پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل و بررسی تیمها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
57 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واسه اینکه یک گرویی از رضا گرفته باشم! چون تو طول فصل بازی های منو آنالیز نمیکنه پس ازش میخوام بازی اولم رو توی جام حذفی برام تجزیه تحلیل کنه! تیم قوی هستش نسبت به من!ستاره های زیادی میگیره.میانگین 35-36 تا رو میگیره! من هنوز 30 ستاره هم نشدم!

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
2 هافبک ناب خریدم فقط میخوام امسال بترکونم این لیگو adey1974 دوباره متولد شد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

واسه اینکه یک گرویی از رضا گرفته باشم! چون تو طول فصل بازی های منو آنالیز نمیکنه
پس ازش میخوام بازی اولم رو توی جام حذفی برام تجزیه تحلیل کنه!
تیم قوی هستش نسبت به من!ستاره های زیادی میگیره.میانگین 35-36 تا رو میگیره! من هنوز 30 ستاره هم نشدم!

آقا رضای عزیز!منتظر راهنماییت هستم!من خیلی گناه دارم! :'( هیشکی منو دوست نداره!افتادم تو گروه بات!هیشکی منو فرشته هم حساب نمیکنه ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
همین امروز فردا باید منتظر انالیز تیم ها باشیم که رضا انجام داده امسال من خیلی به راهنمایی بزرگان نیاز دارم ! مطمئنا رضا ، کمال و مانی این لطف رو دارن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بررسی تیم های یوونتوسی در فصل 12 ایران. نکته مهم : من فقط وفقط نظر شخصی خودم رو میگم.اگر انتقادی میکنم چون به نظر همچین ایرادی هست.دیگه بقیش رو خود دانید ! من چیزی رو که ازین بیرون میبنم میگم،ممکنه خیلی چیز ها رو ندونم.برای همین اگر لازمه شما هم نظرتون رو بگید و بحث میکنیم. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= یوونتوس جنوب تیم بهمن این فصل درسته مقام خوبی گرفت ولی تیمش پیشرفت چندانی نداشت.اگر قبلا 22 یا 23 ستاره میگرفت الان به 26 یا 27 رسید.یعنی حداکثر یکی دو بازیکن پیشرفت داشته.نه خرید آنچنانی داشته نه بازیکن پرورش داده.از لحاظ آماری ولی کمی پیشرفت کرده.دو فصل قبل با 23 امتیاز،36 گل زده و 22 گل خورده سوم شد.این فصل با 28 امتیاز و 21 گل زده و 12 گل خورده.که بد نیست. ولی اگر در نظر بگیریم اول فصل بهمن همه تیمش رو فروخت و تقریبا از صفر شروع کرد نسبتا بد نیست.بعدشم اول فصل هنوز خیلی تجربه درستی توی خرید و فروش کلا ترکیب چیدن نداشت بهمن ولی الان فکر میکنم کاملا وارده و مشکلی ازین بابت نداره.فقط تنهای ایرادی که من فکر میکنم هنوز بهمن داره توی انتخاب تاکتیک تیمشه.یعنی مهره و بازیکن کافی برای 4-5-1 نداره.و بعدشم درسته فصل آینده فصل سختی نخواهد بود برای بهمن چون لیگ نسبتا آسونی داره،ولی من فکر میکنم باید کار با تاکتیک های مفید تری هم تجربه داشته باشی. برای این تاکتیک من فکر میکنم باید خط هافبک در درجه اول،و بعد وینگر ها رو تقویت کنی.اگر به این تاکتیک اعتقاد داری. از لحاظ بازیکنای درون زمین تیم بهمن پیشرفت چندانی نداشت.ولی از لحاظ اقتصادی خوب بود.ورزشگاهش گسترش داد و از بدهی های سنگین خارج شد. اصلی ترین توصیه من به بهمن برای فصل بعد گرفتن یه مربی سولید یا پس ایبل چون شیوه تمرین جدید خیلی خیلی مفید خواهد بود برای قدرت گرفتن تیم های که مشکل بازیکن دارند و باید به سرعت ازین فرصت استفاده کنی.باید چند بازیکن 18 یا 19 ساله هم تهیه کنی و به ورزشگاهت هم همچنان حواست باشه. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= پیرونتوس کمال دیگه به اندازه کافی تجربه داره که نیازی به پیشنهادات من نداشته باشه.هم به ورزشگاهش رسیده،هم مربی خوب گرفته،هم اینکه تیم نسبتا خوبی درست کرده. توصیه خاصی برای کمال ندارم فقط اینکه یکم تمرکز و دقت بیشتری روی تیمش داشته باشه.تاکتیک دومی که توش تجربه کسب میکنی تاکتیکی باشه که به دردش بخوره برای بازی های خاص.اینکه همیشه با یک تاکتیک بازی کنیم زیاد خوب نیست.مخصوصا حالا که توی لیگ قوی تری میری باید تیمت زیاد قابل پیش بینی نباشه. اگر روی آنالیز حریفات دقت کنی و چند تاکتیک مفید داشته باشی فکر میکنم مشکل خاصی نباشه.خودت میدونی چکار داری میکنی و منم توصیه فنی خاصی ندارم. فقط نمی دونم چرا همیشه مشکل هافبک داری !!!! حداقل 4-5 هافبک خوب بزار توی اون تیم بدبخت !! =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= بیانکو وینو مانی این فصل یه نفس ورزشگاه ساخت !!! 50 هزار نفری برای مانی خیلی خوبه.زیاد هم هست.فکر کنم این فصل باید با درآمد ورزشگاه بازیکن تهیه کنی. مانی خوبیش اینه که چند تاکتیک رو خوب بازی میکنه.و برای همه زمین مهره های خوبی داره و دستش بازه.ولی حالا باید مهره های بهتری هم تهیه کنی برای تقویت تیم.چون پشتوانه قوی که ورزشگاه 50 هزار نفری باشه داری.نه از حقوق می ترسی نه از کم آوردن پول. مانی فکر میکنم ازین فصل بیفته روی غلتک چون منم از وقتی ورزشگاهم بزرگ شد با خریدهای پشت سر هم تیمم قوی تر شد. بین همه من درک تاکتیکی مانی رو خیلی دوست دارم و خیلی حال میکنم که حریفاش رو آنالیز میکنه و ضد تاکتیک های خوبی میچینه.درسته همیشه موفق نیست ولی همین که توجه میکنه و بر اساس تیم حریف تیم خودش رو میچینه خیلی خوبه.توی لیگ های فشرده و سخت خیلی به کار میاد.با همین دقتش درسته نتوسنت قهرمان بشه ولی قهرمان رو از قهرمانی کشید پایین !! مانی هم خوب میدونه داره چیکار میکنه و من مطمئنم یه روز مانی از گنده های هتتریک میشه.چون صبر خوبی هم داره. مربی خوبی داره و بازیکن هم پرورش میده. فکر کنم بی نقص ترین و با برنامه ترین تیم فعلی باشه بین ماها. فقط یادمه فصل های قبل به خاطر اینکه زیاد خرید و فروش میکرد روحیه تیمش افت میکرد.که به این جزییات هم توجه کنی خیلی بهتر میشه. =-=-=-=--==-=-=--=-= یوونتوس 1985 نیک هم خوب میده راه طولانی داره و صبر خوبی هم داره. شناخت درستی در مورد نیک ندارم چون حریفاش بات بودند.ولی 2 چیز مهم رو باید بهش برسی. اول همون درک تاکتیکی که گفتم.چون حریف بات درک کردن نم یخواد.ولی برای دسته 3 باید همیشه قبل از تیم خودت به حریفت نگاه کنی.بعد به مهره هایی که داری و بعد ترکیب بچینی.همیشه یه تاکتیک دوم داشته باشی بد نیست. با توجه به اینکه توی این لیگی که هستی نیازی به بازیکن نداری این فصل.پس شاید بهتر باشه روی ورزشگاه تمرکز کنی در درجه اول که برای فصل های بعد یه پشتوانه مالی داشته باشی. از نظر بازیکن تو حتی 29 ستاره هم گرفتی که نشون میده توی این مدت کم تونستی کار با بازیکن ها وترانسفر رو یاد بگیری.این رو که میگم خیلی مهمه،خیلی از تیم ها اوایل خوب بازیکن نمی خرن و پول حروم میکنند،ولی نیک تونسته تیم خوبی بسازه. توصیه اصلی من به نیک پرورش بازیکن و گسترش ورزشگاه برای فصل بعده.در اولین فرصت یه مربی پس ایبل حداقل باید بگیری.و یه سری بازیکن 19-18 ساله.اگر نداری. فکر میکنم این بهترین کار باشه. برای تمرین دادن هم همیشه توجه کنید که هیچ جای خالی نباشه.یعنی اگر هافبک تمرین میدید جوری تمرین بدید که 3 نفر توی بازی 1 شنبه و 3 نفر توی بازی 4شنبه تمرین ببینید که حداکثر استفاده رو بکنید. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= لکوموتیو تهرون حمیرد زیاد پیگیر تیم نیست و فکر نمی کنم وقت هم کنه.باهاش خصوصی حرف میزنم ببینم چیکار میکنه.من براش مربی خریدم و ورزشگاه رو توسعه دادم.ولی برای خرید بازیکن و چیدن سیستم نیاز به وقت گذاری بیشتری هست.که من دیگه نمی تونم. =-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-= یووه استار !! محمد فصل بدی رو داشت.برای فصل جدید مربی خوبی داره،بهتره بازیکن جوون تهیه کنه و تمرین بده.ورزشگاهش نسبتا خوبه و یه سری بازیکن خریده تیمش خیلی بهتر شده نسبت به اول فصل. فکر کنم تمرکزت رو باید بزاری روی پرورش بازیکن و ورزشگاه. تیم فعلی تو تقریبا در حد تیمیه که حمیرد باهاش قهرمان شد.بهتره یکم روی تاکتیک ها و چیدن مهره دقت کنه.با تاکتیک حریفت توجه کن و متناسب با اون بازی کن. با این تیم فصل بعدی توی نیمه بالایی جدول هستی.نگران نتایج ضعیف این فصل نباش.سعی کن زیاد فعالیتی انجام ندی که روحیه تیم بهم بخوره چون باعث باختت خواهد شد.ازونجایی که مربیت هم لیدرشیپ خوبی نداره پس مراقب روحیه تیم باش همیشه. پس فکر کنم یکی تاکتیک یکی بازیکن جوون توی ذهنت باشه بد نیست. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= یووه بوشهر محمد هم میدونه داره چیکار میکنه.تیم خوبی درست کرده.ورزشگاه خوبی داره ولی مربیش زیاد خوب نیست. برای فصل جدید یه مربی بهتر ازین لازم داری.من فکر میکنم برای تیم محمد پس ایبل هم کم باشه و یه سولید بیشتر به کارت بیاد.محمد بیشتر توی مرحله تقویت ترکیب تیمه.یعنی کارهای اولیه رو انجام داده و حالا باید هر روز بهتر از دیروز بشه ! در مورد بازیکن و تاکتیک حرف خاصی ندارم ولی، خیلی بیشتر از الان به تمرینات اهمیت بده،هتتریک داره تمرینات رو خیلی خیلی مهمتر میکنه،تیم ها ضعیف ازین به بعد خیلی سریعتر پیشرفت خواهند کرد و یقه تیم های مثل تو رو خواهند گرفت.پس به تمرین اهمیت بده.هر هفته بازی دوستانه رو حتما انجام بده.تا سرعت پیشرفتت بیشتر از اینی که هست بشه. تیمت خیلی خوبه.برای دسته 3 هم عالیه حتا.هیچ نقصی نداری جز تمرینات. مربی خوب،بازی دوستانه. هردوشون خیلی مهم اند. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= گولدن یووه محسن هم فعلا باید کارهای اساسی مثل ورزشگاه رو انجام بده،با توجه به شرایط تیمش و اینکه بازیکن های زیاد خوبی نداره و درامد آنچنانی هم نداره بهترین راه حل تمرین دادن. مربی تیم محسن الان فاجعه است !!! Weak اصلا قدرت تمرین دهنده ای قابل قبولی نیست. حتما مربی رو عوض کن.سعی کن توی پست های کلیدی مهره جمع کنی تیم رو نزدیک به 30 ستاره کنی تا آخر این فصل. مثلا یه پست رو در انتخاب کن و تمرین بده.و بقیه رو سعی کن یواش یواش بخری. البته از ورزشگاه هم غافل نشو.اگر سعی کنی هافبکت رو قوی کنی خیلی به نتیجه گرفتنت هم کمک میکنه. کلا فعلا زیاد اتفاقات اطراف تیمت مهم نیست مثل نتیجه.ولی باید سعی کنی برای کسب درامد تلاش کنی مثل ساخت ورزشگاه و فروش بازیکن های پرورش داده شد. مهمترین کاری که میکنی این باشه که یه مربی بگیری.یه مربی با قدرت تمرین دهندگی بالا ولی لیدرشیپ پایین بگیر که اروزن باشه.اصلا از تمرینات غافل نشو. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= دویلیش آرمی بیژن خوب میدونه داره چیکار میکنه.من چیز خاصی نمی بینم که بگم.مربی،تیم،تمرینات فکر میکنم همه جی خوب باشه. اما نمی دونم چرا به ورزشگاه نمی رسه.الان خیلی وقته ورزشگاه رو بزرگ نکرده و با بزرگ کردن ورزشگاه خیلی خیلی خیلی تیمش در سطح بالاتری قرار میگره. من فکر میکنم اگر بیژن به جای ورزشگاه 20 هزار نفری یه ورزشگاه 40 هزار نفری داشت الان می تونستد برای رفتن به دسته 2 تلاش کنه نه رفتن به دسته ی 4. فکر کنم یکم به ورزشگاه برسی با درآمدش خیلی سریع بتونی تیم را تا حد خیلی زیادی بالا ببری.بقیه کارا رو که خودت خوب داری انجام میدی. --------------------------------------------------- من اینا روی توی فیوریتم داشتم.بقیه ایدی تیمهاشون رو بدن که به اونا هم توجه کنیم !!

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
باشه اقا رضا بي معرفت از ما يادي هم نميكني گفتم ما گروه GB3 تشكيل داديم برا همينه تيم ماني و محمد پيشرفت كرده ما سه نفر باهم مشورت ميكنيم و مسائل رو باهم درميان ميذاريم اينطوري نتيجه بهتري ميگيريم طبق برنامه امسال وارد فاز بعدي ميشيم و خريد بازيكن هدف اول ماست 

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا ممنونم ازت رضا جان ولی یک خواهش ازت دارم اگر میشه تیم احسان رو هم یه چک بکن و بگو چه بازیکنانی کم داره البته بعد از بازی توی جام حذفی چکش کن ، چون بازیکنان جدیدش تو جام حذفی بازی میکنن ممنون راستی اینو بگم که واقعا دلم به حال رضا میسوزه  ،همه ازش توقع دارن ، پدرام جان امیدوارم از دست رضا ناراحت نباشی ، قبول کن که تیمهای هتریکی خیلی زیادن و واقعا رضا نمیتونه به همش سر بزنه ، البته به شما هم حق میدم که بخوای نظر رضا رو در مورد تیمت بدونی ، امیدوارم رضا توی یک پست دیگه ، تیمهای باقی مونده رو هم آنالیز کنه بازم از رضای عزیز تشکر میکنم ، کارش حرف نداره با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با پدرام هم حرف زدم راجب تیمش،خودش خوب می دونست چیکار کنه.حتی گفت می خوام این فصل فقط بازیکن بخرم که همون توصیه ای بود که من م یخواستم بهش بکنم.چون شرایط تیمش خیلی خوب بود ولی بازیکن خوب به اون صورت نداشت. و اینکه به یه شکل سنتی همیشه و همیشه هافبک ها خیلی توی نتیجه بازی تاثیر دارند پس به هافبک هاتون دقت کنید. باشه بازی احسان هم نگاه میکنم. =-=-= آخر این فصل وقتی دیدم همه تیم ها خیلی پیشرفت کردند و مثلا همه وضع خوبی از لحاظ اقتصادی دارند و پیشوانه قوی دارند.درسته خیلی ها فصل های سختی رو پشت سر گذاشتند.ولی حالا دستشون خیلی بازه.و خیلی راحت تر کار میکنند. اینطوری که میبینم همه دارند قوی میشند خییییلی حال میکنم.انگیزم بیشتر میشه و پیشمون نمیشم اگر کاری کردم تاحالا یا میکنم. ولی مهمترین مسئله اینه که اگر نگاه کنید خیلی از ماها اگر تنها می خواستیم بازی کنیم خیلی زودتر ممکن بود انگیزمون رو از دست بدیم یا بیخیال بشیم. به کمال چند بار گفتم.خود من هم نمی دونم اگر با بقیه همراه نمیشدم تاحالا دووم می آوردم یا نه.یا مقل خیلی های دیگه خسته میشدم و ول میکردم. ولی حالا همه برنامه دارند.همه به آیندشون نگاه میکنند و خیلی خوب پیش میرند. ازینکه اینطوری شده خیلی خوشحالم. یه پیشنهادی که به همه دارم اینه که تیم هاتون رو دوست داشته باشید،نه پیشرفت کردن !!!!! اگر هدفتون در هر شرایطی تیمتون باشه پیشرفت میکنید.ولی اگر هدف پیشرفت کردن باشه به هر قیمتی ممکن تیم رو هم از دست بدید.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مرسی رضا! حتما حتما نصیحت ها و راهنمایی هاتو به کار میبندم! رضا جان!میشه لطف کنی و بازی جام حذفیم رو هم تحلیل کنی؟؟؟ این باره سومه دارم ازت میخواما!!! :دی آخه خیلی برام مهمه.تیمم خیلی قویه و سیستم عجیب غریبی داره.من رو کمک تو خیلی حساب باز کردم.پس لطفال تا قبل از اینکه سایت هتتریک قاطی نکرده تا قبل از 4شنبه تاکتیک رو با کمکت بچینم. دوست ندارم به این آسونی تو دور اول حذف بشم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مرسی رضا! حتما حتما نصیحت ها و راهنمایی هاتو به کار میبندم!

رضا جان!میشه لطف کنی و بازی جام حذفیم رو هم تحلیل کنی؟؟؟

این باره سومه دارم ازت میخواما!!! :دی
آخه خیلی برام مهمه.تیمم خیلی قویه و سیستم عجیب غریبی داره.من رو کمک تو خیلی حساب باز کردم.پس لطفال تا قبل از اینکه سایت هتتریک قاطی نکرده تا قبل از 4شنبه تاکتیک رو با کمکت بچینم.
دوست ندارم به این آسونی تو دور اول حذف بشم

نیک ربع ساعته دارم تلاش میکنم برم توی هتتریک اما موفق نمیشم.نمی دونم چرا باز نمیشه.بهرحال هتتریک گفته 9 صبح فردا سایت بسته میشه تا 6 ساعت.و بعد سه شنبه هم به همین صورت.پس من فردا تا عصر حتما حتما حریفت رو آنالیز میکنم.
الان باید برم بخوابم صبح زود کلاس دارم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هتتریک قاط زده !! اول صفحه Down time اومد.الان رفت و سایت باز شد.خل شدند. اوه اوه حریفت نادریه !! میشناسمش.کارش درسته.یکی از با سوادای هتتریک ایرانه.و بوشهری هم هست. بازی سختی داری نیک.شانس بردت زیاد نیست. تاکتیک های مختلفی بازی میکنه.اما همشون نقاط مشترک دارند.اول اینکه همیشه مدافع های کناریش رو به عقب اند و گوشه ها رو مبینده.دوم اینکه همیش از وسط حمله میکنه.و حمله از وینگرش خوب نیست. همیشه با یک مهاجم بازی میکنه. 1-تا می تونی هافبک خوب بزار توی زمین و با 3 هافبک بازی کن حتما. 2-به زیاد روی وینگر ها سرمایه گذاری نکن.مدافع های کناری رو هم رو به وسط بازی بده.وینگر ها رو حداقل یکی به وسط 3-اگر 4-3-3 بازی میکنی وینگر چپت رو بیار بردار و با 3 هافبک بازی کن. 4-اگر 3-5-2 بازی میکنی وینگر راستت رو به عقب بازی بده و وینگر چپت به سمت مرکز زمین.و با 3 مدافع مرکزی. 5-می تونی از 4-4-2 هم که من استفاده میکنم استفاده کنی چون همیشه 4-4-2 تجربه داری.با این تفاوت که وینگر چپ رو حذف کن و با 3 هافبک مرکزی بازی کن.و وینگر راست هم به سمت مرکز زمین بازی بده.از از 2 مدافع کناری سمت راستی رو به سمت مرکز و سمت چپی رو رو به عقب بازی بده. وسط زمین خیلی خیلی مهمه.من چون خودم 3 فصل 4-4-2 با 3 هافبم مرکزی و یک وینگر بازی میکنیم بیشتر توصیش میکنم. بر اساس مهره هایی که داری یکی از سیستم های بالا رو بچین.ببین برای کدوم بازیکن های بهتری داری. در ضمن اگر یکی از مدافعات پلی میکینگ داره رو به جلو بازیش بده.یا آگر هافبکی داری که توی دفاع کردن خوبه بزارش دفاع و رو به جلوش کن. البته باید راجبش بیشتر هم فکر کرد.اگر وینگر خوب داری میشه راجب اینکه یه طوری بازی کنه که از کنارها حمله کنی هم فکر کرد.فردا بازم نظر میدم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان آقا من بازی بعدیم توی جام حذفی ، خوردم به فولاد خوزستان ، هم گروهیه سابقت ، مطمئنم خیلی خوب میشناسیش فقط بهم بگو جلوش چطوری بازی کنم ، من فقط برد میخوام با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من كه از الآن خودمو حذف شده مي دونم جام حذفي افتادم با تيم samant از دسته 2 بازي قبلي 51 ستاره گرفته

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
جالبه بدونی وقتی بهم تیمم رو دادن اولین بازیم با همین Samant بود!!!اون موقع دسته سوم بود! 8-0 ازش خوردم ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام رضا جان
آقا من بازی بعدیم توی جام حذفی ، خوردم به فولاد خوزستان ، هم گروهیه سابقت ، مطمئنم خیلی خوب میشناسیش
فقط بهم بگو جلوش چطوری بازی کنم ، من فقط برد میخوام
با تشکر

باهات تو یاهو حرف میزنم.با فولا یه چیز مهمه، فقط و فقط و فقط وسط زمین رو ازش بگیر له میشه.
چندین فصله داره مهاجم تمرین میده.معمولا باهاش حرف میزنم.من همیشه بردمش.همیشه هم به لطفه هافبک هام.خیلی مهمه که وسط زمین رو ازش بگیری چون مهاجم هاش خدان.اگر مالکیت توپ بدست بیاره زرت زرت گل میزنه به حریفاش.همیشه 7-8 تا میزنه به حریفاش.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
محسن حریفت نقطه ی ضعفش کناره هاشه attack on wings بازی کن، البته اگر وینگر خوب داری. هافبکش ضعیفه.هرچی هافبک تو بهتر باشه شانس بیشتری برای بردن داری. حتی می تونی یکی از وینگر هات رو بیاری وسط اگر توی تاکتیک دیگه ای تجربه نداری، اگر توی 2-5-3 تجربه داری ،3-5-2 بازی کن و attack on wings.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این فولاد بدبخت به این 4-4-2 که من بازی میکنم حساسه !!! کمال هم همینطوری بازی کرد و بردش!!! این هافبک ها به شکل کلاسیکی توی هتتریک اهمیت زیادی دارند !! خیلی خیلی خیلی بده که یک تیم توی هتریک قابل پیشبینی باشه ! همین فولاد چند فصله داره با همین تاکتیک بازی میکنه،من از 2 فصل پیش تا امروز که کمال باهاش بازی داشت نقطه ضعفش رو می دونستم ! سعی کنید تیمتون چند تاکتیکه باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
از رضا میخوام که فقط دو تا بازی آینده منو تحلیلی کنه و کمکم کنه . با 3 - 5 - 2 بازی میکنم به پیشنهاد خودت .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حریفت هیچ نکته خاصی نداره هفته آینده، چند راه داری،اول اینکه خط هافبک ضعیفی داره،و از وسط حمله میکنه،با 4 یا مدافع بازی کن،سمت راستت هم می تونی بیاری وسط دفاع بزاری با 3 دفاع مرکزی.اگر مدافع ها خوب نیستند.چون وینگر چپ نداره،پس از سمت وینگ چپ که دفاع راست تو میشه بهت فشاری وارد نیست. 3 مهاجم داره،پس تو 3 مدافع مرکزی داشته باشی خیلی بهش ضرر میزنی. به طور کلی از وسط دفاع کن و از کنار ها حمله. این وسط هرچی هافبکت بهتر از اون باشه موقعیت های گلت بیشتر میشه.چون هافبکش هم خیلی ضعیفه.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
رضا تیمه هفته بعده منو هم انالیز کن ;D ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی