پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آخه ببینید! رانیری همیشه به عنوان مربی تعویضی میارن! یوونتوس به کنار، ولی تو روما جانشین اسپالتی شد، تو اینتر هم جانشین گاسپرینی. از مربی ای که خودش تیمشو نبسته چه انتظاری می شه داشت؟ به نظر من واقعا مربی خوبیه، فقط اون کاریزمای لازم رو برای نجات یه تیم از بحران نداره. نمی دونم چرا پیارسال تو روما نگهش نداشتن! پروژه و ...! :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

رانیری با باشگاه الغرافه قطر به توافق رسید و بزودی بعنوان سرمربی این تیم به رسانه ها معرفی میشه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چقدر دیر! :1: اگه یه مقدار زودتر این اتفاق می افتاد میتونستیم تو ایران ببینیمش :1:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3429 ارسال
بالاخره رفت به جایی که باید میرفت

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به زودي شاهد نزاع بين رانيري و فرناز در رسانه هاي قطري هستيم :lol: :fp:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مالک باشگاه الغرافه گفت که حاضر نیست مبلغ درخواستی رانیری رو پرداخت کنه ؛ دیشب هم سکای اعلام کرد که رانیری با موناکو فرانسه که در لیگ دسته دو رقابت میکنه قرارداد دو ساله امضا کرده .

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
صحبت های رانیری در کنفرانس خبریش بعنوان سرمربی جدید موناکو : - هدف من اینه که موناکو رو خیلی بالاتر از Ligue 2 فرانسه ببرم . - این 1 پروژه بزرگ و جاه طلبانه است . من گفتم , " چرا که نه ؟ " ساختن این تیم انگیزه زیادی بم میده ! + بالاخره بعده مدت ها با 1 حرکت رانیری حال کردم :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اما فکر می کنم اونجا هم سیستم 4 - 4 - 2 خطی بازی کنه و تعویضاش از اول بازی مشخص باشه :1:
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با رانیری ممکنه برگردن به لیگ اول فرانسه ولی فکر نکنم قهرمان بشن . رانیری نمی تونه تیمی رو قهرمان کنه . تازه این خوش بینانه ترین حالتش بود .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من تو فرانسه موناکو رو خیلی دوست دارم با این انتخاب مطمئنم تیمشون به لیگ یک برمیگرده ولی از یه طرفم مطمئنم هیچ جامی رو نمیبره :fp:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
آیا میدانستید امروز تولد کلودیو رانیری است؟ :nish:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
تولدش مبارک باشه.درسته مربیه بزرگی نبود اما بزرگی رو به بعضیا یاد داد!!! چه سالایی بود باهاشش!!!پیراهنه طلایی مون و رئال ... :sad1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آیا میدانستید امروز تولد کلودیو رانیری است؟ :nish:

یادم نمیره چقدر عذاب کشیدیم ! وای خداااااااااا یادم نیار اون روزا رو !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری تیمش توی لیگ 2 فرانسه صدر رو از دست داد، اونم عصبانی شده گفته: هفته ی آینده باید پیروز بشیم، من پیروزی می خوام. اگر پیروز نشیم بازیکن هامو می کشم :))
  • Bianconero Amore و Donnie از این پست تشکر کرده است

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مرحوم مغفور رانیری (:1:) هم در فاصله ی 4 هفته به پایان رقابت های Ligue2 فرانسه،موفق شد که موناکو رو به دسته 1 برگردونه.

موناکو تا پایان هفته ی سی و سوم رقابت های دسته 2،تونسته 66 امتیاز کسب کنه.18 پیروزی،12 تساوی و 3 شکست + 58 گل زده و 29 گل خورده و اضافه کنید که همین الان در رقابت با سدان،تا دقیقه 40 بازی،1-1 مساوی هستن.با این تساوی موناکو 67 امیتازی میشه.

[img width=480 height=309]http://www.sofoot.com/IMG/img-ranieri-a-monaco-1338368068_620_400_crop_articles-157402.jpg[/img]

یادش گرامی :1:

ویرایش: یه چیز جالب :1: الان دارن با سدان بازی میکنن،گل تساوی سدان رو در دقیقه 28 بازی،فلورنتین پوگبا بزرگ خاندان پوگبا به ثمر رسونده :1:
  • Bianconero Amore, Escanor و Donnie از این پست تشکر کرده است

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

جدایی ام از یووه زمانی اتفاق افتاد که خودم تصمیم گرفتم به این مسئله پایان دهم. اگرچه باید بگویم جادویم در این باشگاه هم دیگر تمام شده بود. من  با استراتژی آن ها در فصل نقل و انتقالات موافقت نکردم، به من گفته شد که باید هر بازیکنی که قرار است به تیم بیاید با تأیید من، آلسیو سکو و ژان-کلود بلان مدیر فعلی یوونتوس به این تیم ملحق شود. آن لحظه من با این تصمیم مخالفت کردم امّا به من گفته شد که  آن ها تصمیم خود را گرفته اند. من هم توجهی به تصمیم آن ها نداشتم و آن ها دو هفته مانده به پایان فصل من را اخراج کردند. چه بازیکنی؟ اکنون می توانم بگویم، کاناوارو. او بازیکن بسیار خوبی است. امّا فکر نمی کردم بازگشت بازیکنی که از رفتن به سری ب  با یوونتوس سرباز زده بود و به رئال مادرید رفته بود، چندان برای تیم خوشایند باشد. او بازیکن بسیار خوبی است، امّا به نظرم عادلانه نبود که او به تیم بازگردد.

منبع : طرفداری.

فکر کنم همه میدونن دیگه مدیران اون موقع یوونتوس بی لیاقت بودند.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

راستش رانیری به خاطر نتایج ضعیفی که داشت می گرفت اخراج شد و یادمون نره که رختکن تیم کاملا از دستش در رفته بود و وقتی رختکن علیه مربی باشن ، لیپی هم که باشی باید بری. یادمون نره که سهمیه لیگ قهرمانان هم داشت می پرید...

در مورد کاناوارو هم باید بگم ، شاید با اون برگشتش خواست به تیم کمک کنه و حرکت سال ۲۰۰۶ ـش رو جبران کنه. ولی خب خیلی بدتر شد و هو شد ، من دوست نداشتم کاپیتان تیم ملی ایتالیا هو بشه و تو اون تیم فاجعه هم نتونست کمکی بکنه.

در بی لیاقتی سکو هم شکی نیست ، که بودجه ی عظیم سال ۲۰۱۰ رو اونجوری هدر داد ...

• The_God_of_Goalkeepers , alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

چند روزه میخوام اینو بگم یادم میره :1:

مصاحبه جالب و مهمی بود. سوای دید رانیری که از موضع بالا و موضع قدرت بود - که نه تو شخصیتش دیده میشه نه تو کارنامه ش :1: - حرفای قابل تاملی زد که مهمترینش علت اخراج یا رفتنش از زبون خودش بود.

چه حرفش درست باشه چه غلط - که به نظر من کاملا درسته - نشون از آدم با اصول میده و من بیشترین احترام رو برای آدمایی قائلم که پای اصولشون می ایستن. هیچ دلیلی هم برای تظاهر وجود نداره. رانیری با این حرف از نظر شخصیتی 1 درجه در ذهن من بالا رفت. :nish:

در مورد کاپیتان اسبق ایتالیا م یه بار که حوصله داشتم مفصل حرف می زنم. اون موقع خوشحال شدم که برگشت و برگشتنش به نظرم صادقانه بود. الانم در مورد صادقانه بودنش همون نظرو دارم ولی خوشحالیمو بی مورد می دونم.

پ.ن.: دلیل اخراجش همون نتایج و در رفتن رختکن از دستش و بی اعتمادی و ... بود به نظرم. منتهی دلیلی که قبل پایان فصل از تیم رفت می تونه همین باشه. یعنی اگه این ماجرا نبود، بعد اتمام فصل می رفت/اخراج میشد.

ویرایش شده توسط Pouya 17 October 2015 - 12:20 PM.

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ولی تا اونجایی که من یادمه مدیریت اون سال ها خیلی پای رانیه ری موند و نتایج هفته های آخرش دیگه داد همه هوادارا رو درآورده بود

و کم و بیش زمزمه هایی مبنی بر این که رختکن تیم دیگه از دستش خارج شده و حتی بازیکنان بزرگ تیم هم برابرش جبهه گرفتن به گوش

می رسید...این حرفی هم که زده به نظر من دروغ نیست کما این که خیلی از مربیانی که میان یووه این مشکلو دارن!! البته به جز مربی آخرمون

ولی این تنها دلیل اخراجش نبود...

• mory, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

رانیری امروز در مورد وضعیت سری آ‌ مصاحبه کرده :

• یوونتوس؟ آنها تمام محور مرکزی تیمشان جز بوفون را از دست داده اند. من مطمئنم که آنها می توانند به بالای جدول برگردند.اما شروع دوباره بعد از فروش های تابستان آسان نیست.
  • نمی توانید از آلگری انتظار داشته باشید که بعد از از دست دادن توز ، ویدال و پیرلو اسکودتو به دست بیاورد.نمی توانید هر سال انتظار جام داشته باشید ، این فصل یک مرحله ی گذار است.
  • تیم ملی؟ کونته در تیم ملی کار فوق العاده ای را انجام می دهد ، اما مربیگری در تیم ملی بسیار شغل خطیری است.معمولا باشگاه ها حتی نمی خواهند بازیکنانشان را به شما بدهد و وقتی هم می دهند آنها کاملا خسته اند. من اطمینان دارم او همه کار می کند ، اما نمی دانم می تواند تیم ملی را قهرمان یورو ۲۰۱۶ کند یا نه.

در مورد اینکه مورینیو تو دردسر افتاده اما تیم خودش ، لستر سیتی تو رده ی ۳ جدوله هم گفته که اون بحثای من و مورینیو مال عصر پارینه سنگیه و من هیچ وقت دوست نداشتم به وسیله ی مشکلاتی که دیگران بهش دچار میشن ازشون انتقام بگیرم. :53:

• juve's fan, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی