پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جاش تو یووه بود چ ضد حملاتی میشد زد ....چ گل هایی میشد ب رئال زد .....برامون شانس میاورد 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

نمی خوام بگم بازیکن فوق العاده ای بود، اما تصور بازی کردنش کنار کاستا، دیبالا، کوادرادو، پیاتسا و برناردسکی خداییش زیباست :21: :1: یعنی تیممون قشنگ می تونه سریع ترین تیم اروپا تو فاز هجومی بشه ! البته اگه نیاد هم مهم نیست مهاجم های بهتر ازش هم هستن :1:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از بازگشتش استقبال میشه ولی با کدوم پول؟!

بهتره اگه پولی هس خرج جایی بشه ک نیازمون برطرف بشه یعنی خط میانی... اگه قرضی با بند خرید اجباری بیاد خوبه وگرنه واقعا عقلانی نیس... با اینکه دوسش دارم اما الان وقتش نیس شاید فصل بعدترش موقعیت مناسب تری باشه...
  • mory, tecra, Huceyn و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

الان داره به یووه چراغ سبز نشون میده باید از خداش هم باشه بیاد یوونتوس. با وجود اینکه اونموقع که تو یوونتوس بود خیلی بهش علاقه داشتم و با گلهاش بارها خوشحالم کرد و از رفتنش خیلی ناراحت شدم ولی هر چی سرش میاد حقشه. تو یوونتوس یکی از بازیکنهای بنام دنیا بود ولی الان خدا خدا میکنه بهش بازی بدن. این مجازات ول کردن یوونتوسه یکی اون یکی هم اون پوگبا که حال و روز چندان خوشی نداره. به نظر من اگر موراتا بخواد بیاد یووه باید با همون قیمتی که اونموقع خریدنش بیاد

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

موراتا به مدیران یووه گفته که دوس داره برگرده! در لندن خوشحال نیست و یووه هم پذیراست اگه مانژو که تعداد زیادی از تُرکها و چینیا میخوانش، بره... [رای/اسپانیاییها]

کچل فقط منتظر بود یه جا جواب نده و بخوره تو سر مال تا راحت بتونه بُزخری کنه marotta.png اگه ساندرو تو معامله نباشه و با پول مانژو بخریمش ، بنظرم بُرد کردیم!

ولی نکتۀ جالب اینه که تو چلسی هر 2.05 بازی یه گل/پاس گل داشته؛ 0.03 بهتر از فاکتور آماری مشابه ش در تورین! منتها با ما گُلای مهم بیشتر زده...

خوبیش اینه که ریسک فنی مارسیال (لیگِ متفاوت) یا بازگشت مصدومیت پیاتسا رو نداره و به تموم نقاط قوت و ضعفش واقفیم! چه گُلی به سیتی زد، یادش بخیر...

• mory, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
^^^^
فراز آمار موراتا شاید بهتر از زمان یووش باشه
ولی چندتا بازی ازش دیدم امسال واقعا" افتضاح بود !!
این فصل توپایی رو گل نکرده که بوریلو هم گلشون میکرد و یه بازی دو بازی هم نبود !
با اومدن مارسیال خیلی مخالفم چون مارسیال در اصل وینگره و ما تنها چیزی که نیاز نداریم وینگره
ولی از برگشتن موراتا به جای مانژو استقبال میکنم
جفتشونو دوست دارم ولی موراتا خیلی جوون تره و میتونه به تیممون سرعت بده
  • Orphée, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
کجا بیاد آخه این ، همینطوری هم جا برای پیاتسا نداریم . پولی که خرج این قراره بشه ، برن روی هافبک سرمایه گذاری کنن.
  • mory, Principino, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

کجا بیاد آخه این ، همینطوری هم جا برای پیاتسا نداریم . پولی که خرج این قراره بشه ، برن روی هافبک سرمایه گذاری کنن.

پیاتسا که مهاجم نوک نیست

مهاجم نوک هیگواینو داریم و مانژو

موراتا هم بیاد جای مانژو البته به شرطی که آلگری دوباره اینو هم وینگر بازی نده : ))

• Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خریدش سوده کنته بلد نبود استفاده کنه ازش یدونه مهاجم داشت و یدونه سیستم الوارو انعطاف پذیره سرعتیه هم کناره ها خوبه هم میانه میدان با کار های انفرادی و ترکیبی در ضد حمله جای هیگواین الان موراتا بود الان سی ال داشتیم شکنکنید 

چوونا رو خریدن سبب میشه جوونی مثل دیبالا بمونه چون میگه دلم برا پوگبا تنگ  شده اینا تو یه سن و سالن میفهمن همو 

• Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
در جواب اون دوستمون که گفتن پیاتسا نوک نیست؛ باید بگم که پیاتسا تو شالکه به عنوان مهاجم نوک به بازی گرفته شده و سال بعد به عنوان ذخیره و جانشین هیگوایین به تیم اضافه میشه
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

پیاتسا وینگر هست و اصلا دویدنش شبیه وینگر هاست. دیبالا هم مهاجم نوک نیست چه برسه به پیاتسا 

• Orphée, mory و tecra از این پست تشکر کرده است

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

در جواب اون دوستمون که گفتن پیاتسا نوک نیست؛ باید بگم که پیاتسا تو شالکه به عنوان مهاجم نوک به بازی گرفته شده و سال بعد به عنوان ذخیره و جانشین هیگوایین به تیم اضافه میشه

البته این بنده خدا کلا 379 دقیقه تو شالکه بازی کرده و 132 دقیقش به عنوان مهاجم نوک بوده و بقیش یا به عنوان وینگر یا مهاجم دوم به کار گرفته شده و در باقی بازی ها به دقت نیمکت رو گرم میکرده به شکلی که توی سایت هواسکورد ریتش 10 از 10 تو این مورد.

واقعا چرا رفت شالکه؟ تیم دیگه ای نبود که بتونه بره اونجا و بیشتر بازی کنه؟

---

نمیدونم چرا آدما انقدر زندگی جنسی دیگران براشون مهمه و رو علاقشون نسبت بهشون تاثیر میذاره. اگر من فوت فتیش دوست ندارم خب مگه شریک جنسیه موراتام که اعلام نارضایتی کنم؟

شاید نیازمون پست دیگه ای باشه ولی دوست دارم برگرده. همیشه دوستش داشتم

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اتفاقا شالکه تیم خوبیه برای بازی دادن به جوونا. من تعجب می کنم چرا تو همچین تیمی انقدر کم بهش بازی میرسه؟ نکنه مث کوالیارلا قبل و بعد مصدومیت بشه؟ :2: 

خوبیش اینه که با اینکه بازی نمی کنه ولی دعوت شده تیم ملی!! مطمئنا حضور تو تیم ملی و جام جهانی تاثیر خوبی می تونه تو بازیش بذاره

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نمیدانم چرا مایی که اینقدر به هافبک بیشتر نیازمندیم ، تموم شایعه های پیرامون  تیم از خط حمله ست ، مارسیال ، گریزمان ، کاوانی ، موراتا و ...

به هر حال موراتا پسر محبوب تورین ـه و همه دوست داریم بازم تو پیراهین یووه ببینیمش.

منم شخصا اسم مورتا میاد بازی های درخشان ش تو سی ال تو ذهن م میاد تا سوتی ها و گل نزدن هاش :1:

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اونقد پول نداریم 60-70 تا پول یه مهاجم ذخیره بدیم..موراتا هم برای نیمکت نشینی نمیاد. تو این سن به جایی باید بره که ثابت بازی کنه..

هیگوایین

کوادرادو            دیبالا            کاستا                                   

برناردسکی، مانژو (؟) و پیاتسا هم برا چهار پست هستن...اگه مانژو بره شاید اون مهاجم جوان که قرضی کیه وو باز میکنه رو برگردونیم (اونی که ایجنتش رایولاست).

شایدم یه مهاجم درجه دو و باتجربه..

• mory, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اونقد پول نداریم 60-70 تا پول یه مهاجم ذخیره بدیم..موراتا هم برای نیمکت نشینی نمیاد. تو این سن به جایی باید بره که ثابت بازی کنه..

خوبه همین پارسال 40 تاش رو برای برنادسکی دادیم :24:

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad

این اسامی مطرح میشن ک سرمون گرم بشه و الکی امیدوار بشیم ب فصل بعد... ک حواسمون ب افتضاحمون تو اروپا نباشه...
  • mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خوبه همین پارسال 40 تاش رو برای برنادسکی دادیم :24:

20-30 تا اختلاف پول خرد نیستا  :1: کاستا هم حدود 40 تا بود و یه ستاره ست.. با 60 تا یه بازیکن باید بیاریم که تعیین کننده باشه نه کسی که معلوم نیست اصن بتونه جزو 11 تای اصلی بشه یا نه. 

برناردسکی نصف موراتا هم حقوق نداره

• mory و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- با توجه به شایعات، آیا موافق بازگشت موراتا هستید ؟!

در نظرسنجی نیز شرکت کنید

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
فقط بیا... فقط بیا... همه تیم دهنشون صاف ميشه تا هیگواین گل بزنه..... بیا خودت بیا همه رو دریبل کن خودت بیا هر طور شده بیا
  • Orphée, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی