پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5435 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دوستانی که رای به اخراج الگری میدن فکر بعد الگری را هم کردند

تو این شرایط چه مربی درجه یکی 5 میلیون دستمزد میگیره

فکر کردین ماروتا عاشق چشم و ابرو ماست و مربی مثل انجلوتی میاره

2 سال پیش پس از رفتن کنته  الگری در چه وضعیتی بود که یوونتوس گرفتش...

اخراج الگری یعنی امدن رودی گارسیا

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بچه ها میگند دی فرانچسکو قراره بیاد  :39:

• tecra, Senmorta, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یه بازی باختیما، بدبخت رو کفن هم کردید. :1:

پ.ن : دیفرانچسکو :272:

• tecra, Senmorta, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اشکالاتی که من توی آلگری بارها دیدم رو لیست میکنم، شما که معتقدید تا ته اروپا با ایشون میریم لطف کنید با دلیل رد اش کنید.

1- چیزی که واضحه، بحران دائمی مصدومیت ها که همه جا همراهشه و معمولا تو نتایج اش تاثیر زیادی هم میزاره

2- مربی ای هست که بازیکنانش تو زمین شرح وظایف دقیقی ندارن، صرفا در این حد که اقای دیبالا بیشتر برگرد به عقب یا آقای لیخت جلوی فلان تیم هجومی کمتر نفوذ کن و ...، خبری از تعیین وظایف اختصاصی برای بازیکنان توی موقعیت ها و زمان های مختلف بازی نیست و همه آزادن که هر زمان هرجا خودشون تشخیص دادن حضور داشته باشن، خبری از برنامه ی مدون برای رسیدن به گل هم نیست و اصولا بازیکن در لحظه و خودش باید تصمیم بگیره چه کاری درسته و از جانب مربی چیزی براش معین نشده، ناهماهنگی بین بازیکناش هم که حتی تو بازیهای آخر فصل هم به وضوح دیده میشه.

3- تکیه ی بیش از حد به توانایی فردی بازیکنان و کم توجهی به کار گروهی که جلوی تیم های خشن و فیزیکی بدجوری خودش رو نشون میده( همیشه هم بعد اینجور بازیها که نتیجه هم نمیگیریم میایم و تیم حریف رو بخاطر وحشیگری به فحش میکشیم)

4- شروع فصل هاش همیشه افتضاحه

5- معمولا تعداد بازیکنانی که زیر دستش دچار افت میشن چند برابر اونهایی هست که شکوفا میشن، در حال حاضر فقط یه دیبالا رو میبینم که از گذشته اش بهتر شده، بقیه یا در حال درجا زدن هست یا تو مسیر افت یا هدایت به سمت درب خروجی باشگاه

6- تنها برنامه اش برای بازی ها هم نشون دادن عکس العمل در مقابل حریفان هست، یعنی فقط میشینه منتظر کنش حریف میشه تا واکنش نشون بده

7- در مقابل مویران هم که کلا هیچ به حساب میاد و هرچی سرش بیارن لبخند رضایت از رو لب اش محو نمیشه

حالا شما یا اینها رو رد کنید یا اگر رد نمیکنید بگید چطور با وجود این اشکالات میشه قهرمان اروپا شد

اشکالاتی که گفتید جالب بود، مرسی :thank: . اگه اجازه هست منم نظرمو بدم.. (نکاتی که گفتیدو شماره گذاری کردم تا راحت تر بشه اشاره کرد).

- مورد اول رو قبول دارم. برای یووه این قضیه تا حد "کمی" برمیگرده به بازیکنای شکننده ای که یووه در این سال ها داشته.. امثال خدیرا، مارکیزیو، و مصدومیت عجیب آساموا در دو سال اخیر.

- مورد2: دقیقن برعکس کنته.درسته؟ این آزادی عمل هم مزیت داره هم اشکال.. اشکالش جلوی تیم های کوچیک خودنمایی میکنه، و مزیتش جلو تیم های بزرگ، جایی که تیم های بزرگ نمی تونن حرکات تیم رو پیش بینی و درنتیجه محدود کنن. بهترین مثالش هم گل استورارو به بایرن در بازی رفت هست (یا حتی گل های دیگه ای که در اون بازی زدیم..هرکدوم به یه شکل). یه مثال دیگه بزنم، پیشرفت توز زیر دست آلگری نسبت به زمان کنته بود که این آزادی عمل کمک زیادی در بهبود کیفیت  بازی توز کرد. یه نکته ای که یوونتوس آلگری داره اینه که برخی از زمان های بازی از عمد دفاعی بازی میکنه و بعضی دقایق خاص پر فشار. به نظرم این کامل هدفمنده و باعث میشه تیم حریف دچار ناهماهنگی بشه..

- مورد 3 (تکیه به توانایی های فردی) به نظرم تمام مربیان به ستاره وابسته هستن.. گواردیولایی که با مسی جام ها رو درو کرد نتونست با بایرن حتی یکبار هم به فینال اروپا برسه (بایرنی که چندین بار قبل از اومدن گواردیولا به فینال اروپا رسیده بود). یا آنجلوتی که دلیل عدم موفقیتش در یووه بنظرم نبودن ستاره های تکنیکی بود (همونطور که دلیل موفقیتش در میلان حضور ستاره های تکنیکی بود). از طرفی، از تیمی که هر سال یک سوم بازیکنای اصلیش تغییر میکنن نمیشه انتظار کار گروهی داشت.. بجز دروازه بان و خط دفاع، کل تیم در این سه سال عوض شده (مدت زمان حضور بازیکنای اصلی تیم): آلوز، پیاتسا، پیانیچ، بن عطیه، هیگوایین (3 ماه)؛ ساندرو، هرنانز، روگانی، دیبالا، خدیرا، لمینا، مانژو، کوادرادو، نتو (1 سال)؛ استورارو (یک سال و نیم)+ آساموایی که دو سال مصدوم بوده.

مورد 4: درسته.. کلن تیم های ایشون دیزلی هستن  :1: ولی مهم آخر فصله که سرنوشت تیم در اون مقطع معلوم میشه. اونموقع هم یووه تا حالا خوب بوده.

مورد 5: یادم نمیاد بازیکنی زیر دست آلگری افت کرده باشه. امثال یورنته، اورا و لیخ بخاطر شرایط جسمانی و سنی که دارن طبیعیتن نمیتونن همیشه در بالاترین سطح بمونن. 

مورد 6: نظری راجع به این قضیه ندارم  :1:

مورد 7: خب هرکسی یه سری خصوصیات اخلاقی داره.. آنجلوتی و لیپی هم کمابیش همینطوری بودن.. تو ایتالیا سیستم به همین صورته.. حالا کنته یه استثنا در بین مربیان ایتالیایی هست که میخواد کنترل همه چیو داشته باشه.

سه نکته هم علاوه بر نکاتی که جناب موها گفتن اضافه کنم:

1- تیم های تحت هدایت آلگری راحت گل میخورن.. اونقدر که باید در دفاع سرسخت (و حتی خشن) نیستن و تحت فشار شکننده نشون میدن..

2- آلگری بر خلاف امثال کنته و گواردیولا، چیزی "نمیسازه". فقط به ساختمان ساخته شده نما میده..اگه چند سال دیگه بپرسن ویژگی تیم آلگری چی بود نمیشه جواب واضحی داد.. 

3- یادم رفت :1: هروقت یادم اومد اضافه میکنم  :fp:.

==========

فرای ایراداتی که آلگری داره و صحبتش شد یه سری خصوصیات مثبتی هم داره:

1- از نظر تاکتیکی منعطف هست. آدم یکدنده ای نیست و با منطق سیستمی که موفق باشه رو اجرا میکنه. حفظ 3-5-2 که میراث کنته بود نشون دهنده خضوع یه مربی هست.

2- باهوش هست و از نظر تاکتیکی کمتر جلوی تیمی اشتباه میکنه.

3- یه چیزی که ازش خوشم میاد اینه که به بازیکنای با توانایی بالا علاقه داره. تابستون چند بار اینو در مصاحبه هاش گفت.. بازیکنایی که در مقاطع حساس میتونن کلید حل مشکلات باشن.. داشتن این بازیکنا برای موفقیت در اروپا حیاتیه.

4- همیشه به بازیکنای ذخیره فرصت میده. در تیم های آلگری به همه بازی میرسه.. با کسی درگیر نمیشه و کسیو از تیم حذف نمیکنه. این باعث انگیزه بالای بازیکنای ذخیره و همدلی کل تیم میشه..

5- چرخش بازیکنا در تیم ایشون پویا هست و آلگری سعی میکنه که با توجه به بضاعت نیمکت، حدالامکان بازیکنای اصلی رو سرحال و تازه نگه داره.

• mory, pezhman, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

شما بازی مقابل رئال تو زمین خودمون یا فینال برلین ببینید . دیگه از این تیم ها بهتر داشتیم اون سال ؟ دقیقا یادمه ما تو زمین خودمون جلو رئال هر موقع خواستیم بازی رو گرفتیم دستمون و پرس کردیم . بازی بارسا گل مساوی رو زدیم کاری به درست و غلطش ندارم اما الگری نشون داد ترسو نیست و بازی رو گرفتیم دستمون بارسا رو کرده بودیم تو زمین خودش ! فشار می اوردیم و پرس میکردیم . الگری عوض نشده ، خط هافبک تیم بشدت افت کرده ، شاید دلتون نمیخواد قبول کنید آساموآ لمینا در مقایسه با کروس و مودریچ و اینیستا بنجلی بیش نیستند . ولی واقعیته ... معذرت میخوام اگه بازیکن مورد علاقتون هستند . اما نه خدیرا در حد مودریچه نه مارکیزیو به تنهایی می تونه این خط هافبک رو جلو رئال بارسا بایرن و من سیتی امسال رهبری کنه . 

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

==========

فرای ایراداتی که آلگری داره و صحبتش شد یه سری خصوصیات مثبتی هم داره:

1- از نظر تاکتیکی منعطف هست. آدم یکدنده ای نیست و با منطق سیستمی که موفق باشه رو اجرا میکنه. حفظ 3-5-2 که میراث کنته بود نشون دهنده خضوع یه مربی هست.

2- باهوش هست و از نظر تاکتیکی کمتر جلوی تیمی اشتباه میکنه.

3- یه چیزی که ازش خوشم میاد اینه که به بازیکنای با توانایی بالا علاقه داره. تابستون چند بار اینو در مصاحبه هاش گفت.. بازیکنایی که در مقاطع حساس میتونن کلید حل مشکلات باشن.. داشتن این بازیکنا برای موفقیت در اروپا حیاتیه.

4- همیشه به بازیکنای ذخیره فرصت میده. در تیم های آلگری به همه بازی میرسه.. با کسی درگیر نمیشه و کسیو از تیم حذف نمیکنه. این باعث انگیزه بالای بازیکنای ذخیره و همدلی کل تیم میشه..

5- چرخش بازیکنا در تیم ایشون پویا هست و آلگری سعی میکنه که با توجه به بضاعت نیمکت، حدالامکان بازیکنای اصلی رو سرحال و تازه نگه داره.

اين مورد اول از همه مهمتره .   اگه نبود كه هنوز ووچنيچ بخاطر اصرار مربي  تو خط حمله بازي ميكرد

• El rey leon, tecra, Huceyn و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

- آلگری حالا اولین مربی تاریخ یووه ست که 20 پیروزی متوالی خونگی در سری آ کسب میکنه!

2) کنته = 19

3) کارکانو = 13

4) تراپاتونی = 11

5) لیپی = 9

- رکوردای دیگه ش :

./ اولین فصل آلگری = بود با بهترین فصل تاریخ یووه [اسکودتو + دو فینال!]

./ - فقط 5 مربی ایتالیایی در تاریخ تونستن به فینال UCL برسن : کاپلو ، لیپی ، کارلتو ، دی متئو و آلگری [ساکی و تراپ هم به فینال ECC رسیدن و بردنش]

./ تنها مربی تاریخ سری آست که تونسته 3 گانۀ داخلی رو ببره و 2 بار پیاپی دابل داخلی کنه... یکی از 4 مربی در بین 5 لیگ معتبر اروپاییه که تونسته 2 بار پیاپی دابل داخلی کنه... پارولا، لیپی و آلگری تنها مربیان تاریخ یووه ان که تونستن از پس دابل داخلی بر بیان! و آلگری بینشون بخاطر اینکه 2 بار و اونهم تازه پیاپی دابل کرده، بهترین عملکرد رو داشته...

./ فقط 5 مربی در تاریخ یووه تونستن تیمو بیارن نیمه نهایی UCL/ECC : ویتسپالک، هریبرتو هرارا، تراپاتونی، لیپی و آلگری... و فقط 4 تاشون در تاریخ 117 سالۀ یووه تونستن تیمو ببرن فینال ECC/UCL : ویتسپالک ، تراپ ، لیپی و آلگری ...

./ کلا ما 7 بار در تاریخ خودمون دابل کردیم [2 بارش در زمان آلگری بوده و قبلش از آخرین دابلمون 20 سال میگذشت و از آخرین جام حذفیمون -منظور جامیه که توش باخت = حذف- هم 16 سال! (جام اینترتوتوی 1999)]

ویرایش شده توسط Orphée 22 September 2016 - 02:23 AM.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
بازی با اینتر مگه تو سری آ نبود؟؟؟!!!
  • Hossein Salehi, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

درسته، 20 پیروزی متوالی خونگی در سری آ...

+ برا اینکه اسپم! نشه، اینم برای محمد موها :1:

++ برای اینکه دیگه از اسپم نشدن اطمینان حاصل کنیم! :

z9mw0odoe9jauqzcr6z1.jpg  ya3a26as5nx0i81ph8yz.jpg

چی ساخت استاد!

• Hossein Salehi, MaMpIeRo, alireza.de710 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

خیلی خوبه که اشتباهاش رو می فهمه، بهشون اقرار می کنه و درست هم برطرفشون می کنه. یعنی الان علگری اگه میومد طبق نظر هوادار ها سریع تغییر سیستم می داد و کلا روش بازی رو عوض میکرد، من با قدرت می گفتم که این آقا هیچی حالیش نیست و افسار دسته :1: اما دیشب نشون داد که ضعف های سیستمش رو فهمیده و داره رو همونا کار می کنه تا بهتر بشه. درست بر خلاف فصل قبل که تا هفته های زیادی نمی دونست می خواد چیکار کنه ،،،،

در مورد این چند وقت که ضعف هایی هم نشون داده بگم که علگری همیشه تغییرات رو با کمترین سرعت ممکن انجام میده. همیشه طوری تغییرات رو توی تیم ایجاد می کنه که کل تیم 100 درصد با تغییرات آداپته بشن. همین تغییرات آروم تیم رو دچار یه نوسان می کنه که عادیه.  2 ساله هممون داریم این رو می بینیم. امسال هم شک نکنید یه تغییری قراره توی یوونتوس انجام بشه و تغییرش هم موفقیت آمیز خواد بود در آخر.من خودم سال قبل یکی از نفرات اول تو صف منتقدینش بودم اما همون عملکرد پارسالش باعث شده که من امسال دیگه زیاد بهش کاری نداشته باشم ( حداقل انقدر زود  :1: ) چون نشون داده می تونه از بحران در بیاره تیمو :1:  البته اگه سال قبل رو دوباره یه نگاهی بندازید، می بینید که امسال به هیچ عنوان نزدیک بحران نشدیم اصلا :21:

بازم می گم از اشتباهاتش خیلی خیلی خوب درس میگیره و مثلا مثل کونته ( که خودم دیوانه وار عاشقشم :8: :8: :6: :worship: :worship: ) نیست که رو بعضی از موارد لجبازی کنه. همینکه پارسال با یه تیم جدید با کله تیم رو برد تو بحران و امسال با یه تیم جدیدِ دیگه داره تو لیگ خوب کار می کنه و نتیجه میگیره، نشون می ده که پیشرفت کرده. امیدوارم هستم از اون اشتباه فجیعش تو بازی با بایرن یعنی تعویض های مضخرف هم درس گرفته باشه و ایندفعه دیگه بریم بالا برای قهرمانی :nish: :1: 

• Hossein Salehi, MaMpIeRo, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یکی از دوستان میلانی میگفت آلگری همیشه مشکل داشت تو میلان از لحاظ اینکه نمیتونست همزمان تمام ستاره ها رو تو زمین بچینه

آیا با ترکیب حاضر هم  همین انگ رو میشه بهش زد؟ 

با توجه به اینکه که حالا به هر دلیلی تا حالا همزمان پیاتسا هیگواین کوادرادو و پیانیچو تو ترکیب ندیدیم 

یعنی آلگری باز هم همین اشتباه میلان رو تکرار میکنه؟

• Hossein Salehi, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

- حالا 115 بازیه که سرمربی یووه ست و جای آنچلوتی (Bottler بزرگ!) رو در ردۀ نهم تاریخ یووه میگیره. شاید یه مقایسه از عملکردشون تو یووه رو بعداً بذارم...

- گفته : مطمئناً ترجیح میدم بد بازی کنم و ببرم تا اینکه خوب بازی کنم و مساوی کنم...

البته میشه هم برد و خوب بازی کرد! ولی خب مثلاً رئال و بارسا این فصل امتیازای بیشتری از ما از دست دادن + این حرف ساندرو هم درسته : پیروزی تو وقتایی که خوب بازی نمیکنی هم یکی از خصائص یه تیم بزرگه...

این تاکتیک اصن جواب نداد و کمیستری بین کرۀ شمالی-جنوبی از کمیستری ایگ-مانژو بیشتره! پیروزی زشتی بود و بقول بونوچ تنها نکتۀ مثبت نتیجه و البته بنظر من 276 اُمین کلین شیت بوفون بود!

- حضور بوجبا در تورین و ملاقات باهاش در وینووو رو هم تایید کرده : اتمسفر تورین واسش خوب بود و شاید واسه همین برگشت! سفر به تورین واسش شانس آورد! (گلی که بعدش به لستر زد)...

• Hossein Salehi, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

^^^

مقایسۀ عملکردی آنچلوتی و آلگری در یووه ؛

- 114 بازی < 116 بازی

- 63 پیروزی < 79 پیروزی

- 185 گل زده < 215 گل زده

- 101 گل خورده > 76 گل خورده

- 50 کلین شیت < 64 کلین شیت

- 1 جام < 5 جام

کارلتو با این تیم موفق شد اسکودتو رو به لاتزیو ببازه، تو گروه هامبورگ، لاکرونیا و پاناتینایکوس چهارم بشه، 4-0 توسط سلتا سلاخی بشه و اونقدر یووه رو عصبانی کنه که بین دو نیمه و درحالیکه تیم هنوز شانس قهرمانی داره، اخراج بشه! :

3rxd7hza1sazumfhaeom.jpg

خیلی تیمش ضعیف بود نه!؟ :1: همین تیم تونسته بود 2 سال پیش به فینال ل.ق برسه...

بعداً 3 بار ل.ق رو برد، شکی نیس ولی تو 20 سال مربیگریش فقط 3 بارتونست قهرمان لیگ بشه و توسط 4 باشگاه مختلف در 3 کشور مختلف اخراج شد! همچنین بعدها یه 4-0 دیگه مقابل لاکرونیا آورد و توسط آرسنال بدون آنری ناک اوت شد. احتمالاً اگه بازم تو ل.ق ببازه/نتونه بوندسلیگا رو ببره، همه پپ رو مقصر میدونن :دی

+ 2 فصل پیش که تو زمین اتلتیکو 1-0 باختیم نزدیک بود آلگری رو اعدام صحرایی کنن! خب حالا دیدیم که تیم بدون نقطه ضعف که ناقصم بسته نشده (بایرن) هم 1-0 تو ویسنته کالدرون باخت! سیمئونه حالا 5 تا کلین شیت مقابل رئال/یووه/بایرن/بارسا در ل.ق تو زمینش داشته! مقابل آنچلوتی (2)، آلگری، پپ و انریکه...

• Hossein Salehi, mory, Delle Alpi و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

زمان لیپی، هر موقع که کرنر میشد میشد احتمال 20% داد که کرنر به گل ختم بشه..انقد که تیم رو این ضربات برنامه داشت..

یووه ی آلگری اصلن به این قضیه توجه نمیکنه..رو کرنرها کبریت بی خطریم..بجز ضربه آلوز که اونم رو شوت بود نمیتونیم رو هوا از ضربات سر استفاده کنیم.. برای تیم بزرگی مثل یووه خیلی زشته..

الان که تیم نسبت به چندسال گذشته تکنیکی تر شده، ضربات شروع مجدد و کرنرهای بیشتری در هر بازی نصیب تیم میشه. رو ضربات کاشته با وجود پیانیچ مشکلی نداریم ولی کرنر در بازی های بزرگ (تیم هایی که مشخصن مشکل قد دارن مثل بارسا و من سیتی) و بازی هایی که موقعیت زیادی نمیتونیم بوجود بیاریم خیلی گره گشاست.. 

• mory, alexdelpiero, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

کرنر گفتی و یاد کرنررهای منجر به گل دوران کنته شد که با روش جالبی و با انداختن توپ های زمینی توی محوطه حریف چهار پنج بار گل زدیم.

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

از روی کرنر گل نمیزنیم که هیچی، این فصل هر چی گل بوده از کرنر خوردیم.

کلا از موقعی که یورنته رفته ، گل زدن با سر رو کاملا از دست دادیم.  بهترین سر زن دنیا :hang:

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگر جلوی تیمی مثل بارسلونا یا ریال یا بایرن و اتلتیک اینجوری منفعلانه بازی کنیم و ببازیم ، میگیم لعنت بر ماروتا ! ولی وقتی تیمت جلوی ی مشت جوون ۱۷ ۱۸ ساله که چپ و راست پاس اشتباه میدن بخوای بری خیمه بزنی رو دروازه خودت و دفاع بکنی و هیچ برنامه ای نداشته باشی دیگه نمیشه حرف از مهره هایی مث پوگبا زد
با ارفاق فقط بونوبنتوراشون در حد بازیکن های میانی ما بودن بقیشون هیچی نداشتن .. یه مشت جوون که اومدن داخل سیکل مونتلا !

اقای الگری اگر مارکیسیو نیست چرا ۳۵۲ میچینی ؟ واقعا چرا ؟ وقتی رجیستا نداری چطور اتکا میکنی به رجیستا محورترین سیستم یعنی = ۳۵۲ ؛ چه اصراری داری اشتباهتو ۱۰۰ بار تکرار کنی ؟

اخرین باری که از کرنر گل زدیم یادم نمیاد ؛ برنامممون چیه ؟ تیممون خیلی خلافیت در جریان بازی داره کرنر ها و ضربات شروع مجدد رو هم همش هدر میده یا کرنر هامون تو دست دروازبان هست یا تو در و دیوار .. بونوچی و کیلینی هم گلزنی یادشون رفته !

اخه چرا اینقد لجبازی میکنی ؟ بعد از مصدومیت دیبالا هم کوادرادو رو برده اونجا مهاجم کرده برای ۳۵۲ ، کواد بنده خدا هم واس خودش داشت بازی میکرد بدون اینکه مسئولیت خاصی بهش محول بشه همینجوری سیکیم خیاری میرفت و میومد ..

توروخدا اگر کسی شماره تلگرام الگری رو داره بده به من ؛ مستر یورو مکس عزیز ، خدیرا گلزن نیست چرا نمیخوای اینو بفهمی چرا وظایف تهاجمی بهش محول میکنی چرا باید از ۱۰ تا موقعیتی که گیرش میاد ۲ تاشو گل بزنه .. اون ویدال بود که حمله میکرد دفاع میکرد تکل میزد کورس میذاشت گل میزد ۱۲ تا در یک فصل پاس گل میداد .. این خدیرا فرق میکنه یا بالا سرش وایستا تمرین کنین یادش بده یا بکش بیرون ازش ..

تعویض استورارو میخواست چیو اثبات کنه ؟ بقول عماد برای حفظ نتیجه بود ؟ دقیقه ۸۰ سیستم عوض میکنی چی بشه ؟ من اینقد حرص خوردم که دود از کلم داشت میزد بیرون ..

شرح وظایف دنی الوز و ساندرو اینه فقط هرجا رسیدن بکشن زیرش ؟ واسه کی ؟ صد و پنجاه بار کشیدین زیرش برای کی ؟ چرا ی دونه هد گل نمیزنیم از اول فصل تا حالا ؟ واسه کی سانتر میکنید ناموسا ؟؟

فاصله بین خطوط چرا اینقد زیاده ؟ انگار سال هاست پیانیچ از هیگایین طلاق گرفته و نمیخواد نزدیکش بشه ، ۲ تا مهاجم داریم میرن تو محوطه وای میستن هافبک هامونم بین زمین نزدیکای خط وسط دارن بال بال میزنن اصلا دیشبم گفتم حالم دیگه داشت بهم میخورد ازین بازی .. واقعا اخرای بازی رو بزور تماشا کردم ..

هرنانس لمینا هرنانس لمینا هرنانس لمینا .. این سیکل رجیستا های ما توی چند بازی اخیر توی سیستم رجیستا محورِ ۳۵۲ بوده .. اصرار عجیبی هست ! پیرلو رفت دیگه هم نمیاد وراتی هم نباید فکرشو بکنیم مگه اینکه بوفونی بونوچی دیبالایی کسی رو بفروشیم پول ماروتا جور شه بره بند باز خریدشو فعال کنه .. اخرشم بگه بونوچی و بوفون خودشون میخواستن برن !

کی گفته الگری به جوون ها اهمیت میده ؟ یوونتوس با همین فرمون ادامه بده ۲ سال دیگه هفتم جدول هم نمیشه برمیگردیم به دوران پیش از کنته ، ۲ تا مدافع و دروازبان داریم اونها هم برن دیگه باید برای سهمیه لیگ اروپا با لاتزیو و ساسولو بجنگیم ، اگر تو اسکوادم استورارو و روگانی و پیاتسا و کین و ... باشن و ببازیم دلم نمیسوزه !! اما دلم میسوزه میریم بازیکن ۳۳ ساله میخریم بدون هدف .. فقط چون مفت هست ..

اصلا بر فرض گل ما درست بود ، از عمد مردود اعلام کردن ..
اصلا ترکیب ما مناسب نیست الگری هم دستش بستست ! اما هرجور حساب میکنم با این بازیکنایی که داریم جلو اودینزه و این میلان با میانگین سنی ۲۳ ۲۴ نباید اینجوری بزدلانه بازی کنیم .. من گفتم یادم نمیاد خیمه زده باشیم رو دروازه حریف .. من گفتم تیم هار نیست گفتم تیم زنده نیست .. گفتم تیم باید تیکه پاره کنه حریفاشو ایراد گرفتید گفتید نه این سبک ریال بارساست گفتید برو طرفدار تیم دیگه شو گفتید یوونتوس همینه گفتید داریم انرژی سیو میکنیم واسه ۳ جام .. واقعا متنفرم تا کی قراره اینجوری بازی کنیم ؟ گل بزنیم یا گل نزنیم اخرش میریم تو قوطی ! توجه کنید تو قوطی رفتن فرق داره با تو دفاع رفتن .. [ بنده متوجه این قضیه هستم که یک تیم نمیتونه دائما حمله کنه ] اصلا به یاد ندارم تیمی با سبک و سیاق یوونتوس و دفاعی بازی کردن قهرمان UCL شده باشه .. از سال ۲۰۰۰ به اینطرف ، فقط ۳ بار میلان و چلسی و اینتر قهرمان اروپا شدن تو این ۱۶ سال ۳ سالش تیم دفاعی قهرمان شده ۱۳ سال تیم تهاجمی !! من دیگه حرفی ندارم دوس ندارم همه تیمها رو هم لوله کنیم ۵ تا ۵ تا بزنیم دوس دارم با جرئت بازی کنیم ؛ بازیکن هامون قدم نزنن تو زمین من اگر ۷.۵ میلیون پول میگرفتم در سال مث اسب که چه عرض کنم ۲ تا پای دیگه هم قرض میگرفتم یورتمه میرفتم تو سنسیرو تمام ۹۰ دقیقه رو ..

بازی با لیون هم حقمون برنده شدن نبود [ الان جوابتون اینه تیم قهرمان باید تو روزهای بدش هم ببره ] ما داریم توی باد زندگی میکنیم با باد میریم اینطرف و با باد میریم اونطرف با باد خم میشیم و با باد راست میشیم .. کجاست اون الگری هر بازی یک ترکیب بر اساس تیم حریف میچید ؟ چرا اینقد ترسو شده .. چی رو میخواد اثبات کنه ؟ تو میخوای ماروتا رو ادب کنی هوادارا رو میکشی ..
ی چیزی بگم دل هاتون رو ببرم کربلا بعدش روضه رو تموم کنم :
تیمی که خودش تکلیف خودشو نمیدونه هیچوقت نمیتونه غالب باشه تو بازی .. دیشب طوری بود که اگر میلانی ها حرکتی نمیکردن باز هم ما گل نمیزدیم ! حس میکنم شرح وظایفی دیگه وجود نداره واسه افراد توی زمین هرکی هرجور حال میکنه بازی میکنه ..

یورو مکس ؛ آدم شو !

اینها هم نه الگری میشنوه نه انیلی نه ماروتا .. نه تیکه به کسی بود نه با طرز فکر کسی کار دارم نه میخوام که شما هم مث من فکر کنید .. فقط تو دلم مونده بود باید میگفتم ی جایی تا خالی شم
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
عزیزم زیادی از این آدم انتظار داری، این آقا زمانی که توی میلان هم بود تنها تیمی بود که ما رو به دردسر مینداخت، تو بقیه ی بازیهای تیمش مثل همین بازی دیشب فقط یه زلاتان بود که براش بازی میکرد، بی برنامه و هردمبیل، تنها هنرش تخریب بازی حریف قویتر از خودش هست و بس، تو بقیه ی موارد هیچی بارش نیست.

البته خصلت دیگه اش هم تقلید از دیگرانه، آدمی که پیرلو رو هافبک کناری بازی میداد یهو دید پستی به اسم رجیستا هم وجود داره و کونته داره با پیرلو تو اون پست جادو میکنه، یهو اواسط فصل رگ تقلید اش گل کرد و یه پست رجیستا به تیمش اضافه کرد و مونتولیوو رو گذاشت تو اون پست.الانم چیزی اضافه بر دستپخت کونته میبینید تو تیم؟ اره فصل اولش سیستم خودشو پیاده کرد ولی وقتی فصل دوم به بحران خورد دوباره برگشت به تقلید اش و الان انگار کلا مخ اش ریست شده و حتی سیستم خودشم یادش نمیاد.

فصل اولش تو مصاحبه ی بعدی یه بازی که موقعیت گل مون صفر بود اومد گفت ما مالکیت توپ رو در اختیار داشتیم و تصور میکردیم موقعیت ها از راه میرسن، خب این آدم میخواد واسه گل زدن برنامه داشته باشه؟

در مورد جوونگراییش که صحبت نکنیم بهتره
  • tecra, Georgia و cr7 از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

البته خصلت دیگه اش هم تقلید از دیگرانه، آدمی که پیرلو رو هافبک کناری بازی میداد یهو دید پستی به اسم رجیستا هم وجود داره و کونته داره با پیرلو تو اون پست جادو میکنه، یهو اواسط فصل رگ تقلید اش گل کرد و یه پست رجیستا به تیمش اضافه کرد و مونتولیوو رو گذاشت تو اون پست.الانم چیزی اضافه بر دستپخت کونته میبینید تو تیم؟ اره فصل اولش سیستم خودشو پیاده کرد ولی وقتی فصل دوم به بحران خورد دوباره برگشت به تقلید اش و الان انگار کلا مخ اش ریست شده و حتی سیستم خودشم یادش نمیاد.

به شخصه به هیچ وجه تقلید رو نه تنها بد نمی دونم بلکه اون رو یک سخاوتمندی آگاهانه برای بهتر شدن می دونم!

تمام علوم دنیا بر پایه تقلید و پیروی رشد کردن و فوتبال هم جزیی از اون علم هست! گرچه حقوق مولفین هم سر جاش هست! مربی های مولف هم توی دنیای فوتبال وجود دارن!

البته شکی نیست کنته که اسمش رو آوردی هم مربی مولفی نیست! تا ابد هم نخواهد شد!

این خصلت که برای الگری برشمردی رو به حساب تمجید از اون می دونم! دوری از تحجر و جماد مغزی چیزیه که این روزها الگری گمش کرده و تو به اون نسبتش دادی!

• Delle Alpi, pezhman, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
اسم کونته رو دوست ندارم تو این تاپیک بیارم اما مجبورم چون جزئی از روند و اتفاقات این 5 سال اخیر بوده و ناگزیر باید واسه یادآوری یه سری اتفاقات اسمش آورده بشه، مقایسه هم نمیکنم این دو تا رو چون قابل مقایسه نیستن.

بعله تقلید درست خیلی هم چیز خوبیه اما رجیستا کردن مونتولیوو و اصرار به همین تقلید کورکورانه توی وضع فعلیه که اشتباهه و گند زده به اوضاع تیممون. اصرار به 2-5-3 که باز هم یه تقلید کورکورانه هست مشکل ماست، اول فصل واسه ثباتمون خوب بود، الان حتی ذره ای هم به فکر تغییرش نیست، اصلا بگید چه برنامه ای داره واسه فردا و فرداهای این تیم؟
  • tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی