پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
قبل از اومدنش تعهد داد که در صورت درخواست رئال بدون هیچگونه اما و اگر برگرده، برای تضمین این مسئله هم بعد از انجام توافقات با یووه ابتدا قراردادش رو دو سال با رئال تمدید کرد و بعد به یووه منتقل شد

در اصل قراردادش با ما یچی تو مایه های قرارداد قرضی بود
  • mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به هر حال با میل خودش هم رفته باشه من خداییش از بازیش خوشم میومد. یعنی اکثر بازی هایی که شخصا خودم میدیدم یا خودش گل میزد یا پاس گل میداد یا خلاصه بدجور تاثیر گذار بود

• Orphée, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب فعلا علی الحساب کونته رو از اخراج نجات داده با گل با ارزشی ک ب منچستریونایتد زد...

کاش پوگباغ هم تو بازی بود :1:
  • tecra, Escanor, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

این 66 اُمین گلِ باشگاهیش بود + 34 پاس گل (رئالِ به استثنای کاستیا + یووه + چلسی) در 9000 دقیقه بازی = هر ~90 دقیقه یه گل/پاس گل !!

امیدوارم لیگ برترو بگیره چون تبدیل میشه به تنها بازیکنِ تاریخ که هر 3 لیگ مُعتبر اروپا رو فتح میکنه! البته روبن هم لیگ برتر + لالیگا + بوندسیگا رو گرفته ولی خب سری آ > بوندسیگا احتمالاً...

تقریباً مطمئنم یه روز برمیگرده یووه تا کار ناتمومِشو به فرجام برسونه و وای که چه مهاجم ترسناکی خواهد بود اون موقع! به امیدِ اون روز :6:

• mory, GG.B1, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خب فعلا علی الحساب کونته رو از اخراج نجات داده با گل با ارزشی ک ب منچستریونایتد زد...

کاش پوگباغ هم تو بازی بود :1:

بیشتر موراتا باید ممنون کنته باشه که بهش اعتماد کرده و ثابت بازی میکنه..

هرچقدر پا به توپش خوبه، همونقدر هم تمام کنندگیش افتضاحه و با بازی دیشب که ازش دیدم به هیگوایین ایمان آوردم.. یک سوم دیگو کاستا هم در هیجده قدم خطرناک نیست

• mory, El rey leon, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

موراتا رو نباید مهاجم هدف گذاشت الگری بهترین استفاده رو ازش میبرد هماهنگی بین موراتا و هازارد باید مثل توز و موراتا باشه نزدیک به هم باید بازی کنند ...

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

- تو 11 بازی اولش در لیگ 12 گل/پاس گل داره ، بیشتر از هر بازیکنی در تاریخ چلسی!! ور آر یو هیترز؟!؟ :pep:

- اگه میخواید بدونید چرا اینقدر بین یوونتوسیا محبوبه، این متن سورئال از مواجهۀ یه یوونتوسی با آلوارو رو از دست ندید :

« من منطقاً نمیدونم چرا همچین چیزی مجلال اتفاق پیدا میکنه، ولی بنظر من هر چیزی به علتی اتفاق میوفته. دوستان! چیزی که من امروز میخوام براتون تعریف کنم سوررئاله و تا آخر عمر یادم نمیره، فکر کردن صرف بهش موهای تنمو سیخ میکنه!

دیروز بعد از بازی یووه 3-0 اینترخوشحال و راضی از نتیجه و گلزنی بُت ام موراتا میرفتم خونه که بنظرم رسید اول یچیزی بخورم. پس درحالیکه لباس بُت ام رو پوشیده بودم (کاری که هر بازی میکنم) رفتم به یه بار. همه چیز عادی بود. میشینم و سفارش میدم که ناگهان گارسونها شروع میکنن به جوش و خروش. چراییش رو جویا میشم که بهم میگن 'موراتا قراره بیاد اینجا!' خوشحال شدم، بالاخره میتونستم یه عکس باهاش بگیرم... وارد شد، به همه سلام کرد و بعد اومد طرف من و ازم پرسید اسمم چیه، جواب دادم و ازم پرسید که آیا چیزی سفارش دادم یا نه. گفتم بله و اونوقت آلوارو به گارسون گفت 'امروز جانمارکو مهمون منه'. اون لحظه اونقدر خوشحال و هیجان زده بودم که متوجه نشدم که در همون حین یکی از دوستاشو فرستاده که یه پیرن جدید یووه رو بیاره. خودکاری برداشت و به اسپانیایی سلیس نوشت 'تقدیم به دوستم جانمارکو، با کلی عشق. آلوارو موراتا'.

czkf_cz3ohnxwkaa5zsa_thumb.png

یکی از آرزوهام اون لحظه برآورده شد، دستام میلرزید و فکر میکردم دارم رویا میبینم. در همین حین پیتزام آماده شد. لحظاتی بد شنیدم که یکی اسممو صدا میکنه، موراتا بود، که ازم پرسید دلم میخواد کنار اونها بشینم و باهاشون غذا بخورم، نزدیک بود غش کنم و با صدایی بغض دار قبول کردم. باهام طوری رفتار میکردن که انگار یکی از خودشون هستم، ازم خواستن در مورد زندگیم و ریشه هام، اینکه چه رشته ای میخونم، آیا معمولاً به استادیوم میرم یا نه و... صحبت کنم. بعد از کلی عکس و صحبتای جورواجور، آلوارو گوشیش رو بهم داد و جوری که انگار دوستشم ازم خواست که شماره م رو تایپ کنم، کاملاً باورنکردنی، گفت هر وقت چیزی نیاز داشتم بهش زنگ بزنم و اونم بهم کمک خواهد کرد. بعد بهم زنگ زد و از اون موقع به بعد من شمارۀ آلوارو موراتا رو تو لیست مخاطبینم (کانتکت هام) داشتم... اون بعد از ظهر با کلی خنده و عکس و تلاش های آلوارو برای یاد دادن چیزی به اسپانیایی به من تموم شد، ولی اونقدر هیجان زده بودم که چیزی یاد نگرفتم. در پایان شب و بعد از اینکه یک ساعتو باهم گذروندیم، پول شام رو حساب کرد و بهم گفت 'از دیدنت واقعاً خوشحال شدم جانمارکو، امیدوارم زودی ازت خبری بشنوم، تو عالی هستی' اون لحظه سوز سردی از پشتم رد و یراست وارد قلبم شد.

نمیدونم چیکار کردم که لایق اینها باشم، یا این فقط دست زیبای سرنوشته. ولی واقعیت اینه که یروز با افتخار به بچه هام خواهم گفت، یه شب در تورین با آلوارو موراتا شام خوردم! ممنونم آلوارو، خیلی خوشحالم کردی... »

• mory, Benyamin, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
نه حسرت ویدال رو خوردم نه پوگبا نه هیچکس در این چند سال به جز موراتا
این پسر میتوانست از بهترین های تاریخ یوونتوس شود
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
با قرارداد ترکمن چای اومد خودشم دوست داشت بمونه ولی دیگه جناب ماروتا مثل همیشه .....
  • mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

هنر می جمله چو گفتی عیب نیز بگو   ( تصحیح بیت حافظ  از سینا )

@Orphée الورو ی اروپایی امشب چندین تک به تک رو نزد :1:   البته من طرفدارشم فقط خواستم شفاف سازی کنم .

البته اون استارت ش جلو بایرن... :1:

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

گلزن ترین خریدای تابستونی :

1) صلاح = 23 گل

2) نیمار = 17 گل

3) لوکاکو = 15 گل

4) موراتا :baghal:  / امباپه = 12 گل

نیمار 3.6، لوکاکو 1.36 و امباپه 2.9 برابر موراتا آب خوردن و فقط صلاح ارزونتر بوده که البته اونم 68 % موراتا تموم شده... #کیفیتِ_بصرفه

بگذریم حالا ازینکه برخلاف صلاح (سابقۀ بازی در لیگ برترو داره)، لوکاکو و امباپه، باید خودشو با لیگ جدید هم وفق بده...

+ گفته موقع پیوستن به چلسی، فیلم بازیهای دروگبا رو تهیه و تو خونه تماشاشون کردم و بازیم بهتر شد...

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

چقدر بده چقدررررررررررر بده

2 تا تک به تک 100 در صد رو نزد امشب  :1: 

فقط هد و کارای ترکیبیش با هازارد خوبه 

• mory, Principino, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نه به اینکه یکی رو تا جای خدا بالا میبرین ، نه به یه روز دیگه که طرف رو له میکنید

همه مهاجم ها زیاد موقعیت زیاد خراب میکنن ، همین امشب دیبالا 3 4 تا موقعیت گل رو نزد.

pes که نیست!

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این موقعیت هایی که موراتا نزد بوریلو بود گل کرده بود  :1: 

فقط هم این بازی نبوده کل بازیای فصل موقعیت های صد در صد زیادی خراب کرده اگه خراب نکرده بود شاید الان 20 گله بود 

• mory, Principino, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط و فقط الگری بلده از موراتا بازی بگیره بچه ها میگن از نظر روحی کنته خیلی بهتره در نتیجه از الگری بهتره موراتای تو یووه چی بوووووووود>>؟؟ قشنگ مشخصه دقیقه 3 این تک ب تک خراب کردنش دلیل روحی داره ..کار کنت باید طوری باشه ک موراتا بهتر بشه 

• MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

عزیزان خراب کردن موقعیت های 99  درصدی تو ذات بازی این بازیکن وجود داره

دلیلی نیست به خاطر دوستی با ایشان این ضعف رو نادیده بگیریم.

• Principino, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

مهاجم خوبیه ولی تو یووه هم همین مشکل رو داشت که تمام کننده ی قهاری نیست .

معمولا تو ضربات آخر اون تکامل درش نیست .

• Principino, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
كلا دوره "مهاجم قهار گلزن" خيلي وقته تموم شده. دوره دوره"همينيه كه هست!" ئه😁
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

موراتا اگه تک به تک خراب میکنه لااقل بلده موقعیت ایجاد کنه.. انقدر سرعتش خوبه که از یه فضا تک به تک میسازه.

نه مثل بعضیا که اگرم تک به تک بشه انقد کنده که مدافعا بهش میرسن یا تو آفساید قرار میگیره و به داور دری وری میگه..

• Orphée, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این موقعیت هایی که موراتا نزد بوریلو بود گل کرده بود  :1: 

فقط هم این بازی نبوده کل بازیای فصل موقعیت های صد در صد زیادی خراب کرده اگه خراب نکرده بود شاید الان 20 گله بود 

بوریلو اگر اون هارو گل میکرد که دیگه اسم ش بوریلو نبود :2laugh:

فقط میشه سر درصد گل کردن موقعیت ها بحث کرد ، وگرنه تو همون لیگ برترهم امثال لوکاکو و لاکازت تا دل ت بخوای دارن موقعیت خراب میکنن ( البته طبیعی هم هست)

فقط اوضاع هری کین نسبت به بقیه بهتره که خب همین باعث میشه در حال حاظر بهترین مهاجم نوک جهان لقب بگیره

• tecra, Georgia و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی