Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 votes

• Please log in to reply
5503 replies to this topic

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

آقاااا، میگید فلانی رو بدید دست کلوپ یا گواردیولا ببینید چی میشه، خب این دو تا فلسفه فوتبالیشون با الگری فرق داره.

خب خیلی راحت میشه این منطقو با یه مثال به چالش کشید که: شما مانژو رو بدید دست این دو تا ببینید میتونن مثل الگری ازش بازی بگیرن؟! 

• Pinturicchio, Aminvo, Senmorta and 7 others like this

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 posts
بله بزرگوار بنده هم گفتم خلاقیت الگری بود از مانژو وینگر چپ استفاده کرد ولی دیگه همونجا خلاقتیش تموم شد. راجع به کلوپ و پپ هم بگم دنیا و فوتبال و بیننده این نوع سبک بازی رو میخواد. تماشگر کودک یا نوجوونی که اولین بار فوتبال رو تماشا میکنه میخواد از اون بازی لذت ببره، تیمش گل های زیادی بزنه؛ نه اینکه 90 دقیقه دفاع کردن و بزن زیرش تماشا کنه. هیچ بیننده ای که قصدش لذت از فوتباله ( بالای 50 درصد تماشاگران فوتبال رو شامل میشن) هیچوقت نمیاد بره سبک دفاعی فلان تیم رو مورد مطالعه قرار بده که این نوع دفاع کارش درسته یا نه. اون توریست میاد میشینه تو ورزشگاه از تیمش گل میخواد، گل های زیادیم میخواد.
بارسلونا چه طور این همه طرفدار جذب کرد و به واسطه ی همون قدرت مالیش سر به فلک زد؟
بارسلونا قبل از 2009، دو قهرمانی اروپا داشت تا اینکه اون سبک چشم نواز پپ رو شد و همه ی دنیا طرفدار این تیم شدن، در واقع بارسلونا از یک تیم متوسط جهش پیدا کرد به تیمی که میتونه با بزرگان اروپا رقابت کنه. انقدر موفق عمل کردن تو این زمینه که الان بیشترین درامد اروپا رو دارند. بله پپ یا کلوپ هیچوقت نمیان مانژو رو بذارن وینگر چپ چون وقتی تو برناردسکی و داگلاس رو نیمکت داری منطقی نیست این کارو کنی. هم منطقی نیست و هم اینکه سرعت رو از خط حمله ت میگیری.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 11 others like this
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS
اقا والا بخدا قیاس علگری با کلوپ و گواردیولا قیاس معلفارغ هست
علگری با این همه فوق ستاره و با بهترین بازیکن تاریخ تو لیگ درپیت ایتالیا جلو تیم های اسهال و سمپ و بولونیا با زور و شانس برنده میشه با اختلاف یک گل و قطعا این یوو بدون مربی هم قهرمان سری ا میشه

بعد میاد با کلوپ مقایسه میکنید که تو لیگ انگلیس که تیم 16 جدول از نظر کیفی و قوی بودن از ناپولی و اینتر دوم سوم ما قویترن
کلوپ و گواردیولا تو اون لیگ بسیار سخت که همه تیم ها ابزار و ستاره های زیادی دارن داره اینجور 3 تا چهارتا 5 تا گل میزنن و میبرن و دیدن بازی لیورپول و سیتی یکی از وعده های هست که محمد اون رو تو بهشت وعده داده بود اما الان تو همین دنیا کلوپ و پپ دارن به مردم نشونش میدن
ترو خدا الگری رو در سطح کلوپ و پپ نیارید و مقایسه نکنید تا سرمو نکوبیدم ب دیوار
  • mory, Aminvo, tecra and 7 others like this

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

من با بازی دفاعی مشکلی ندارم خیلی ها اینجور بازی می کنن اما برنامه ای دیده نمیشه تو تیم. سیمئونه هم دفاعی بازی می کنه تیمش اما اون کجا سبک علگری کجا. قبلا یبار گفتم فکر کنم علگری فقط برنامه هاشو میزاره تو بازیای مهم لیگ قهرمانان رو کنه بقیه بازیا اونقدار به تاکتیک و برنامه اهمیت نمی ده چون اگه بخواد تو بازیای دیگه برنامهاشو رو کنه دیگه چیزه جدیدی برای ارائه تو بازی مهم نداره. تو این چند سال توجه کرده باشید همیشه یه نفر ناشناخته رو، رو نیمکت داشته که ازش تو بازیای لیگ استفاده نمی کرده اما تو یه بازی تو سی ال که عقب افتادیم یا در استانه حذف بودیم میارتش تو تا نتیجه عوض بشه. یه زمان کومان بود یه زمان اون مهاجم جوون تیم جوانان یه زمان همین برنا الان هم مویس کین. دلیلی اینکه هر سال فقط به تعداد انگشتای یک دست بازی خوب و با برنامه می بینیم همینه  :1: 

• Orphée, mory, Aminvo and 5 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

بحث الان زیبا بازی نکردنه یا نتیجه نگرفتن یا بازی نگرفتن؟! تکلیفو معلوم کنید یکی یکی جواب بدیم  :1:

• Aminvo, Senmorta, ace of glass and 6 others like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

کل سری آ رو بگردی 2 3 تا بازیکن به زور پیدا میشه که تو یووه فعلی فیکس بشن !

اختلاف بازیکن های لیورپول با بقیه لیگ اینطوریه ؟ 

• Orphée, Aminvo, tecra and 5 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts
فرهاد عزیز در حالی که کونته رو اسطوره میدونه که هست البته، علگری رو صرفا یه مربی خوب میدونه. به نظرم اگر چهار سال پیاپی هم لیگو بگیری هم حذفیو دو تا فینال لیگ قهرمانان هم داشته باشی اسطوره ای. حالا درسته این که من ازش بدم میاد از اسطورگیش کم میکنه ولی خب هست به نظرم :دی
  • Orphée, mory, فرهاد and 7 others like this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
یکی دو تا جمله تو مصاحبه هاش داره که جالبه

جمله ی معروفی که بارها گفته شد، اینکه برای هر بازی ۱۵ دیقه فکر کردن لازمه و یه جمله ی دیگه داره که بعد از یه بازی شدیدا ضعیف تو نیم فصل اول فصل دومش گفت با این مضمون که ما مالکیت توپ رو در اختیار میگیریم، موقعیت ها خودشون از راه میرسن که اینطور نشد و گند زدیم

یعنی کلا ۱۵ دیقه فکر میکنه بعد به این نتیجه میرسه که داشتن مالکیت توپ واسه خلق موقعیت کفایت میکنه، بعد وضع بازی تیمش میشه اینی که میبینیم

من توی بازیهای بزرگ هم بازی با برنامه زیاد ندیدم و کفه ی انگیزه و جنبه های روانی خیلی سنگین تر بوده نسبت به وجود برنامه، جنگنده تر بودیم ولی بابرنامه تر نه

اشکال بعدی هم اینه، چنتا بازیکن میشناسید تو این چند سال فوتبالش زیر دست آلگری پیشرفت محسوس داشته باشه؟چه وضعیتیه اخه که هرکی میاد تو تیم آلگری یه مدت خوبه بعد مسیر رو به افول رو در پیش میگیره یا شروع به درجا زدن میکنه؟چرا همه به ۴۰ درصد از پتانسیل واقعیشونم نمیتونن برسن؟اقا اینهمه سال اینجایی یه جوون از تو آستینت در بیار لااقل بگیم یچی بلدی، چه وضعیه اخه؟
  • فرهاد, Aminvo, Signora Omicidi and 8 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

اصن نمیتونم درک کنم موها ه  منتقد الگریه اصلا تو بحث هاش ثبات نداره و فقط میخاد خودشو به عنوان یه منتقد همیشگی در صحنه نشون بده

اقا نیاز نیست انتقاد کنی تو که حاضری  5 سال دیگه علگری بمونه تو تیم و زیدان نیاد در همین حد فلسفه و عقاید خودت در مورد مربیگری تو یوو رو بیان کردی پس توضیح اضافه ای نمیمونه

اقا این گوی اینم میدون همتون مطمین هستین علگری توانایی قهرمانی سی رو نداره برا یوو بیاره و قطعا هرچی بشه امسال سال اخرش هست و قطعا سال دیگه ممکنه سرمربی یه تیم بزرگ باشه یه رئال یا یونایتد پس میشینیم و منظر میمونیم و خواهید دید عملکرد اقا غلگری رو

فقط از نظر شخصی میتونم بگم روز اخراج علگری از یوو روزیه که شیطان بلخره جلو انسان سجده میکنه و شاد ترین روز بیانکورری تو دنیا هست

• mory, Aminvo, tecra and 4 others like this

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

از توییتر:

Allegri is the coach with the highest winning % in Juventus HISTORY: 72%

245 matches: 177 Wins, 38 Draws & 30 Losses

Goals: 471 scored & 168 conceded

Trophies: 9 in four years. We won't realize what he's truly worth until he's gone

---

بنظرم درصد بردهاش در ایتالیا معیار دقیقی برای مقایسه با سایر مربیا نیست. تا 2006 رقابت بشدت تنگاتنگ بود ولی الان کیفیت تیم های دیگه بشدت پایینه. خوبه که این نوع آمار در اروپا مقایسه بشه. 

ولی این دبل کردنای الگری در ایتالیا فوق العاده ست.. تنها نکته سیاه پرونده ش باخت های سوپرکاپ جلوی میلان و لاتزیو بود. 

• GioVanni Agnelli, Aminvo, Signora Omicidi and 4 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS
مدیریت عزیز میشه یه نظر سنجی برا بالای تاپیک علگری بزارید در مورد اینده علگری در یوو
ببینیم چقدر دوستان مایلند ایشون بمونه
گزینه ها میشه اینطور باشه
سوال : نظر شما درباره سرمربی فصل اینده یوو؟
الف علگری خوبه و تحت هر شرایط باید بمونه
ب علگری ضعف های داره که به شرط اینکه خیلی مسایل رو بازسازی کنه و تفکرات جدید تری داشته باشه و تجدید نظری هم رو برخی تصمیمات داشته باشه در این صورت فصل بعد راضیم بمونه

پ نه اصلا الگری دیگه چیزیو نمیتونه به یوو اضافه کنه و باید تیم رو ترک کنه
ج درصورتی که مربیانی از جمله کلوپ زیدان جانشینش بشن و تغیرات بنیادی ایجاد کنن با زفتن علگری موافقم
ث الگری اگه رفت باید گزینه های نزدیک به خودش در حد مورینیو باید جانشینش بشه ؟؟
  • Orphée, mory, Aminvo and 4 others like this

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

گزینه های پیشنهادی پیچیده بود اینطوری شاید منظورت بوده : 

1. الگری خوب است اخر فصل برود
2. الگری خوب نیست اخر فصل برود

:65yytgts6rouhope1x2s:

• Orphée, Aminvo, tecra and 5 others like this

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,604 posts

کلوپ و زیدان در یک گزینه!!

فکر می کنم همه قبول داشته باشند که زیدان مربی خوبی هست و شخصیت برنده ای هم داره ولی قرار دادنش در کنار کلوپ کار درستی نیست به نظرم. کلوپ با دو تیم مختلف در دو لیگ متفاوت با سبک بازی کاملا متفاوت امتحان پس داده و نشون داده که تا الان دو مدل فوتبال یعنی ضد حمله های برق آسا که در دورتمند پیاده می کرد و به قول دوستان توتال فوتبال را در لیورپول به خوبی پیاده سازی کرده. ریسک زیادی در بازی دادن به جوون ها می کنه. کلوپ تیم را خوب مدیریت می کنه و در تمام جام ها تا آخرین لحظه ممکن پیش میره. با دورتمند به فینال اروپا رسید و با لیورپول هم همینطور.

علی رقم نتایج فوق العاده زیدان در لیگ قهرمان سه سال گذشته، بارها دیدم از لحاظ تاکتیکی بازنده زمین بوده و بازیکنان ستارش به شکل فوق العاده ای بازی تغییر دادند یا اتفاقات داوری و ... ورق بازی را براش برگردونده ( منظورم اصلا این نیست که داورها خواسته این کار را کردند).

مثالی که در ذهنم باشه  بازی برگشت پارسال با یووه و بازی برگشت پارسال با بایرن مونیخ هست. کاری ندارم تیم زیدال صعود کرد ولی در هر دو بازی بازنده تاکتیکی مطلق بود.

در لالیگا هم که اصلا موفق نبود و در اصلا نتایج خوبی به جا نذاشته.

زیدان مربی خوبی هست ولی در حال حاضر نمی تونه در کنار کلوپ قرار بگیره.

• Orphée, mory, tecra and 9 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,236 posts

مدیریت عزیز میشه یه نظر سنجی برا بالای تاپیک علگری بزارید در مورد اینده علگری در یوو
ببینیم چقدر دوستان مایلند ایشون بمونه
گزینه ها میشه اینطور باشه
سوال : نظر شما درباره سرمربی فصل اینده یوو؟
الف علگری خوبه و تحت هر شرایط باید بمونه
ب علگری ضعف های داره که به شرط اینکه خیلی مسایل رو بازسازی کنه و تفکرات جدید تری داشته باشه و تجدید نظری هم رو برخی تصمیمات داشته باشه در این صورت فصل بعد راضیم بمونه

پ نه اصلا الگری دیگه چیزیو نمیتونه به یوو اضافه کنه و باید تیم رو ترک کنه
ج درصورتی که مربیانی از جمله کلوپ زیدان جانشینش بشن و تغیرات بنیادی ایجاد کنن با زفتن علگری موافقم
ث الگری اگه رفت باید گزینه های نزدیک به خودش در حد مورینیو باید جانشینش بشه ؟؟

الف-ب-پ-ج-ث؟!!! :22:

چرا آخه؟! :22:

----------------------

ظاهرا باید یک نظرسنجی بذاریم ببینیم چه نظر سنجی ای باید گذاشت!

تازه راجع به اون هم میشه نظر سنجی گذاشت!

و این چرخه ادامه داره!

----------------------

در مورد کلوپ هم به نظرم اصلا معلوم نیست به تیم و لیگمون بخوره!

زیدان به نظرم مناسب تره برای تیممون

درضمن به نظرم زیدان به آلگری خیلی شبیهه!

• Orphée, Signora Omicidi, tecra and 5 others like this

2_hn6s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS
^^^
زیدان و علگری اگه شبیه هم باشن مثل این میمونه هردو شغلشون راننده ماشین سواری باشه درصورتی که علگری فقط ماشین های دستی رونده و راننده پرایده اما زیدان از بچگی یه راننده حرفه ای بوده و راننده بوگاتی و فراری هست
الان تیم یوونتوس از پراید رسیده به فراری پس راننده پراید فلان شده رو بندازینش بیرون برین راننده فراری بیارین که بتونه از اپشن هاش درست استفاده کنه
  • Orphée, Aminvo, tecra and 2 others like this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts

اصن نمیتونم درک کنم موها ه  منتقد الگریه اصلا تو بحث هاش ثبات نداره و فقط میخاد خودشو به عنوان یه منتقد همیشگی در صحنه نشون بده

اقا نیاز نیست انتقاد کنی تو که حاضری  5 سال دیگه علگری بمونه تو تیم و زیدان نیاد در همین حد فلسفه و عقاید خودت در مورد مربیگری تو یوو رو بیان کردی پس توضیح اضافه ای نمیمونه

افشین  واقعا درک موضوع انقدری سخت نیست که نیاز باشه من دوباره یه پست دیگه بدم و توضیح بدم

انتقاد از آلگری یعنی تایید زیدان؟ چه ربطی داره برادر؟ تقریبا همیشه نگاهم و قضاوت های فوتبالیم بر اساس معیارهای کیفی بوده و نه معیارهای کمی، کیفیت تو فوتبال باعث زیبایی و جذابیت میشه نه کمیت، مثال واضح و ساده اش اینه که تعداد گل های رونالدو اصلا منو به وجد نمیاره اما از دیدن هنرنمایی مسی با توپ لذت میبرم

زیدان از لحاظ کیفی بازی بهتری نسبت به آلگری انجام میده تیمش؟همه چیز خلاصه میشه توی آمارها و کمیت ماجرا

اینجا رو ببین

زیدان رسما با بیرون کشیدن کاسمیرو راه رو باز کرد واسه صعود ما، بعد اون تعویض از صعودمون مطمئن شدم، رسما میانه ی زمین رو به ما واگذار کرد و نقطه ضعف ما توی خط هافبک رو پوشش داد ولی سر و صدای الگری برای نگه داشتن بازی و حفظ نتیجه ناامیدم کرد

این پست من بعد از بازی فصل قبل با رئاله، بعید میدونم اگر آلگری توی اون بازی مربی رئال بود همچین اشتباه مهلکی انجام میداد، من قضاوتم رو بر پایه ی موارد اینچنینی بنا میکنم نه صرفا نگاه به تعداد جام ها و آمارهای روی کاغذ، پس حق بده با تمام انتقادهایی که به آلگری دارم به زیدان ترجیحش بدم

• Aminvo, Signora Omicidi, Prince Claudio and 6 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

افشین واقعا درک موضوع انقدری سخت نیست که نیاز باشه من دوباره یه پست دیگه بدم و توضیح بدم

انتقاد از آلگری یعنی تایید زیدان؟ چه ربطی داره برادر؟ تقریبا همیشه نگاهم و قضاوت های فوتبالیم بر اساس معیارهای کیفی بوده و نه معیارهای کمی، کیفیت تو فوتبال باعث زیبایی و جذابیت میشه نه کمیت، مثال واضح و ساده اش اینه که تعداد گل های رونالدو اصلا منو به وجد نمیاره اما از دیدن هنرنمایی مسی با توپ لذت میبرم

زیدان از لحاظ کیفی بازی بهتری نسبت به آلگری انجام میده تیمش؟همه چیز خلاصه میشه توی آمارها و کمیت ماجرا

اینجا رو ببین

این پست من بعد از بازی فصل قبل با رئاله، بعید میدونم اگر آلگری توی اون بازی مربی رئال بود همچین اشتباه مهلکی انجام میداد، من قضاوتم رو بر پایه ی موارد اینچنینی بنا میکنم نه صرفا نگاه به تعداد جام ها و آمارهای روی کاغذ، پس حق بده با تمام انتقادهایی که به آلگری دارم به زیدان ترجیحش بدم

موهاه جالبه تو میای از تک اشتباه زیدان تو اروپا صحبت می کنی بعد با الگری مقایسش می کنی که همچنین اشتباهی نمی کنه
پس عزیزم به من جواب بده زمانی که بازی برگشت با بایرن مونیخ 2 صفر جلو بودیم اون عمه من بوده که موراتا رو کشید بیرون باعث شد تیم بایرن تمام جلو بکشه و خیمه بزنه رو دروازه یوو و باعث بشه یوو یوو بعدش 4 تا بخوره و با تحقیر حذف بشه ؟؟
اون عمه من بود که تو فینال جلو رئال بین دو نیمه رختکن توش دعوا افتاد اما به جای مدیریت کنه و نیمه دوم ابتدا بنوچی رو بیرون کنه ک ب تیم شک وارد بشه و از این حالت در بیاد ؟؟
اون عمه من بود که پارسال بعد اینکه نتیجه رو برگردوندیم و سه هیچ افتادیم جلو باز تماما رفتیم تو لاک دفاعی تا اخر گل رو خوردبم و حذف شدیم ؟؟؟؟
تو الان علگری رو ب زیدان ارجعیت میدونی اما هیشکی تو تاریخ تمیتونی هتریک تو قهرمانی اروپا و اینکه سه بار پشت سر هم یه تیم رو قهرمان کنی رو زیر سوال ببره و بگه شانسی با با داوری بوده

موها عزیزم سعی نکن برای اینکه خودتو منتقد منطقی جا بزنی بیخود از علگری در برابر زیدان دفاع کنی اونم زیدانی که سه بار تو کل عمرش سرمربی بوده هر یه بار رفته فینال هرسبار قهرمان شده تا علگری ک هشت نه سال تو ازوپا تیمش فقط 2 بار رفته فینال بعد تو فینال تحقیر هم شده
واقعا این مقایسه قیاس معلفارغ هست. بهت قول میدم سر هم ده بازی از مربی گری زیدان ندیدی اما دقیقا تز تو مثل تز همونایی بود که اوایل میگفتن چون کنته قبلش هیچ پیشینه سرمربی گری تو تیم بزرگ نداشته و دستاوردی نداشته و تازه اول راهشه پس مربی بزرگی نیست و ب درد یوو نمیخوره
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato and 1 other like this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts

موهاه جالبه تو میای از تک اشتباه زیدان تو اروپا صحبت می کنی بعد با الگری مقایسش می کنی که همچنین اشتباهی نمی کنه
پس عزیزم به من جواب بده زمانی که بازی برگشت با بایرن مونیخ 2 صفر جلو بودیم اون عمه من بوده که موراتا رو کشید بیرون باعث شد تیم بایرن تمام جلو بکشه و خیمه بزنه رو دروازه یوو و باعث بشه یوو یوو بعدش 4 تا بخوره و با تحقیر حذف بشه ؟؟

ثلتون فن جان شما کلا حرف منو متوجه نمیشی، کلا هم از بحث هایی که اسم عمه و اینا بیاد بیزارم :fp: :1:

اینی که نوشتی رو اولین نفر خود من بعد بازی مذکور اومدم گفتم پس نیازی به یادآوری نیست

من کیفیت افتضاح و بازی ملال آور تیم زیدان رو تو لیگشون دیدم که از شر اش به آلگری پناه آوردم، میگم آمار و تعداد جام و عدد و رقم برام اولویت نیست بعد بازم کل پستت میشه حرف زدن در مورد سه جامی که یوفا به رونالدوی تیم پرز هدیه کرد :fp:

زمانی که ما تو فینال اروپا بودیم من اینجا شمشیرم واسه آلگری از رو بسته بود، فحشش رو هم میخوردم، بعد الان بیام یبار دیگه تلاش کنم خودمو به عنوان یه متقد بین جمع منتقدین جا بزنم که از غافله عقب نیفتم؟ ولمون کن عاموا، من اصن مشکلم با آلگری متفاوته با اونی که تو فکر میکنی، با زیدان مشکلم بیشتر هم میشه، یا میگیری منظومو یا کلا بحث نکنیم :1: :fp:

• GG.B1, Prince Claudio, tecra and 4 others like this

07962666510773579882.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

دوستان چ بخوایم چ نخوایم الگری لیگ ایتالیا رو شخم زده چ با جیووینکو یورنته چ با رونالدو و تو اروپا دبل نشده  از زیدان 3 تا خورده 3 تا زده از گواردیولا 2 مساوی و کلا مشکل خاصی نبوده جز 2 باخت در فینال و بعضی بازی ها زشت بازی کردن ولی خوب مربی فوق العاده ای برا ما بوده  اما از طرفی دوستان از مربی جدید حالا اگر زیدان باشه ایراد میگیرند خوب اگر زیزو مربی نبود ک رئال ب این روز نمیفتاد الان و تیم ما نیاز ب ی کیس کاریزماتیک و جدید داره چون تیم اینقد با تاکتیک های الگری بوده ک اگر یکسال بالاسر تیم نباشه چیزی نمیشه میشه رو زیدان حساب باز کرد چون واقعا مغز فوتبال رو داره ولی خوب مربی رو نباید با جام هاش مقایسه کرد نمونش مورینیو چیزی ک منو در مورد زیدان خوشحال میکنه زیبا بازی کردن و استفاده از بازیکنان تکنیکی مث ایسکو هست و هم چنین سبب اومدن خیلی فوتبالیستا شاید بشه .

امسال الگری رو باید دید و براش ارزوی موفقیت کرد قطعا الگری اگرگ قهرمان سی ال بش هاز یووه زود تر میره تا اینکه قهرمان نشه 

امار نشون میدن ک الگری با برد72 درصدی سطح آرمانی خودش رو نشون داده و یووه هم تنسته بازیکنا رو راضی نگه داره اما هنوز میشه از داگلاس و دیبالا بهتر استفاده کرد و این مشکل الگریه مربی تاکتیکی تری میخوایم و جز پپ باید دید چ کسی میتونه؟؟ هر چ ک هست اینده یووه روشنه ما میبریم پس بیایید صبور باشیم

اما دوست دارم الکس مربی یووه بشه وای ک چقدر دوس داشتنیه  الان سولسشر چ خوب منچسترو جمع کرده الکس دیدنش اصن لذته

• Orphée, Aminvo, tecra and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

رمزی نیومده صفحه اولش پر شده، ولی تو با اینهمه افتخار بعد 4 سال کوفت برات نزاشتن.. فدای مظلومیت مد مکس  :141:  :1:

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo and 7 others like this

2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users

Buffon#1