پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب راست میگه دیگه امین . یبار اومد 4-3-3 بازی کرد جلوی چلسی که گند زد و تو یکی-دو بار بعد هم بازم گند زد تیم ! کلاً تاکتیکی غیر از 4-4-2 بلد نبود ! اگر هم اجرا میکرد چون تیم بهش عادت نداشت ، سریع شکست میخوردیم !

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ولی به نظرم جلوی چلسی تیم بدشانسی آورد و در کل خوب بازی کرد اگه ندوید مصدوم نمیشد شاید نتیجه برعکس میشد!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بحث اصلا در مورد یک بازی خاص نیست! رانیری نتیجه خوب هم کم نداشت. به هر حال بحث توی این تاپیک اونم در مورد گذشته بی فایده ترین کار ممکنه! رانیری چه خوب چه بد به تاریخ پیوست ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

خب راست میگه دیگه امین . یبار اومد 4-3-3 بازی کرد جلوی چلسی که گند زد و تو یکی-دو بار بعد هم بازم گند زد تیم ! کلاً تاکتیکی غیر از 4-4-2 بلد نبود ! اگر هم اجرا میکرد چون تیم بهش عادت نداشت ، سریع شکست میخوردیم !

مقابل چلسی که من اصلا فکرشم نمی کردم یوونتوس اینقدر خوب بازی کنه

تعجب میکنم بابک اینطوری میگی؟؟؟!!!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
امین مگه تو نگفتی رانیری فعلا نمیتونه هیچ باشگاه دیگه ای بره؟؟؟؟؟؟ الان اخبار گفت با رم قرارداد بسته که ؟؟؟؟؟ فقط هم اخبار نگفته که بگیم مثل همیشه چرت میگن

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
رانیری گفته که از دست مدیران یوونتوس هنوز ناراحته ولی می دونه که هوادارا همیشه ازش استقبال گرمی می کنن ضمنا تولد دلپیرو هم تبریک گفته ================================ کلا با اینکه من اصلا دل خوشی از رانیری ندارم ولی این اخلاق آرومش باعث میشه آدم یه جوری دلش بسوزه باسش امیدوارم رم و از بحران خارج کنه

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آره واقعا. آخه نیست واسه ما جام اروپا و سری آ آورده حتما ازش استقبال گرمی می کنیم.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

آره واقعا. آخه نیست واسه ما جام اروپا و سری آ آورده حتما ازش استقبال گرمی می کنیم.

منم همین بخش حرفشو متوجه نشدم :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من همون موقع هم که بحث رانیری رو بود می گفتم مخالفت من با رانیری فقط در اواخر کارش بود و هیچوقت استدلال فنی و تاکتیکی برای رفتنش نکردم، اگر یادتون باشه همیشه می گفتم رانیری 4-4-2 رو خیلی موثر بازی می کنه. ولی دلیلی که باید از یووه می رفت چون رختکن یووه از هم پاشیده بود ! بوفون، کامو، ترزگه و الکس با رانیری مشکل داشتند و حتی کار به جایی رسیده بود که ترزگه و بوفون و کامو زمزه های رفتنشون به گوش رسیده بود. کنترل تیم دست رانیری نبود ! همیشه گفتم رانیری مربی بدی نیست و مربی خوبیه، ولی مربی مناسبی برای تیم های بزرگ با انتظارات زیاد و اسم های بزرگ نیست.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من هم دقیقا با327 موافقم .رانیری اصلا ذهنیت پیروزی نداره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه ی زولیانی با رانیری در مورد وضعیت فعلی یووه و گفته های رانیری : - زولیانی از رانیری می پرسه مشکل فعلی یووه چیه ؟ رانیری میگه : یوونتوس در 5 سال 7 مربی داشته، چطور در این شرایط تیمی می تونه پیشرفت کنه ؟ با این حال من در زمان خودم چندین بازیکن بزرگ و قهرمان در تیم داشتم مثل، بوفون، دلپیرو، ندود، کامورانزی و ترزگه که خیلی کمک می کرد، ولی الان فقط دلپیرو و بوفون ستاره های یووه هستند. یووه باید صبور باشه، ساختن یک تیم زمان می بره. - در مورد ترنسفر زمان خودش صبحت کردن. رانیری گفته برای مرکز خط هافبک انتخاب اول من فلامینی بود، ولی اون به میلان رفت. بعد من ژابی الونسو رو خواستم و خیلی هم روش تاکید داشتم و بارها به مدیران یووه گفتم ولی به من گفتند بودجه باشگاه 20 میلیون بوده و صرف خرید آمائوری شده و پول کافی برای خرید ژابی وجود نداره. در مورد ملو هم همینطور، من یه هافبک تهاجمی تر می خواستم نه یک هافبک تخریبی. رانیری گفته در اون زمان تمام ترنسفر باید مورد توافق من، سکو و بلان قرار می گرفت. اما در مورد دیگو قضیه فرق داشت. من گفتم یه جانشین برای ندود می خوام، یه بازیکنی که بتونه در سمت چپ بازی کنه مثل ریبری. ولی بلان می گفت بودجه ای برای همچین خریدی نداریم. در نهایت بلان خودش تصمیم گرفت دیگو رو بگیره که حتی در سیستم من نمی تونست بازی کنه، که من به اونا گفتم اگر لازم باشه سیستم بازی تیم رو تغییر می دم. البته من هیچوقت نگفتم دیگو بازیکن بدیه، فقط اینکه با سیستم من همخونی نداشت. رانیری در ادامه میگه یکی از مشکلات یووه اینه که بر اساس نیاز و مشکلاتش بازیکن نمی خره. باشگاه بر اساس موقعیت هایی که پیش میاد بازیکن می خره نه بازیکن برای پست هایی که نیاز به بهبود دارند. - در مورد یکی دیگر از مشکلات یووه رانیری میگه تیم من، با همه ی مشکلاتش یوونتوسی بود که ذهنیت پیروزی داشت، تیمی بود که دنبال پیروزی بود ولی تیم دلنری تیمیه که این ذهنیت رو از دست داده و به مساوی هم رضایت میده.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

در مورد ملو هم همینطور، من یه هافبک تهاجمی تر می خواستم نه یک هافبک تخریبی

----
هیچوقت نگفتم دیگو بازیکن بدیه، فقط اینکه با سیستم من همخونی نداشت.

من فكر ميكنم Diego و Melo تو تيم رانيري نبودن !

اشتباه فكر ميكنم ؟

:1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مشکلی نداره :1: این ها رو داشتن می خریدن که رانیری مربی بوده، هرچند وقتی اومدن رانیری رفته بود. متن رو دقت کن، مثلا من خودم مصاحبه ی رانیری اون زمان یادمه که می گفت اگر دیگو خریده بشه باید تغییر سیستم داد چون دیگو توی 4-4-2 نمی تونه بازی کنه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

یکی از مشکلات یووه اینه که بر اساس نیاز و مشکلاتش بازیکن نمی خره. باشگاه بر اساس موقعیت هایی که پیش میاد بازیکن می خره نه بازیکن برای پست هایی که نیاز به بهبود دارند.

یعنی رانیری هم فهمیدا ولی این مدیرهای نفهم ما نفهمیدن
باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رانیری در گفتگو با Gazzetta : " همه می دانیم که دیدار یوونتوس و اینتر از ویژگی های زیادی برخوردار است و برای من که سابقه ی حضور در یوونتوس را نیز دارم از اهمیت بیشتری برخوردار است " یوونتوس 29 اسکودتو یا ... ؟ " باید این داستان را فراموش کرد چرا که بوی آن آزار دهنده است ، من حتی از گفتن آنچه که بین من و یوونتوس گذشته بود خودداری می کنم چونکه باید از حرف زدن در این مورد پرهیز کرد فقط می توانم بگویم که آن ها من را به این دلیل که پولسن را انتخاب کردم ، اخراج کردند ، اتوئو نیز چند روز پیش گفته بود که من در یوونتوس در پی جذب وی بودم "

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
این مردک چرا اینقدر در مورد یووه حرف میزنه_یکی نیست بهش بگه که تو به همون تیم کفتار صفتت بچسب که سقوط نکنه امسال

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
آمار رانیری( بعنوان مربی) در مبارزه با یوونتوس :

کالیاری

با تیم کالیاری سه با علیه یووه بازی کرده که 2 بار با یووه مساوی کرده و یکبار هم باخته

ناپولی

سه بار به یوونتوس باخته

فیورنتینا

6 بار با یووه بازی کره که 5 بازی رو باخته و یکبار هم مساوی کرده

رم

با رم سه بار علیه یوونوس بازی کرده که 2 بار یوونتوس رو شکست داده و یکبار هم مساوی شده

در کل بازیها

15 بار علیه یوونتوس بازی کرده که 9 بازی را به یوونتوس واگذار کرده و فقط دو بار در برابر یوونتوس (فرارا و دلنری ) پیروز بوده

خلاصه بگم ، حسابی باخته

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مانور دادن روی رانیری تو این دوره وقت تلف کردنه . قدیم رو من یادم نمیاد اگه کسی میدونه که از این بهتر بوده بگه . هیچ شانسی اینتر نداره مگه مدافعین ما اشتباهات بدی داشته باشن . روی مسائل فنی خیلی تو این فصل ضعیف هستن .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بیچاره بعنوان بازیکن هم شرایطش روبروی یووه خیلی اسفناک بوده

با تیمهای کاتانزارو ، کاتانیا و پالرمو 15 بازی رو در مقابل یووه بازی کرده که حتی یکبار هم نتونسته ، یوونتوس را شکست بده
12 مسابقه رو به یوونتوس باخته و 3 مسابقه هم در برابر یووه به تساوی رسیده .

رانیری از سال 1976 تا 1985 در 15 مسابقه با یووه مبارزه کرده

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
آمار شکستهای رانیری با شکست دیشبش با اینتر بدتر هم شد :2qcmh45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی