پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

موراتا به رادیو مارکا : حاضرم یک میلیون بدم تا ل.ق رو ببرم ... حتی حاضرم یه سال مجانی برای یوونتوس بازی کنم اگه معنیش فتح ل.ق با یووه در برلین باشه !!

یورنته برای من فراتر از یک هم تیمیه ، یک رفیق ... هیچوقت خوبیایی که در حقم کردو فراموش نمیکنم ، بخش بزرگی از موفقیت امروز من ، مدیون فرناندوـه ...

fkbtskcuk0ojcqoscddg.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
s61rjevvpigk8i3wk9df.jpg

آلوارو : من یوونتوس رو بیشتر از ریال دوس دارم
همه چیز در تورین عالیه
فکر هم نمی‌کنم که برگردم به ریال تا روی نیمکت آنجلوتی بنشینم ، اینجا به من اعتماد کردند
هیچ ایده ای برای بازگشت نیست !

[دیگه چجوری بگه؟]

ماروتا هم مثل اینکه قراره برای تشویق موراتا ایده جدیدی بده که طبق قرارداد اگر موراتا تو یووه بمونه تا سال 2019 سقف دستمزدش افزایش چشم گیری پیدا کنه یعنی چیزی حدود 4 میلیون در سال
  • Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

مصاحبه ش با رادیو مارکا واقعا از ته دل بود ؛

آلگری بهم اعتماد بنفس باورنکردنی میده ، هم او و هم مدیرا باشگاه ... نمیتونم تو یووه خوشحالتر از این باشم ...

اونا به من اعتماد کردن (با سرمایه گذاری 20 میلیونی) با اینکه فصل پیش 25-30 گل نزده بودم و مطمئنا براشون جبران خواهم کرد ...

مورینیو؟ میتونست بازیکن دیگه ای رو انتخاب کنه ولی انتخابش من بودم و تا آخر زندگیم مدیونشم ...

اولین کسی که تو رئال بهم نزدیک شد و کمک کرد که تمرکز کنم ، کریستیانو بود ، زیباترین حرکتش پاسی بود که تو اولین بازیم بهم داد (رونالدو اون بازی هتتریک کرد) ،

تا آستانۀ گل کردنشم رفتم ولی نتونستم و همون توپ منجر به سومین گل رونالدو شد. از ناراحتی رو زمین افتاده بودم که کریستیانو بهم گفت نگران نباشم چون در آینده گلهای زیادی خواهم زد. ..

یورنته خیلی تو وفق پیدا کردنم با زندگی تورینی کمکم کرد ، هیچوقت نمیذاشت کمبودی حس کنم ، نصیحتای زیادی بهم میکنه. زیاد حرف میزنیم ...

تا ابد قدردان فرناندو خواهم بود چون پیدا کردن امثالش مشکله ، بخصوص در دنیای فوتبال ...

تیم ملی اسپانیا؟ وقتی به اسامی که قراره تو رختکن کنارشون باشم فکر میکنم ، باید خودمو یه نیشگون بگیرم تا مطمئن بشم که خواب نیستم .. :1:

هر وقت این پیراهن رو میپوشی باید در قبالش مسئول باشی ...

دل بوسکه در مورد موراتا : انتظارات زیادی ازش داریم. اینکه تونست با رفتن به خارج اسپانیا خودشو غنی کنه ، نکتۀ مثبتی بود ...

و خوبه که تو یوونتوس فرصت بازی بهش رسیده ...

سرخیو راموس در مورد موراتا : بازیکن بزرگیه و حقشه که اینجا باشه. مهاجمیه که خوب دفاع رو بهم میریزه و از فضاها بهترین استفاده رو میکنه ...

تو دفاع خوب حرکت میکنه و حضورش بعد تازه ای به برنامه های تهاجمیمون میده ...

اینیستا در مورد موراتا : یه گلزن مادرزاده ، همیشه لب خط آفساید حرکت و دقت و تحرکش ، کار هم تیمیاشو راحت میکنه ...

همه از کیفیت بالای موراتا خبر دارن ، گلای زیادی میزنه و داره تو یووه خوب کار میکنه ...

+

#7 رو تو تیم ملی انتخاب کردم چون شمارۀ رائول بوده و او قهرمان من بود و باعث افتخارمه که میتونم بپوشمش ...

تو U-19 هم همین شماره رو میپوشید ...

640oprnl7zrt96wighdj.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

http://football-ital...ayspapers/64361

Morata: “I love Juve more than Real.”
“I am doing very well at Turin, I can’t think about returning to Madrid: it would be a lack of respect.”
“Ancelotti did not consider me.”
This is how the Bianconeri can get rid of the buyback clause.

anyone? ^^

• Bianconero Amore, Principino, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

^^

اشاره داره به حق انتخاب موراتا در صورت تصمیم رئال به استفاده از حق بازخریدش ؛ 1- موراتا میتونه برگرده رئال 2- میتونه تو یووه بمونه ... صفحۀ پیش زیاد در موردش بحث کردیم ..

درواقع داره به این مسئله اشاره میکنه که با صحبتای اخیر موراتا و تمایلش به حضور طولانی مدت در یووه ، شرِ این لولوی بازخرید کم شده ...

باید بگیم کار قشنگ ماروتا ، بهترین مدیر ورزشی پسا-موراتوپولی ... با وجود امثال ولفسبورگ و تیمای انگلیسی ، این بند آب بندی شده رو داد به رئال ولی ارزونتر از همۀ اونا خریدش !

==> بند بازخرید مال رئاله ولی حق قبول یا ردش با بازیکن یوونتوس ! :1:

+ امروز @ تمرینات لاروخا ، فردا 00:15 با اوکراین دارن ...

thumb_de53f1dd681df3ac75283cf4db8096f8bf

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

موری اینجا موری اونجا ، موری همه جا ! داره واسه اسپانیا جلو اوکراین فیکس بازی میکنه ... & گِس وات؟ گل اولشونم زده تو دقیقۀ 29 :1: خوبم زد ، روی پاس عالی کوکه و فرار فوق العاده سریع و قدرت بدنی بالاش ! [link]

65 دقیقه بازی کرد و بازیم با تک گلش تموم شد ... تو حالت نامتعادل ، چیپ خیلی نازی زد !

3lyab76gujy9nqxgkhc3.jpg

• Bianconero Amore, Juventus FC, Principino و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه یوونتوسی ناجی اسپانیا  :fp:

• Principino, Escanor, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[link]

تو حالت نامتعادل ، چیپ خیلی نازی زد !

مطمئنی چیپ بود ای همزاد ؟ :1: توپ به پای مدافع نخورد ؟

• Orphée, 30aMak, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

^^

من از پشت و بغل و جلو گلو دیدم ، دقتم کردم و خیلی سخته تشخیصش چون فاصله نزدیکه و خیلیم سریع اتفاق میوفته، شاید یکم ساییده شد آخراش ولی خودشم میخواست بلند کنه توپو ، رو این حساب میگم ... در هر صورت چیپ نازی شد :1:

موراتا گفته : #7 هم برای من مثه بقیۀ شماره هاست ، مهمترین چیز اینجا بودنه (تیم ملی). امیدوارم بازم واسه اسپانیا بازی کنم..

این بهترین بازیم نبود و میتونم حتی بهتر از این باشم ولی سعی میکنم با سختکوشی بازم دعوت بشم ...

c08fff9781d10ac9da08a4241f0523b3ed43513a

دل بوسکه : موراتا از فرصت که بهش دادیم استفاده و گلزنی کرد. خوب از پاس کوکه استفاده کرد و عملکرد قابل ستایشی در طول 65 دقیقه ارائه داد. همه خوب بودن

کازورلا : موراتا آیندۀ اسپانیاست. داره تو یووه خوب کار میکنه و همه هم بابت گلش بهش تبریک گفتیم ...

صفحات اول امروز مارکا و آ اس :

thumb_6c28deb9b882602f313a1e7ae295480985  thumb_52ceb18e019e3d4005b02296379811958a

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
فك كنم چيپ از خودش نبود چون دروازه بانه هم سر مدافعه داد زد. تازه نسبت به اولين گل مليش اگه خودش اونطوري زده بود استاديوم رو مياورد پايين اما زياد روش نشد خوشحالي كنه :1:
  • Georgia , I love juve, ღZahraღ و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

بر اساس گزارش Daily Express آرسنال می خواد در تابستان 60 میلیون پوند (81 میلیون یورو) برای خرید موراتا خرج کنه!

واقعا  از  :pep: به خاطر آوردن موراتا به تیم، یک تشکر Genuine می کنم  :worship:  :1: 

حالا بقیه تیم ها برن ایتوربه رو 30 تا بخرن :fuck yeahh:

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

منچستر سیتی مشتری جدید موراتا 

AS گزارش کرده است خروج ادین ژکو و استفان یووتیچ از سیتی در تابستان پیش رو قطعی است و با توجه به خروج این دو بازیکن، خرید حداقل یک مهاجم برای تیم ضروری است. بر این اساس منچستر سیتی آماده است تا در تابستان برای ستاره ی اسپانیایی تیم یووه پیشنهاد خود را ارائه دهد. 

به گزارش این منبع خبری یوونتوس مایل به فروش موراتا نیست و  تنها ارائه ی یک پیشنهاد بزرگ می تواند آن ها را وسوسه کند. گفته شده قیمتی در حدود 45 میلیون یورو و یا بالاتر برای این انتقال مورد نیاز است.

• juve's fan, Principino, Escanor و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

^^

این خبری که AS کار کرده یعنی آیینۀ تمام نمای بیکاری ملت تو وقفه های ملیه ... حالا خوبه اسپانیایی هم هست و این توافق هم از قضا با یه تیم اسپانیایی انجام شده :

اگه رئال تو 2016 بخوادش و خود موراتا هم اوکی بده ، 30 میلیون باید بده

اگه تو 2017 بخواد باید 35 میلیون بده

اگه باشگاه ثالثی هم بخوادش باید 80 میلیون بده که بین یووه-رئال تقسیم میشه ...

+ موراتا 4 گل بعد از اومدن به زمین بعنوان ذخیره بثمر رسونده و در این زمینه تو سری آی این فصل رکوردداره ...

++ دل بوسکه : هر اونچیزی که یه مهاجم نیاز داره در وجود آلوارو هست و تجربه ش در باشگاه بزرگی چون یووه خیلی بدرد تیم ملی میخوره و اون آمادۀ پوشیدن این پیراهنه ...

+++ با گذاشتن این عکس ، تولد سرخیو راموسو تبریک گفته :

thumb_471147153df750e71abacc40d80887b7d3

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

ایجنت موراتا: آلوارو تصمیم گیرنده است

مدیر برنامه های آلوارو موراتا می گوید بازگشت یا عدم بازگشت او به رئال مادرید تنها و تنها به خود موراتا بستگی دارد و تصمیم گیرنده نهایی خود اوست.

یوونتوس در تابستان گذشته موراتا را از برنابئو به تورین منتقل کرد اما رئالی ها در قرارداد بندی جای دادند که بر اساس آن تا دو فصل آینده با توافق بر سر جوانب مختلف، می توانند موراتا را باز گردانند. با این حال جوزپه بوتزو، ایجنت آلوارو مورتا می گوید همه چیز به خود این بازیکن بستگی دارد. بوتزو به توتو اسپورت گفت:

"در حال حاضر وضعیت به شکلی است که او شدیدا می خواهد در یووه بماند. وقتی مسئول بازیکن بزرگی مانند او هستم، من و او حرف آخر را می زنیم، بدون توجه به بند های قرارداد و تیم ها. موراتا در یووه خوشحال است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی کند."

"خواسته بازیکن در این مورد تاثیر زیادی دارد، درست مانند وقتی که تصمیم گرفت به اینجا بیاید. رئال مادرید دوست نداشت او را بفروشد، یا حداقل به تیمی بفروشد که پیشنهاد بیشتری ارائه می دهد، رئال به یووه فکر نمی کرد."

"اما آلوارو لجوج و یک دنده است و هیچ گاه حرفش را عوض نمی کند! و همین باعث شد که او اینجا باشد. او لجبازی خود را ثابت کرد و گفت ’من می خواهم به یووه بروم‘ و با وجود همه فشار های رئال مادرید؛ او به یووه رفت."

"وقتی یووه به آلوارو پیشنهاد داد او این انتقال را از هر نظر بهترین می دانست. من او را می شناسم، آلوارو شجاع و پر جرئت است و اراده او به طور وحشتناکی قوی."

"او هر چه در ذهنش می گذرد را می گوید و هرگز خود را محدود نمی کند. چند روز پیش در مصاحبه با مطبوعات اسپانیایی گفت که در یووه خوشحال است، گفت نمی خواهد به رئال مادرید برگردد و دوست دارد کارش را در یووه ادامه دهد."

"آلوارو همچنین گفت که برای یووه مجانی بازی می کند تا این تیم قهرمان اروپا شود، این ها چیز هایی هستند که او دقیقا در ذهنش دارد. او مانند این ها را به من نیز گفته است."

"آلوارو انسانی است که از هیچ چیز نمی ترسد. یووه برای او مانند یک وسواس است. حالا که او در تیم ملی نیز نمایش خوبی داشت برای تمام مردم اسپانیا تبدیل به یک بازیکن قابل احترام شده، نه فقط هواداران رئال مادرید."

"هیچ باشگاهی، حتی تیمی با قدرت مالی زیاد مانند رئال، نمی تواند با خرج کردن پول زیاد، بازیکنی که دوست ندارد برود را به خدمت بگیرد."

پوتزو در پایان درباره جاه طلبی موراتا برای فتح لیگ قهرمانان اروپا همراه با یووه گفت:"سال گذشته پس از انجام مذاکرات، او از من خواست قول بدهم که با یووه قهرمان اروپا می شود! نمی توانم بیشتر از این بگویم، تنها امیدوارم به این عنوان دست یابد. آلوارو برای این کار تلاش می کند، اما یووه نیز باید همین کار را کند."

http://www.football-...ta-will-decide’

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

همه چی داشت خوب پیش می رفت تا اینکه کارت قرمز رو گرفت و فینال رو از دست داد :22: :22: :22:  واقعا اون صحنه کارت قرمز نداشت ... داور چی فکر کرد پیش خودش؟!

امیدوارم نبودش در فینال باعث حسرتمون نشه ...

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

با هر پا به توپ شدنش ....بوی گل به مشام تیم میرسه ....نجاتمون میده ....ولی بچه بازی داره ....

سال بعد با تمرینای فشرده تیم باید خیلی پیشرفت کنه ....

• Principino, eⁿzº, Escanor و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
كلن به نظرم بزرگ ترين مشكلش كه به راحتي هم رفع ميشه، اينه كه وقتي يه كار خوب ميكنه خودش هيجان زده ميشه! مثلا همين بازي، يكي دو جا دريبل زد اما بعدش خيلي احساسي پاس داد يا سانتر كرد. بايد الگري روي اعتماد به نفسش كار كنه. مشكل سر پايين نگه داشتنش هم به اعتماد به نفس بر ميگرده. بعد اصولا بازيكني كه اعتماد به نفسش كم باشه بعد از مصدوميت افت ميكنه و الگري خيلي بايد مواظب باشه.

دركل يكي از بهترين مهاجم هاي سالهاي اخير يووه اس. وقتي اومد به هيچ وجه فكر نميكردم اين قدر خوب كار كنه براي يووه. علاوه بر اون همين كه نشون داده چقدر عاشق يووه است يا اينكه حداقل حرفش رو زده، باعث شده انقدر قابل احترام بشه. موراتا و تا حدودي يورنته باعث شدن اصن نفرت من از اسپانيايي ها از بين بره. سجاد تو هم انقدر متنفر نباش! :1:
  • Bianconero Amore, Principino, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

کارت قرمز موراتا نماد کامل کمبود تجربه ایه که داره این فصل کم کم بدست میاره.. این فکر کنم دومین کارت قرمز بی موردیه که این فصل میگیره..هنوز متوجه مسئولیتش در قبال تیم نشده و ضربه ای که تیم در نبودش میخوره. ولی خب این اتفاقات باعث میشه یاد بگیره. نکته مثبت این کارت قرمز این بود که میخواست تو کار دفاعی شرکت کنه..

من فقط بازی نیمه دومشو دیدم. دریبل دو طرفه زیبا و حفظ توپش بین 4 نفر فوق العاده بود.. اعتماد به نفسش خیلی رفته بالا و این بهش کمک کرده بتونه توانایی هایی که داشته رو الان بروز بده..

یه مهاجم کامل..تکنیکی، قدرت حفظ توپ بالا، سرعت حمل توپ خیلی بالا و مناسب برای ضد حمله، دو پا، شوت زن، و با تمام کنندگی خوب که میتونه خیلی بهتر از این بشه.. 20 میلیون برای "این" موراتا واقعن Bargain است..

• Orphée, Juventus FC, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

اخراجش اصلا عادلانه نبود چرا والرو واسه خطا رو پریرا اخراج نشد؟!

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

اخراجش اصلا عادلانه نبود چرا والرو واسه خطا رو پریرا اخراج نشد؟!

دلیلش به نظرم این بود که موراتا با نیت خطا و بی خیالی به سمت بازیکن حریف حمله کرد تا یه خطا کنه و کارت زرد بگیره.. داور هم قاطی کرد ومستقیم قرمز داد. به نظر منم سخت گیرانه بود ولی فکر میکنم در نهایت برای خودش مفید باشه.. فینال کوپا رو سر هیچ و پوچ از دست داد. باید یاد بگیره که اگه قراره خطایی انجام بده حداقل یه طور خطا کنه که بهانه دست داور نده. بقول الگری لباس حریفو بکشه.

• Bianconero Amore, Orphée, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی