پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل و بررسی تیمها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
57 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من قبلنا رضا خیلی به این تاپیک و بچه های هتریکی اهمیت میداد ولی جدیدا بخاطر مشغله کاریش و مشغول بودنش در بخش های مختلف فروم نمیتونه به این تاپیک برسه ولی امیدوارم حداقل برای دلخوشیه بچه های جدید به اونها یکم راهنمایی بکنه با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سلام رضا جان به نظر من اگر بیشتر به تیم های بچه ها برسی بد نیست ! میتونی تیم ها رو دسته بندی کنی وبه نوبت بررسی کنی ! مثلا : گروه الف : تیم 1 تیم 2 تیم 3 گروه ب : تیم 4 تیم 5 تیم 6 گروه ج : تیم 7 تیم 8 تیم 9 بعد از 4 هفته دوباره نوبت به گروه الف میرسه . ممنون میشم ..... یکی مثل تو ، بهم قول دادی که امسال کمکم کنی ، ولی اصلا شک دارم که بازی هام رو هم دیده باشی !! باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من این تیم بهمن رو آنالیز کنم تا شر به پا نکرده برامون :D -------------------------------------------------------------------- خوب ! اولا اصلی ترین ایراد تیم تو اینه که وقت کافی نمیزاری ! این خیلی مهمه، دومین ایراد تیمت اینه که الان بعد از شونصد فصل بازی کردن بهترین بازیکنت TSI چهار هزار داره. ( بهمن یه بازیکن داره اسمش اینه : عبدالهادی ابن تاها :D ) سومین ایرادت اینه که بازیکن تمرین نمیدی ! خط هافبک من رو می بینی ؟ همه بالای 5 ستاره. Terberg رو میبینی ؟ وقتی خریدمش Passable بود.الان 5 ستاره و نیم میگیره. همزمان با تربرگ یکی بود،اون رو فروختم،باش بازیکن دیگه خریدم توی پست دیگه. تمرین خیلیییییی مهمه ! توی تیم من، Rafi Katz - Huga و خیلی های دیگه Passable و solid بودند که حالا 5 ستاره یا 4.5 ستاره میگیرند. خیلی ها هم فروختم. پس اولین کارت اینه که یه مربی مناسب میگیری،و بازیکن مناسب پرورش میدی ! بازیکن های 18-19 ساله زیاد داری ! ببین کدوم پست بیشترین بازیکن رو می تونی تمرین بدی،شروع کن تمرین.اینطوری به خوای یه فصل یه بازیکن بخری،فصل بعدی یکی دیگه،تا بازیکن سومی رو بخری اولی پیر شده ! یه خورده نظام مند کار کن.و بازیکن پرورش بده ! من یه بازی تمرین از دستم بره اعصابم خورده اون هفته ! اگه یه هفته کمتر از 6 بازیکن تمرین بدم اون هفته ام هدر رفته است برام ! -------- هتتریک دیگه پست به پست شده،من یه پست رو خالی گذاشتم،ازون جناح 2 گل خوردم از تیمی که ازش سرتر بودم.گذشت زمامی که هافبک حرف اول رو میزد ! من با 70 درصد مالکیت توپ باختم. وقتی حریف تو 2 مدافع داشته باشه،و تو یک مهاجم 3 ستاره ! کافیه اون طرف هر مدافعش 3 ستاره بگیره،کلا مهاجم تو فلج میشه ! بهت توصیه نمی کنم با 1 مهاجم بازی کنی.و همچنین با 5 مدافع. به نظر من با توجه به تمرینی که میدی سیستم بچین.سیستم 5 مدافع رو زیاد نمی پسندم شخصا.بیشتر به درد مساوی گرفتن می خوره پیروزی. 4-4-2 یا 3-5-2 و اگر بازیکن مناسبش رو داری 3-4-3. 3-4-3 باید خط دفاع قوی داشته باشی. 3-5-2 یه سیستم متعادله،ولی مثلا اگر حریفت با 3 مهاجم بازی کنه کار برای دفاع،اونم دفاع های تو خیلی سخت میشه. خودت رو با حریفت باید تنظیم کنی،اگر حریت دفاع خیلی ضعیفی داره،سعی کن سیستمی بچینی که هافبک و مهاجم زیادی داشته باشی ! مثلا 3-4-3 یا 3-5-2 اگر حمله ی خوبی داره،سعی کن با 4 دفاع بازی کنی.مثلا 4-4-2. ولی نباید بزاری به هیچ پستی فشار بیاد.مثلا یه بازیکن باشه در مقابل 3 بازیکن حریف.اینطوری اون پست رو به کلی توی بازی از دست میدی. البته اگر یه بازیکن 5 ستاره به بالا داشتی،مقابل 2 تا مدافع 3 ستاره بزاریش میتونه کاری کنه، ولی نه مهاجم 3 ستاره تو. ------------------------------- باید یه سری بازیکن بخری. اگر همین یه مهاجم رو داری،سعی کن یه مهاجم فورمید دیگه بخری،سنش بیشتر از 25 نباشه. بعد مربی رو باید عوض کنی، و شروع کنی اصولی تمرین دادن.

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
اووووف چه آنالزي ;D آقا ما هم ميخايم ازين آناليزا ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اومدی تو چاله نیفتی! افتادی تو چاه ، رضا!;D

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
اگه هافبکهای گلزن خوبی دارین سیستم 4-5-1 رو پیشنهاد می کنم البته داشتن مدافعان گلزن هم روی کرنر و ضربات آزاد خیلی کمک می کنه چون تجمع بازیکنا در میانه میدان زیاده این باعث میشه که بتونین مالکیت توپ بیشتری داشته باشین و موقعیت های زیادی بتونین خلق کنین که اگه مهاجم خیلی خوبی داشته باشین موقعیتها رو تموم میکنه اگه نه که همونطور که اول گفتم هافبکهای گلزن خوبی باید داشته باشین با داشتن 4 مدافع، دیگه نگرانیهایی که در سیستم های 3-5-2 یا 3-4-3 هست برطرف میشه جالبه برام که کمتر کسی در مورد این سیستم حرف می زنه در صورتیکه در دنیای واقعی خیلی استفاده میشه

vizzzz

vizzzz

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
سیستم 451 خیلی خداست برای تیمهای ظعیفتر عالیه

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
دست شما درد نکنه حالا تیم مارو جزو تیمای ضعیف حسا کردی؟ باشه به هم می رسیم اگه مردی چلنج کن تا سوسکت کنم ;)

vizzzz

vizzzz

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
نه عزیزم منظورم این بود که این سیستم در مقابل تیمی که از شما قویتره بسیار خوب جواب میده من 2هفته اینده میخوام 451 برم چون میشه تعداد گل بازیو کم کرد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان من به مشاوره احتیاج دارم !!! از اساتید هتریک مثل رضا و کمال و مانی و نیک خواهشمندم تیم من رو 1 تحلیل کوچیک بکنند ؟ همیشه تحلیل های شما برای من مفید بوده ،!

Juventus7

Juventus7

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 67 ارسال
سلام. ميشه تيم من رو هم يه نكاهي بندازين,يه تحليلي بكنين و نقاط قوت و ضعفشو بگين؟ فصل بعد انشالاه ميرم دسته 4،ميخوام بدونم چه جور بازيكنايي بخرم؟(الان 000 258 279 2 پول دارم،و اكه صعود كنم يه مقدارم از اونجا گيرم مياد،در ضمن چون ورزشگاه هم ضرفيتش 850 20 نفر هست،نسبت به تيم هاي هم سطح ام پول بيشتري گيرم مياد) و براي صعود تو فصل هاي بعدش چجوري برنامه ريزي كنم؟(يعني بعد چند فصل موندن تو دسته 4 به فكر صعود بيفتم).با تشكر ::)
http://www96.hattric...?TeamID=1907107

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیمت یکدسته، الان از هرجا بخوای تقویت کنی فرق نداره.فقط دقت کن سعی کن اگر بازیکنی می خری از میانگین اسکیل هایی که داری بالاتر باشه، مثلا اگر تیم اکثرا اکسلنت هست برو تو کار فورمیدبل یا بریلیانت و بالاتر. مربی خوبی هم داری برای تمرین. پس تمرین بده و سعی کن تجربه ی تاکتیکی تو بالا ببری تا آروم آروم پیشرفت کنی. درضمن یه سیستم تدافعی رو در بازی های دوستانه تمرین کن تا جلوی حریف هایی که ازت خیلی قوی ترند تدافعی-ضدحمله بازی کنی.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
JUVENTUS FC ** (1630312) هنگامی که یک فصل از حضور یک مربی در باشگاه‌تان بگذرد، قدرت رهبری او به آرامی شروع به کاهش می‌کند. وقتی که مهارت رهبری به درجه افتضاح رسید، کاهش مهارت تمرین‌دهی او آغاز می‌شود. این رو من توی بخش راهنمایی هتریک خوندم 1: میخواستم ببینم این درسته یا نه؟ 2: اگر آره یعنی من الان نیاز به مربی دارم یه برسی بشه ممنون میشم :D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام احمدرضا جان بله درسته هر فصل یک لول از لیدرشیب مربیت کم میشه و وقتی لیدرشیبش به کمترین درجه یعنی non-exe.... برسه ، از ترایینگش کم میشه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حرف کمال درسته ولی هر فصل نه، هتتریک میگه تا افت قدرت تمرین دهی یک مربی ممکنه 10 فصل طول بشکه. درضمن مربی که تازه خریده میشه اگر Passable باشه یک Avarage passable حساب میشه و با مربیگری و تمرین دادن بازیکن ها می تونه High passable یا Low passable بشه. همینطور سولید، برای همینه که گفته میشه یک High solid فقط به اندازه ی نیم اسکیل از یک Avarage exellent قدرت تمرین دهی کم داره.

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
بايد از كجا بفهميم كه مربيمون High solid هستش؟

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
با سلام

بنده از اساتید هتریک مثل حسین - مانی - کمال - سعید و نیک خواهشمندم یه نگاهی به تیم من بندازن و یه تحلیل کوچیک رو انجام بدن . ممنون
نمیدونم چیکار کنم . نمیدونم مشکل کجاست . گیج شدم

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
به علت اینکه این تاپیک از خاک خوردگی نجات پیداکنه اساتید محترم مکرم میشه تیم منو بتحلیلید؟؟ کلا سه فصله دارم بازی میکنم ولی هیچی نمیفهمم. یه کمکی اگه میشه برسونید لطفا. :rose:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی