پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ما بعد از سه فصل که الگری اومده هنوز نمیدونیم  سیستم تیم قراره چی باشه.

ده تا بازی 3-5-2 بازی می کنیم. بعد تو مهمترین مقطع شکست میخوریم کوچ می کنیم به 4-2-3-1 و نتیجه می گیریم تا مرحله اخر یهو مربیمون هوس میکنه یه سیستم جدید از خودش بروز بده و تیم رو 3-4-3 میفرسته تو زمین اونم بدون وینگر واز دیبالا میخواد بازیساز پشت دو مهاجم باشه .اقا ول کن این مسخره بازیا رو 

تو همین 4-2-3-1 هم وینگر چپ نداشتیم ولی لااقل دست و پا شکسته بازیمون رو می کردیم 

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

ما بعد از سه فصل که الگری اومده هنوز نمیدونیم  سیستم تیم قراره چی باشه.

ده تا بازی 3-5-2 بازی می کنیم. بعد تو مهمترین مقطع شکست میخوریم کوچ می کنیم به 4-2-3-1 و نتیجه می گیریم تا مرحله اخر یهو مربیمون هوس میکنه یه سیستم جدید از خودش بروز بده و تیم رو 3-4-3 میفرسته تو زمین اونم بدون وینگر واز دیبالا میخواد بازیساز پشت دو مهاجم باشه .اقا ول کن این مسخره بازیا رو 

تو همین 4-2-3-1 هم وینگر چپ نداشتیم ولی لااقل دست و پا شکسته بازیمون رو می کردیم  . با این ترکیبی که تو فینال چید حریف تیمهای سری ا هم نمیشدیم چه برسه به رئال 

تنها نتیجه این کار ناهماهنگی وشلختگی بود که نتیجش شد شکست سنگین 4-1

مهدی سیستممون در واقع همون 4-2-3-1 بود که تو حمله میشد 3-5-2. ندیدی نیمه اول و دوم موقع توپ گیری از ایسکو چقدر بارزالی کنار خط بود؟اتفاقا یووه چون بزاعتش ضعیفه و کیفیت نفراتش در قیاس با غول های اروپا پایینتره مجبوره منعطف باشه و نسبت به نقاط ضعف و قوت حریفاش نفراتش یا شیوه بازیش تغییر بده والا در صورتی میتونه با یک سیستم ثابت در طول فصل بازی کنه که انقدر نفراتش با کیفیت باشن که تیمی نتونه با هر تاکتیکی جلوشون بایسته مثل تیم بارسای زمان پپ گواردیولا هرچند اونم بالاخره راه مقابله باهاش پیدا شد.ما اگه جنگ میانه میدان دیشب به ریال نمیباختیم بنظرم بازی بسیار برابرتری انجام میدادیم مثل سال 2015

• MaMpIeRo, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

تصویر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

مرسی مربـی :53:

چرا به مربی گیر میدید.فینال های سال های قبل رو یادتون بیارید.

از قبل از شروع بازی شما قیافه بازیکن های ایتالیاییمون رو ببینید.

اونا از قبل از بازی خودشون رو باخته بودن.از همون جیجی.

همتون جیجی رو میشناسید.معلوم نبود این؟

وقتی تیمی اینجور با ترس شروع کنه معلومه نتیجش.

اونم تیم ما که ستونش ایتالیایی هستن و همیشه توو فینال های بازی رو ۱-۰ شروع میکنن.

از تیمی که ترسو باشه انتظاری نمیره.حتی نفس هم نداشتن.نیمه دوم مشخص بود.

ندیدید نیمه اول چقد الکی میدویدن؟

کاش ۱۱ تا مانزوکیچ داشتیم.میدونست چی میخواد و باید چجور باشه.

آلگری داره راهه لیپی رو میره.کاش فقط قهرمانی هم بیاره مثل اون.

واقعا حیف شد.واقعا این تیم تیم خوبی بود اما نه دوست داشتنی مثل تیم ۲۰۱۵.

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

آخره نامردیه اگه به آلگری ایراد بگیرید. واقعا یکی از بهترین مربی های حال حاضره. دیشب واقعا دستش خالی بود و مشکل روحی روانی خوده بازیکنا باعث شد با این اختلاف ببازیم.

یادمون نره با همین مربی دوبار اومدیم فینال. با همین مربی بارسا رو حذف کردیم. وقتی بعد از بردن بارسا با اختلاف سه گل میاید و از هوش و ذکاوت آلگری حرف میزنید لطفا بعد از باخت به قوی ترین و آماده ترین تیم اروپا (رئال) اینجوری ازش ایراد نگیرین.

این یووه فصل به فصل داره بهتر میشه، سال دیگه قویتر برمیگردیم. قطعا تا دو سه سال دیگه چمپیونز رو میگیریم (البته خب اون موقع دیگه بوفون نیست) 

• Pinturicchio, alexdelpiero, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

وقتی این حرف رو میشنوم که اگه آلگری بره کدوم مربی رو بیاریم میخوام سرم رو بکوبم به کیبورد . اسپالتی سوسا دی فرانچسکو و ... رو با آلگری یوونتوس مقایسه کردن اشتباهه

این مربی ها رو با آلگری قبل از ورود به یوونتوس مقایسه کنید . اون موقع می بینید نه برچسب یک یورویی بهشون خورده نه با بدترین نتایج ممکن از تیم قبلی اخراج شده

یوونتوس مربی اخراجی یک یورویی میلان رو آورد و الان شده اسطوره . قطعا گزینه هایی که برچسب یک یورویی بهشون نخورده باشه عملکرد بهتری دارن تو یوونتوس

البته نظر خودمه و قرار نیست کسی تایید کنه همینطور که وقتی بعضی ها آلگری رو مربی بزرگی میدونن نمیتونم تایید کنم و فقط یک مربی متوسط میدونمش که توی یوونتوس پر مهره داره نتیجه میگیره

یوونتوس با آلگری بهتر از این نمیشه . بازیکنامون نصف توانایی هاشون رو تو اکثر بازیها نمیتونن به نمایش بزارن .

ی نگاهی به آمار سری آ بندازید غیر از امتیاز تو هیچ زمینه ای (غیر کلین شیت) جلو نیست .آره امتیاز مهمه که گرفتیم ولی یک جای کار میلنگه . مثلا پرسپولیس قهرمان میشه و اکثر آمارها به نفع این تیمه . ولی یوونتوس ....

هیگی آقای گل سال قبل با اینکه تیم بزرگتری اومده و بازیکنای بهتری اطرافش هستن نتونسته آمار سال قبل رو داشته باشه . پیانیچ بهترین پاسور لیگ سال قبل بوده این آمار رو امسال نداره و ...

وقتی تیم به این شکل میره تو زمین ی وقت بازی همه بازیکنا میگیره و میشه مثل بازی بارسا . ی وقت هم نمیگیره میشه مثل رئال و البته بازیهای مهم لیگمون خارج از خونه که کلا نه نگفتیم به هیچ تیم بزرگی تو سری آ

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@Prince Claudio

از نظر شما کی رو بیاریم الان خوبه ؟

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

@Prince Claudio

از نظر شما کی رو بیاریم الان خوبه ؟

داستان لیلی مجنون میگفتم بالا ؟ :1:  میگم هر کی رو بیاریم که برچسب یک یورویی و مربی اخراجی نباشه میتونه عملکرد مشابه و یا حتی بهتر از آلگری داشته باشه 

• Aminvo, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
با کمال احترام تو همونی هستی که میگفتی مانزوکیچ بدترین بازیکن تاریخ یوونتوسه

یادت نره لطفا
  • mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری فینال رو باختیم شد بد؟؟؟ همین بارسا اگه بد بود چرا 6 تا به پی اس جی زد ....11 تا بازیکن 11 احساس متفاوت ....الگری ب همشون تو فینال چی بگه تیم حریف خیلی تاکتیکیبود با این حال یک نیمه ما برتر بودیم نیمه دوم حریف چون مهره های خوبی داره اما ما نیمه دوم تیممون بد بازی کرد ...بازیکن ها بد بودن هیچ گل های تیم حریف میخورد ب پای بازیکنا کمونه میکرد ...داورم این وسط یکیو الکی اخراج میکنه ....ذهن داور بیشتر از بازیکنامون داشت خراب میشد 

اگر قهرمان میشدیم چه ایرادی از الگری میگرفتین؟؟ تیم با کنته و قبل کنته وضعیت خوبی تو اروپا نداشت الان این مردک الگری اومده 2 بارش تو فینالیم بابا فیناله  استرسه تک بازیه الگری تو تک بازی ها کمی مشکل داره چون دستش هم باز نبود 

قبول نیمه دوم خوب نبود چون کواد رادو از اول بایدمیمد تو بازی ولی کوادافت کرده دیگه کیو جاش بیاره هیچکی!!!!!اسپالتی بود چی میشد؟؟؟مثلا  

خود کنته جلو رئال یه 2-2- مساوی دادیم تو خونه  بگیم اگه جا کنته بود هرکسی میبرد خوب فیناله دیگه اتفاقات زیاده و همیشه به ضرر ما نوبت ما هم میشه خوبه که تو فینال باختیم و پارسالم گل سوممون وموقعیت خراب کردنامون 

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

این رئال با تموم رئال هایی دیده بودم خیلی فرق میکنه ، از همه لحاظ خیلی کاملند .

• MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

با کمال احترام تو همونی هستی که میگفتی مانزوکیچ بدترین بازیکن تاریخ یوونتوسه

یادت نره لطفا

من یادم نمیره چی گفتم ولی انگار تو یادت رفته و اینکه خبراش میرسه تو گروه های مختلف کافیه ی حرکت بزنه بگی عباس اینو گفت  :1: 

بدترین مهاجم تاریخ یووه نه بدترین بازیکن . اینکه تو اون پست داره خوب بازی میکنه ربطی به مهاجم خوب بودنش نداره . گل دیشبش هم صد تا دیگه میزد یکی اونطوری نمیرفت تو گل

• Aminvo, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

الگری فینال رو باختیم شد بد؟؟؟ همین بارسا اگه بد بود چرا 6 تا به پی اس جی زد ....11 تا بازیکن 11 احساس متفاوت ....الگری ب همشون تو فینال چی بگه تیم حریف خیلی تاکتیکیبود با این حال یک نیمه ما برتر بودیم نیمه دوم حریف چون مهره های خوبی داره اما ما نیمه دوم تیممون بد بازی کرد ...بازیکن ها بد بودن هیچ گل های تیم حریف میخورد ب پای بازیکنا کمونه میکرد ...داورم این وسط یکیو الکی اخراج میکنه ....ذهن داور بیشتر از بازیکنامون داشت خراب میشد 

اگر قهرمان میشدیم چه ایرادی از الگری میگرفتین؟؟ تیم با کنته و قبل کنته وضعیت خوبی تو اروپا نداشت الان این مردک الگری اومده 2 بارش تو فینالیم بابا فیناله  استرسه تک بازیه الگری تو تک بازی ها کمی مشکل داره چون دستش هم باز نبود 

قبول نیمه دوم خوب نبود چون کواد رادو از اول بایدمیمد تو بازی ولی کوادافت کرده دیگه کیو جاش بیاره هیچکی!!!!!اسپالتی بود چی میشد؟؟؟مثلا  

خود کنته جلو رئال یه 2-2- مساوی دادیم تو خونه  بگیم اگه جا کنته بود هرکسی میبرد خوب فیناله دیگه اتفاقات زیاده و همیشه به ضرر ما نوبت ما هم میشه خوبه که تو فینال باختیم و پارسالم گل سوممون وموقعیت خراب کردنامون 

اولا که این قضیه ربطی به کونته نداره . هر جا از آلگری انتقاد میشه دلیل نمیشه بحث کونته بیاد وسط. 

دوم اینکه یوونتوس بازی دیشب یک نیمه خوب نبود 10 12 دقیقه اول بازی خوب بود. گل که خوردیم واکنش تیم به شدت بد و احساسی بود . کافی بود چند دقیقه دیگه گل نمیزدیم تا همون نیمه اول تحقیر میشدیم . گلی که زدیم هم از اون گل های اتفاقی بود

بعدش ربطی به نیمکت نداره . قبل از ورود تعویضی ها یوونتوس اونقدر بد بود و بد باخته بود که مسی و رونالدو رو همزمان میوردیم تو بازی هم نتیجه برنمیگشت

و اینکه یادمون نره امسال بعد از خوردن گل فقط 4 بار تونستیم بازی رو ببریم که یکیش هم بعد ده نفره شدن تیم مقابل بود

پس نباید انتظار داشته باشیم از آلگری وقتی گل اول رو میخوریم بازی رو ببریم حالا با هر بازیکنی روی نیمکت

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اول اینکه خود اون شخص به من گفت که اینو بفرستم براش . منم گفتم بفرست . یعنی میخام بگم هماهنگ شده بود . نه اینکه فکر کنی چیز مخفی دارم که خبرش بهت برسه

دوم اینکه گل دیشب مانزوکیچ شاید یک هزارم درصد از دلیل برای خوب بودنش باشه . کاری با گل دیشبش ندارم

فقط صرفا خواستم یاداوری کنم نظراتت رو و برسم به اینجا که این که تو نظراتت میگی این صرفا نظر شخصی خودمه خیلی خوبه . افرین

حالا اینکه قابل احترام هست یا نه نظرت دیگه تشخیصش با بچه ها :))
  • Delle Alpi, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اولا که این قضیه ربطی به کونته نداره . هر جا از آلگری انتقاد میشه دلیل نمیشه بحث کونته بیاد وسط.

و این که شاید ماهیت این حرف در کل درست باشه . ولی در مورد شما و یه عده معدود همه میدونیم که این قضیه عکس اینه
  • Delle Alpi, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فرق دیشب ما با ریال این بود که اونا بیل رو تعویض کردن و ما هم لمینا رو . یعنی چیزی حدود نود میلیون فرق
  • Delle Alpi, MaMpIeRo, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اول اینکه خود اون شخص به من گفت که اینو بفرستم براش . منم گفتم بفرست . یعنی میخام بگم هماهنگ شده بود . نه اینکه فکر کنی چیز مخفی دارم که خبرش بهت برسه

دوم اینکه گل دیشب مانزوکیچ شاید یک هزارم درصد از دلیل برای خوب بودنش باشه . کاری با گل دیشبش ندارم

فقط صرفا خواستم یاداوری کنم و برسم به اینجا که این که تو نظراتت میگی این صرفا نظر شخصی خودمه خیلی خوبه . افرین

حالا اینکه قابل احترام هست یا نه نظرت دیگه تشخیصش با بچه ها :))

اون قضیه گروه رو که شوخی میکنم چون به منم گفت شکلک خنده رو واسه همین گذاشتم دیگه :1:

در مورد مانژو هم بحثمون فایده نداره و البته چیزی که مینویسی هم وحی نیست نظر خودته دیگه :1:

کونته رو هم انصافا به من ربط نده . تو تاپیک کونته بگردی از کونته هم انتقاد زیاد داشتم و سر فینال حذفی انگلیس تو فروم هیچی نگفتم ولی جای دیگه کلی انتقاد کردم و بد گفتم . در این مورد قضاوت اشتباه میکنی

در مورد تعویض هم گفتم قبل از اینکه تعویض کنیم باخته بودیم

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan

TuttoSport گفته الگری به زودی قراردادش رو تمدید میکنه، تا 2020

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

انشاءالله که خیره .

• tecra, Georgia و Serie A از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

- همین امسال بعد از بعضی از بازی ها اومدم و ازش تمجید کردم، چون چیزی رو که دیدم، پسندیدم ! چیزی بود که از مربی "یووه" انتظار داشتم.

به نظرم این بار هم ما فینال رو به آلگری باختیم.

نمیگم بره و یا بمونه، فقط میدونم که آلگری دیگه چیزی برای ارائه نداره ! تمام توانش رو گذاشت و ازش هم ممنونم؛ واقعا فراتر از حد انتظارم بود ولی میخوام اگه رفتنی ـه که بره و اگه موندنی ـه یه فکر اساسی برای فصل بعد بکنه. یوونتوس آلگری یک یووه قلدر هست و نه یک یووه قدرتمند !

فرق بین قلدر و قدرتمند خیلی ـه !

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz

- همین امسال بعد از بعضی از بازی ها اومدم و ازش تمجید کردم، چون چیزی رو که دیدم، پسندیدم ! چیزی بود که از مربی "یووه" انتظار داشتم.
به نظرم این بار هم ما فینال رو به آلگری باختیم.
نمیگم بره و یا بمونه، فقط میدونم که آلگری دیگه چیزی برای ارائه نداره ! تمام توانش رو گذاشت و ازش هم ممنونم؛ واقعا فراتر از حد انتظارم بود ولی میخوام اگه رفتنی ـه که بره و اگه موندنی ـه یه فکر اساسی برای فصل بعد بکنه. یوونتوس آلگری یک یووه قلدر هست و نه یک یووه قدرتمند !
فرق بین قلدر و قدرتمند خیلی ـه !

قبول فرقش خیلیه این فرق رو چند درصد مربی تعیین میکنه چند درصد بازیکنها وستاره ها؟؟ اصلن نقش یه سرمربی تو فوتبال پولکیه این زمونه چقدره نقش بازیکنها چقدره؟؟ فکر نمیکنید الگری بیش از حد توان تیم فعلی و بازیکنهای فعلی یووه تأثیر گذار بوده در روند شخصیت اروپایی یووه؟؟ نقش تاکتیکی الگری در راه پیدا کردن به 2تا فینال سی ال اگر بیشتر از بازیکنها نباشه کمتر نیست واقعن به نظر شما تیم بارسای 2015 تیم بایرن پپ و تیم رئال زیدان تأثیر بیشتری از جانب سرمربی دریافت کردن به نسبت ستاره ها؟؟ بایرن تو 10.سال اخیر 2تا فینال به اینتر و چلسی باخت و بعد از اون با اون تیم پر از ستاره و قوی تونست قهرمان بشه یه نگاه به مهره های 6 7 سال اخیر یووه و بایرن بندازین تأثیر الگری رو در پیدا کردن شخصیت اروپایی یووه به سادگی پیدا میکنید. همچنان با تمام وجود اعتقاد دارم اوج هنر نمایی الگری بازی برگشت پارسال روبروی بایرن بود به شدت از نظر تاکتیکی بازیه قوی یوونتوس ارائه داد که 80 درصد اسیر کردن بایرن اثر مستقیم تغییر تاکتیک الگری بود بدون کیلینی مارکیزیو و دیبالا ذره ای شک ندارم به غیر از لیپی هیچ مربی در تاریخ 23 ساله ای که یووه رو دنبال میکنم توان خلع سلاح کردن اون بایرن رو نداشت. اگه میخواین به قدرت انالیز الگری پی ببرین یکبار دیگه اون بازی رو با بازی بایرن اتلتیکو تو نیمه نهایی مقایسه کنید که چه فشاری روی درواز اتلتیکو اومد و شانش باشون یار بود که به فینال رسیدن. بایرن پارسال تیم کمی نبود که به نظر من اگر به فینال میرفت زیدان الان رو نیمکت رئال نبود و بایرن پپ شانس بیشتری واسه قهرمانی داشت. انریکه سال 2015 توان اجرای تاکتیک ساده رو نداشت . کاملن اتفاقی توی جریان یه بازی جای مسی عوض میشه و تیم بارسا روند مثبتی میگیره دقیق حضور ذهن ندارم که اشاره کنم کدوم بازی بوده. انریکه بخاطر چندین جرو بحث با مسی در استانه اخراج بود که ورق واسش برگشت واقعن فکر میکنید بارسا رو انریکه قهرمان کرد یا ستاره هاش؟؟ هیچ تیمی رو پیدا نمیکنید که اثر گذاری مربیش از ستاره هاش پررنگتر باشه ولی این قضیه واسه 2 نفر الان فرق میکنه یکی الگری و یووه دیگری کونته و چلسی. الگری بدون اشتباه نیست ولی این مربی با این بازیکنها چیزی ارائه داد که باعث شد بعد از مدتها حداقل تو رسانه و جامه ی فوتبالی شانس یووه رو بیشتر بدونن. الگری یووه رو قهرمان اروپا میکنه به شرطی که اینقد. دستش خالی نباشه که فقط رو 2تا هافبک.حساب کنه اینقد دستش خالی نباشه که مجبور نشه مهاجم.هدف رو وینگر بازی بده اینقدر دستش خالی نباشه که نه مهاجم تعویضی داشته باشه نه فول بک تعویضی درست حسابی اینقد خالی نباشه که وقتی دیبالا رو میخواد بکشه بیرون لمینا رو بیاره تو... به موقش انتقاد کردم بد و بیراهم بش گفتم ولی اصلن لایق اینهمه انتقاد نیست هر چند این انتقادها بیشتر اینجا مطرحه تا واقعیت.
  • mory, tecra, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی