پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سباستین جووینکو - Atomic Ant

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1735 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چیزی که در المپیک من از سباستین دیدم یک بازیکن سرعتی و خوش نقش و تکنیکی بود که کل تیم بروی هنر وی متکی بود . ولی جووینکو خیلی زیاد کم تجربه نشون میده ! اصرارهای بیش از اندازه وی برای دریبل زنی هم باعث شده بود که گاهی تیم ایتالیا به مشکل بر بخوره ! فیزیک بدنیش همینی که هست خواهد موند ! چون قاعدتاً با افزایش قد خاصی در 21 سالگی روبرو نمیشه و شاید یکی دو سانتر رشد کنه . پس اگر وزنش بالاتر بره مطمئنا به مشکل برمیخوره چون میتونه از فاکتور سرعتش کم کنه . پس میشه گفت که فیزیک بدنیش خوب هستش و به نسبت قد و وزنش ایده آل هستش . از این نظر میشه فیزیکش رو با مارادونا ، زولا و اوون مقایسه کرد . یه مشکل دیگه که جووینکو داره مثل اکثر بازیکنان سریع و کوتاه قامت اینه که شوت های قدرتمندی نداره و معمولا شوت هاش فنی و تکنیکی هستن تا قدرتی . البته گاهاً نشون داده که شوت های خوبی میتونه بزنه مثل گل فصل پیش به رم ، ولی مستلزم این مسئله هستش که تمرینات زیادی رو انجام بده . ولی سرعت و تکنیک و البته هوشش فوق العادست . فقط نباید مغرور بشه چون هنوز هیچ افتخاری نداره ! باید با آرامش بازی کنه و صبور باشه تا بتونه در وهله اول از ستارگانی مثل الکس و پاول کسب تجربه کنه . **

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من به هیچ وجه منکر اینکه بازیکن خوبی هست نمیشم اما برای بار چندم میگم که اصلا ازش انتظار معجزه نداشته باشید!خیلی ها فکر میکنن جووینکو بازیکنی هست که مثلا مثل مسی میتونه به بک باره بازی رو از این رو به اون رو بکنه اما نصافا خیلی با ستارگانی مثل مسی فاصله داره!
همون طور که بابک هم گفت خیلی باهوش و سرعتی و تکنیکی هست و گاهی اوقات موقعیت های خیلی خوبی رو به وجود میاره اما انتظار رو ازش تا حدی بالا نبریم که فصل دیگه بگیم جووینکو بازیکن بازیکن خوبی نیست!سبا از با آینده ترین بازیکن های ایتالیاست اما هنوز خیلی کار داره ....

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
الان که بازیکن بازی ساز نمیخریم ... نمیتونیم همین جووینکو رو بفرستیم هافبک برامون بازی کنه ؟!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
جووينكو رو توي بازي ديديد.خيليا ازش ابراز نارضايتي كردند.به نظر من اشتباه بود.جووينكو خوب بازي كرد اما چون همه فكر مي كردن كه بايد بهتر از اين بازي كنه ازش ناراضي بودند و اين اشتباهه.اينجاس كه مي رسيم به حرفاي امين توي پست بالاييش.من واقعا نمي فهممچرا بعضيا فكر مي كنن اون بد بود؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

جووينكو رو توي بازي ديديد.خيليا ازش ابراز نارضايتي كردند.به نظر من اشتباه بود.جووينكو خوب بازي كرد اما چون همه فكر مي كردن كه بايد بهتر از اين بازي كنه ازش ناراضي بودند و اين اشتباهه.اينجاس كه مي رسيم به حرفاي امين توي پست بالاييش.من واقعا نمي فهممچرا بعضيا فكر مي كنن اون بد بود؟

معلومه بازی رو ندیدی !
خوب بازی کرد ولی انتظار ازش زیاد بود ؟

براحتی می تونم بگم 100 درصد توپ هایی که بهش داده شد لو داد بدون استثنا.
هربار خواست دریبل کنه،نتونست.
هربار خواست پاس بده،اشتباه داد.
حتی یکم هم خوب نبود.من دقیقا بعد از بازی به امین گفتم،بابا این قرار بود ستاره نباشه،ولی مهره ی خوبی باشه،این که افتضاح بود ؟

البته این فقط یه بازی بود،شاید در آینده آماده تر بشه و با کسب تجربه ی بیشتر مهره ی قابل اعتمادی بشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

معلومه بازی رو ندیدی !
خوب بازی کرد ولی انتظار ازش زیاد بود ؟

براحتی می تونم بگم 100 درصد توپ هایی که بهش داده شد لو داد بدون استثنا.
هربار خواست دریبل کنه،نتونست.
هربار خواست پاس بده،اشتباه داد.
حتی یکم هم خوب نبود.من دقیقا بعد از بازی به امین گفتم،بابا این قرار بود ستاره نباشه،ولی مهره ی خوبی باشه،این که افتضاح بود ؟

البته این فقط یه بازی بود،شاید در آینده آماده تر بشه و با کسب تجربه ی بیشتر مهره ی قابل اعتمادی بشه.

خب قبول كن كه جوونه.اون هنوز خيلي زوده كه بخواد بدرخشه و اونجوري كه همه تعريف مي كنن بدرخشه.من وقتي ديدم فصل پيش (وقتي كه توي بردن از يووه نقش پررنگي داشت) همه گفتن بازيكن بزرگيه و ستارست و بايد فصل بعد توي يووه بهترين باشه با خودم گفتم امكان نداره كه همون اول بتونه اين كار رو بكنه...واقعا نمي شه ازش انتظار داشت همه كار كنه.ولي فك كن جاي اون يكي ديگه بازي مي كرد.بنظرت بد تر نمي بود؟؟؟؟
بنظر من كه به اندازه‌ي كافي و اونقدر كه بايد بازي كرد.اگه هم شما مي گي بد بود بخاطر اينه كه فكر مي كني بايد همه‌ي دريبل هاش درست مي بود و همه‌ي پاساش به مقصد مي رسيد ولي اينجوري نشد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اگه هم شما مي گي بد بود بخاطر اينه كه فكر مي كني بايد همه‌ي دريبل هاش درست مي بود و همه‌ي پاساش به مقصد مي رسيد ولي اينجوري نشد.

من این فکر رو نمی کنم،من خودم اولین نفری بودم که بعد از دیدن بازیش در تیم جوانان ایتالیا توی چند بازی دوستانه گفتم ستاره نیست ولی بازیکن خوبیه.گفتم نباید ازش انتظارات بالا باشه و نباید توقع یه ستاره ازش داشته باشیم.

و بعدشم من نگفتم انتظار داشتم همه ی دریبلش ها درست باشه،ولی حتی یکیش هم درست نبود.
درست بعد از اتمام بازی یکی توی یوونتوز گفت،ممکنه الان خیلی ها بهم فحش بدند ولی به نظر من جووینکو هیچی نیست.
در این حد بد بازی کرد.

بهرحال من قضاوت خاصی نکردم و نگفتم خوب نمیشه و نگفتم به درد نمی خوره،
اتفاقا گفتم باید پخته تر بشه،و باید صبر کرد تا پیشرفت کنه.

ولی هنوزم میگم در این بازی از افتضاح یه چیزی اونور تر بود.و به هیچ وجه قابل قبول نیست که بگیم خوب بازی کرد ولی انتظارات ازش زیاد بود.
چون هیچ کاری،مطلقا هیچ کاری،در زمین انجام نداد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظر من جووینکو نقش یک بازیکنی خوب رو داره ! از اون دسته از بازیکنهاس که یک بازی عالیه , یک بازی خوب , و یک بازی بد و افتضاح ! میتونه به عنوان یار کمکی خوبی به حساب بیاد ولی هیچ وقت انتظار معجزه رو ازش نداشته باشین ! خیلیها ( مثل مزدک مردک ! ) اون رو جانشین دل پیرو میدونن که کاملا غلط و بی ربطه چون " هنوز جانشینی برای دل پیرو پیدا نشده "

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ولی انتظارات ازش زیاد بود.

خب خداروشكر جفتمون داريم به اين حرف دامن مي زنيم.پس مطمئنم همه قبول دارن كه انتظار زياد داره از ايني كه هست مي آردش پايين تر...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

به هیچ وجه قابل قبول نیست که بگیم خوب بازی کرد ولی انتظارات ازش زیاد بود.

علی.جملات رو درست بخون!
رضا میگه نمیشه با استفاده از این دلیل که انتظارات ازش زیاد بود بازی بدش رو توجیه کرد!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

علی.جملات رو درست بخون!
رضا میگه نمیشه با استفاده از این دلیل که انتظارات ازش زیاد بود بازی بدش رو توجیه کرد!

من هنوزم سر حرفم هستم.جووينكو توي اين بازي اونقدر بد نبود كه بگيم "يه چيزي اونور تر از افتضاح" بوده.من هنوزم مي گم بخاطر اينكه همه‌ي چشما روي اون بوده بد بازي كرده...
من منظورم اين نيست كه رضا بگه اون ستاره‌ست پس حالا كه نبوده بده...من با حرف رضا موافقم كه اون الان اصلا ستاره نيست اما به جووينكو انقدر اتك كردن و گفتن كه بايد خوب باشي تا بد شد.من حرفم فقط اينه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
کامورانزی هم وقتی اومد یوونتوس هیچی نبود ولی الان بخش هجومی تیم رو می چرخونه به نظرم اگه لیپی با جووینکو کار می کرد خیلی راحت جووینکو رو تبدیل به یکی از بهترین بازیکن های دنیا می کرد البته همین النش هم من بهش اعتقاد دارم به نظرم بازیکنی مثل پالادینوو نیست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

کامورانزی هم وقتی اومد یوونتوس هیچی نبود ولی الان بخش هجومی تیم رو می چرخونه
به نظرم اگه لیپی با جووینکو کار می کرد خیلی راحت جووینکو رو تبدیل به یکی از بهترین بازیکن های دنیا می کرد
البته همین النش هم من بهش اعتقاد دارم به نظرم بازیکنی مثل پالادینوو نیست

1.بنظر من وقتي دشام با اين بازيكن كار كرده يعني قطعا مي تونه بعد ها تبديل به ستاره‌ي بزرگي شه و احتياجي به ليپي بزرگ هم نيست اما خيلي خيلي كار داره و قطعا موقعيتي كه اون بزرگ بشه تا سال ديگه هم نمي رسه.
2.مگه پالادينو چش بود؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

1.بنظر من وقتي دشام با اين بازيكن كار كرده يعني قطعا مي تونه بعد ها تبديل به ستاره‌ي بزرگي شه و احتياجي به ليپي بزرگ هم نيست اما خيلي خيلي كار داره و قطعا موقعيتي كه اون بزرگ بشه تا سال ديگه هم نمي رسه.
2.مگه پالادينو چش بود؟

دشام جووینکو رو بعد از اتمام لیگ جوانان به اردوی تیم بزرگ سالان آورد!یعنی حداکثر یک ماه با این مربی کار کرد.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
منم از همین می ترسیدم... اینقدر انتظارات ازش بالا رفت وتعریفشو دادن و گفتن ستاره بزرگی میشه و اسطوره میشه که همه خیال کردن قراره هر وقت به بازی اومد معجزه کنه. همه میگن جانشین دلپیرو!!! اما مثل دلپیرو هیچ وقت متولد نمیشه... بهتره الان ازش انتظار زیادی نداشته باشن و بزارن در آرامش به کارش ادامه بده تا بتونه اعتماد به نفس مناسب رو پیداکنه... و آمادگی لازم رو برای قرار گرفتن تو ترکیب پیدا کنه ... توقع زیاد باعث میشه با استرس و اضطراب تو زمین بازی کنه که قطعا تو کیفیت بازیش تاثیر میذاره و شاید مثل پالادینو خیلی زود همه رو نا امید کنه... باید سرنوشت پالادینو رو عبرتی برای خودشون بدونن.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
جووینکو مثل اینکه برای قرارداد جدید با باشگاه به توافق نرسیده و میخواد بره آرسنال!!! امیدوارم با بی خردی مدیران همچین بازکنی رو از دست ندیم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کی همچین حرفی زده؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جلسه بوده بین با انداره آ دامیکو و کلودیو پاسکوالین (( مدیران جووینکو )) و سران یووه برای تمدید قرارداد تا سال 2013 و در مورد همه چیز بحث کردند حتی پیشنهاد 10 میلیونی ارسنال ولی هنوز به هیچ توافقی دست پیدا نکردند و همه چیز موکول شده به جلسات بعدی و احتمال اینکه بره و بمونه دقییقا مساوی هست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
عجب!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من جووینکو تو انگلستان میتونه موفق تر باشه!تیم های انگلیسی بیشتر توی فضا بازی می کنند و دفاع های فشرده ای هم ندارند.بازیکن های شبیه به جووینکو هم توی این لیگ کم نیست.مثلا رایت فیلیپس و وولکات و حتی اشلی کول (از نظر اندام و سرعت) از جمله این بازیکن ها هستند که همگی هم در تیم های بزرگ بازی می کنند. حتی حدودی به مایکل اوون هم شبیه هست.بازیکنی که بدون شک هرگز نمیتونه در لیگی مثل ایتالیا و حتی اسپانیا موفق باشه (چیزی که همگی شاهدش بودیم!) در آخر بگم دوست ندارم جووینکو یوونتوس رو ترک کنه!هنوز بازیکن بی تجربه ای هست اما به مرور زمان درست میشه و به کمک تیم میاد. حرف های بالا رو فقط با توجه به سبک بازیش و شواهد گفتم.همین!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی