پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سباستین جووینکو - Atomic Ant

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1735 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

عجب!!!!

البته مدیر برنامه های جووینکو هم حق دارند چون که ازجایگاه این بازیکن احساس خطر می کنند و حرفشون اینه که باید جایگاهش تثبیت بشه و حروم نشه و بله نظر من کاملا حق دارند و مدیران باشگاه یووه هم ابراز کردند که جووینکو پشتوانه ای هست برای الکس

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من جووینکو رو بدیم ارسنال و یک بازیکن ازشون بگیریم

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
من که باورم نمیشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچ جا نمیره ... صبر کنید یه بازی تو این فصل انجام بده بعد بگید باید بفروشیمش ! جووینکو هم بازیکن خوبی هستش و هم درکش از فوتبال بالاست و نباید از ستاره جوانی مثل سبا به این راحتی ها گذشت . سبا باید بازی کنه تا با تجربه بشه و ما هم باید صبور باشیم . الکس هم روزهای اولش تو یووه همین وضعیت رو داشت !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من با حرفاي امين موافقم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ما بیشتر امیدمون تو خط هافبک به همین جووینکوئه. بازیکن خلاق نداریم تو این پست به جز جووینکو. یه چندتا بازی که بگذره رفته رفته جاشو تو ترکیب پیدا میکنه. ما چندتا هافبک دفاعی با خصوصیات مشابه تو ترکیب داریم و فقط این جووینکو و کامورانزی با اونا فرق میکنن اگه قرار باشه اینم بره که خلاقیت دیگه نداره هافبک. شاید خوشد اینو ندونه چون تجربه کمی داره ولی رانیری باید بهش امید و انگیزه بده تا بتونه جایگاهش رو تو تیم تثبیت کنه. همه میدونن که این بازیکن از استعدادهای ناب فوتبال ایتالیاست. در ضمن اولای فصل نقل و انتقالات این خود جووینکو بود که میگفت من اصلا یوونتوس رو ترک نمکینم و برای هیچ تیم دیگه ای به جز یووه بازی نمیکنم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سبا در مصاحبه ای با Tuttomercatoweb در مورد تمدید قراردادش گفته : تمدید قرارداد با یوونتوس و بحث در این مورد به عهده مدیر برنامه های من هست و من حساسیت خاصی روی این قضیه ندارم!در حال حاضر میدونم که آینده من با یوونتوس رقم خواهد خورد.من به نظرات رانیری چه من رو در زمین قرار بده و چه نده احترام میذارم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سایت آرسنال دات آی آر نشوته بود که جوینکو زمستان میاد آرسنال و چیزهایی از قول جوینکو نوشته بود که مرا ناراحت کرد.خدا کنه جوینکو تا 2013 تمدید کنه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

سایت آرسنال دات آی آر نشوته بود که جوینکو زمستان میاد آرسنال و چیزهایی از قول جوینکو نوشته بود که مرا ناراحت کرد.خدا کنه جوینکو تا 2013 تمدید کنه.

اگه جوونیکو بره و یوونتوس بتونه گالاس یا فابرگاس یا فن پرسی رو بگیره{ یکی از این 3 تا رو بگیره} خیلی خوب میشه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واسه جوونیکو بازی کردن تو یووه زوده ! کاش قرزی بفرستنش 1 تیم خوب !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

واسه جوونیکو بازی کردن تو یووه زوده ! کاش قرزی بفرستنش 1 تیم خوب !

اتفاقا خیلی هم به موقع هستش. چون الان نیاز مبرم به یک جانشین برای ندود در بازیهای سنگین

داریم . اگه یادتون باشه کاپیتان هم تو همین سن 1 یا 2 سال کوچیکتر اومد به یووه و ستاره شد

وجای بازیکن بر مراتب بزرگتری از ندود یعنی روبرتو باجو رو گرفت .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خدا کنه نره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مثل اینکه بعضی از شما حالیتون نیست برای چی به طور قرضی بره.مگه فصل پیش به طور قرضی به مدت 2 سال امپولی نبود خوب تجربش و کسب کرد در تیم ملی المپیک ایتالیا هم شماره 10 بهش دادن چون بازیکن خیلی عالی است خدا کنه خیلی زود باهاش تمدید کنند.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

مثل اینکه بعضی از شما حالیتون نیست برای چی به طور قرضی بره.مگه فصل پیش به طور قرضی به مدت 2 سال امپولی نبود خوب تجربش و کسب کرد در تیم ملی المپیک ایتالیا هم شماره 10 بهش دادن چون بازیکن خیلی عالی است خدا کنه خیلی زود باهاش تمدید کنند.

سبا یک فصل توی امپولی بازی کرد و از زمانی هم که توی جوانان یوونتوس بود شماره ۱۰ تیم ملی امید و جوانان رو داشت.

حرف های مدیر برنامه های سبا که توسط Radio Kiss Kiss پخش شد یه مقدار نگران کننده بود!دیرزو گفته بود که سبا نیاز داره تا به طور مداوم و یکنواخت بازی کنه و مذاکره برای تمدید قرارداد به این بستگی داره که توپفق بشه توی قراردادش ذکر کنند که این بازیکن به طور حتم تعداد مشخصی بازی در ترکیب تیم قرار میگیره!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خدا کنه باهاش تمدید کنند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فعلا که ارسنال بد جوری دنبالش هست و حتی ونگر از علاقه شدید خودش به این بازیکن خبر داده ولی سران باشگاه 100% قول از تمدید قرارداد باهاش دادند نا سلامتی از سبا به عنوان وارث الکس اسم برده می شه دیگه !!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی یکی دو روز پیش کوبولی که با اسکای حرف زده بود،گفته بود نگران نباشید،قرارداد جووینکو در راهه. بابا 1 بازی بیشتر برای یووه نکرده.درسته خیلی بد بود.ولی فقط 1 بازی بود ها !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
امیدوارم که تمدید چون این آرسنال بدجوری دنبالشه.ولی من فکر کنم اگه هم باهاش تمدید نکنند هواداران یوونتوس در ایتالیا اعتراض سختی بکنند.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به همچشن بازیکن های جوونی نیاز داریم،با استعدادی هم که داره میتونه در آینده یک بازیکن تراز اول بشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مدیر برنامه های جیوونکو هم چه توقع ها داره!! سبا از اینکه در یوو است و در کنار بزرگان تمرین میکنه باید خدا رو شکر کنه مطمئن هستم با یوو تمدید میکنه این حرف ها برای ترسوندن مدیران هست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی