پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5471 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

با 2 تا بازی ـه بعد به چه نتیجه ها که نمی رسید...

این پست اینجا ثبت میشه :  ما با الگری لیگ قهرمانان رو هم خواهیم برد.

• Delle Alpi, alexdelpiero, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
الگری چیزای جدیدشو سال اول رو کرد
بقیش تکرار مکررات هست
نظرم به نظر سهیل نزدیک است
از دستش ناراحت نیستم ، کنته لول پایه یوونتوس و فوندانسیون جدید تیم رو هرچه محکمتر بست ، الگری سقفشو زد و راه دون انتونیو رو ادامه داد ، حالا فقط نباید خرابش کنه ! یکی باید بیاد تمیز کاریشو انجام بده و تمومش کنه ..
یوونتوس با ضد تاکتیک های الگری هیچوقت قهرمان اروپا نمیشه ؛ یوونتوس نیاز به تاکتیک داره ! تا خودشو القا کنه نه اینکه بازی تیم مقابلشو خراب کنه .. نه ! واقعا باید صاحب سبک بود تا قهرمان شد .. حتی عنتر ۲۰۱۰ چلسی ۲۰۱۲ تاکتیک خاص داشتن ، ما در حال حاضر تاکتیک نداریم ، رو اوردیم به ضد تاکتیک حریف و خراب کردن بازی حریف !
گاهی وقتا جواب میده [ بازی دورتموند ] ولی با بعضی وقتا قهرمان نمیشیم .. سلطنت و قدرت و سیطره باید همیشگی باشه ..
[ من دارم راجبه حال صحبت میکنم ، شاید الگری عوض شه ، نمیدونم ، اگر بشه چه بهتر ، عیار واقعی الگری امسال معلوم میشه ]
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

[ من دارم راجبه حال صحبت میکنم ، شاید الگری عوض شه ، نمیدونم ، اگر بشه چه بهتر ، عیار واقعی الگری امسال معلوم میشه ]

این حرف که "الان داره بد کار میکنه اما شاید بعدا خودش رو درست کرد" رو قبول ندارم، ، 2 سال زمان کافی برای شناخت الگری بوده ،

یا الگری رو در "حد لیگ قهرمانان" میبینید یا نمبینید.

منم طبیعتا از شرایط فعلی ناراحتم ، اما الگری رو مربی میدونم که میتونیم باهاش تا اخر اروپا بریم.

• Delle Alpi, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

کاری ندارم علگری دیگه تموم شده است یا نه اما امسال هر کی بیاد نمی تونه این تیمو قهرمان اروپا کنه  :1:  :fp: 

نمی دونم من شاید اشتباه می کنم اما از قیافش انگار خودشم دیگه خسته شده تو یووه  :1: 

• Delle Alpi, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

این حرف که "الان داره بد کار میکنه اما شاید بعدا خودش رو درست کرد" رو قبول ندارم، ، 2 سال زمان کافی برای شناخت الگری بوده ،
یا الگری رو در "حد لیگ قهرمانان" میبینید یا نمبینید.

منم طبیعتا از شرایط فعلی ناراحتم ، اما الگری رو مربی میدونم که میتونیم باهاش تا اخر اروپا بریم.

اگه میشه لطف کن و موشکافانه و از لحاظ فنی توضیح بده که چطور به این دید نسبت به آلگری رسیدی.

فقط نتایج یک فصل رو لطفا معیار قرار نده، چون نتایج معمولا تابع خیلی از معیارها هست، آورام گرانت هم با چلسی به فینال اروپا رسید.

حداقل اینو با قطعیت میگم که خیلی زودتر از همتون مربیگری آلگری رو مورد بررسی قرار دادم و از ابتدای شروع به کار کونته توی یوونتوس و رقابتش با الگری، الگری و عملکرد اش هم زیر ذره بینم بوده و تمام اشکالاتش رو از همون زمان تا الان هم بارها و مکررا دارم میبینم، آدمی هم نیستم که بر اساس نتایج مربی ای رو قضاوت کنم، همه چیز رو میشه از نحوه ی بازی تیم فهمید اما همه چیز رو نمیشه از نتایج فهمید.

اشکالاتی که من توی آلگری بارها دیدم رو لیست میکنم، شما که معتقدید تا ته اروپا با ایشون میریم لطف کنید با دلیل رد اش کنید.

- چیزی که واضحه، بحران دائمی مصدومیت ها که همه جا همراهشه و معمولا تو نتایج اش تاثیر زیادی هم میزاره

*- مربی ای هست که بازیکنانش تو زمین شرح وظایف دقیقی ندارن، صرفا در این حد که اقای دیبالا بیشتر برگرد به عقب یا آقای لیخت جلوی فلان تیم هجومی کمتر نفوذ کن و ...، خبری از تعیین وظایف اختصاصی برای بازیکنان توی موقعیت ها و زمان های مختلف بازی نیست و همه آزادن که هر زمان هرجا خودشون تشخیص دادن حضور داشته باشن، خبری از برنامه ی مدون برای رسیدن به گل هم نیست و اصولا بازیکن در لحظه و خودش باید تصمیم بگیره چه کاری درسته و از جانب مربی چیزی براش معین نشده، ناهماهنگی بین بازیکناش هم که حتی تو بازیهای آخر فصل هم به وضوح دیده میشه.

*- تکیه ی بیش از حد به توانایی فردی بازیکنان و کم توجهی به کار گروهی که جلوی تیم های خشن و فیزیکی بدجوری خودش رو نشون میده( همیشه هم بعد اینجور بازیها که نتیجه هم نمیگیریم میایم و تیم حریف رو بخاطر وحشیگری به فحش میکشیم)

- شروع فصل هاش همیشه افتضاحه

- معمولا تعداد بازیکنانی که زیر دستش دچار افت میشن چند برابر اونهایی هست که شکوفا میشن، در حال حاضر فقط یه دیبالا رو میبینم که از گذشته اش بهتر شده، بقیه یا در حال درجا زدن هست یا تو مسیر افت یا هدایت به سمت درب خروجی باشگاه

- تنها برنامه اش برای بازی ها هم نشون دادن عکس العمل در مقابل حریفان هست، یعنی فقط میشینه منتظر کنش حریف میشه تا واکنش نشون بده

- در مقابل مویران هم که کلا هیچ به حساب میاد و هرچی سرش بیارن لبخند رضایت از رو لب اش محو نمیشه

حالا شما یا اینها رو رد کنید یا اگر رد نمیکنید بگید چطور با وجود این اشکالات میشه قهرمان اروپا شد

این نکته رو هم بگم که اینها اشکالاتی هست که همیشه در ایشون میبینم و ربطی به فقط یک باخت خارج از خونه نداره، حکم اخراج هم از همین الان صادر نمیکنم، پتانسیل تیم بالاتر از اینهاست، جماعت معترض و خواستار اخراج هم بعد دو تا برد دوباره به به و چه چه زدنشون دوباره شروع میشه، نتایج عالی هم تو راهه، نگران نباشید

* این دو موردی که ستاره زدم توضیح خیلی مفصلی داره، اینجا کوتاه گفتم
  • Hossein Salehi, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کاری ندارم علگری دیگه تموم شده است یا نه اما امسال هر کی بیاد نمی تونه این تیمو قهرمان اروپا کنه  :1:  :fp: 

البته من نگفتم "امسال" قهرمان میشیم. :1:

اگه میشه لطف کن و موشکافانه و از لحاظ فنی توضیح بده که چطور به این دید نسبت به آلگری رسیدی.

منظورت رو واقعا از لحاظ فنی توضیح دادن نفمهیدم، یعنی مثلا بیام تاکتیک های تیم رو بگم؟

نگاه کنید ، موفقیت ما تو اروپا تابع یه مثلثی ـه که یک ضلع ـش "مهره هایی که داریم" که مشخصه تیم ناقصه و خیلی جاها مث بازی برگشت با بایرن دستمون رو بست و این اتفاق باز هم در "خط هافبک" خواهد افتاد. ربطی به الگری نداره

یک ضلع دیگه ـش شرایط بازی ـه که خود الگری تو مصاحبه هاش ازش به عنوان "شانس یاد میکنه" . از "داوری" بگیرید که مثلا بازی با بایرن "گل افساید" ـشون رو صحیح اعلام کرد تا تا "اشتباهات فردی" بازیکنان مثل گل نکردن های "موراتا" جلوی سویا .

ضلع سوم ـش خود الگری ـه ، صد البته که ایراد داره، هرچند تموم لیستی که کردی رو قبول ندارم. مثلا " شروع بد " رو قبول ندارم، یعنی قبول دارم بد شروع کردیم اما این رو قبول ندارم که تقصیر الگری بوده، تماما به خاطر "تغیرات" زیادی بود که داشتیم، ( امسال رو شروع بد نمیدونم)

ولی اصلا بحثم "لیست کردن" خوبی ها و بدی هاش نبوده و نیست.

بزار سوالم رو اینجوری مطرح کنم اصلا "عملکرد الگری رو تو اروپا" مثبت ارزیابی میکنی؟ کلا دو سال که بیشتر نیست. سال اول که به نظرم دیگه تا "تَه" چیزی که میتونستیم رفتیم

سال دومم که عملا میشه بحث بازی با بایرن. جدا از "تعویض" های الگری که منم بهش نقد داشتم اما سوالم اینه واقعا تقصیر الگری به "شکم سیری" موقعیت های 100% "موراتا،مانژوکیج،کوادرادو و لیخت" چیه؟ اگر یکی از این 4 تا موقعیت رو گل میزدیم یا "حتی" اورا دقیقه 94 اون سوتی رو نمیداد یا "حتی" داوری گل افساید بایرن رو قبول نمیکرد و ما بایرن رو حذف میکردیم چی؟ قبول داری با احتمال بالا قهرمان اروپا میشدیم؟ اونوقت مث بازی با رئال کسی انتقادی نداشت چون نتیجه مثبت بود.

چطوری میشه با داشتن نقطه ضعف قهرمان اروپا شد؟ اکثر تیم های که قهرمان اروپا شدن، نقطه ضعف داشتن، تیمی از این قاعده مستثنی نیست، مهم اینه با توجه به شرایط خودت و تیم حریف "تاکتیک" درستی رو انتخاب کنی ، که "بازی به بازی" فرق میکنه و قانون کلی نداره، به نظرم الگری نشون داده میتونی پیروز همچین جنگ هایی باشه.

به هر حال حرف من اینه با همه اشکالاتی که هست شانس خوبی برای قهرمانی داریم، این حرف من نمیزنم، "الکس فرگوسن" و بقیه بزرگان فوتبال میزنن.

• mory, Delle Alpi, pezhman و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خب بازم رفتید سر نتایج.

اشتباهات فردی و گل نزدن موراتا مقابل سویا و عدم موفقیت؟ اشتباهات دفاع بایرن و به گل رسیدن جلوی بایرن هم بود البته.

داوری؟اگر جایی باعث باخت شد جایی مثل باز برگشت با موناکو هم بود.

وقتی رو نتایج بحث کنی باید همچین جملاتی واسه هم ردیف کنیم که میشه یه بحث بی نتیجه، من یه لیست از اشکالات شخص الگری رو گفتم بدون در نظر گرفتن اتفاقاتی که توی زمین رخ میده و مربی توش دخیل نیست، تفاوتی هم نداره مربی کدوم تیم هست و مثلا داره چزنا رو از سقوط نجات میده یا یووه رو با فلان بازیکنا تو اروپا هدایت میکنه، اینها خصوصیات آلگری از دید من هست که باز هم از نظر من شخصی با این خصوصیات توان قهرمان کردن این یووه تو اروپا رو نداره.
  • alexdelpiero, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

همه جای دنیا مربی رو با نتایجی که بدست میاره میسنجن اما من بحثم نتیجه نبود.

حرف اینه " ما برای قهرمانی تو اروپا به هر سه ضلع اون مثلثی که گفتم نیاز داریم، اما چیزی تو این دو سال ازش ضربه خوردیم، ضلع الگری نبود، ضلع بازیکنان و شرایط بود"

اینها خصوصیات آلگری از دید من هست که باز هم از نظر من شخصی با این خصوصیات توان قهرمان کردن این یووه تو اروپا رو نداره.

الان به نظر شما این یووه با   "مربی" دیگه ای قهرمان اروپا میشه؟

یا کلا این یووه (بازیکنان) نمیتونن قهرمان اروپا بشن؟

• mory, Delle Alpi, pezhman و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من گفتم دوران الگری تموم شده است ، یه توضیحی بدم ... حتی شاید کونته هم با این ترکیبی که الان داریم خیلی بهتر کار کنه ! ولی وقتی شما الگری رو مربی کردی باید با توجه به نیاز ها و تفکراتش بازیکن بخری . مسئول شماره 1 نتیجه نگرفتن ما ماروتاست چون برای خودش بازیکن میخره ، خوب پس خودش هم بیاد بشینه رو نیمکت ! ببخشید دوستان یه عده جوری الگری رو مورد نقد قرار میدند انگار در حد مربی های درجه دوئه . از لیپی تا فرگوسن و خیلی بزرگان از الگری تعریف و تمجید کردند . دوران الگری تموم شده است چون ابزار لازم برای یه ترکیب ثابت حتی تو سری آ رو هم نداره 

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
الگری نیاز داره ثبات خودشو پیدا کنه ، تو مصاحبه هاش میشه فهمید که میفهمه !دقیقا داره اشاره میکنه مشکلات تیم رو خیلی ساده داره عنوان میکنه .. اما خب چاره کار دست کیه ؟ دست خودشه .. بهتره زودتر راه حلی پیدا ! الگری دانش فنی رو داره فقط جرئت و کمی جسارت بیشتر نیاز داره اگر این جرئته و جسارته تو تیم القا نشه مطمئنا به مشکل میخوریم ..
  • mory, Delle Alpi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

اگه بگردین پست های منو توی فروم ببینید همه جا از جسارت و شجاعت سرمربی های مختلف (مورینیو، کنته، مکس و...) صحبت کردم. "محتاط" بودن رو یک خصیصه ی خیلی زشت و نفرت انگیز برای یک سرمربی میدونم. 

لاین آپ نامناسب  + اشتباهات فردی + محتاط بودن مکس سه عامل اصلی باختمون توی بازی با عنتر بودن. شاید عدم انگیزه مناسب بازیکنان رو هم دخیل دونست.

امیدوارم مکس راهی رو نره که مورینیو الان داره توش قدم میزاره... من همیشه به مکس ایمان داشتم و جسارتش رو یکی از پررنگ ترین مشخصه هاش میدونم. پس محتاط بودنش رو به هیچ وجه قبول ندارم، چون این ویژگی جسور بودنـش باعث شده یکی از سرمربیان محبوبم باشه.

+ مطئنم مارکی برگرده خیلی چیزا درست میشه. دست آلگری باز میشه برای سیستم مورد نظرش...

++ قهرمان سری آ میشیم (حتی با اختلاف امتیاز بیش تر نسبت به فصل گذشته). بذارید عنتری ها هم دلشون خوش باشه. ما جام می گیریم اونا هم ما رو ببرن :1:. اروپا باید هدف اصلی این فصلمون باشه.

• Orphée, mory, Delle Alpi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ببینین الان یووه ب جایی رسیده ک مربی خوب میخواد در سطح اول مثل انجلوتی .

چرا الگری نمیتونه 3-5-2 رو پویا بازی کنه ؟  در اوج مقصر بودن بازم  بهش حق میدم ببینین 3-5-2 سیستمیه که باید رجیستا تمام حرکات بازیکنان رو شکل بده مثل یک محور و پیرلو تو تیم کنته این کارو میکرد و الگری در سال اولش پیرلو داشت پس بسیار موفق بود 3-5-2 وابسته ب حرکت پیستون هاست ک پیرلو اونها رو جلو و عقب میبرد 

یه فلش بک بزنیم ب بازی فینال کوپا بین یووه و لاتزیو یووه با پاس عمقی بلند یرلو ماتری رو تو موقعیت گل قرار میده الان کی میتونه این کارو بکنه اونم تو دقیقه 120 

یووه بیشتر از مربی بازیکن محور بود و الان بیشتر از همه نیاز ب مربی داره و مربی بیشتر از هر چیزی باید تیمش رو رو سیستمی سوار کنه که بیشترین بازدهی رو داره و با این خط هافبک ب نظرم هر چ زودتر مثل فصل گذشته باید 4 مدافع بازی کنیم .......الگری تمام تلاشش در همین حده نمیشه انتظار بیشتری داشت ....اگه پوگبا میموند میشد خیلی ب این تیم دل بست اما الان باید فقط زمان  صرف کرد تا تیم الگری هماهنگ شه . 

• tecra, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خب تا جاییکه یادمه پارسال هم قرار نبود حتی تو سری آ هم با همین الگری و با همین خصوصیاتش قهرمان بشیم . ( اگه دوستان یادشون نرفته باشه )

ولی متاسفانه شدیم
  • Delle Alpi, MaMpIeRo, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

خب تا جاییکه یادمه پارسال هم قرار نبود حتی تو سری آ هم با همین الگری و با همین خصوصیاتش قهرمان بشیم . ( اگه دوستان یادشون نرفته باشه )

ولی متاسفانه شدیم

بحث قهرمانی نیست .. بحث پیدا کردن ترکیب مناسب ، هماهنگی بین بازیکن ها ، بازی زیبا و داشتن برنامه است 

• mory, Delle Alpi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
در جریان باشین که هفته ی چهارمه الان
  • Delle Alpi, MaMpIeRo, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
قاعدتا بهترین اسکواد سری آ اونهم با فاصله ی زیاد انتظاری جز قهرمانی نباید ازش داشت
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی پارسال نظرت فرق میکرد . الگری فرق کرده یا تو ؟
  • Delle Alpi, MaMpIeRo, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
پارسال شرایطش متفاوت بود با امسال.نه من تغییری کردم و نه الگری

07962666510773579882.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اوکی
  • Delle Alpi, MaMpIeRo و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

ببینین الان یووه ب جایی رسیده ک مربی خوب میخواد در سطح اول مثل انجلوتی .

چرا الگری نمیتونه 3-5-2 رو پویا بازی کنه ؟  در اوج مقصر بودن بازم  بهش حق میدم ببینین 3-5-2 سیستمیه که باید رجیستا تمام حرکات بازیکنان رو شکل بده مثل یک محور و پیرلو تو تیم کنته این کارو میکرد و الگری در سال اولش پیرلو داشت پس بسیار موفق بود 3-5-2 وابسته ب حرکت پیستون هاست ک پیرلو اونها رو جلو و عقب میبرد 

یه فلش بک بزنیم ب بازی فینال کوپا بین یووه و لاتزیو یووه با پاس عمقی بلند یرلو ماتری رو تو موقعیت گل قرار میده الان کی میتونه این کارو بکنه اونم تو دقیقه 120 

یووه بیشتر از مربی بازیکن محور بود و الان بیشتر از همه نیاز ب مربی داره و مربی بیشتر از هر چیزی باید تیمش رو رو سیستمی سوار کنه که بیشترین بازدهی رو داره و با این خط هافبک ب نظرم هر چ زودتر مثل فصل گذشته باید 4 مدافع بازی کنیم .......الگری تمام تلاشش در همین حده نمیشه انتظار بیشتری داشت ....اگه پوگبا میموند میشد خیلی ب این تیم دل بست اما الان باید فقط زمان  صرف کرد تا تیم الگری هماهنگ شه . 

الان چرا و روی چه حساب انجلوتی شد یه مربی سطح اول و الگری یه مربی سطح دو و پایینتر از انجلوتی؟

الان از نظر من بهترین مربی تاریخ یوونتوس رو نیمکت تیم نشسته و امتحانشو پس داده و بهتر از الگری پیدا نمی کنیم 

و بعد هم تازه هفته چهارمه اصلا واسه این بحثا خیلی خیلی زوده تازه یه بازیه باختیم 

بعد  سال ها حرص خودن از دست مربی و اعتماد نداشتن بهش و دادن امیدواری بیخود به خودمون که یه چیزی حالیشونه  یه مربی فوق العاده  و قابل اعتماد بدست اوردیم حالا هنوز هیچی نشده هی گیر بدین بهش  

• mory, pezhman, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی