پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کلاٌ هر چی هافبک خوب داشتیم رو رد کردیم رفت و یه مشت متوسط گرفتیم در حد آتلانتا، کلاٌ تیم رو هافبک جمع میکنه؛ آلگری نمیشه گقت بهترینه، ولی یکی از مربی های با کیفیت جهانه 

• Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دارم ب روزی فکر میکنم که تو سی ال با همین سبک مزخرف الگری حذف میشیم
با نهایت ترسو بدون و بدون برنامه بودن یوو باید تاسف بخوریم

:141: :141: :141:

• Aminvo, tecra, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad

دارم ب روزی فکر میکنم که تو سی ال با همین سبک مزخرف الگری حذف میشیم
با نهایت ترسو بدون و بدون برنامه بودن یوو باید تاسف بخوریم
حتی خوشحالی قهرمانی سوپر کاپ هم نتونست از بازی کثیف و ترسو الگری رو ب فراموشیه موقت ببره
اقا میلان ده نفره واقا نابود کرد ما رو اخرای بازی
اح م ق حمله کن حداقل یک گل بزن اختلافو بیشتر کن
برو برو شرت رو از تیم محبوبم کم کن بی خ ایه

آقا اینقد نا امید نباش تو روی منم سفید کردی تو نا امیدی! غصه ماه بعد رو بذار همون ماه بعد بخور الان بشین با قهرمانی حال کن! آلگری همین بوده تازه سالهای قبل بدتر بود هر سال تو ژانویه بدترین نتایج رو میگیرفتیم و سوپرکاپ رو واگذار میکردیم امسال برعکس بوده و اینم در نظر داشته باشیم تیمهای آلگری ماه مارس ب اوج خودشون میرسن یعنی حداقل یووه ی بازی با آتلتیکو از یووه ی بازی دیشب بهتر خواهد بود...

کاری ب سبک بازی تیم ندارم اما احتمالا از لحاظ نتیجه این بهترین "نیم فصلی" بوده ک تا حالا تجربه کردیم! صدرنشین سری آ با قاطعیت + صعود به یک چهارم نهایی جام حذفی + صعود ب عنوان تیم صدرنشین از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا! اگه با همین فرمون جلو بره احتمالا بهترین فصل تاریخ باشگاه رو شاهد خواهیم بود! امیدوار باشین!
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
و همچنان میبره مکس الگری و همچنان افشین از پاسخ به سوالات من طفره میره
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

در سطح پایین بودن سطح مربیگری این آدم همین بس که در شبکه های اجتماعی (اینستا) اول اسمش Mr میزاره  :1: .. هرچی زودتر اخراج بشه به نفع خودشو تیمه  :39:  

• Aminvo, Signora Omicidi, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
مشکلش چیه؟
  • MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

این اقا کاری به سر من دراورده که چون از برد یووه مطمینم دیگه بازیهاش نگاه نمیکنم.

• MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

و همچنان میبره مکس الگری و همچنان افشین از پاسخ به سوالات من طفره میره

بابا بردن میلان ده نفره و صعیف ترین میلان تاریخ که ما رو دیشب کرده بود تو قوطی خوشحالی داره ؟؟
بعدشم شما کی سوال کردی
مگه بجز توهماتتون حرفی دارید برا گفتن؟؟
  • Aminvo, tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

• مهمان

اقای افشین اگر یووه در اروپا در سه فصل گذشته تحقیر شده ایا قبول داری تمام تیم ها بجز ریال مادرید تحقیر شدند یا خیر ؟ سوال واضح و ساده است.
سوال دوم. شما حضور یووه در فینال را به شانس و قرعه های اسان مربوط میدونی طبق صحبت هات. لطفا با توجه به قرعه های یووه درجه سختی قرعه های ریال در سه فصل اخیر را مشخص و مقایسه کن.

@افشینز ثلتون فن

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
اولاهنوزکه فصل تموم نشده تا عملکردش خوب باشه یا بد...اگه منظورتون اینه که گفتارش محتاطانه است بایدبگم هیچ سرمربی ای حتی همون پپ که قبل ازبازی بایه تیم دسته سومی هم نمیادبه رسانه هابگه تیم مقابل خیلی داغونه درمورداینکه بیشتر از۶تاگل بزنیم یاکمترفکرکنیم و...نه...بایدبه همه احترام گذاشت
البته که خودتون میدونید حرصشو شما می‌خورید فحششو شما میدید
بحثیم نمیکنید فقط یسری جملات تکراری مثل ترسو بازی دفاعی ستاره سوزی و از این دست حرفا که دلیلیم براش نمیارید توقع دارید از دم همرو شیش تایی کنیم نود درصد مالکیت داشته باشیم و مثل زمان کونته بازی کنیم که نمیشه یووه هم یه تیم مثل بقیه فرقش چیه اینکه ما دوسش داریم و فکر میکنیم از همه باید بهتر باشیم انگار بقیه تیما زحمت نمیکشن بقیه اومدن ببازن برن

حالا اینکه داریم درست دفاع میکنیم با کمترین مصرف انرژی می‌بریم
بی دلیل خسته نمیکنن خودشونو حمله مستقیم با کمترین پاس جزو بازیمون شده
کی گفته حتما باید قهرمان یوسی ال بشیم دستاوردهای یه مربی یه تیم تو یه فصل فقط با یه جام سنجیده میشه
کلا دو بار این جام بردیم هر کی ندونه فکر می‌کنه یک سال درمیون ما میبریم
در مورد زیدان هم بگم جز اون سال که قرعه ها خیلی عجیب ساده بودن، سال های بعد هم جنجال ها و تصمیمات داوری بودبه همون دلیلی که تیم زیدان به یک‌سوم فصل نرسیده از کورس قهرمانی لالیگا خارج شد و این در چندین سال گذشته بی سابقه بوده
اون فصلی هم که قهرمان شد بیشتر به علت ضعف و از هم پاشیدگی بارسا بود تا اقتدار تیم زیدان
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

مشکلش چیه؟

به روغنی کم بازی میده  :2:  :141:  تازه خنده هاشم یه طوریه  :39:  :1:

• Aminvo, amirali2001, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

به روغنی کم بازی میده :2: :141: تازه خنده هاشم یه طوریه :39: :1:

واقعا روگانی به چه امیدی تو یووه است ؟
  • Aminvo, tecra و farzad-t از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

انتقادات ازش سر جاش ولی اینکارشو دوست داشتم :

گاتزتا : أليغري فقط بعد از اینکه خوشحالی و حال کل تیم با جام سوپرکاپ تموم شد و رفتن به رختکن، با جام شادی کرد. چون باور داره که بازیکنا نقش اصلی رو در موفقیتهای تیم ایفا میکنن و نباید دخالت کنه یا مرکز توجهات رو که بسمت/حق بازیکناست حتی کمی بسمت خودش منحرف کنه...

+ معمولاً قبل از اینکه سوت پایان هر بازی زده بشه هم زودتر میره به رختکن بخاطر دلایل مشابه... فکر کنید اگه مِردینیو جاش بود چیکار میکرد! :1:

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

واقعا روگانی به چه امیدی تو یووه است ؟

یه روزی کاپیتان میشه، نفر اصلی خط دفاعی یووه میشه.. اونوقت میگید یه روغنی فن بود اینجا، این روزو می دید..  :39:  :141:

• mory, Pinturicchio, Prince Claudio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اقای افشین اگر یووه در اروپا در سه فصل گذشته تحقیر شده ایا قبول داری تمام تیم ها بجز ریال مادرید تحقیر شدند یا خیر ؟ سوال واضح و ساده است.
سوال دوم. شما حضور یووه در فینال را به شانس و قرعه های اسان مربوط میدونی طبق صحبت هات. لطفا با توجه به قرعه های یووه درجه سختی قرعه های ریال در سه فصل اخیر را مشخص و مقایسه کن.

@افشینز ثلتون فن

عزیز اگه اسمت رو بگی با اسم صدات بزنم خوشحال تر میشم ولی چون در حال حاضر اسمتو نمیدونم با اسم خادم علگری صدات میزنم

خادم عزیز تیم های برتر اروپا تو این چند سال میشن رئال بارسا بایرن و یوو ما که خودمونو نباید با سیتی و پاریس و یا اتلوتیکو مقایسه کنیم اونا همین ک بیان جز هشت تیم یا چهار تیم نسبت ب پیشینشون خیلیم نتیجه خوبیه و تحقیر حساب نمیشه
بایرن و بارسا هم مثل رئال قهرمانی داشتن پس مثلا بایرن 6 سال پیش قهرملن شده دلیلی نداشته که سال های بعدش حتما قهرمانی خواسته اورژلنسی هواداراش باشه همینطور بارسا
میمونه از اینا که یوونتوس باشه باتوجه به این که این 6 سال اخیر یوونتوس پرخرج ترین تیم اروپا بوده و این همه ابزار ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزار و این همه سوپر استاری که در دست علگری بوده باید حداقل دو سی ال میگرفتیم
سال اول که رفتیم فینال تیم تیم علگری نبود و تیمه کنته بود با اون خط هافبک محخوفش یوونتوس رو برد فینال
سال سوم که رفتیم فینال هم اینقدر ستاره داشتیم منکر ارزش ها و زحمات الگری تو اون سال نیستیم و از دلایل صعود ب فینال بودیم ورسته کمی با قرعه شانس هم روبرو شدیم اما مربی گه نتونه هدف اصلی یعنی قهرمانیو بدست بیاره برا یوو یعنی هیچ کاری نکرده
دروصف فینال کاردیف همینو بدون رختکن ریخته شده ب هم و ضد خورد اتفاق افتاد اما چرا الگری نتونیت مدیریت کنه ؟؟؟ چون توان و عرضش رو نداشت البته ببخشید درمورد اقاتون الگری اینجوری حرف میزنم میدونم از رهبران خط مقدم علگری تو صفهات مجازی هستی ولی حرف حق رو باید بشنویی

به دو سوالت پاسخ دادم من بارها گفتم منکر خوبی ها و ارزس علگری نمیشم اما وقتش رسیده از تیم محبوبم بره بیرون و نفس راحتی از دستش بکشیم البته اگه شما بزارید
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ اگر خادم دختر علگری صدام نمیکنی باید بگم که خود لیپی هم نمیتونست تو این ۴ سال ۲ تا قهرمانی با این بازیکن ها بیاره
با کدوم منطق و کدوم همه سوپر استاری که میگی «حداقل ۲ قهرمانی از الگری طلب داری»
لاین اپ یوونتوس و بازیکنای نیمکت رو تو ۴ سال اخیر بیاریم رو صفحه و با تیم های قهرمان ۴ سال اخیر مقایسه کنیم ؟
یوونتوس تو ۶ سال اخیر پرخرج ترین بوده ولی پرفروش ترین هم بوده ، نکته قابل توجه اینه ! اگر تفاضل اینهارو از هم کم کنیم متوجه میشیم اونقدرا هم خرج نکردیم

چرا فک میکنی پاریس و سیتی اتلتیکو حق ندارن قهرمان بشن یا بیان تو نیم نهایی , چون تازه تاسیس هستن ؟ چون اخیرا پیشرفت کردن ؟ ایرانم زمان کوروش ی چیزی بوده الان چیه ؟ تاریخ فقط بدرد پز دادن میخوره وگرنه کار دیگه ای نمیکنه چیزی که مهمه الانه خود تو هم که زمانی طرفدار یووه شدی یووه تو اوج بود اون موقع اگر همون سال بیرمنگام یا فولهام پایه ثابت نیمه نهایی سی ال بودن شاید الان بجای یووه داشتی تو فروم استون ویلا پست میدادی ..

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

بله خوشبخنانه فک کنم چای که پشتش خورده اکتیوش کرده و پرفکت شده

قبل اینکه بیام جواب سجات رو بدم بزار راحب یه نقد فنی از الگری حرف بزنم

این لینک ویدو رو برید ببینید : لینک گل دوم بایرن به هوفینهام

دقت کنید دقیقه 46  بایرن داره دفاع میکنه تو رو بدست میاره و با شش هفت نفر بی مهابا و با سرعت و قدرت هرچه تمام تر انچنان ضد خمله ای میزنن  ادم به وجد میاد و خیلی راحت به گل دوم میرسن

خدا وکیلی جان عزیزانتون قسم میدم یکم دست از تعصب بی جا از علگری بردارید و برادرانه بشینید یکم فکر کنید چقدر در طول بازی های یوونتوس که در حین دفاع هستیم فرصت ضد خمله دستمون میاد و توپ بهمون میرسه انصافا دیدی بالای سه بازیکن هم زمان با سرعت هجوم ببرن و با ضد حمله موقعیت صد در صد گل بئجود بیارن ؟؟؟

عزیزان من بحث اینه اقای علگری اصلا خیلی مربیه خوبیه اما نقص های داره که واقعا هوادار رو عذاب میده

ما تو فینال سوپر کاپ میتونستیم مثل فینال جام حذفی 4 تا بزنیم میلان و دوباره تحقیرشون کنیم اما وقتی جلو تیم ده نفره میرم تو لاک دفاعی و طرف شجاعت پیدا میکنه رو دروازه ما خیمه بزنه همین میشه که هوادارای تیم مقابل شیر میشن و میان این همه هوچی پری میکنن و ذهنیت ها رو نسبت به یوونتوس خراب میکنن و هشتک یوو اوت رو ترند میکنن

اقایون داداشا خانوما خواهرا بخدا ظرفیت یوونتوس این نیست ما خیلی خیلی بیش از این ها تیممون ظرفیت این رو داره  که میلان درب داغون رو چند تایی کنه

اقا اصلا میلان نه حداقل تو بلونیا و یا بنونتو رو 4 تایی کن همینو هم باز نمیتونیم چون افکار به شدت دفاعی و محتاطانه ای داریم

اقای سجاد من نمیدونم من جواب کاربری A Tribute To Buffon رو دادم اما برا چند لحضه فکر کردم مولتی یوزر هستی و با این کاربری اومدی ریپ کردی

ولی جواب تو این میشه اون دو فینالی که ما رفتیم و حذف شدیم میتونستیم قهرمان بشیم مگه باید تلقین کنیم که حتما تو فینال های سی ال باید  بباخیم ؟؟

بله دوبار با این همه امکانات رفتیم فینال و اگه الری به جا تاکتیک های کهنه و محتاظانه منطقی تر بازی میکردیم و میتونستیم قهرمان بشیم

دقیقا همیشه ما باید از یک سوراخ گزیده بشیم

بعد اقای سجاد من از هویت و اصالت و اهداف باشگاه های سیتی و اتلوتیک و دروتمند و .. اینا حرف میزنم یعنی اینا دوستم دارن قهرمان سی ال بشن اما قهرمانی تو سی ال مثل ما براشون حکم مرگ زندکی رو نداره

هی میخاین از صحبت های من نکته انحرافی بکیرید و بیاید بکید بله ما هم میتونیم بحث کنیم و حلو تو وایسیم

اقا اصلا تو خیلی خوبی  و اقایی     خوب شد الان ؟؟

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
http://www.juventus.... آریگو ساكـــی/

سخنان ساکی دقیقا جمع بندی گفته های دوستان در این بخش هست. و این نشون میده که طرفداران فوتبال امروزی در مسائل فنی بسیار ریز بین و نکته سنجن و منتقدهای الگری خیلی زودتر از امثال ساکی به این مسائل پی برده بودند.
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
ممنون از دوست عزیز ک لینک خبر ساکی رو گداشت و به نکته مهمی اشاره کرد
من هفته ها پیش از ساکی این ضعف های مشهود الگری پی بردم

توجه کنید حرف من حرف ساکیه دقیقا به طور یقین گفته این یوو شانس انچنانی تو سی ال نداره با این سبک مگر نقاظ ضعف پوشش داشته باشن
ساکی و کارشناسای بزرگ دنیا دارن از ضعف های الگری میگن اونوقت سجات از شیراز در زیر پتو فتوا صادر میکنه و نظر مخالف ساکی رو داره

خیلی دوست دارم محمد موها بیاد نطرش رو درباره حرف های ساکی بگه خیلی جالب میشه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
متاسفانه وضعیت اقتصادی روی بچه ها تاثیر گذاشته و دیگه نمیتونن با چیپس و ماست موسیر نظرشونو بگن. زیر پتو در کف چیپس و ماست موسیر نظرشونو میگن.
پ.ن. آیا میدونستید افشین قبل وارد شدن به فروم کت و شلوار و پاپیون و کفش چرم میپوشه و به آرومی سیگار برگشو روشن میکنه و بعد نقد میکنه؟ آیا میدونستید نظرتون اصلا مهم نیست و نظر هر کسی که تو فوتباله یا بوده فقط اهمیت داره و جمع کنید فرومو بهتره؟
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی