پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سباستین جووینکو - Atomic Ant

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1735 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم اکیس هم کم توپ لو نمی ده و مسی هم همینطور کلا بازیکنایی که دریبل زنند و شجاعت اینکارو دارند توپ هم زیاد لو میدند من بیشتر از سرعت و تکنیک جووینکو به پاسوریش و شوتزنیش امیدوارم خیلی ها پالادینو رو میگفتند که جانشین الکس هست ستاره یووه خواهد شد ولی من چند تیکه از بازیهاشو که دیدم فقط دیدم زیاد با توپ ور می ره و از مغزش استفاده نمی کنه ولی جووینکو برعکس از مغزش به خوبی استفاده می کنه ولی اگه به گفته رضا جووینکو نتونه مثل یه ستاره برای یووه بازی کنه یووه فصل دیگه هیچی نمیشه و با این خرید ها به همون سومی باید راضی بود **

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من مطمئن هستم این فصل به خوبی خودشو نشون میده و یکی از ستارگان جوون یوو خواهد بود من چند بازی در این فصل از امپولی دیدم خیلی زیبا و موثر بازی میکرد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امیدوارم شماره 7 رو از حسن بگیرن و به سباستین بدن . به سبک بازیش هم میاد .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15941 ارسال
خیلی خیلی کار اشتباهی هست که انتظارات از این بازیکن به بالاترین سطح خودش رسیده و این باعث ایجاد مشکل می شه توی کارش من هم حرف های رضا رو قبول دارم ولی نباید کمبود تجربه جوونکو رو هم نادیده بگیریم باری در کنار بزرگان و توی تیم یووه می تونه کامل ترش کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
امیدوارم جووینکو برای یوونتوس مثل مسی برای بارسا و رونالدو برای منچستر و کاکا برای میلان بشه. امیدوارم اینا رو هم بذاره تو جیبش. بازیکنای اینطوری آینده تیم رو تضمین میکنن.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جووینکو امروز گفته که میتونه یک زولای جدید باشه . سباستین به خاطر فیزیک بدنی و قد کوتاهش این حرف رو زده . زولا دستیار اول کاسیراگی در تیم المپیک ایتالیاست .

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر شما جووینکو پتانسیل تبدیل شدن به یک ستاره را دارد ؟ کاملا 15 (68.2%) احتمالا 5 (22.7%) اصلا ! 2 (9.1%) مجموع آراء: 22 خیلی دوست دارم بدونم اونایی که گفتن اصلا دلیلشون چیه واقعا مشتاق شنیدن دلایلشون هستم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جووینکو تبدیل به ستاره خواهد شد به 1 شرط: به شرط اینکه در میان ستارگان یووه گم نشه !!!! مثل پالادینو نباشه که وقتی فصل پیش یهش بازی می دادن اصلا تو زمین دیده نمی شد . به نظر من جووینکو پتانسیل بالاتری نسبت به پالادینو داره !!! ویکی از بازیکنان ثابت سال های آینده یووه خواهد بود.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
جووینکو اگه قدر خودش رو بدونه از بهترین بازیکنان ایتالیا در سالهای آینده بعد از الکس میشه. ب هشرطی که راه پالادینو رو در پیش نگیره. به نظر من از زولا هم میتونه بهتر بشه. اون موقع ها به خاطر سرعت زیادش بهش میگفتن لوکوموتیو. الان جووینکو می تونه برای خودش لقب جت جنگی رو اختصاص بده.

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه آمار کوچیک از جوونیکو در سری آ : جوونیکو در 20 مسابقه از ابتدا در زمین حاضر بوده . و در 15 بازی به عنوان تعویضی وارد زمین شده 6 گل در این بازیها به ثمر رسونده و 4 پاس منجر به گل نیز داده 65 شوت به دروازه داشته که 21 شوت در چهارچوب بوده . ضمن اینکه جوونیکو 42 مرتکب خطا شده و بازیکنان حریف 84 بار روی این بازیکن مرتکب خطا شدند . 6 کارت زرد و بدون کارت قرمز. ـــــــــــــــ **** ــــــــــــــ

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من فکر میکنم با وجود آماری که روش خطا شده ، الکس این فصل هم آقای گل بشه چون کلی ضربه آزاد و پنالتی میتونه برامون بگیره ;D با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی مطبوعات ایتالیا پیچیده که یووه در تلاشه تا با جووینکو قراردادی 5 ساله با حقوق سالانه 500 هزار یورو ببنده.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خدايي بعد الكس اين بشر ميشه عشق من خدايي خيلي قبولش دارم هنوز پاس گلش به ترزگه يادم نرفته دمت گرمه سباستيان

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خودش گفتم دوست دارم یه روزی مثل الکس بشم اما پر واضحه که این فقط یه رویای شخصیه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
ارزو بر جوانان عيب نيست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نوشته Tuttosport (پس میشه خبر رو جدی نگرفت) ونگر مربی تیم آرسنال علاقه بسیار زیادی به جووینکو داره و با توجه به اینکه سه ستاره تیم خودش رو هم از دست داره سعی داره این ستاره ایتالیایی رو به تیم خودش اضافه بکنه. گفته میشه ونگر قصد داره بازی های جووینکو و ماریکیزیو در المپیک رو زیر نظر بگیره تا بتونه بازیکن مورد علاقه خودش زو پیدا کنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دی آمیکو مدیر برنامه های سباستین در مصاحبه با شبکه رادیویی Radio Kiss Kiss در مورد شایعات مبنی بر رفتن جووینکو از یوونتوس گفت : سباستین آماده است تا خودش رو در یوونتوس اثبات کنه و اگر مشکلی پیش نیاد قرارداد این بازیکن با یوونتوس با حقوق بیشتر به ثبت خواهد رسید در نتیجه این بازیکن به هیچ قیمتی یوونتوس راترک نخواهد کرد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تصاویری از جووینکو در بازی اخیر المپیک ایتالیا در مقابل رومانی ( نتیجه 1-1 )

شماره 10 حقشه و بهش هم میاد ! :D

[img width=480 height=320]http://c.imagehost.org/0564/1_9.jpg[/img]
کریشتیو ( 6 ) - ده چلیه ( 3 ) - مارکیزیو ( 7 ) ... یوونتوسی هستن  :-*

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
روسی ( زننده گل ایتالیا ) در آغوش جووینکو :)

تصویر

**

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اين پسر واقعا ٦ تا كارت زرد گرفته ؟!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام قاسم جان احتمالا تمارض زیاد میکنه و بخاطر همین کارت گرفته وگرنه بهش نمیخوره بتونه بازیکنی رو با اون قدرت بدنی متوقف کنه خیلی برام جالبه که نوچرینو هم توی تیم هست و واقعا الان که نگاه میکنم ، از ترکیب یازده نفره ، پنج نفر ساخته ی یوونتوس هستند واقعا من بخاطر همین عاشق یوونتوس هستم ، چون خیلی به بازیکنان ایتالیایی بها میده در مورد جیووینکو هم که داشتم میخوندم ، همه چیزه این پسر از یوونتوسه ، حتی متولد تورینه ، یعنی یه یوونتوسی اصیله با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی