پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5443 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

برید صحبتای بین دو نیمۀ زیدان (رختکن رئال) در فینال 2017 رو بخونید. میگه سیستم یووه 4-4-2 هست و آلوز و مانژو خیلی تهاجمی (رو به جلو) بازی میکنن و تنها کاری که باید بکنیم اینه که مجبور به عقب نشینیشون کنیم!

اینو دیگه همه فهمیدن که اگه به رئال گوشه ها رو بدی کارت تمومه، اونو هم یووه داد تو فینال! علی رغم داشتن مدافعان کناری فوق العاده ای در قد و قواره آلوز و ساندرو!

این بازی هم آلگری بازم متاسفانه 4-4-2 چید و با ریسک و بازی با 4 یا 3 تا و نصفی (دشیلیو) بال سعی کرد نقطه قوت رئال (کناره ها) رو ببنده و با این حال 2 گل از همونجا خورد! :fp:

چیزی که من میفهمم اینه که سیستم و نوع آماده کردن تیم توسط آلگری برای یک بازی antifragile نیست! به نظر من حتی robust هم نیست بلکه به شدت fragile و شکننده هست!

یعنی طاقت و تاب اتفاقات غیر منتظره در بازی رو نداره. این فصل خیلی بهتر شده و اینو تو بازیای مهمی مثه میلان و تاتنهام نشون داد ولی تو بازیای همون اندازه بزرگی عکسشو ثابت کرد مثه جلو بایرن یا دو فینال اخیر یا مثه وقتی میلان بود و رفتو 2-0 بارسا رو زد و برگشت بعد از یه موقعیت خوب که میلان از دست داد، کلا فرو پاشید و بازی رو 6 دنگشو داد به بارسا و 4 تا خورد و 44 تا نخورد! ولی مسئله اینه که یووه نه جای تجربه اندوزی، بلکه ارائۀ تجربه هاست...

• saeed-nedved, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

الگری بعد بازی امشب : امّا وقتی خوش شانس نیستید و حریفتان رئال مادرید است، همه چیز سخت می شود. اینکه بخواهیم مقابل رئال مادرید به فکر دو کلین شیت باشیم، غیرممکن است و باید به دنبال گلزنی می بودیم. تیم خوب بازی کرد، دیبالا از موقعیتش استفاده نکرد و رونالدو یک نصف موقعیت را به گل تبدیل کرد. او در ده بازی اخیر در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است، این چیز شگفت کننده ای نیست. نتیجه 3-0 ناامید کننده است، با نتیجه 2-0 می توانستیم کمی امید داشته باشیم. امّا حالا باید به فکر اسکودتو و کوپا ایتالیا باشیم.

.....................................................................................................................................................................................................................

مرد مومن تو مثلا سرمربی این تیم هستی با این حرفها یک نتیجه ی تاریخی در مادرید انتظارمون رو میکشه :fp:

• saeed-nedved, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
یه نتیجه بد بهتره. شاید دید مدیران تغییری کرد
  • tecra, Georgia , Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
ترکیب اشتباه در این بازیها خود کشییه که این آقا انجامش داد . یعنی چی چضور دیشیلیو و بنتاکور در این بازی . آساموا هم همینطور . ساندرو رو برده جلو کاستا رو برده اونور . کل تیم رو بهم ریخته با این ارکیب چیدنش . رئال امسال کلی نتایج بد داده مکه میشه اینحور راحت ما رو تحقیر کنه هرسال . 2 بازی 7 گل خورده از ربال یعتی فاجعه .
الانم با این نصاحبه بعد بازیش نشون داده که دیگه وقتشه بره یه جای دیگه
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
^
حرف شما درست، ولی ترکیب بهتری نمیشد ازین بازیکنا بیرون اورد.
  • mory, tecra و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
میشد والا چرا نمیشد متیودی لیخت . روگانی . مانژو . مرده لیخت شرف داره به دیشیلیو به تظر من . بازی قبل دیدیم بارزاگلی پیره از پس خط حمله رئال بر نمیاد ننیشد از روگانی استفاده کرد . شانس آوردیم بیل رو بازی نداد حالا . با این ناامیدی الگری خدا کنه بازی برگشت به کل تیم تزریق نشه که اگه بشه واویلا
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
والا نمیشد. با همین ترکیب هم باز از رونالدو قیچی میخوردیم !
  • Orphée, mory و tecra از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

دو هفته پیش روزنامه های ایتالیایی نوشته بودن که اگه فصل با یه 'پیروزی بزرگ' به پایان برسه، از نظر خود آلگری، دوره ش تو یووه تموم شده و ممکنه بره و زیدان و اینزاگی هم گزینه های یووه ان...

نگفته بودن هم که این 'پیروزی بزرگ' چیه! 3 گانه یا تکرار دابلِ داخلی؟ پارسال که گفته بود بعد فینال کاردیف میخواسته بره. حالا که مونده، یعنی فکر میکرده میتونه مثن 3 گانه رو تو 3 سال آینده فتح کنه؟ اینقدر بلندپروازانه و با این تیم؟ whoow.gif یعنی با خودش گفته 6 سال (2014-2020) تو تیم میمونم، اونم وقتی که حتی لیپی هم بیش از 5 سال تو یه دوره ش مربی یووه نبود؟

2 تا دیدگاه وجود داره. یا بعد آلگری میشیم مثه اینتر پسا 2010 و یووۀ پسا 1986 که بعد از فتح جام بین قاره ای و اسکودتو، 9 سالِ تمام نتونست قهرمان لیگ بشه یا چیزی بینابین مثه بایرن پسا هاینکس که علاوه بر قهرمانیِ لیگ، هر سال پای ثابت نیمه نهایی UCL بود...

ما اینتر نیستیم که کُل آینده ش رو فدای یبار فتح 3 گانه کرد و مربی تنها عامل موفقیتمون نیست (پسا کنته اینو نشون دادیم) و مدیرا علی رغم سوپرمارکتی که باز کردن، با خریدای جدید تونستن استاندارد تیمو تا یه حدی نگه دارن. ولی نباید قدرت مالیمون رو دست بالا بگریم. دلیل اصلی که اسکودتو اولویت اصلی مدیریت فعلیه، اینه که ما از نظر اقتصادی تو وضعیتی نیستیم که بتونیم 2 سال بی جامی رو تحمل کنیم!

واقع بینانه؛ اگه این فصل :1: یا طی 3 فصل آینده UCL رو بگیریم و آلگری بره، مربی جدید باید تیمی که احتمالاً حداقل 7 اسکودتوی متوالی + 4 کوپای پشت سر هم و یه UCL برده + 3 گانۀ داخلی کرده + 3 گانۀ اصلی رو گرفته رو با انگیزه نگه داره! بنظر من اگه UCL رو گرفت، بهتره بمونه و یا اگه میره، بدون جام بره...

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
به نظرم سخت ترین اخر فصل ماروتاست.
البته من شرایط مالی باشگاه رو الان نمی دونم. پالسا که مثبت نیستن اما ماروتا با تصمیمش اینده کاری خودش نشون می ده. من واقعا نمی دونم الگری بمونه یا بره اما سخت ترین تصمیمه. همونطور که فراز گفت لیگ ایتالیا نحیفه. ما هم نمی تونیم بهتر باشیم چون پشتوانه هم نداریم. ایا الگری بمونه برای اینده بهتره یا بره. من که نمی دونم ولی می گم از امروز صحبت ها برای رفتن یا موندنش شروع می شه
  • Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
بعضی وقتا یه مربی برای یه بازی مهم یه سیستم جدیدو پیاده میکنه و یهو جواب میگیره
بعضی وقتا جای بازیکنا رو توی ترکیب عوض میکنه و نتیجه میگیره
بعضی وقتا یه بازیکن جوون رو بازی میده و نتیجه میگیره
بعضی وقتا بازیکن بهتری رو نیمکت نشین میکنه و یه بازیکن ضعیف تر رو بازی میده و بازم نتیجه میگیره
ولی فکر نمیکنم مربی ای همه ی این کارا رو همزمان انجام بده و نتیجه ی مثبتی بگیره
حداقل دو بازی آخرمون جلوی رعال اینو نشون میده

قبلنم گفتم مدتی هست از دیدن بازیای تیمی که عاشقشم لذت نمیبرم
به خودم قول داده بودم اگر جلوی رعال حذف بشیم دیگه تا زمانی که آلگری مربی این تیم هست بازیای یووه رو نمیبینم
و معمولا" آدم خوش قولی هستم یا حداقل سعی میکنم باشم
دیگه دلیلی نمیبینم بیشتر از این خودمو حرص بدم

اینجوری هم من راحت ترم هم شما کمتر مجبورید غر زدنای منو تحمل کنید: )) (مخصوصا" @C.G.Buffon عزیز)
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
فقط امیدوارم زيدان يه فرد جوون و باتجربه در لیگ قهرمانانو بگیریم تا انجلوتی پیر...

امام الگرب کارش خوب بود در یووه طوری ک در بازی برگشت میتونیم دوتا هم شده بزنیم واقعا توپامون نرفت تو گل اما اشتباه داشتی مکس بارزالی تن لش شده....

اختلافمون تو بازی این نبود واقعا بدشانسي عجیبی داریم

اما الگری اگر بره ب زيدان راضيم... نه هیچ مربی ديگه ای...
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دارم میمیرم .
  • mory, tecra, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

با اینکه از الگری خوشم نمیاد ولی ثابت کرده که مربی خوبیه ! کسی هم نمیتونه منکر بشه !

یه مربی خوب هم ظرف یک سال یه مربی بد نمیشه ! فقط ابزارش ازش گرفته میشه ! یوونتوس هر سال داره یکی از مهره های اصلی ترکیب رو میفروشه ! نتیجه این میشه که ترکیب جدای از اینکه تقویت نمیشه ، بلکه سال به سال هم پیر تر میشه ! از اینجا به بعد هم مربی خوب دیگه جوابگو نیست فاکتور های دیگه هم لازمه که متاسفانه یا در یوونتوس وجود نداره یا توسط مدیریت طی این سالها از یوونتوس سلب شده !

این نتیجه و باخت فینال پارسال نتیجه بلند مدت فروختن ستاره هاست ، به نظرم بیشتر از اینکه الگری بابت فرم افتضاحمون مقصر باشه ماروتا مقصره !

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الگری مربی بدی نیست ولی مربی فوق العاده ای هم نیست. این بازیکنا رو باید بدن زیر دست گواردیولا تا ازشون بازی بگیره.امیدوارم آخرین فصلش باشه

• tecra, Georgia و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تیم ما از2013 ب ثبات اروپایی رسیده یعنی همیشه در مراحل حذفی اروپا حضور خواهیم داشت ما ازسنم بهتر شدیم و دوبار فینالم رفتیم پس از شکوفایی یووه تازه شروع شده... باید امیدوار بود چ با الگری چ بی الگری... ....

خط هافبک تاتنهام با دمبله و اریکسن و سیسوکو وانیاما بهتر از مایی ک فینال بودیمه پس مربی رو زياد مقصر ندونین ميشه مقصر دونست حق همه ماست ولی ترکیبش اوني نيس ک دلش ميخواد همیشه ی جای تیم کمبود داره
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

پیشنهاد گواردیولا چیز جالبی نیست.

چون مربی فقط بعد فنی نداره

بودجه یووه اصلا متناسب با مربی پرخرجی مثل او نیست.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
قرار دادن دو هافبک جلوی این خط هافبک فوق العاده ی رئال نشون داد یک مربی بیشتر از بیست دقیقه به تفکر در مورد یک بازی نیاز داره.
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

انتظاری از یووه ی نصفه و نیمه جلوی رئال کامل نمی رفت، ولی ترکیبو بد خراب کرد.. حتی وقتی نیمه اولو به اون صورت بازی کردیم حاضر نشد قبل گل دوم عوض کنه.. بابا رئال کل حملاتش از وسطه برای چی دو تا بازیکن اضافی (کاستا و ساندرو) میزاری؟! ایسکو رو عمه ی من مهار کنه؟! یه بار فینال یه بار امشب درس نگرفت.. 

بهرحال گذشت.. اگه مصدوم و محروم نداشتیم اوضاع جور دیگه ای رقم میخورد..  

داداش جان باور کن اون محروم و مصدوم ها رو هم نداشتیم من فکر نمیکنم نتیجه جور دیگه ای رقم میخورد. وقتی الگری مارکیزیو و لیخت با تجربه رو که در دسترس هستن و واسه تیم هرکاری میکنن رو ول میکنه و بنتانکور و دیشیلیو رو میاره زمین که تا حالا تو لیگ قهرمانان نبودن و نمیدونن فضای این جام چجوریه دیگه واقعا چی باید گفت

• tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ب خدا بازی جوري پیش رفت ک نشد... بارون همه رو میلیزوند.... دیبالا دوتا ضربه آزادو نزد... تا دیقه نود توپامون از دم دروازه تو گل نمیرف..... ما بازی رو کامملا تو دستمون داشنیم اشتباه بارزالی نبود پیانیچ ب خدا هافبک داشتیم جر میدادیمشون.... ریال جوري براش پیش رفت ک ميخواست... من نا امید نیستم بازی برگشتی هم هست....

داور حرومی تو چرا پنالتی مارو نگرفتی چرا چرا دیبالا رو دو تا حرکت دو کارت!!!!

الگری دستش بسته بود اما باختیم باید قبول کرد... خدا بزرگه

واقعا ون داور احمق خیلی سخت گیرانه عمل کرد هیچکدوم از دو حرکت دیبالا اونقدر بد نبود که اومد اونو واسه بازی برگشت از ما گرفت

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

الگری بعد بازی امشب : امّا وقتی خوش شانس نیستید و حریفتان رئال مادرید است، همه چیز سخت می شود. اینکه بخواهیم مقابل رئال مادرید به فکر دو کلین شیت باشیم، غیرممکن است و باید به دنبال گلزنی می بودیم. تیم خوب بازی کرد، دیبالا از موقعیتش استفاده نکرد و رونالدو یک نصف موقعیت را به گل تبدیل کرد. او در ده بازی اخیر در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است، این چیز شگفت کننده ای نیست. نتیجه 3-0 ناامید کننده است، با نتیجه 2-0 می توانستیم کمی امید داشته باشیم. امّا حالا باید به فکر اسکودتو و کوپا ایتالیا باشیم.

.....................................................................................................................................................................................................................

مرد مومن تو مثلا سرمربی این تیم هستی با این حرفها یک نتیجه ی تاریخی در مادرید انتظارمون رو میکشه :fp:

آره خب این بشر همین جوری بوده که یونتوس فقط یه کامبک داشته اونم با تاتنهام که اونم هر لحظه امکان داشت خراب شه. باور کنید حالم بهم میخوره وقتی میگه باید به فکر اسکودتو و کوپا ایتالیا باشیم.دو سال قبل هم که به بایرن باخت همین حرفای چندش آور رو زد. بجای اینکه بگه بازی برگشت تمام تلاشمونو میکنیم از الان میگه باید به فکر اسکودتو و کوپا ایتالیا باشیم. آخ  که چقدر قهرمان شدن تو این دو تورنومنت سخته و جانفرساست و تازگی و جذابیت داره :24:  :24:

• Aminvo, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی