون زمان تیمش رو بفروشه اما زیر بار خفت نره و زیر سایه شهرت بازیکنش قرار نگیره !

معیار من واسه بزرگ دونستن یه مربی فقط نتیجه گرفتنش نیست و رانیه ری رو هیچ وقت به عنوان مربی بزرگ قبول ندارم.

فرگوسن که یه افسانه ست!

رانیری یه مربی در حد متوسطه، مربی بزرگی نیست ولی اونقدر ها هم مربی ضعیفی نیست
چیزی که همه در مورد رانیری میگن و الحق که واقعیت هم داره اینه که این مربی برای قهرمانیو تیمهای بزرگی که ادعای قهرمانی دارن اصلا مناسب نیست، تیمهاش اکثرا افت و خیز زیادی دارن نمونش هم تیم خودمون که واقعا در طول فصل پستی و بلندی های زیادی داشت بارها تا استانه صدرنشینی میرفت ولی دوباره با چند تا نتیجه ضعیف پایین میومد و باز هم همین روند تکرار میشد... این مرد به درد هدایت تیمهایی میخوره که نهایت خواستشون رتبه چهارمی یا کسب سهمیه اروپایی باشه. میشه رانیری رو یه مربی درجه دو حساب کرد نه بزرگ!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با بازیکن های طراز اول نتیجه بهتر از سهمیه گرفتن پیدا نمی کنه . تیم هایی هم که دنبال سهمیه هستن بازیکن شاخی ندارن . پس با اونا هم بعید میدونم بتونه سهمیه بگیره . پس اینطوری که نیلوفر و احسان میگن اینطوری میشه نتیجه گرفت رانیری به درد تیم های سطح 3 و 4 میخوره که فقط سقوط نکنن و باقی بمونن تو لیگ . نتیجه گیری من از حرفای احسان و نیلوفر اینه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من اگه رانیری مربی خوبی بود تا الان یه جام مهم رو فتح کرده بود هرچند معتقدم این مربی هیچ وقت انتخاب های درستی با توجه به شرایط زمانی مختلف انجام نداده. به هر حال مربی ای هست که فقط میتونه در شرایط بحرانی مفید باشه و در حد رسوندن یه تیم به قهرمانی نیست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی