پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
از معدود بازیکنانی که از رفتنش از یوونتوس واقعا حالم گرفته شد. چون من معمولا معتقدم هر بازیکنی که از باشگاه بره لیاقت پیراهن یوونتوس رو نداره و قدر حضور تو همچین مجموعه باافتخاری رو ندونسته. ولی خیلی دلم میخواست موراتا تو یووه بمونه بخصوص با اون نمایش عالی که پارسال مقابل بایرن داشت و وقتی رئال اونو که واقعا یوونتوس بهش پر و بال داد پس گرفت،ازش متنفر شدم
  • Principino, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

واضحاً موراتا هیچ گونه تعصبی به یووه نداشت، میتونست به راحتی بمونه رفت رئال و وقتی دید واقعاً هیچ جایگاهی نداره رفت چلسی که پول بیشتری میداد و قهرمان جزیره و جواز بازی در اروپا رو داشت معلومه که این گزینه به میلان درب و داغون می ارزه، نگید مرام داشت که خندم میگیره 

بهتره بگیم با وجودی که تعصبی به یووه نداشت اما از معدود آدمای قدرشناس بود میون اینهمه فوتبالیستی که یادشون میره قبل بودن تو تیمی که برا رشدش زحمت کشیدن هیچی نبودن.

معروفترین مثالش تو تیم ما ویدال بود که بعد جدایی علیه تیم حرف زد

این شعورش می ارزه به خیلی چیزا

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

morata-buffon-getty.jpg

"بوفون ؟ او از یک سیاره دیگر آمده است ..."

-آلوارو موراتا

• Orphée, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
چقدر جات خالیه گاوباز بی فکر ...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
موراتا واسه چلسی هت تریک کرد مقابل استوک...

زاتزا هم چن شب پیش...

جفتشون رو هم 90M قیمتشون نبود! منظورمو ک میفهمین؟!
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6371 ارسال
  • LocationRasht

کی فکر میکرد موراتا تو لیگ برتر گل نمیزنه بعد از اینکه تو لالیگا، سری آ، ل.ق و یورو گلزنی کرده بود؟!!؟

- هیچ بازیکنی در تاریخ چلسی گل/پاس گل بیشتری از موراتا تو 6 بازی اول لیگ نداده (8)!

- هیچ بازیکنی جز موراتا در تاریخ لیگ برتر در هر کدوم از 2 بازی اول خونگی تیمش ، گل + پاس گل نداده بود!

- سرود جدید هوادارای چلسی : 'He comes from sunny Spain, he's better than Harry Kane'

- گل دومش چقدر شبیه اون حرکتش مقابل بایرن بود (میخوام حرص سینا رو در بیارم :دی)

شدیداً مهاجم که چه عرض کنم ، بازیکن شاخی خواهد شد! این اتفاق میتونست تو یووه بیوفته... :hang:

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
گاوباز بیشعور کثافت بی فکر عوضی نفهم ...

_ شرمنده، خیلی از دستش گله دارم.
  • Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اخر معلوم شد ایا ما میتونستیم نگه ش داریم و نخواستیم یا سر قیمت به توافق نرسیدیم یا کلا رئال مصمم بود که برش گردونه ؟

@Orphée  :ohhhyesfront: 

• Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بنظرم مدیرا گول کیفیت فوق نازلش تو فصل آخرشو خوردن (به استثنای بازی بایرن البته) و گفتن ارزش سرمایه گذاری بیشتر رو نداره

البته تا حدودی هم حق داشتن. اون چیزایی که سر قضیه بهم زدن با دوست دخترش تو فروم هم گفته شد رو کیفیتش تو اون فصل به شدت تاثیرگذار بود به علاوه اشتیاق بیش از حدش برای بازگشت به باشگاه رویاهای کودکیش (رئال)

بگذریم که رئال باهاش خوب تا نکرد و اون کچل فرانسویو بهش ترجیح دادن

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6371 ارسال
  • LocationRasht

@El Pipita بنظر سر قیمت بتوافق نرسیدیدم! مصاحبۀ ~2 سال پیشش رو یادمه ؛

« پاراتیچی به من گفت قبل از هر چیز اول پیشنهادمون رو به رئال [در مورد تو] ارائه میدیم ، اگه رد شد بعدش میریم سراغ بقیه (ایگوآیین) .. »

421.jpg

+ آخرین هتتریک چلسی برمیگشت درست به 3 سال پیش (کاستا).. #جانشین

++ کنته دخترشو به موری پیشنهاد داده :fp: :1:

JB.png

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

چه زوجی شدن با اِدِن هازارد ! دیشب اولین بازی بود که جلوی 1 دفاع قدر ( در سطح اتلتیکو مادرید ! )  کنار هم بازی میکردن و عالی بودن ! اگه این دو نفر بیشتر کنار هم بازی کنن و بیشتر مچ و هماهنگ بشن، کل تیم های اروپا باید ازشون بترسن !!! با قدرت می تونم بگم الان جزء سه مهاجم برترِ نوکِ اروپاست. هم روی هوا سلطنت می کنه هم روی زمین. یووه به کنار، رئال چطوری این جواهر رو از دست داد ؟!؟!

این زوجِ موراتا - هازارد رو ما می تونستیم شبیهش و شاید حتی بهترش رو با کمک دیبالا داشته باشیم. زوجِ دیبالا و موراتا ( دیباتا :8: :worship: ) با فرمِ الان هر دو تا بازیکن به نظر من می تونست ویرانگر بشه. اما خب 100 حیف ...

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم اگر اون 90 تا رو (البته تا حد قابل توجهی کمتر از 90 تا هم میشد) به جای این که بریزیم پای اریک کارتمن، به رئال برای موراتا پیشنهاد میدادیم چه اتفاقی میفتاد؟ شاید قبول میکردن. فکر میکنم بازیکنی که جدا از اینکه فرصت طلب و گل زنه، پا به توپ هم هست برای ما با این سبک بازی، مفید تر از مرد خسته، فرتوت و چاقیه که فقط توی محوطه جریمه میشه روش حساب کرد. نمی دونم شاید دوستان فکر کردن اگر بازیکنی رو به تیم اضافه کنن که توی تموم کنندگی به مراتب بهتر از آلوارو باشه تصمیم درست تریه. شاید هنوز زوده و باید منتظر موند تا زمان ثابت کنه که خرید ایگوایین با این مبلغ اشتباه نبوده.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

i'm not fat god damn it i'm big boned

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6371 ارسال
  • LocationRasht

25 ساله شد! انگار همین دیروز بود که آلواریتوی 21 ساله به یووه اومد! دلم برای شبهای چمپیونزلیگش تنگ شده .. nbe7kedwpxalgldl4mc6.gif

پارسال :

علاقۀ ناپولی؟ ایجنتم بهم گفت باهاش تماس گرفتن ولی بلافاصله بهش گفتم فراموشش کنه ، من هیچوقت به ناپولی نمیرم...

قطعاً هیچوقت به ناپولی نمیرفتم بخاطر علاقه ام به یووه.  بحث حس غرور و وفاداری نسبت به آدماییه که خیلی خوب باهام رفتار کردن...

1825598_38509191_2560_14401.jpg

بوتزو (ایجنتی که انتقالش به یووه رو راست و ریس کرد) ، تابستون :

در تصمیم به عدم بازگشت به ایتالیا (میلان) و پیوستن به چلسی ، آلوارو هوادارای یووه رو در نظر گرفت...

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

چقدر صحبت های جانسوزی کرده..

never should've left Juve and Italy..

تازه فهمیده رئال چه بلایی سرش آورده و ازش بعنوان یه مهره برای سودآوری استفاده کرده..

شاید یه روزی دوباره برگرده.. بجای هیگوایین مثلن بیاد تو این ترکیب کنار دیبالا.. :272:

• Orphée, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این 10 بار حرفشو عوض کرده، اون موقع میگفت رئال خونه اصلیمه و یووه تیم دوممه، الان دیده که رئال مثل تفاله باهاش برخورد کرده و تو یووه همه چی داشته داره اینو میگه

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
شاید یه روز برگرده و پادشاهی کنه، اما واسه من تا ابد یه گاوباز بیشعور کثافت بی فکر عوضی نفهم میمونه.
میتونستی با یووه هم قهرمان چمپیونزلیگ بشی، قطعا قهرمانی با رئال مادرید لذت قهرمانی با یووه رو نداره.
اما با تموم اینا، بازم از ته دل دوستت دارم و از برگشتنت خوشحال میشم.
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

واقعا یکی از بدترین اتفاقات برای من بعنوان یه طرفدار یوونتوس جدایی موراتا بود. اصلا خود به خود از بازی این پسر خوشم میومد اکثرا واسه تیم تاثیر گذار و کلیدی بود و بازیش هم روان و تکنیکی و خوب بود(حالا خوشتیپ بودنش هم که به جای خود :1: ). اول که رفت رئال، ازش بدم اومد و کلی بهش فحش دادم که چرا قدرنشناسه اما حالا که فهمیدم علیرغم میلش رفته و مجبورش کردن دوباره ازش خوشم میاد. بازیکن قدرشناس و متعصبیه که خودشو گم نمیکنه دمش گرم. امیدوارم یه روز برگرده به یووه جایی که بهش تعلق داشت و داره 

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

موراتا بر طبق میلش رفته رئال، اینو 100 بار ماروتا و ندود گفتن که اگر بازیکنی بخواد هر چیزی شدنیه

• Delle Alpi, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

موراتا بر طبق میلش رفته رئال، اینو 100 بار ماروتا و ندود گفتن که اگر بازیکنی بخواد هر چیزی شدنیه

آره خب.. اینجا که میگه never should have یعنی خودش رفته ولی نباید میرفته (پشیمونه) و اشتباهه کرده

• Senmorta, back to juve, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی