پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نوید عذر میخوام چرا  چرت میگی برادر  :1:  :22:  خوب یک نیمه پرس نکرد تیم حریفو چون ذخیره نداشتیم اما چون گوش تاتنهام ضعف داره عملا با بردن هیگواین و دیبالا تو عمق و بردن دوتا بازیکن  از کار افتاده از کناره ها هم فشار اورد تا یووه برنده بشه ......چقد دیر انجام داد چون نمیخواس دستش رو شه عملا پوچتینو نموده شد 

اما اگر پناتی یووه گرفته میشد عملا بازم زود تر برنده میشدین غیرت گذاشتن بچه ها دمشون گرم دم هیگواین خیلی گرم 

وقتی تا مارس طول میکشه تیمت اماده شه بخاطر چنین سیستم هایی ک 3 تا سیستم اماده میکنه برای چنین روزایی

• Delle Alpi, MaMpIeRo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

د علیرضا جان ، یووه یکم دیگه حمله میکرد سومی رو هم میزد ، دیگه هم خودش استرس نمیکشید هم ما استرس نمیکشیدیم هم همون جا بازی تموم میشد.
تعویضاش عالی بود مخصوصا اون قسمت بارزاگلیش ولی دهنم سرویس شد از استرس.

پ.ن: افشین تا باخت بعدی احتمالا خبری ازش نیست :1:

• mory, Delle Alpi, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

دو تا تعویضی که هر کسی میدوسنت باید انجام بده رو انام داد و تو سه دیقه دو تا گل زد

من که نمی دونستم!وقتی هم تعویض کرد حدس زدم که شاید سوراخ حریف رو پیدا کرده که این طور تعویض کرده!انصافا بازی تیم هم توی دفاع و هم حمله عوض شد بعد تعویضش!

ولی در مورد سادیت یا مازوخیست بودنش کاملا باهاتون موافقم!نمی دونم چه مرضیه واقعا!

+بارتزالی هم که تعویض نشد!

• Orphée, mory, Delle Alpi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بهتریـــن مربــــی جهــــــان

• Delle Alpi, Pinturicchio, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
پروفسور آلگری
  • Delle Alpi, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

ترکیب اولیه رو گند زدی ولی خب خودت درستش کردی. از تعویض بناتیا و نگه داشتن بارتزا مطمئن نبودم ولی کارگر افتاد. به سلامت گذشتیم ازین مرحله، ولی خودتم میدونی امسال یک وظیفه بیشتر نداری. این جام لعنتی رو نبری، از نظر من هیچی نبردی.

• mory, Delle Alpi, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

حالا تعریف به جای خود ولی دلیل تعویض بن عطیه بجای بارزالگلی، کارت زرد بن عطیه و خطر اخراجش بود. همین قضیه برای متویدی و خدیرا هم صادق بود وگرنه خدیرا و بارزاگلی گزینه های معقول تری برا تعویض بودن. 

• mory, Delle Alpi, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

به نظرم تو این بازی الگری اوج هنر یک مربی رو نشون داد 

واقعا باید تحلیل کرد که چی شد با دوتا تعویض بازیکن درجه ۲(شایدم ۳) تاتنهام ۲ گل خورد ؟

و چرا یوونتوس ۶۵ دقیقه مثل ۲۵ دقیقه اخر دوندگی نداشت ،، دقایق اخر قشنگ معلوم بود بازیکنای تاتنهام از نظر بدنی کم اوردن 

از الگری راضیم و این سبک بازیشیم خیلی دوس دارم ،،،، ۳ دقیقه بازی مفید و پیروزی  :nish:  امیدوارم رکورد خودش رو بزنه و به ۲ یا حتی ۱ دقیقه برسونه . این الگری که من میشناسم ۳ دقیقه اصلا راضیش نمیکنه  :2laugh:

حالا تیمی مثل تاتنهان ۹۲ دقیقه پاس کاری کنه و توپ بچرخونه ،، حالم بهم میخوره از این سبک بازی مالکانه ، چپ و راست سانتر میکردن فقط ، تیمشون عقبه وسط زمین پاس کاری میکردن  :2laugh:  از گواردیولا میاد اینا  :1:  ،،، اوج تاکتیک هم ۵ دقیقه اخر بکش زیرش + یورنته 

• Delle Alpi, MaMpIeRo, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

د علیرضا جان ، یووه یکم دیگه حمله میکرد سومی رو هم میزد ، دیگه هم خودش استرس نمیکشید هم ما استرس نمیکشیدیم هم همون جا بازی تموم میشد.
تعویضاش عالی بود مخصوصا اون قسمت بارزاگلیش ولی دهنم سرویس شد از استرس.

پ.ن: افشین تا باخت بعدی احتمالا خبری ازش نیست :1:

حرف اول اینه :nish: ALLEGRI GET OUT

نوید من بازیو ندیدم زنده خوابم گرفته بود بدجور بازیو کامل دانبود کردم و از اول تا اخرش دیدم مطمئن باش حذف میشدیم دیگه توان مدیریت زبون و دهن خودمو نداشتم و هرچی بود نثار الگری میکردم

الانم به دانش علگری نبردیم :1:  دلیل صعودمون اینه من با رفیقم اون بالاهیه GOD معامله کردم و ازش خواستم یوو صعود کنه :1: :8: :6:

حالا خارج از شوخی درسته شرایط میتونه الان برعکس باشه ولی باس فعلا همه چیو فراموش کنیم و از پیروزی وصعودمون خوشحال باشیم و جشن بگیریم علگری دهن سرویس نیمه دوم باز ثابت کرد اگه دست از خریت برداره بهترین مربی دنیا میشه :thank:

• Delle Alpi, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

دمت گرم مستر
فقط دفعه بعد  واسه حفظ نتیجه استورارو را وارد بازی نکن
این دستیار الگری کیه انگار الگری خیلی ازش حرف شنوی داره

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این برد چیزی از ارزشاش کم نمی کنه بی نهایت بد بازی می کنیم

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Hater gonna hate
  • MaMpIeRo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

منم نمیدونم دیشب آیا واقعا با نقشه و تاکتیک هوشمندانه الگری برنده شدیم یا خوش شانسی آوردیم یا تاتنهام اون آخرها خسته شده بود یا هرچی فقط آرزو میکردم ای کاش تو فینال پارسال یا فینال 2015 هم میتونستیم مثل دیشب تو 3 دقیقه هم نه، تو 60 دقیقه اینجوری نتیجه رو عوض میکردیم. جدا از اینکه هنوز خیلی نگرانم با این روال جلو تیم های بزرگ کم بیاریم ولی خیلی خوشحالم شیرینی پیروزی دیشب تلخی تساوی نفرت انگیز بازی رفت رو از کامم پاک کردد. انصافا هم یووه امسال بدشانسترین تیم از لحاظ مصدومیت ها بوده و این کار الگری رو خیلی سخت کرده. سعی میکنم خوشبین باشم انشالله که تو مرحله بعدی هم موفق بشیم

• tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

نتیجه بسیار عالی..

چه کسی باور میکرد این کامبک تاریخی

روی خوش این بار به سمت یووه امد

به امید قرعه گلابی

خود الگری هم اعترافید به اشتباهش تو نیمه اول ولی نگفت کدوم اشتباه......

اساموا رو مهم دونست............

اما از وجوه منفی

در نیمه اول خط هافبک یووه چرا تو همه بعدی افتضاح میشه

کرنر میده

اوت میده

تو ضربات سر کم میاره

راحت توپ از دست میده

پاس اشتباه میده

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتی متویدی امید ما داغون بود دیشب.............

قطعا یووه نیاز به هافبک جنگنده و صاف کن داره

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اگه حافظه تاریخیم درست یاری کنه تا به حال نا امدیمون نکرده  توی جام های داخلی ماکزیموم افتخارات رو کسب کرده .
 در اروپا هم به شرح فصل اینجوری بوده .
فصل اول : تا فینال رفت . با حذف رئال شاهکاری واسه خودشو و تیم ثبت کرد .
 فصل دومش :همه جلوی تیم گواردیولا حذف شده میدونستنمون ولی با یه تعویض ( مارکیزیو و هرنانس ورق بازی رو برگردوند ) و بازی دو هیچ باخته رو دو دو کرد . بازی برگشت هم توی خونه بایرن تا دقیقه نود و خر :1: صعود کرده بود ولی اتفاقات نذاشت که صعود کنیم .
فصل سوم : با حذف بارسا پر امید و موناکوی شگفتی ساز دوباره تا فینال رفت
فصل چهارم : همه میدونیم اوضاع تیمش زیاد خوب نیست گروهی رو خوب بالا نیمدیم اوضاع مصدومای تیم رو همه میدونیم ولی باز بعد از مساوی 2-2 توی خونه و خوردن یک گل توی زمین حریف ، درحالی که شاید خوشبین ترین هوادارای یووه هم تیم رو حذف شده میدونستند با دو تعویض ظرف سه دقیقه تیمش دو تا گل زد و اولین باخت تاتنهام رو بعد n تا بازی رقم زد .

اگه غایت یه تیم رو نتیجه بگیریم که به نظر منم همین مهمه ، یه دلیل بیاریم که چرا باید از تیم بره ؟؟ بد عملکرده ؟؟ همه میدونیم فینالم تک بازیه و خیلی چیز های دیگه توش دخیله .
تنها نقطه ضعفش از نظر من نداشتن کاریزماست که همونم توی تک بازی ها خیلی مهمه .

کدوم مربی بجز زیدان توی این چهار سال  کارنامه اش از آلگری بهتر بوده ؟؟ هر وقت از خودم میپرسم حالا آلگری رفت کی جاش بیاد نمیتونم جواب خودم رو بدم . دشانی که با اون همه ستاره هنوز هیچ موفقیتی نداشته یا اینزاگی که نه ثبات داره و نه کارنامه موفقی یا کونته ای که زیاد تو اروپا موفق نبوده ؟؟
یادمه فصل پیش میگفتند آلگری بره اسپالتی بیاد !! انصافتون کجا رفته خداییش !!!

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

نتیجه بسیار عالی..

چه کسی باور میکرد این کامبک تاریخی

روی خوش این بار به سمت یووه امد

به امید قرعه گلابی

خود الگری هم اعترافید به اشتباهش تو نیمه اول ولی نگفت کدوم اشتباه......

اساموا رو مهم دونست............

اما از وجوه منفی

در نیمه اول خط هافبک یووه چرا تو همه بعدی افتضاح میشه

کرنر میده

اوت میده

تو ضربات سر کم میاره

راحت توپ از دست میده

پاس اشتباه میده

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتی متویدی امید ما داغون بود دیشب.............

قطعا یووه نیاز به هافبک جنگنده و صاف کن داره

شعر نو بود داداش ؟ :1:

• Orphée, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

مربیه بسیار با هوشیه پوچتینو بعد گل هیگواین خودشو باخت ولی الگری نه تجربه و هوشش واقعا این بازیو واسمون دراورد امیدوارم یه قرعه راحت بخوره بهمون انصافا این تاتنهام خیلی سخت و سمج بود شاختار مناسبه واسه دور بعد

• MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال
خود الگری گفت من به واسطه قدرت تجزیه و تحلیل بالا وارد عرصه مربیگری شدم
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

تیمش توی حمله واقعا بده، اکثر بازیکنا به لطف تاکتیکای ایشون نمیتونن 100 درصد توانایی هاشون رو به نمایش بذارن و هرز میرن، همیشه دو جین مصدوم داره و آنچنان به استفاده از بازیکنای جوون اعتقاد نداره. اینا چیزاییه که روی مخ من میره. وگرنه مربی هستن ایشون که خوب آنالیز میکنن حریف رو، خوب ضد تاکتیکشون رو پیاده میکنن و تا الان هم خوب نتیجه گرفتن. شخصا فقط در زمینه ی نتیجه ازش راضیم نه چیز دیگه. مدت هاست هیچ علاقه ای بهش ندارم و تنها حسی که دارم بهش متشکر بودن به خاطر جام هایی که آورده.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

ebjr_dr.strangelove_33_.jpg

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی