پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل و بررسی تیمها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
57 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من از این پس تحلیل های رضا توی این تاپیک قرار میگیره با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چون فرم خراب بود این هفته بررسی حریف ها رو نداشتیم! (منم که دنبال بهونه بودم!) هفته دیگه بررسی ها یکمی منظبت تر و بهتر می شوند! با تشکر !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ازین هفته یوونتوسی ها بررسی می شند.و بررسی ها هم کمی پیشرفته تر اند نسبت به قبل ! البته بررسی بازی ها.نه بررسی حریف ها. سعید ! ------------------- اسم حریفت رو که خوندم تا ربع ساعت غلط می زدم از خنده.این حریفت عباس غلتونک چیزه خاصی نداره.معمولی بازی کنی میبری.فعلا خوشحال باش که اون هافبک رو رد کردی رفت ! با اینکه با ضرر فروختی ولی خوب.همین که شرشو کم کرد خوبه.هیچ چیزی نداره این حریفت !هیچ ! بهمن ------------------ فکر میکنم آروین می بره.چون بهمن همه تیمش رو فروخته.بقیه هم مصدومند.و شاید حتی باز مربیشو تو زمین ببینیم ! در ضمن آروین دفاع خوبی داره و بهمن حمله خوبی نداره ! اما از بهمن نتیجه های عجیب دیدیم.شاید اینم یکی ازونا بشه. کمال ------------------ از کمال ضعیف تره ولی می تونه خطر ساز بشه.چون کمال هافبک های خوبی نداره.طرف یه مهاجم و دو وینگر نسبتا خوب داره.اما کلا خط دفاعش ضعیفه.و خط حمله کمال هم توپه !! مواظب باش یک از کناره ها ضربه نخوری. دو از مالکیت توپ.سعی کن مدافع هات رو درست بچینی.هواست باشه که 4-4-2 از کنار خطرناکه. مانی ------------------ پیغام خصوصی میدم ! این اینتریه زیاد اینجا می پلکه ! یووه بوشهر ------------------ طرف رو میشناسم.زیاد به تیمش میرسه.اما چیزی که من دیدم خیلی خوب نبود.عادی بازیکن.نرمال.قانونا باید ببری.خیلی قوی تری.اما ریسک نکن.بازی خودت رو بکن.بازی هفته پیش رو کنی بردی. تیمش زیاد منظم نیست.بازی کن قوی و ضعیف تو زمین پخشند. یووه استار ------------------ خوب ! با توجع به مدافع هات کار سخته ! دو وینگ بک رو به سمت عقب بازی بده.سعی کن از کنار بهش حمله کنی.تو هم تاکتیک نرمال باشه بهتره.چون همین طوریش دفاعت ضعیفه.حمله هم کنی ضعیف تر میشه.نمیشه پیش بینی کرد چی میشه.اما امید دارم ببری. حمیرد ------------------- این حریفت.یه نقطه ضعف اساسی داره ! اونم سیستم فوقعاده مرکزیشه! 3 دفاع رو بزار وسط.یکی رو سمت چپ.حتمی از کناره ها حمله کن.حتما.هواست به مرکز زمین هم باشه.بیا و 4-4-2 بازی کن بهتره ! 3 مدافع مرکزی خوب داره.حملاتت رو حنثی میکنه.بیا با هافبک بازی رو کنترل کن و با وینگر خوب حمله کن. سیستم خودت جواب نمیده نیک -------------------- بازی عجیبی خواهد بود ! دو تیم در سطح هم.نمیشه چیزی گفت.قابل پیش بینی نیست.بهر حال.وینگ بک هاتو رو به عقب بازی بده.وینگرای خوبی داره. جواد ----------------------- مثل مرد برو تو زمین و بباز !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ازین هفته سیستم بررسی جدید شد.من به غیر از ستاره ای امتیاز سایت هت استت رو که خودم عادت دارم ازش استفاده کنم رو میزارم. این امتیاز خیلی پیشرفته تر از ستاره داده میشه.یک تیم 30 ستاره ممکنه 90 امتیاز بگیره ولی یک تیم 30 ستاره دیگه ممکنه 110 ! چون فاکتور های دیگه هم داره. کلا بررسی ها علمی شدند !!! ---------------------------------------- هفته دهم- 4 هفته به پایان لیگ ---------------------------------------- بهمن 0 - 3 آروین بهمن----------امتیاز: 64 ------ ستاره: 20 آروین----------امتیاز: 75------ ستاره: 23.5 بهمن علاوه بر بازیکنان ضعیف تاکتیک بدی هم انتخاب کرد.حمله از وسط در حالی که فقط یک مهاجم داشت.در خط دفاعی آروین،آروین در وسط 67درصد کنترل داشت.در راست86 و در چپ 71. یعنی کناره ها عملا در کنترل کامل دفاع آروین بود و 33 درصدی هم که بهمن در وسط داشت اونقدر خط حمله زهر داری نداشت که بتونه کاری کنه. ازون طرف بهمن هم خیلی فشرده دفاع میکرد ولی دفاع بهمن هم با اینکه بد نبود اما بهمن همه مدافع ها رو به سمت مرکز بازی داد. آروین هم حدث خوبی زد.دفاع 5 نفره در وسط خیلی متمرکزه.و از کنار ها آزاد تره.آروین از کنار حمله کرد و حتی هافبک هاشم رو به کنار بازی داد. و بهمن برعکس وینگ بک هاشو رو به وسط بازی داد.در نتیجه آروین کنترل 60 درصدی رو سمت راست دفاع بهمن داشت همه این ها باعث شد که این بازی رو آروین ببره.در حالی که در توان بهمن بود که حتی یک مساوی بگیره. ------------------------------------ کمال 6-5 ستاره سلاخ ! کمال-------امتیاز: 104 -------ستاره: 29.5 حریف------امتیاز : 101 ------ستاره : 27 بازی متعادلی و پایاپای بود.هر دو تیم هم سطح و قوی بودند.و هکردوم نقطه ضعف های خودشون رو داشتند.برتری 58 درصدی حریف کمال در وسط خط دفاعی به خار مدافع ضعیف اونم در سیستم دفاع 3 نفره باعث کمال زیاد گل بخوره.دو تیم تاکتیک خاصی نداشتند و ازی در همه زمین به جز دفاع مرکزی کمال متعادل بود.فکر می کنم نهایتا کمال به خاطر مالکیت توپ بیشتر تونست با اختلاف یک گل ببره.ون حریفش با یک هافبک مرکزی بازی کرد. کمال یه جا خوندم که اگر به جز قدرت های اصلی:بازی سازی.گل زنی.دروازه بانی دفاع.وینگر. چیز دیگه ای تمرین بدید ضرر می کنید. الان تو وقت اینه که در آمد کسب کنی ! یدفه رشد کردی ولی متوقف شدی.چون پول لازم داری ! ---------------------------- مانی 1-1 امین مانی----------امتیاز : 122 ستاره: 33 امین ----------امتیاز : 88 ستاره 23 نکته جالب اینه که من 34 ستاره هم گرفتم اما امتیاز هت استتم از 109 بالاتر نرفته.اما مانی 122 گرفته !! این یعنی هم تاکتیکش خوب بود هم تیمش.اما تیم مانی در حمله نا موفق بوده.امین به ترتیب 63 -60 و 55 درصد در دفاع راست وسط و چپ برتری داشته.و ازون طرف مانی در دو سمت 70 درصد و در وسط 80 درصد دفاعش نسبت به جمله امین کنترل توپ داشته.و این برتری مشهود مانی رو نشون میده.مانی در هیچ پست زمین نقص نداشت.از دروازه بان گرفته تا مهاجم.مانی نیمه دوم 70 درصد مالکیت کلی توپ داشت. تنها چیزی که میشه گفت بی عرضگی مهاجمان تیمه !!!! چون همه چیز مهیاست برای گل زنی.اما گل نمی زنن !! مانی سعی کن اگر بازیکن با پاس داری زیگزاگی تو زمین بچینی که یک دو کنن.اگر هافبک گلزن یا با پاس قوی داری رو به جلو کن.وینگر با بازی ساز یا گل زن داری رو به وسط یا رو به جلو کن.مهاجم ها رو تنها نزار که حالشون خوب نیست !!!! دفاع مرکزی مانی درجه اکسلنت.دفاع کناری راست پس ایبل و چپ سولید گرفته ! این یعنی دفاع خوبی داری مانی! دفاع خیلی خوبی داری. جالبه که حمله هات poor poor writched گرفتند !! یکی از مهاجمات با تجربست ولی اون یکی 19 ساله تجربه نداره.و هردو هم فرم خوبی ندارند. ----------------------------------- حمیرد 2- 3 حریف حمیرد -------امتیاز:80 ستاره: 24 حریف--------امتیاز:85 ستاره:21 می بینید که حمیرد ستاره بیشتری گرفته ولی امتیاز کمتری گرفته.حتی با وجود اخراجی حریفش.به هیچ کدوم از توصیه های من که گوش نداد ! ولی بعد از اخراج هافبک طرف در نیمه دوم حمیرد 78 درصد مالکیت توپ بدست میاره و 2 گل میزنه. در حالی که نیمه اول 55 درصد مالکیت توپ دست حریف بود.به طور کلی با میانگین 53-52 درصد دفاع طرف به حمله حمیرد برتری داشته.و اگر مهاجم های حمیرد توی روز خوبیشون بودند و خوب بازی میکرد احتمال اینکه بازی رو مساوی کنی هم بود.اگر از کنار حمله میکردی شاید خیلی بهتر بود. دفاع خوبی نداری.ولی طرف هم حمله خوبی نداشت.با این وجود 3 گل زد. ---------------------- محمد یووه استار 3-1 حریف محمد--------امتیاز : 76------ستاره : 20.5 حریف -------امتیاز : 78 ------ستاره : 19.5 بازی متعادلی بود.اتفاقا دفاع طرف کاملا برتر از حمله تو بود.دفاع تو تعطیل بود و حمله اون کلا نابود! حملش خیلی ضعیف بود و زیر 30 درصد برتری داشت و دفاع تو اکثر جاها بالای 70 درصد کنترل داشت.البته سمتی که خالی بود 53 درصد کنترل داشت که خیلی کمه براش! د حالت عادی باید کنترل یه پست خالی حتی تا 80 درصد به نفع حریف بشه. شرایط تیمت رو می دونم.و همین که بردی خیلی خوبه ! ----------------------------------- جواد 1-3 حریف جواد ----------امتیاز: 109 ستاره : 28.5 حریف----------امتیاز: 192 ستاره :52 یه نگاهی به ستاره های حریف جواد کنید ! به نتیجه هم نکاه کنید.یه خط دفاع یک دست و محکم 5 نفره.مرکز خط دفاع درجه سولید در کل گرفته.کنار پس ایبل.خیلی عالیه ! انتظار همچین پیشرفتی از جواد رو توی این شرایط سخت تیمش نداشتم.خیلی حال کردم. گل زدن به تیمی که خط دفاعش brilliant گرفته هنر میخواد ! جالبه جواد پرسینگ هم بازی کرده و مقعیت های گل رو به شدت کاهش داده. یعنی هم هوشمندانه بازی کرده هم فراتر از سطحی که همیشه باز ی میکرد.خیلی خوبه همین طور ادامه بده.ایول بالاخره تیم یکی تکون خورد ! مربی متوسطی داری.ولی با همینم می تونی تمرین بازیکن ها رو درست و منطقی ادامه بدی. در هر 3 سمت خط دفاع بالای 85 درصد کنترل داشته حریف !واقعا گل زدن بهش هنر بود ! ولی جالبه با وجود خط حمله قدتمند طرف تونسته بودی حدود 40 درصد کنترل داشته باشی توی دفاعت.بازی خوبی بود.خوشم اومد !! ---------------------------------- یووه بوشهر 4-0 حریف یووه بوشهر --------امتیاز :113 -----ستاره: 32.5 حریف---------------امتیاز :71 ------ستاره : 21 برتری کامل در همه قسمت های زمین.فقط در دفاع مرکزی تو و حمله مرکزی اون 50-50 بودید بقیه جاها دست تو بود.بازی خوبی بود.چیزی خاصی نسیت برای گفتن.مثل مانی تیم کاملی داری.ولی مانی تنیجه نمیگیره تو میگیری ! ------------------------------ پدرام جان که امیدوارم منو ببخشه 1- 1 حریف. پدرام --------امتیاز : 103 -------ستاره 25.5 حریف--------امتیاز : 138--------ستاره :36.5 حریف قوی داشتی و خوب بازی کردی.مساوی هم زیاد بود برای تیمت ! ولی به این نتیجه رسیدم بوشهر خبریه ! همه تیم های بوشهر دارن خوب بازی میکنن.قضیه دوپینگ موپینگه یا اونجا استعداد فوبتال زیاده ؟ جالبه که اون با این تیم قوی یکی از هافبک هاش 1 ستاره بود ! فکر کنم عمدا بازی نداده که تمرین بده.فکر کرده راحت می بره ! خط دفاع عالی.هافبک خوب و حمله ضعیف.می دونی چرا بازی مساوی شد؟ طرف در همه پست ها برتر بود جز هافبک. اونم به خاطر اون هافبک یک ستاره .در نتیجه 70 درصد مالکیت توپ دست تو بود !! جالبه ! نه؟ برای همین نتونست زیاد موقعیت گل داشته باشه و بازی مساوی شد.هی من از اهمیت وسط زمین میگن هی گوش نکنید !! در هیچ پست دیگه ای بالای 40 درصد کنترل نداشتی. --------------------------- خدایا شکرت که بالاخره تموم شد ! الان حداقل یک ساعته نشستم !! باز خوبه هفته ای یک باره !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اوه سعید رو یادم رفت !!!! سعید 5-1 عباس قلتونک !!!!!!! سعید-----امتیاز:81 -----ستاره : 23 حریف------امتیاز :51-----ستاره:12 برتری کامل.در همه پست.مالکیت توپ بیشتر. اما سیستم عجیب 2-5-3 !!! توجه کنید سه پنج دو نه.دو پنج سه !!!!!! تیم بدی نیست ولی وینگر ها ضعیف بودند. اما بازی با 2 دفاع؟؟؟ نمی دونم والا ! به حق چیزای ندیده و نشنیده !:D:d

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حریف های هفته یازدهم -------------------------------- بهمن بازی حساس بهمن که خیلی سرنوشت سازه.با وجود اینکه بعیده بهمن بتونه کار خاصی کنه ! ولی اگر بتونه حتی یک مساوی کنه خیلی خوب میشه. هم برای خودش هم برای سعید.حریفت 3-4-3 بازی میکنه که مهره های خوبی هم داره. اگر حمله کنی که حتما میبازی ! چون در همه قسمت های زمین برتری داره. از نظر من چون تو دقاع بهتری داری.و خط هافبکت ضعیف تر از اونه می تونی ضد حمله بازی کنی. بهترین مدافع هات رو بچین.مثل هفته پیش خوبه. بازی رو بزن counter attack. و بشین دعا کن که طرف ببازه ! در ضمن وینگ بک ها رو به سمت مرکز خط دفاعی نکن چون اون وینگر های قوی داره.تاجدار به بازی میرسه ولی فرم داغونی داره ولی بهرحال بزارش تو بازی. کار خاص دیگه نمیشه کرد.اگر روحیه تیمت خوبه match of the seasen هم بزن. سعید. فقط وسط زمین رو بگیر با مالکیت توپ برنده میشی ! و شدیدا از بازی با 2 مدافع بپرهیز چون 3 مهاجم داره که نسباتا خوب هستند ! سیستم جدید هم بازی نکن که به خاطر بی تجربگی تیمت قاط بزنه. یه چیز معقول بازی کنی بردی ! کمال-میلاد بدون شرح ! احسان تیمی که 13 ستاره میگیره و بات هم هست ! دیگه حرفی نداره.سعی کن هافبک خوب بچینی . مانی 4-4-2 بازی کن.طرف با 3 دفاع مرکزی بازی میکنه.تیم آبادان سیتی دو هفته قبل با 24 ستاره و یک اخراجی تیم 27 ستاره حریفت رو 6 تا زده ! حالا تو با 33 ستاره برو بهش بباز !! وینگر هات رو به جلو کن و وینگ بک ها رو عادی بزار.اگر می دونی جواب میده حتی می تونی رو به جلو هم کنی یکی رو. طرف خیلی مرکزی بازی میکنه.از وسط هم حمله میکنه. خودت که واردی.هرطور راحتتر بباز دیگه !!!!!!!!! خط هافک خوبی داره.من از همین فقط می ترسم. نیک این لیگ نیک اینا همشون یوونتوسی اند ها ! این نویدجون هم اسم ورزشگاهش دلپیروئه ! و به همین دلیل نیک این هفته بهش میبازه ! نه.جدی دو تیم در یک سطح اند.ولی تو هافبک های خوبی داری.سعی کن نرمال بازی کنی.یکی از وینگر هات که بهتره رو به جلو کن. بازی عادی رو انجام بده و توکل کن به خدا.این جوز تیم ها هیچی رو نمیشه پیش بینی کرد. حمیرد محمد بهش 3 تا زد.از کناره ها ضعیفه.یکم کناره ها یک وسط زمین بردی.اما تو وسط زمین رو نداری.حمله خوبی نداره تو هم دفاع خوبی نداری. مهم با 3 هافبک بازی کرد که برد نه یکی ! یووه بوشهر 3-5-2 خودت رو بازی کنی بردی.وینگر ها رو به جلو و وینگ بک ها رو به عقب.مرکز زمینش صفره صفره ! با 3 هافبک بازی کنی بردی. مشکلی نداره. استقلال بوشهر. مهاجمات اصلا در سطح تیمت نیستند.ضعیف اند.هیچ تاکتیکی انتخاب نکن مثل هفته پیش.دو وینگر رو به جلو دو وینگ بک رو به عقب. این از هفته قبلی خیلی قوی تر نزدیک 40 ستاره میگیره.ولی شاید به لطف دو هافبک خوبت ببری. من امیدوارم ! مثل هفته قبل که مساوی گرفتی. جواد عجب لیگیه ! تیم 6 ام جدول هم 35 ستاره میگیره ! جواد.فقط مثل هفته قبل میتونی شگفتی ساز بشی.اما حواست باشه هیچ جمله ای انتخاب نکنی.نه از وسط نه از کنار.اگر میخوای کاری کنی به بازیکن ها فلش بده مثلا به سمت جلو.اما تاکتیک تهاجمی اتخاب نکن. محمد یووه استار حریفت مثل هفته پیشه.از کنار ها ضعیفه.بقیه چیز ها مثل تیم قبلیه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال-میلاد

بدون شرح !

سلام رضا جان
یک سوال
چرا من و میلاد بدون شرح بازی کنیم ؟
با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چون میلاد قبلا توضیح داده می خواد چکار کنه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بهمن 4-1 باخت ستاره : 22.5 امتیاز 84 حریف ستاره :28 امتیاز 100 برتری کامل دفاعی داشتی در وسط و چپ ولی به همون نسبت سمت راست ضعیف بودی.و اتفاقا اون سمت راست وینگرش رو به جلو بود ! و 62 درصد روی اون قسمت کنترل داشت.توی حمله ضعیف بودی کلا پس نمی تونستی گل بزنی.دفاعش برتر از حمله تو بود.فقط از سمت وینگر چپت کمی تعادل وجود داشت. جالبه با اینکه هافبک ها افتضاح بودند و هافبک های اون خوب بودند ولی تونستی مالکیت توپ رو حول و حوش 50 نگه داری.کلا خیلی قوی تر از تو بود.اما بازم بد نبود. ----------------------------------------- سعید 8-0 برد ستاره : 27 امتیاز :97 حریف ستاره :21 امتیاز 81 توی مرکز زمین کاملا برتر بودی.هم دفاع هم هافبم هم حمله.حتی در کنار ها هم که بازیکن نداشتی اون نتونست کاری کنه.بنده خدا تاکتیک خوبی چیده بود ولی ادمش رو نداشت.فهمیده بود باید از کنار حمله کنه ولی وینگرهاش ضعیف بودند.این طوری شد که بردی.عجیب هم نبود ! سیستم مرکز گرایی که بازی کردی باعث شد حدود 90 درصد مالکیت توپ داشته باشی.همین باعث گلای زیاد شد. ----------------------------------------- کمال 10 -- 0 میلاد ! تنها توضیح اینه که تبم میلاد کلا 1.5 ستاره گرفت. مهاجم کمال دوبار دقیق 15 گل میزنه !!!! ---------------------------------------- بقیش رو فردا مینویسم.نمی تونم الان شایدم همین امشب نوشتم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حریف ها رو می نویسم.بررسی ها رو بعد میزنم که داشته بشید. -------------------------------------------------------------------------- بهمن: بازی خودت رو بکنی می بری! این عباص قلتونک فوقولعاده ضعیفه.ولی با تمام قوا برو تو زمین. سعید حریف تو هم مثل بهمن صعیفه.فقط مهاجم های خوبی داره.دافعت رو خوب بپین می بری.چیزی نداره برای گفتن. برای اطمینان هافبک هایخوبی داشته باشی بد نیست ! کمال. خدا بیامرز کمال هم میبره! به تیمش اعتماد دارم.فقط مواظب یه هافبک و یه وینگرش باید باشی.دفاع سمت اون وینگر رو رو به عقب بازی بده. احسان! تیم بات که آنالیز نداره ! حریفت کامپیوتره و خیلی ضعیف ! مانی مانی هم که به خاطر روحیه بد تیمی همش میبازه و مساوی میکنه.هفته پیش هم همین طور. این یکی پس میبازی !!!با این حساب ! ولی خیلی تیم مرکزی داره.اگر 4-4-2 بازی میکنی 3 دفاع مرکزی بزار.اون وینگ بکی که سمت وینگریه که رو به وسط بیار دفاع مرکزی. از کناره ها حمله کن. یا اصلا نرمال بازی کن.هرچی فکرمیکنی بهتره. نیک همه پست هاش عالیه ولی هافبک مزخرفی داره.فقط بتونی چند تا هافبک خوب بزاری می تونی مالکیت توپ رو بگیری. البته اگر دیدی نمیشه ضد حمله بازی کن.مهاجم و مدافع های واقعا خوبی داره. احتمال بردت کمه.ولی اگر بتونی مالکیت توپ رو بگیری میشه امید داشت. حمیرد-محمد من فکر میکنم محمد می بره !! جواد باختن که میبازی !هیج نقطه ضعفی نداره.وینگ بک رو به عقب بازی بد.پرسینگ یا ضد حمله بازی کن.فکر کنم ضد حمله بهتر باشه. یووه بوشهر. فقط و فقط مالیکیت توپ ! و ترجیحا حمله از وسط. استقلالا بوشهر وینگ بک رو به عقب.حمله از کناره ها.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان ما بردیم ولی تحلیلی ندیدیما ولی خواهشا تحلیل بکن بازی با جوانان رو ، خیلی مهمه برام میخوام بدونم به نظر تو چطوری بازی کنم ( البته این مسلمه که نظرت مهم نیست ;D ) با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من به دلیل وقت گیر بودن تحلیل ها و اینکه تیو امتحاناتم هستم این 2-3 هفته آخر رو بیخیال شدم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان فقط بازی من رو تحلیل کن خیلی مهمه ، فردا من چطوری بازی کنم ؟ باید صعود کنما با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفته ی اول. ------------------------------------- دربی یوونتوسی : کمال 6 - 1 جواد کمال 33 ستاره و 116 امتیاز از هت استت. جواد 26 ستاره و 90 امتیاز. بازی : کمال توی فصل جدید انگاری به خط هافبکش رسیده و بالاخره خط هافبک معقولی داره تیمش.مثل همیشه تیمی کامل و یک دست داره کمال.ولی مرکز گرا.3 مدافع وسط.3 مهاجم وسط.برتری 60 درصدی در خط هافبک.و تقریبا تعادل در بقیه قسمت های زمین.جواد ه با سیستم دفاعی 5-4-1 به نتیجه نرسید.خط حمله عملا از کار میفته.و تنها راه حمله از کنار هاست.که جواد هم خوب تشخیص داد ولی وینگرهاش اصلا جواب ندادند و خیلی ضعیف عمل کردند.شاید با یه سیستم 4-4-2 و حمله از کنار میشد کمال رو برد.البته فکر نمی کنم. کلا تیم کمال قوی تر بود.میدونم تیم جواد هم شرایط سختی داره و مشکلات زیادی داره. ---------------------------------------- بهمن 1- 3 آروین بهمن 24 ستاره و 86 امتیاز. آروین 25.5 ستاره و 85 امتیاز. اول از همه برتری هافبک آروین و مالکیت توپ بالا باعث شد با اینکه بهمن در خط دفاعی نسبت به خط حمله آروین در هر سه قسمت بین 60 تا 70 درصد برتری داشته باشه ولی با این حال به خاطر موقعیت های گل بیشتر آروین 3 گل بخوره.ازونطرف تک مهاجم بهمن کار زیادی نکرد ولی وینگر هاش تلاش زیادی کردند و تک گل بهمن هم وینگ چپش زد.کلا آروین هم زیاد در وینگ ها قوی نبود.هافبک های بهمن اصلا خوب نبودند.پالمیری همیشه بیشتر ازینا ستاره میگرفت.فکر میکنم بازیکن های بهمن مشکل فرم داشتند چون قبلنا بهتر ب ودند. بهر حال عادلانه تر این بود که بازی مساوی بشه.نه اینکه بهمن 3-1 ببازه ! ------------------------------------ احسان 0 - 9 حریفش ! احسان 13 ستاره و 46 امتیاز. حریف 40 ستاره و 151 امتیاز. فقط می تونم بگم یه تیم بات هم بیشتر از 15 ستاره میگیره ! احسان 13 تا گرفته ! مشخص که اصلا وقت برای تیمش نمیزاره.حالا که کنکور داد شاید بیشتر بتونه بالای سر تیم باشه !! کلا توی دسه 3 ازین نتیجه ها باز هم خواهی گرفت. ---------------------------------------- مانی 1- 0 حریفش ! مانی 29 ستاره و 110 امتیاز حریف 29.5 ستاره و 107 امتیاز. تیم حریف بد تاکتیک چیده بود.4-4-2 از کناره ها راحت تر گل میخوره تا وسط.ولی تیم حریفت سیستمی کاملا مثل کمال داره و مرکز گرا ! حتی وینگر هاشم به سمت داخل بودند. در نتیجه با وجود مالکیت توپ تقریبا 60 درصدی در مقابل دفاع خوب و مستحم مانی نتونست گلی بزنه.یک وینگر و یک مهاجم مانی ضعیف تر از سطح تیمش هستند. ولی سیستم منطقی مانی به سیستم خاص و مرکزی حریفش غلبه کرد.البته به سختی.چون حریفش هافبک های خوبی داشت. مانی اگر این فصل روحیه تیم رو داغون نکنه صعود میکنه ! ---------------------------------------- نیک 5-0 حریفش ! نیک 25.5 ستاره و 94 امتیاز. حریف 16 ستاره و 58 امتیاز ! حریف بات بود ! و هیچ حرفی برای گفتن نداشت.تیم نیک هم خوبه.خیلی خوب پیشرفت کرده.با همین تیم توی این دسه که از 8 تا 6 تا بات هستند قهرمان میشه !! فکر کنم همین طوری پیش بره و کارای زیرساختی مثل ورزشگاه و مربی انجام بده تا 2-3 فصل دیگه تیم خوبی داشته باشه. ---------------------------------------- تیم حمیرد رکورد دار در تغییر اسم 0-4 حریفش ! حمیرد 28 ستاره و 96 امتیاز حریف 26 ستاره و 88 امتایز. حمیرد تیمش خیلی پیشرفت کرده.و حتب تبمس برتر از حریف بود.ولی حمیرد از وسط حمله میکنه و حریفش هم توی سیستم مرکزی داره (چقدر این سیستم مد شده جدیدا !) حمیرد یک هافبک ضعیف داشت.ولی اون 3 هافبک قوی در نتیجه 70 درصد مالکیت توپ برای حریف.در نتیجه حمیرد باخت ! به همین سادگی ! هرچی سطح تیم ها بالاتر بره اهمیت خط هافبک بیشتر میشه.ولی بهرحال بازم خوبه که تیمش یه تکون اساسی خورد و بعد از 2 فصل کمی پیشرفت کرد. ---------------------------------------- محمد یووه استار 1-2 حریفش. محمد 22 ستاره و 95 امتیاز حریف 26 ستاره و 96 امتیاز برتری تاکتیکی داشتی اما نه تیمی.کلا زده تیمت رو ناکار کره و 3 تا مصدوم دادی. اون سیستم ساده و مشخصی داشت ولی تیم تو درهم بود.نمی دونم چرا باختی زیاد عادلانه نبود.ولی نیمه دوم با بالاتر رفتن مالکیت توپ به نفع تو تونستی آخر بازی یک گل بزنی.فکر کنم بازیکن ها ضعف داشتند که نتونستی زیاد کاری کنی. ---------------------------------------- یووه بوشهر 0 - 4 حریفش یووه 31 ستاره و 115 امتیاز حریف 31 ستاره و 116 امتیاز بازی خوب و پایاپایی بوده.ولی دفاع عالی حریفت نزاشته تو به گل برسی.در خط دفاعش نسبت به خط حمله تو بالای 60-70 درصدر برتری داشته. خیلی عجیبه ! واقعا نتیجه نامردی بود.من که نمی فهمم.اون با یک هافبک حمله از وسط بازی کرده ! 4 گل هم زده. البته با رو به عقب کردن وینگر هاش و داشتن 3مدافع مرکزی توپ عملا تیم تو رو فلج کرد.یه ضد تاکتیک عالی.و فکر میکنم اینکه چرا بازی 4-0 شد دیگه برگرده به استفاده از موقعیت های گل. ---------------------------------------- پدرام 7- 0 حریفش ! پدرام 31 ستاره و 106 امتیاز حریف 17 ستاره و 56 امتیاز. برتری کامل ! تیم خوبی داری یکم به وینگر هاش برس فقط !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من هر کسی این تاپیک رو بخونه ، می فهمه که رضا قبلا بیشتر برای دوستهاش وقت میزاشت وبه تیم تک تکشون سر میزد من به شخصه وقتی دیدم رضا اینکارو میکنم ، با خودم عهد بستم که هیچوقت تیممو ترک نکنم و تا آخره هتریک با رضا باشم ولی نمیدونم چرا رضا دیگه بی خیال این تاپیک شده ، فکر کنم اگر به کارش ادامه بده ما خیلی تیم های خوب یوونتوسی در هتریک خواهیم داشت با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آخه تعداد تيم ها خيلي زياد شده و واقعا ً وقت مي گيره مخصوصا ً اين روزا كه مطمئنا ً رضا اكثر وقتش رو به بررسي تغييرات سيستم هاي هت تريك اختصاص مي ده ولي قبول دارم كه كار خيلي جالب و جذابيه اگه شدني باشه خيلي تاثير گذاره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مانی جان این هم راه حل داره مثلا بازیهای سخت تیمها رو تحلیل و بررسی کنه مثلا بازی یک تیم با بات که تحلیل و بررسی نداره ! پس بازیهای مهم تیمها رو تحلیل کنه وبهشون کمک کنه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته به بهمن گفته بودم توی بین فصل همه تیم ها رو یه بررسی کلی میکنم و پیشنهادتم رو میدم. ولی واقعا وقت گیره ! اومنوقع که بررسی میکردم بهمن میدید که چقدر طول میکیشه.بهمن هی میرفت و میومد پی ام میداد تموم نشد ؟! میگفتم نه بابا ! هنوز اینقدر نفر دیگه مونده. دلم می خواد ولی با من سایت هم دارم که باید خبر بنویسم. مغزم هنگ میکنه ! یه کار کنید.هرکسی بازی مهمش رو از قبل بگه من بررسی میکنم.ولی نامردی نکنید همه بازی هاتون رو هی بگید ! یا خودم وقتی بازی ها رو نگاه میکنم اگر نکته جالبی دیدم میگم. سعیم رو میکنم که حداکثر زورم رو بزنم و بررسی کنم. فعلا منتظر تحلیل کل فصل تیمها باشید توی چند روز آینده.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره بابا!بنده خدا وقت نمیکنه. اگه اون تیم دسته سومی بیاد تو گروه من ، کلاً 2 بازی مهم تو فصل خواهم داشت.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ببنید ،خود رضا ما رو معتاد کرد ، خودشم باید مواد رو جور کنه ;D ولی خدایی کار رضا خیلی سخته ، خوب آپدیت کردن سایت با من خوبه ؟ باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی