پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- عزیزم؛ شمایی که 20 و اندی سال هوادار یووه هستی و دنبال میکنی؛ فینال 96 رو یادت هست ؟!

نفرات یووه در فینال رو یکبار دیگه مرور کن لطفا، از ارکان دفاعی شروع می کنیم؛ پروتزی، فرارا، ویرکوود، توریچلی و پسوتو. اینا هیچکدوم حتی در تیم ملی ایتالیا هم جایگاه ثابتی نداشتند ولی بازیکن "فیکس" یووه هستند. البته که بازیکن های ضعیفی نیستند ولی بهتر از اینها تو خود ایتالیا زیاد بود چه برسه به بقیه دنیا !

نیمکت یووه رو که دیگه یادته ؟! پورینی، یوگوویچ، دی لیویو و پادووانو !

یووه همیشه همین بوده عزیزم، حتی اون یووه رویایی ـه کاپلو به نظر خیلی ها، رو نیمکت حتی یک جانشین هم برای امثال کامورانزی و ندود نداشت ! دقت کن، حتی یک جانشین !

فینال 2003 رو ما فقط بخاطر نبود ندود از دست ندادیم؛ در واقع بخاطر عدم وجود یک جانشین مناسب از دست دادیم و یووه ریتم بازیش بهم ریخته بود.

پس نبود بازیکن یک بهونه خیلی قدیمی ـه !

من مگه آلگری رو زیر سوال بردم اصلا ؟!

اتفاقا باز هم تاکید می کنم که کاملا فراتر از حد انتظار ظاهر شد، یک کارنامه خوب رو از خودش به جا گذاشت ولی معتقدم دیگه چیزی برای ارائه نداره، سال بعد هم بمونه همینه ! بلکه ضعیف تر البته. دلایل خاص خودم رو هم دارم که فعلا جاش نیست.

بحث مخالفت و یا موافقت با آلگری نیست فقط میگم باخت در فینال یک باخت تاکتیکی بود که آلگری به زیدان باخت، شما برای من از برنامه های تیم در نیمه دوم بگو.

شاید بعد از این همه سال فوتبال دیدن واقعا چیزی از فوتبال نفهمیدم ! قبل از بازی شخصا تمام مسائل مهم این بازی و بازیکن های کلیدی یووه رو اسم بردم و دقیقا از همون مناطق ما ضربه خوردیم بخاطر عدم برنامه، عدم وجود تاکتیک درست و عدم سیستم مناسب.

بحث خوب بودن و یا بد بودن آلگری نیست واقعا، بحث تاکتیکی ـه، من دارم آلگری رو برای فینال تحلیل می کنم، قضاوت نمی کنم !

• mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
352.png
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

352.png

گیرم پیانیچ پیرلو
مارکیزیو هم همون مارکیزیو
آیا خدیرا برای ما ویدال میشه ؟
همونطور که گفتم آلگری دیگه واضح تر نمیتونست بگه تنها چیزی که من دارم لمیناست
شانس اوردیم استورارو مصدوم بود، هر چند استورارو بازیای بزرگ همیشه فوق العاده است

تازه این رو هم اضافه کنم پوگبا هم توی زمین بود و نیمه دوم بارتزالی به جاش اومد
  • Orphée, MaMpIeRo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

shortcut

shortcut

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 6 ارسال

این بازیکنایی که جلو رئال هم از نظر ذهنی هم بدنی فلج بودن، همونایی هستند جلو مسی و بارسا 180 دقیقه جنگیدن جوری که آدم کیف میکرد. به نظمرم آلگری رئال رو اشتباه تحلیل کرد و شاید یه جورایی دست کم گرفت،عجیب ما به رئال فضا دادیم، حفره هایی که جلو ضعیف ترین تیم ها ، در هجومی ترین حالت یوونتوس هم کمتر پیش میومد تو تیم ببینیم.انگار میخواستیم کار رئال رو تو 20 دقیقه تموم کنیم و همه هم ایمان داشتن که میتونن!

تو اکثر بازی های بزرگ این فصل که بردیم اول بازی گل زده بودیم و هر وقت گل اول رو خوردیم به مشکل خوردیم و اغلب باختیم.یا بهتر بگم هروقت تو 20 دقیقه اول گل نزدیم به شدت اذیت شدیم. آلگری خیلی خوب کار کرده هر جور حساب کنیم ولی نمیدونم چرا از اولم ازش خوشم نمیومد نه از قیافش نه از سبکش هر موقع هم بره من استقبال میکنم حتی اگه قهرمان اروپا کنه تیمو سلیقست دیگه هیچ منطقی هم پشتش نیست میدونم فقط ازش خوشم نمیاد. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
قطعا وقتی تیمی 4-1 میبازه مشکلات متعددی داره
اما بزرگترین مشکل ما ضعف بدنی بازیکنامون بود
اول نیمه دوم اصن خالی کرده بودن
الکس ساندرو بازیکنی نبود که به کارواخال نرسه
حتی خدیرا هم تو بازیای عادی بیشتر از اینا می دوید
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
- متاسفانه فوتبال روز دنیا به جایی رسیده که هیچ چیزی سر جاش نیست دیگه، تیم هایی هستن که به واسطه ی بازیکنان بزرگشون موفقیت هایی رو کسب میکنن و اعتبار اش به مربی میرسه و بر عکس مربی هایی هستن که بازیکن درست و ابزار مناسب ندارن و تواناییهاشون به دلیل شکست های حاصل از کمبود بازیکن باکیفیت نادیده گرفته میشه و به حقشون هم نمیرسن

- بازی مرحله ی نیمه نهایی ج.ج 2006 مقابل المان رو یه مرور ذهنی کردم، خاطرم میاد آلمان دقایقی از بازی رو خیلی خوب فشار میاورد و انواع و اقسام برنامه ها رو برای رسیدن به گل به کار میگرفت و البته ایتالیا هم همینطور، کاری که لیپی کرد عجیب بود، پروتا و کامورانزی رو کشید بیرون و دو تا مهاجم اورد تو زمین، یاکی و الکس، عجیب بود اما هدف احتمالا این بود که المان بخاطر وجود این تعداد مهاجم مجبور شد دست به عصا حرکت کنه و پایه ی بازیسازیش از دفاع به هم بخوره

- بایرن و یوونتوس، آلیانز آرنا، بازی رو از بایرن پیش بودیم، بایرن توان خلق موقعیت نداشت، سرعت بالا و قدرت حمل توپ موراتا و کواد تمرکز بایرنیها برای بازیسازی از دفاع و حملات بی محابا گرفته، تعویض الگری و بیرون رفتن این دو و برگشتن ورق بازی ...

- امسال، بازیهای ضعیف و چندین باخت مقابل تیم های مدعی لیگ، تیم هایی که بعضا قوی بودن اما سبک بازیشون متکی به مالکیت توپ نبود و با وجود فقر بازیکن انواع و اقسام برنامه ها رو اجرا میکردن، در مقابل بازیهای فوق العاده مقابل دو تیم بارسا و موناکو که فوتبال روی زمین و متکی به مالکیت توپ بازی کردن، اما باخت و تحقیر مقابل رئالی که حملاتش متنوع بود و صرفا متکی به مالکیت توپ نبود

بعضا دیدم الگری رو با لیپی مقایسه میکنن، حتی خود لیپی هم گفته شبیه ترین فرد بهش هست، چند تا مورد گفتم، کدوم شباهت؟

قبلا یه بنده خدایی گفت با یک یورو نمیشه تو رستوران صد یورویی غذا خورد، تا مدت ها مورد تمسخر قرار گرفت اما حالا همه میگن ما بازیکن نداریم و فلان و بیسار

الگری رو قبول نداشتم و ندارم، از زمانی که تو میلان بود تنها توانایی اش خراب کردن بازی حریفان اش بود، فوتبال مبتنی به ضدتاکتیک، اونم صرفا جلوی تیم هایی با سبک بازی خاص، اونوقت خیلی اوقات هم خودش با یک سری تعویض ها میزنه تمام برنامه های خودش رو نابود میکنه

رئال تیم مبتنی به مالکیت توپ نبود، دفاع صرف جلوی این تیم جواب نبود، شوت میزدن، سانتر میکردن، از مرکز و جناحین نفوذ میکردن و میانه ی زمین رو هم تسخیر کرده بودن، حمله کردیم دقایق اولیه و موفق بودیم و بلااستثنا هممون اول بازی به یقین رسیدیم که راحت این بازی رو میبریم ولی عقب نشستیم و ورق برگشت

جلوی این رئال با همین بازیکنا اگر لیپی رو داشتیم برنده از زمین میومدیم بیرون، بارتزا جاش تو این بازی نبود، سمت راستمون مهمترین دلیل اومدنمون تا اینجا بود و تو مهمترین بازی زدیم فلج اش کردیم، کوادرادو افتضاح بود ولی اگر از اول بازی میکرد فقط خود نفس حضورش فشار رو روی دروازه ی رئال موجب میشد و مخصوصا باعث دست به عصا شدن رئالیها برای شروع حملات همه جانبه میشد

زیدان دیبالا رو مهار کرد، میانه ی میدان رو از ما گرفت، جلوی نفوذ از جناح چپ رو با عقب نگه داشتن کارواخال گرفت و سمت راست هم با عقب نگه داشتن مارسلو و ما هم با فلج کردن سمت راست و رها کردن دیبالا کاملا پازل تاکتیکیشون رو تکمیل کردیم

اینها شباهت به لیپی نیست، اینا از رو ترسه، جلوی تیم های تک بعدی جواب میگیریم همیشه ولی جلوی تیم های منعطف محکومیم به شکست، چون تفکر نیمکت تک بعدیه و هرچند ظاهر به شدت منعطفی داره اما باطن ماجرا فقط یه تفکر تک بعدی وجود داره

حرفام مونده هنوز، تو پست احتمالی بعدی جزئی تر حرف میزنم
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz

- عزیزم؛ شمایی که 20 و اندی سال هوادار یووه هستی و دنبال میکنی؛ فینال 96 رو یادت هست ؟!
نفرات یووه در فینال رو یکبار دیگه مرور کن لطفا، از ارکان دفاعی شروع می کنیم؛ پروتزی، فرارا، ویرکوود، توریچلی و پسوتو. اینا هیچکدوم حتی در تیم ملی ایتالیا هم جایگاه ثابتی نداشتند ولی بازیکن "فیکس" یووه هستند. البته که بازیکن های ضعیفی نیستند ولی بهتر از اینها تو خود ایتالیا زیاد بود چه برسه به بقیه دنیا !
نیمکت یووه رو که دیگه یادته ؟! پورینی، یوگوویچ، دی لیویو و پادووانو !
یووه همیشه همین بوده عزیزم، حتی اون یووه رویایی ـه کاپلو به نظر خیلی ها، رو نیمکت حتی یک جانشین هم برای امثال کامورانزی و ندود نداشت ! دقت کن، حتی یک جانشین !
فینال 2003 رو ما فقط بخاطر نبود ندود از دست ندادیم؛ در واقع بخاطر عدم وجود یک جانشین مناسب از دست دادیم و یووه ریتم بازیش بهم ریخته بود.
پس نبود بازیکن یک بهونه خیلی قدیمی ـه !

من مگه آلگری رو زیر سوال بردم اصلا ؟!
اتفاقا باز هم تاکید می کنم که کاملا فراتر از حد انتظار ظاهر شد، یک کارنامه خوب رو از خودش به جا گذاشت ولی معتقدم دیگه چیزی برای ارائه نداره، سال بعد هم بمونه همینه ! بلکه ضعیف تر البته. دلایل خاص خودم رو هم دارم که فعلا جاش نیست.

بحث مخالفت و یا موافقت با آلگری نیست فقط میگم باخت در فینال یک باخت تاکتیکی بود که آلگری به زیدان باخت، شما برای من از برنامه های تیم در نیمه دوم بگو.
شاید بعد از این همه سال فوتبال دیدن واقعا چیزی از فوتبال نفهمیدم ! قبل از بازی شخصا تمام مسائل مهم این بازی و بازیکن های کلیدی یووه رو اسم بردم و دقیقا از همون مناطق ما ضربه خوردیم بخاطر عدم برنامه، عدم وجود تاکتیک درست و عدم سیستم مناسب.

بحث خوب بودن و یا بد بودن آلگری نیست واقعا، بحث تاکتیکی ـه، من دارم آلگری رو برای فینال تحلیل می کنم، قضاوت نمی کنم !

100 درصد الگری مقصر شکست و بازنده اصلی نبرد فینال بود پستهای قبلیم تو.همین تایپیک راجع به الگری.و بازی فینال و نداشتن برنامه مناسب رو کامل توضیح دادم ولی همونطور که الگری رو مقصر شکست میدونم حضور در فینال رو مدیون الگری میبینم.
قیاس الان با دهه 90 از بیخ و بن اشتباه دهه ای که فوتبال ایتالیا قدرت بلا منازعه اروپا بود و هیچ لیگی در دنیا حتی نزدیک به ایتالیا هم نبود ایا اونموقع ستارگان فوتبال مثل الان در چنتا تیم خلاصه میشد؟؟ فقط اسامی بازیکنهایی که در 7 خواهر ایتالیا بودن رو یه نگاه بندازی پی به عظمت سری ا خواهی برد. توپ طلا در سیتره سری ا بود تیم یووه تو لیگی دبل کرده بود که بدون شک بردن جام داخلیش از بردن سی ال چیزی کمتر نداشت و چه بسا که سختر هم میبود. نابغه ای به نام لیپی رو نیمکت بود و فوق ستاره ای به نام دلپیرو که باجو رو از یووه رانده بود. الان نزدیک به 10 سال توپ طلا و فوق ستارگان فوتبال دنیا در 2تیم بارسا و رئال خلاصه میشن. قطعن نمیشه این تیم رو با اون.تیم مقایسه کرد همونطور که یووه سال 96 قهرمان سی ال شد 2سال پشت سر اون با تیم به مراتب بهتر و بازیکنهای ستاره ی خودش در حالی که دورتموند روبرو یووه چیزی شبیه به جوک بود بازیو باخت. در حالی که روبرو رئال تیم بهتری بود بازیو باخت. دهه 90 نزدیک به 8 سال متوالی فینالیست جام یوفا و لیگ قهرمانان از ایتالیا بود. اون تیم یوونتوس به اندازه کافی در لیگ داخلی با تیم پر از ستاره و بهتر از رئال و نانتی که تو دور حذفی شکست داده بود روبرو شده بود که روبرو اون تیمها اقتدار داشته باشه. اینتر پارما میلان لاتزیو فیورنتینا بسیار تیمهای پر مهره ای بودن. به نظر من مقایسه الان و اون سالها مقایسه درستی نیست میلان هم با تیم ابر ستاره خودش تو 3 فینال متوالی فقط 1 بازی رو برنده بود. بحث فینالها خیلی از مواقع فرای مسایل تاکتیکی و ستاره ها همه رو غافلگیر میکنه از این دست بازیها هم بسیار بوده. بعضی مواقع اعتقاد دارم فوتبال باید روی خودش رو نشون بده و واست بچرخه. فرگوسن سال 99 در اولترافورد اسیر یوونتوس انجلوتی شد یووه اون بازی رو خیلی بهتر از بازی برگشت تو تورین انجام داد ولی تو تورین بازی 2 0 برده رو 3 2 باخت فینال همون سال بایرن حداقل باید 3 گل به منچستر میزد بایرن هم از لحاظ تاکتیکی هم.از لحاظ بازی بسیار بهتر از منچستر بود ولی چرخید شانس روی خودش رو به منچستر نشون داد اعتقاد دارم که بعضی مواقع هر کاری هم که کنی قرار باشه نشه نمیشه. فرگوسن تا 9 سال بعد از اون نتونست منچستر رو به فینال برسونه بعد از 9 سال برنده توپ طلا تو تیمش بود که دوباره قهرمان شد. فینال سال 2012 بایرن هر کاری لازم بود هر کاری دقیقن سر چلسی اورد ولی نهایت با یه کرنر بازی مساوی شد و نهایتن باخت در حالی که تیم بسیار بهتری بود. بایرن تو 15 سال گذشته 3 فینال رو تجربه کرد و فقط 1 قهرمانی داره. سلطه ای که فوتبال ایتالیا دهه 90 داشت الان دست اسپانیاست. غیر از رئال و بارسا هیچ تیمی رو پیدا نمیکنی که اقتدار خودش رو در 10.سال گذشته هم تو بردن جام هم سبک بازی به این شکل حفظ کرده باشه. قصد من دفاع از الگری در بازی فینال نیست که جای دفاع هم.نداره.. ولی روند رو به رشد یووه و پیدا کردن شخصیتی که یووه رو جز قدرتهای اول اروپا کرده رو یووه مدیون کونته والگری میدونه. از نظر من با این بازیکنها و در مقابل تیمهای پر ستاره ی دنیای امروز و با توجه به تک قطبی بودن سری ا رفتن به 2 فینال در 3 سال گذشته از دست هیچ مربی در حال حاضر ساخته نبوده. الگری شخصیت اروپایی یووه رو بهش یاداوری کرد و مطمئن هستم شخصیت برنده بودن در فینال هم به این تیم نشون میده. همونطور که خودش گفت من هم اعتقاد دارم یووه رو قهرمان اروپا میکنه.
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

زیدان با اشراف بر این موضوع که یووه 30 دقیقه اول رو پرفشار بازی میکنه کاملا تیمش رو عقب کشیده بود و با توجه به دفاع 3 نفرمون توی اولین ضدحمله گل خوردیم ...

به نظرم تغییر چیدمان و تاکتیک درستی برای بازی نداشتیم .

انگار توی ذهن بازیکنان هم این موضوع کاملا پر رنگ بود که اگر عقب بیفتیم کارمون تمومه ...بعد از خوردن اون گل بد از کاسیمیرو کلا همه ناامید و مستاصل شدند ...بله نیمه اول هم عقب افتادیم ولی چرا نامید نشدیم ؟ چون اونها دستور بازی رو به جلو و همه جانبه نداشتند .

رئال دقیقا استراتژی خودمون رو به خودمون تحویل داد ...

اینجا نمیشه از نداشتن بازیکن خرده گرفت چون این تیم با همین نفرات به فینال رقابتها رسیده و بضاعتش همین بوده ...بارسا  و موناکو و پورتو هر سه به میل ما بازی کردند و از دقیقه 1 شروع کردند حمله کردن ولی رئال وارد بازی ما نشد بلکه ما رو بازی داد .

تیم ما از نظر تاکتیکی بازی رو واگذار کرد ...توی ایتالیا هم هر وقت از حریف عقب افتادیم دچار مشکل شدیم ...ما اون فشردگی خودمون رو با انتخاب دفاع 3 نفره از دست دادیم ...

آلگری مربی بسیار خوبیه ولی در فینال اشتباهات تاثیر گذاری داشت .

من کلا اعتقاد به ادامه کار هیچ سرمربی ای بیشتر از سه فصل ندارم .

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- صحبت های من، مرتضی و دیگر دوستان فقط اینه که آلگری مربی خوبی ـه، هیچ کس زیر سوال نبردتش، ولی اشتباهات بزرگی داشت و منجر به باخت در فینال شد.

واقعا این رو نمیشه هیچ جوره انکار کرد.

یووه در فینال جنگ تاکتیکی رو باخت در درجه اول و بعد نتیجه.

• Orphée, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

واقعا برام جالبه وقتی میگید اونقدر بازیکن نداریم که مانژو رو مجبور شده بازی بده اون سمت . ولی چیزی که حافظه من میگه جناب مکس دو تا بازیکن کومن و پریرا رو به راحتی از دست داد . حداقل کومن رو میشد با مدیریت بهتر و بازی دادن بهش راضی نگه داشت تا همچین مواقعی به درد تیم بخوره . نه اینکه تعویضی بیاریش تو زمین و برد هم قطعی باشه 10 دقیقه بازی نکرده دوباره تعویضش کنی با اینکه حتی داشت خوب بازی میکرد

یا بازی با موناکو بعد از توفیق اجباری تعویض خدیرا کاملا تیم دگرگون شد با اومدن مارکیزیو . ولی باز فینال دوباره خدیرای تاریخ گذشته بازی میکنه

بازی سه دفاعه جلوی تیم هایی مثل بایرن و رئال و بارسا حماقته . کونته دو بازی با بایرن به این نتیجه رسید و با اینکه تاکید داشت روی بازی به سه مدافع فصل بعد جلوی رئال دیگه سه دفاعه بازی نکرد

بزرگترین اشتباه آلگری واسه فینال بازی دادن به بارتزالی 36 ساله بود

• tecra و -OMID- از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

guess what  :1: 

تا 2019 قراردادش تمدید میشه  :1: تا چند روز دیگه اعلام میشه  :1: 

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تقریبا هیچ کدوم پست های این چند وقته رو نخونم ولی میخوام یه بحث مطرح کنم !!
قبل از شروع بحث بزارید یه سری نکاتی رو مطرح کنیم که فکر کنم تقریبا همه برش واقفند .
- فاصله رئال و بارسا تو این بازه چند ساله با بقیه تیما اینقدر زیاد بوده که به جرئت میشه گفت بهترین تیم های دنیا تو ده سال اخیر بودند .
- هیچ تیم غیر اسپانیایی توی این مدت دو بار به فینال نرفته  ، بجز یووه وبایرن .
- یووه هفت سال پیش رویای حضور تو لیگ قهرمانان داشت ، چه برسه به فینال . ( کاری به قبل کالچوپولی ندارم )

خب بحثم اینه که شما ها همه میگیند . مربیمون بده ، تیم مدیریت هم همیشه خدا اشتباه میکنند . بازیکن ها هیچکدوم به درد نمیخورند ( بوفون رو میذاریم کنار که بحث منطقی بمونه ) .
اونوقت من نمیفهمم که تیمی که تونسته از صفر کلوین  خودشو بکشه بالا و جزو 4 تیم برتر دنیا بشه بر چه اساسی این موفقیت رو کسب کرده ؟؟

• Orphée, MaMpIeRo, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- من بهت توصیه می کنم پست ها رو بخونی پس !

چون کسی نگفته آلگری بده و یا مدیریت ضعیف کار کرده،

اکثر بچه ها آلگری رو در تک بازی فینال "تحلیل" کردند، نه عملکردش در کل فصل.

• MaMpIeRo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رسما تا 2020 تمدید کرد!

مدیرا نشون دادن بیشتر از اون چیزی ک تصور می شد بهش اعتماد دارن
  • mory, MaMpIeRo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- تو یووه و کلا ایتالیا سخت میشه بیشتر از 3 سال توی تیمی موند، آلگری در نوع خودش تا همین الان هم دست به کار بزرگی زده و اگه بتونه تا پایان قراردادش دووم بیاره به یکی از رکورد داران حضور روی نیمکت یووه تبدیل میشه.

5 سال پیاپی اصلا کم ارزش نخواهد بود.

ظاهرا توی این تمدید قرارداد شرط و شروطی هم برای خرید بازیکن گذاشته شده و حالا باید دید عملکرد تیم مدیریت در بازار نقل و انتقالات چگونه خواهد بود.

• mory, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری دو سال دیگه میتونه ب انقضاش اضافه کنه و اگر خریدی تاپ در 2 یا 3 پست بگیریم اگر ب امید خدا الگری نتیجه گرفت پس  تمدید کار درستی بوده واگر نتیجه نگرفت طی دو سال بعد ب نظرم از همین الان جانشین بعد الگری رو بچه ها انتخاب کنند که اگر ب طور اتفاق  همون ادم انتخاب شد نظرش قبل از مربی شدن و بعد از نتایج اون فرد با یووه رو ببینیم 

الگری با فروشایی ک باشگاه داشت و البته جذب بازیکن هم داشتیم معقولانه و خیلی خوب نتیجه گرفته

• tecra, Georgia , Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

چیز فوق العاده ای غیر از همینی که هستیم بهمون اضافه نمیکنه تو این دو سال

ما ماکسیمم یووه رو با مکس بدست اوردیم و احتیاج به تفکر جدید و روحیه و انگیزه جدید داشتیم.

سال بعد حتی اگه توی مرحله گروهی هم حذف بشیم برای من شگفت انگیز نیست.چون ما تا ته خط رو با الگری رفتیم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- توی دوره افول یووه، بازیکن های خوبی زیر دست فرارا بودند که نابود شدند، نظیر دیه گو که هنوز هم حسرتش برای خیلی از ماها مونده.

الان توی دوره افول نیستیم ولی امیدوارم بازیکنانی نظیر دیبالا، ساندرو، روگانی و ... که آینده بسیار درخشانی دارند و میتونند از این هم خیلی بالاتر برند زیر دست آلگری درجا نزنند.

حقیقتا بابت این مسئله خیلی ترس دارم، دیبالا بازیکن توانایی ـه و نباید محدودش کرد.

• mory, MaMpIeRo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

با یک باخت تیشه به ریشه نزنییییییییید .....وگرنه کنته هم باید بعد باخت 3-0 به ارسنال استعفا میداد ....

الان بنگرید واقعا مربی دیگه ای باشه بدون وینگر اصلا چ کسی میتونست مانجوکیچ رو اون نقطه بازی بده 

قطعا بازیکن نداریم قطعا داگلاس و دیماریا و وراتی در فینال نداشتیم تا برابری فیزیکی با ریال داشته باشیم یووه الگری میتونه در رفت و برگشت رئال رو ببره تو خونه میبریم و خارج خونه دفاع میکنیم اما تک بازی نیاز ب نبوغ مربی و بازیکنان  متنوع داری ...ماکسیموم ما فینال اومدنه قبول کنید ما واقعا تماما هجوم ی باید بازی میکردیم اما با کی؟ 4 تا بازیکن نوکمون در 20 بازی یکسره تو زمین بودن بدون استراحت 

بعضی وقت ها نیاز ب خلاقیت هست خلاقیتی ک ایسکو رونالدو کروس مودریچ دارن ما میخوایم با دیبالا و پیانیچ همشونو غالب بشیم 

خلاقیت فردیمون رو 100 میلیون و قدرت تیم رو 30 میلیون  سال های گذشته فروختیم  اما هنوز وینگر نخریدیم!! کواد افت کرد کاملا طبیعیه ما باید جایگزین داشته باشیم  

واقعا مدیرامون دنبال سودن؟ یا پیشرفت؟ طوری هستن که نه سیخ میسوزه نه کباب باید موضع بگیرن باید الانی ک میش وراتی و داگلاسی ک حقوق زیادی ندارن و مارو واقعا بهبود میبخشن خریداری بشن اما هنوز هیچی معلوم نیست 

الگری امسال اگر نتیجه نگرفت ب احتمال زیاد میره و واقعا مربی بعدی هم تا فینال بیارتمون و ببازیم میگیم ای بابا اینم مربی نیس .........همه لیپی و هنکس و کرایوفو گوتمن نیستن اما  واقعا تیم نیاز ب مهره داره 

• El rey leon, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
الگری به ی بلوغ خوبی رسیده و حالا با این همه تجربه نباید از دستش بدیم . ما که پا مربی نشستیم واز ی مربی به حاشیه رفته به بزرگترین مربی اروپا تبدیلش کردیم باید بشینیم و محصولمون رو درو کنیم .
دفعه دیگه حتما قهرمانیم
  • mory, tecra, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

3 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 3 مهمان و 0 عضو مخفی