پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

بین دو نیمه چی گفت تو رختکن؟!

از همون ابتدای نیمه دوم تیم خیلی عقب رفت و رئال چپ و راست موقعیت ایجاد می کرد..

---

دوباره مثل 2015 ضد حمله خوردیم ولی اینبار رو گل اول.. هافبک وسطا راحت جا موندن و کسی نبود پوشش بده..

نیمه دوم هم که گند زدیم.. شاید بهتر باشه بگیم زیدان بهتر بود.. نمی دونم 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

نیمه اول اونها انرژی خودشون رو حفظ کردند و توپ رو دادند به ما و منتظر ضدحمله نشستند ...

اما نیمه دوم ما برنامه خودمون رو گذاشتیم برای تجمع در زمین خودی و بازی ضد حمله که کلا با خوردن اون گل بد و خراب شدن پای مانژوکیچ و میانگین سنی بالا ,حریف بازیکنان تکنیکی و سرعتی رئال نشدیم و ...

هزار بار گفتم باز هم میگم بازی با سه مدافع به درد یووه نمیخوره ...

اشتباه آلگری استفاده از سه مدافع بود که در بسیاری از اوقات بازیکنان تکنیکی و سریع رئال رو در کناره ها موفق دیدیم .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

به نظرتون الگری با تعویض دیبالا و لمینیا میخواست نشون بده تعویضی نداریم و ریال نیمکتش قویه و ... ؟ یا گچ تو مغزش بود ؟

جلو بارسا یوونتوس ۹۰ دقیقه مثل نیمه اول امشب بازی کرد ، چرا اینجا نتونست ؟ ( من فکر میکنم تاکتیک رو الگری عوض کرد اما بد باخت)

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

نه مکسی! این بار هم نتونستی. 

همیشه با تعویضات مشکل داشتم ولی آخه فینال سی ال و لمینا؟ :22:  کین جَوون و پرانرژی رو نمی‌شد چند دقیقه بازی بدی؟

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این چه تعویض هایی بود اخه ؟

• mory, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
فردا کامل راجب مکس حرف میزنم
قطعا بازنده اصلی بازی مکس بود
  • eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

فاجعه بودی . هستی . خواهی بود . تا ابد همینی مکس

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

کار را که کرد ؟ آن که تمام کزد ... متاسفم ولی تو هیچ کار نکرده ای 

• GioVanni Agnelli و tecra از این پست تشکر کرده است

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

همینش بده اینکه این همه زحمت بکشی اما درست قدم آخر کم بیاری اونم دوبار انگار دقیقا هیچ کاری نکردی سالهای بعدم کسی از یاد نکنه

به نظرم مشکل اساسی از مدیراست که می خوان همش طبق اون برنامه ی کوفتیشون پیش برن تیمو که ناقص بستن خرید ها هم که با نظر مربی انجام نمیشه

با ده دلار نمی توان در رستوران صد دلاری غذا خورد! ما وارد این رستوران میشیم اما نمی تونیم اون غذای صد دلاری رو بگیریم

این همه مسخره شد اما حرفش درسته، دقیقه، حقیقته

دو فینال تو 3 سال رفتیم اما کیفیت بازیکنامون به اندازه حریف نبود 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

@Georgia

به نظرم صد دلار برای خرج کردن داشتیم ولی متاسفانه درست خرجش نکردیم ...

اون تکروی مدیران رو هم که از اول من باهاش مشکل داشتم .

110 میلیون بابت مهاجمین نوکی مثل هیگواین و مانزوکیچ پول میدیم در حالی که اصلا تاکتیک تیمی ما بر اساس استفاده از سانتر فوروارد و تغذیه مهاجمین باکسی مثل هیگواین و مانزوکیچ نیست ...

• eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
همیشه این صحبتها شنیده میشد که فلانی مربی لیگه فلانی مربی تورنومنت مثلن کاپلو مربی لیگه انجلوتی مربی تورنومنته ولی الگری تعریف جدیدی رو کرده مربی بازیهای رفت و برگشت. جالبه واقعن تو این 3سال غیر از یه 45 دقیقه اول بازی رفت پارسال روبرو بایرن یدونه بازی رفت وبرگشت بد و بدون برنامه از یووه ی الگری ندیدم.. میشه گفت تو تمام بازیهای رفت و برگشت خوب که نه فوقوالعاده بوده حتی بازی بایرن پارسال که حذف شدیم.برای تمام بازیهای رفتو برگشت پلن و تفکر خاصی ارائه کرده علاوه بر اون قدرت یووه رو دیکته کرده به عنوان یه تیم درجه یک اروپایی ولی فینال مستحق شکست بودیم هر 2سال چون خود الگری هم واسه این تک بازیها اون برنامه ی تاکتیکی و تعریف شده رو نه به تیم القا کرده نه به منه طرفدار و بیننده. اینکه مثلن 20 دقیقه اول بازی قرار حمله کنیم دفاع کنیم پرس کنیم یا اصن بشینیم عقب توپ رو بدیم حریف ضد بزنیم. تو همین بازی امشب فشار ده دقیقه ی اول بازی از طرف یووه بوی گل میداد رئال از پرس نسبتن سبک یووه هم خوب نمیتونست خارج بشه چرا یهو عطش یووه خالی شد؟؟ بعد وقتی قرار نیست بعد از ده دقیقه فشار رو حفظ گنیم چرا یجوری بازی کنیم.که نه تو دفاعیم نه تو حمله چرا اینقد الکی این دفاع بتنی یووه باید ضد حمله بخوره و بیادو بیاد و تو فینال اینقد ماست گل بخوره. شک.ندارم.اگه بازی رفت و برگشت بود همچین صحنه ای محال بود اتفاق بیوفته. تا الان نقطه ضعفی واسه الگری به ذهنم نمیرسید الان به این.نتیجه رسیدم واسه تک بازی اون پلن وانالیز لازم رو برای تیم به اون شکلی که تو بازیهای رفت و برگشت نشون میده تو این بازیها ارائه نمیده. 2تا فینال رسیدیم تو هر 2تا فینال ذهنیت تیم برنده رو نه بازیکنها داشتن نه الگری بر خلاف تصور خودم و بر خلاف مصاحبه های قبل بازی باز هم این بازی استرس حاکم بر کل مجموعه ی یونتوس بیش از حد بود.این اصلی ترین عامل باختهای تکراری یووه تو فینالهاست.از نقطه نظر تاکتیکی هنوز تو ذهنم این سوال بر طرف نشده که چرا واقعن چرا بارسائی رو که با الوز و کوادرادو فلج کردیم تو بازی با موناکو به بارتزالی الوز تغییر پیدا کرد و چرا بعد از بازی با موناکو ذهن الگری دیگه سمت کوادرادو نرفت که با کم بازی کردنش اونم افت کرد. بازی برگشت بارسا یووه رو ببینید پرس وحشتناک یووه تو 20 دقیقه اول بازی اجازه نفس کشیدن به بارسا نداد طوری که انریکه بعد بازی گفت اصلن انتظار این بازی رو به جلو از یووه رو نداشته حتمن میدونید بهترین بازیکن اون بازی کواد بود دیگه. من الگری رو مقصر افت کوادرادو میدونم. بازی با رئال نیمه دوم مثل این میموند که 15 دقیقه اول بازی حریف تمرینی رئال شدیم که چپو راست توپ بریزه رو دروازه مگه میشه اینقد فاجعه . واقعن الگری ندید از زیر پرس نمیتونیم در بیایم؟؟ چرا کاری نکرد؟؟ اقا نمیتونی رو بیار به بازی مستقیم, نمیتونی در بیای دیگه چرا اصرار داری باز بشی, اصن چرا اصرار داری در بیای, چرا اصرار داری توپو بگیری؟ وقتی توانشو نداری توپو بده حریف بسته شو بسته بازی کن دفاع سنگینتو انجام بده تا این فشار کم بشه تا رئال توان بدنیش افت کنه.اصرار بیش از اندازه به رسوندن توپهای مرده به مانژو هیگواین دیبالا بدون شک عامل مهم بد بودن یووه بود در نیمه دوم. میگن فینالها جزئیات توش خیلی دخیل ولی این بازی جزئیات نبود ما رو کلیات باختیم نیمه که تمام شد گفتم نیمه مربیهاست دیگه بردیم کاملن بر عکس شد شکست یووه بدون تردیدی شکست تاکتیکی در نیمه دوم بود زیدان رو دست زد به الگری و الگری ری اکشنی نسبت به این قضیه نداشت و نظاره گر شکست تاکتیکی تیمش بود.قطعن خودش نسبت به این قضیه اگاهی پیدا میکنه که نیمه دوم شکست خورده وامیدوارم واسه این تک بازیها با برنامه تر و با تجربه تر عمل کنه.. واسه من الگری هنورم بهترین مربی اروپاس با تمام وجو اعتقاد دارم هیچ کس غیر از الگری این تیم رو به فینال نمیرسوند. بازیهای بزرگ و سرنوشت ساز مثل فینال بازیکن سوپر استار میخواد بازیکن تعین کننده میخواد نمیگم 3تا ستاره بدین دستش نمیگم نیمکت خدا بدین دستش. یدونه ستاره ی واقعی بخرین یه نیمکت نسبتن خوب بدین دستش اگه این تیم رو قهرمان اروپا نکرد اونقت بندازینش زیر مشت و لگد انتقاد.. من الگری رو مقصر اول باخت تو فینال میدونم ولی بودن تو فینال رو با این بازیکنا سر تا پاش رو مدیون الگری میدونم.
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz

فاجعه بودی . هستی . خواهی بود . تا ابد همینی مکس

واقعن ظلم بزرگی نسبت دادن فاجعه به کسی که با 2تا بازیکن پرت شده ی بارسا و رئال و بدون فوق ستاره با یه نمکت خالی با چنتا بازیکن تو پست غیر تخصصی تیم رو رسونده فینال. منم مقر اصلی باخت رو اتخاذ نکردن پلن مناسب واسه بازی تو نیمه دوم میدونم اونم از جانب الگری ولی ذره ای به تواناییهای فنیش شک نمیکنم و مهمترین عامل بودن یووه تو فینال رو همین به اصطلاح فاجعه میدونم.
  • mory, pezhman, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
این رو هم اضافه کنم که بر خلاف تصور بقیه یووه اصلن قصد دفاع کردن و عقب نشستن رو نداشت که چه بسا اگه دفاع میکرد نتیجه این.نمیشد. اصرار بیش از حد یووه بعد از پسگیری توپ از رئال و سریع باز شدن دیبالا مانژو هیگواین والوز و رسوندن توپ زمینی به اینها و عدم.توانایی در اینکار باعث ایجاد موج دوم حمله واسه رئال میشد. به نوعی یووه میخواست خیلی سریع از زیر پرس سنگین رئال خارج بشه که همین قضیه نتیجه بر عکس داد و فاصله عناصر هجومی ما با پیانیچ و خدیرا باعث ایجاد یه حفره ی ایده ال واسه جولان دادن ایسکو و مودریچ و کروس شد خیلی ساده اکثر توپهای برگشتی از دفاع رو به جای اینکه دیبالا الوز مانژو بگیرن رئالیها گرفتن و واقعن عجیبه که چرا الگری دستور بستن بازی و دفاع فشرده رو نداد که بتونه از دقیقه 70 به بعد با توجه به تحلیل قوای بدنی ناشی از پرس سنگین رئال و ترس از گل خوردن بازی رو متعادل کنه.. دوستانی که میگن بازی دفاعی و یا طعنه میزنن دفاع یووه همین.بود به هیچ.وجه این یک بازی دفاعی فشرده و مبتنی بر بستن بازی نبود بلکه دادن فضای ازاد واصرار به سریع به حمله تبدیل کردن توپهای گرفته شده از رئال بود که یووه رو اینجور اسیر کرد
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
اگه راسته که زیدان واسه بازیکناش 300 گذاشته
آلگری امروز باید واسه بازیکنا رستگاری در شاوشنک بذاره
  • El rey leon, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
چند وقت پیشا وقتی با بابام فوتبال میدیدم بش گفتم کاپلو بهترین مربی حال حاضر دنیاست، بابام نه رد میکرد نه قبول میکرد، مثلا میتونست بگه نه نیست یا بگه آره کاپلو بهترین مربی جهانه، بابام فقط میگفت کاپلو یه ایتالیاییه، فقط همین
چی به سر ایتالیایی بودن اومده؟ چرا ما دیشب اینجوری شدیم؟
میخوام از اولش شروع کنم

ترکیب اولیه: همونی که همه میدونستن، اما تو زمین تیم ما جوری نبود که همه انتظار داشتن، تیم دقیقا آرایش 3-4-3 گرفته بود، چیزی متفاوت از ترکیب جلوی موناکو، اونجا تیم همون آرایش 4-2-3-1 رو حفظ کرده بود، آلوز هم آلوز بود و هم کوادرادو و این دقیقا نقطه قوت ما جلوی موناکو بود
این سبک بازی دیشب همون سبک بازیه که ما باهاش به زور میتونیم ناپولی رو ببریم، آیا درسته که تو فینال چمپیونز لیگ هم اینجوری بازی کنیم ؟

درسته، فقط اگه حملات اول ما جواب میدادن، ما بازی رو برده بودیم و الان داشتم از آلگری تعریف میکردم، ما طوفانی شروع کردیم اما متاسفانه باید بگیم شانس باهامون یار نبود

درست نیست، دقیقا به همون دلیلی که گفتم درسته، الان میگم که درست نیست، تنها نقشه ما برای بردن همین بود، اینکه اول بازی گل بزنیم و بریم واسه سبک همیشگیمون، واسه همین بود که بعد از گل اول کاملا ناامید شدم، چون مطمئن بودم دیگه برنامه ای واسه بردن نداریم، نقطه ضعف ما دنی آلوز بود، دیبالا بیشتر به پشت محوطه و گوشه ها متمایل شده بود چون کوادرادو رو کنارش نداشت تا اون فضا هارو پوشش بده، آلوز باید میومد و اونجا نقش کوادرادو رو میگرفت، نقش کوادرادو یعنی همون کاری که کواد رو گل اول جلوی بارسا انجام داد، اما متاسفانه آلوز عقب نشسته بود و دیبالا هم به تنهایی نمیتونست از پس خط دفاع رئال بربیاد، میتونیم بگیم که حتی تو سمت چپ تیم هم همین مشکل رو داشتیم، مانژو به هیچ وجه یه بازیکن خارج از محوطه نیست، ساندرو خوب به کمکش میومد اما چندین بار اشتباه کرد و عملکرد قابل قبولی نداشت

جدا از همه اینا، نباید انقدر راحت گل اول رو میخوردیم، حتی اگه تو بازی با بارسا هم اون توپ اینیستا گل میشد وضعیت ما همین میشد، بونوچی نباید انقدر ریلکس میذاشت اون توپ رونالدو رد شه ازش، اگه صحنه آهسته رو دقت کنید نگاه بونوچی به صورت رونالدو بود نه به پاش، از مدافعی مثل بونوچی بعید بود که همچین اشتباهی کنه، دیگه کاری از دست بوفون بر نمیومد، یادتون نره، بوفون 39 سال سن داره
فعلا تا همینجا کافیه، چند ساعت دیگه دوباره یه پست دیگه راجب اینکه چرا باختیم میذارم

ما همون چیزی بودیم که هستیم
و رئال هم همون چیزی بود که هست
برای اینکه کارای بزرگ انجام بدیم باید چیزی فراتر از اون چیزی باشیم که هستیم
با خرج بیشتر هر تیمی میتونه قهرمان بشه
و یادتون نره
همین تیم اگه توی ربع ساعت اول به گل میرسید محال بود کسی به فکر باختن بیافته
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

چرا تو فینال با سه مدافع بازی کرد؟ با بارزاگلی که بیشتر فصل نیمکت نشین بود و مدتها بود که بازی با سه دفاع رو گذاشته بودیم کنار. این بازی با سه مدافع کی قراره دست از سر ما برداره.؟ چرا تو مهمترین بازیها باید برگردیم به این روش. 

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
فکر میکردم اشتباه باشه جی بارسا اونطور بودیم و جی ریال هم همینطور باید میرفتیم باید نیمه دوم بلافاصله کوادرادو رو میآوردیم

مکس الگری با دشت خالی اگر دوسال قبل توزو پیرلو ویدال حتی موراتا داشتیم امسال هیچکیو نداشتیم و ریال همه اون بازیکناشو داشت... تیم ما مربی خوبی داره ک تا این مرحله مارو رسوند قطعا بعدا هم ميتونه برسونه اما کین17 ساله چاره ما در فیناله؟؟؟

فینال باید یکی بره بیرون یکی در همون حد بیاد تو هیگواین افتضاح بود اما مربی هیچکیو نداشت....

خوبه ک یووه همیشه در اوجه.. اما کار رو باید تموم میکردیم شاید انتظارمون خیلی بالا رفته... فقط باید بازیکن بخریم... فقط..اگه ی وینگر بود و مانجو میرفت جای مهاجم... اگر ها زیاده ولی خوب یک مربیرهم اینا ب فکرش میرسه اما اگه گل اول رو زودتر از ریال میزدیم... قضیه فرق میکرد

فراموش نکنیم الگری سه بار کوپا گرفت دوبار مارو فینال برد.. و سه اسکودتو....

خرج از جای دیگست و ایراد رو هر وقت الگری تمام و کمال بازیکن داشت بگیرین... میتونست از اول 4_2_3-1 بچینه ولی کوادرادو رو فرم نبود لابد
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

habibpn

habibpn

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
سلام
یکی می تونه به من بگه نیم دوم چی بسر یوونتوس اومد چرا بازی رو از دست داد اصلا نمی تونم نیم دوم رو درک کنم که چرا اینقدر بد بازی کردن نیم اول کجا نیم دوم کجا
گذشته از نتیجه بازی بازم افتخار می کنم که هوادار یوونتوس هستم اگه ده تا فینال دیگه هم بیاره بازم عاشقش هستم و افتخار می کنم که هوادارش هستم
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
آلگری نه خوبه نه بد، یه ایتالیاییه

چرا بارزالی؟ چون تیم جلوی خط حمله آتشین رئال نیاز به قدرت دفاعی بیشتری داشت، هر چند واقعا موفق نبود، اما به هر حال، آلوز کسی نیست که بتونه جلوی رونالدو و بنزما و کروس رو بگیره و در ضمن اخراج هم نشه.
اشتباه تیم این بود که ساختار سه دفاعه گرفت
بارزالی باید تو همون پست دفاع راست بازی میکرد اما نه بعنوان یه دفاع راست کلاسیک، بعنوان دفاع وسطی که کمی به کناره ها متمایل شده. در کل منظورم اینه که نباید ساختار 4231 رو بهم میزدیم، بارها گفته میشد پیانیچ و خدیرا از لحاظ دفاعی ضعیف اند و واقعا دیشب ثابت شد، خدیرا هیچوقت اون چیزی نمیشه که ما میخوایم، هیچوقت قرار نبود خدیرا اون چیزی باشه که ما لازم داریم، میتونید به بازی ویدال جلوی رئال دقت کنید( نکات مثبتش البته )، ویدال دوندگی بالایی داشت جلوی رئال، مدام رئال رو اذیت میکرد چه تو کارای دفاعی چه تو کارای هجومی، اگه اون پنالتی بادآورده رو گل میکرد و تو برنابئو اخراج نمیشد، میتونستم بگم کاش الان ویدال رو داشتیم
ما برای بازی دیشب به یه نسخه از ویدال یا پوگبا نیاز داشتیم، شاید بشه گفت به خدیرایی نیاز داشتیم که کمی ویدال گونه بازی کنه، که البته نمیشه از خدیرا چنین توقعی داشت. خدیرا در بهترین حالت حتی تیاگو موتا هم نیست.

و سوال مهم اینجاست
چرا آلگری باید به نحوی تیم رو بفرسته داخل که اگه فقط تو ربع ساعت نتونیم کار حریف رو تموم کنیم، حریف کار مارو تموم میکنه ؟
چرا آلوز رو یه خط جلوتر نبرد وقتی کوادرادویی نیست که اونجا دیبالا رو ساپورت کنه ؟
و از همه مهمتر
با همه اینا بازی تو نیمه اول 1-1 و کاملا مساوی بود
چرا واسه نیمه دوم برنامه ای نداشتیم ؟
بنظر من از همون ابتدای نیمه دوم باید کوادرادو به جای بارزالی به زمین می اومد
حریف ما رئال مادرید بود نه تیمی مثل ناپولی
  • mory, Benyamin, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

از آلگری انتقاد دارم.نه بخاطر بازی ندادن کواد که بنطرم ترکیب اولیه اش منطقی ترین انتخاب بود چون کواد از وقتی تو اومد جز گیج زدن و سانترهای اشتباه و اخراج مسخرش یک کار مثبت نکرد .از این ناراحتم چرا جنگ تاکتیک به زیدان باخت؟زیدان کاری کرد که همه نقاط قوتمون به نقاط ضعفمون تبدیل شد.بخاطر بیش از اندازه باز بازی کردن نفرات تو زمین اکثر بازیکنها زمانی که صاحب توپ بودن تنها بودن و برای همین هم آلوز و ساندرو بیشتر از همیشه توپ خراب کردن چون انتخابی نداشتند جز اینکه بخوان دریبل بزنن.!!

نمیگم آلگری بایستی یکهو سیستم متلاشی میکرد.اما قشنگ معلوم بود ریال جنگ میانه میدان برده و ارتباط هافبکامون به خط حمله بست برا همین هیچ موقعیت خاصی برا هیگی بوجوئ نیومد.جدا از کیفیت بالاتر هافبک های ریال اونها به 3 هافبک مرکزی و گاها با وجود ایسکو با 4 هافبک علنا بازی رو تو دستشون گرفتند در برابر 2 هافبک ما.معلوم بود که تیم ما نمیتونه بازیش دیکته کنه...باید به هافبکها کمک میشد....بایستی اولین تعویض حضور مارکیزیو به جای بارزالی بود تا اینطوری یووه هم با داشتن 3 هافبک یارای مقابله به 3 هافبک ریال داشت.ولی آلگری اینو نفهمید و بجاش کوادرادو اضافه کرد در حالی که زیدان به خوبی اینو فهمیده بود و از اول گوشه هلش رو بست.درواقع نه کارواخال نه مارسلو اصلا نفوذ نمیکردن تا جا نمونن.

درواقع بنظرم ما به جای تغییر سیستم تو بازی اومدیم نفر رو به جای نفر عوض کردیم :22: هر کدوم از این 3 تیم بزرگ اروپا روش خاصی دارن و تاکیتیکی که باید جلوش ایستاد فرق میکنه.فکر کنم الان دیگه تجربه فهمیدن اینکه با هرکدوم باید چطوری بازی کرد و فهمیدیم.انشالله  دیگه جلوشون غافلگیر نشیم

• mory, MaMpIeRo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی