پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

موراتا در پایان بازی به خبرنگار کانال پلاس گفت:" همه از رفتن به فینال خوشحالیم اما کارمان تمام نشده؛ چرا که باید با کسب عنوان قهرمانی تاریخساز شویم. احساسی تلخ و شیرین دارم. گل خیلی مهمی زدم ولی ای کاش به تیمی دیگر گل می زدم.
از هواداران رئال که به من لطف داشتند متشکرم. کاسیاس و راموس هم در انتهای بازی به من تبریک گفتند. آنها دوستان خوب من هستند. به بارسلونا حس متفاوتی دارم و برای گلزنی به این تیم همه تلاشم را خواهم کرد. آنها همچون ما تیم بزرگی هستند و بازی دشواری خواهد شد."

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

بارها گفتم موذاتا برای لیگ قهرمانان مهره ارزنده ای خواهد شد و حالا هم دیدیم...

• Bianconero Amore, alexdelpiero, conte و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

حتی لحظه ای از اول فصل که به یووه اومد به موراتا شک نکردم

شایسته ی شماره ی 9 یوونتوس

و رفت برگشت کردن رئال♥♥♥

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

مرسی پسر که بهترین شب فوتبالی یوونتوسیمو برام ساختی امشب ♥ عاشقتم تا ابد حتی اگه به فرض محال دوباره برگردی به رئال ( که میدونم برنمیگردی! ) 

موراتا رفت و برگشت امسال یورنته رفت و برگشت پارسال ! فک کنم دلیل ناکامی این چند سال اخیرمون این بوده که مهاجم اسپانیایی نداشتیم که خود اسپانیا یی ها رو رفت و برگشت کنه  :1:

فورتزا پسر با غیرت تورین :53:  یووه ای بمون و پیشرفت کن مطمئن باش اینجا به هر افتخاری بخای میرسی  :8:

• Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

اووووووووووووووووف چقدر این پسر خوبه رفت برگشت بدون پنالتی مثل پنالدو گل نزد مردونه گل زد .

اونوقت هوادارای مادرید میان میگن باید اینو برش گردونیم با قیمت خوب بفروشیم و یه بازیکن خوب بگیریم . واقعا احمق هستند فقط عادت به بازیکن گرون دارن . حالا برعکس ما  :1:  :1:  اینگار میخوایم از جیب بدیم میگین دیبالا گرونه و این حرفا  :1:

موراتا همین الانش 40 میلیون و با قهرمانی در اروپا 55 میلیونی میارزه . خدایی با این بازی هاش نیازی به کاوانی نیست از نظرم . 

یووه فصل بعد به جای مهاجم وینگر مثل اوبامیانگ یا دیماریا یا سانچز داریم

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

وقتی گل زد هوادارای رئال بلند شدن و براش دست زدن ...این یعنی درک کردن که چه کسیو از دست دادن!!!! از طرفی تیکه ای بود که به پرز انداختن و همینطور برای پیرلو هم دست زدن

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

همین موراتا اگه بره مادرید 4 تا بازی مثل بازی های اول فصلش تو یووه بکنه 
دست براش نمیزنند که هیچ  اینقدر فحش و بد و بیراه بهش میگند ...
واقعا اگه از یووه بره رئال اونم تو این 2 سال از دستش ناراحت میشم 
فقط در یه صورت راضی ام بره ! فینال گل بزنه قهرمان بشیم ... 

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ماروتا گفته نمی تونستیم بند بازخرید داخل قراردادش نیاریم اما بازگشتش به ریال به خودش بستگی داره و خودش هم چندین بار گفته که در تورین خوشحاله و با ما خواهد ماند

• Bianconero Amore, juve's fan, Mohammad-SS و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

- واقعا رسیدنمون به فینال با این شوت مرگبارش بیشتر ارزش داشت یا اون 20 م؟! عملا مهمترین گل فصل یووه رو زده تا اینجا... میدونستید دقیقا با اولین شوتش تو بازی گل زد؟! من نمیدونم چطور کسی میتونه اینو ببینه، اورا رو ببینه، آلگری رو ببینه، استورارو، پیرلو، ویدال، پوگبا و... و بازم شک کنه به کار پاراتیچی و ماروتا و سر دیبالا و... گیر بده بهشون! شانس و اتفاق یبار، دوبار، سه بار، نه... امیدوارم باشم و اون روزی رو ببینم که جایگاه این 2 نه حالا بالاتر از موجی ولی حداقل هم طراز باهاش پنداشته بشه، برعکس موجی که یه تیم با زیرساخت کامل و پرستاره رو گرفت دستش، اینا چیزی جز خرابه تحویل نگرفتن و این چیزیه که امروز تحویل دادن!... موراتا هم گفته : این گلو به خونوادم ، gf م و طرفدارام که همیشه باهام بودن تقدیم میکنم و همچنین به ایجنتم که تابستون خیلی پرطاقت بود.. تعریف بوفون؟ باعث افتخارمه، او یه اسطوره ست و یه بت.. پارسال مقابلش بودم و دوییدم تا پیرنشو بگیرم بعد بازی...

و خیلی خیلی بی انصفایه اگه از یورنته نگیم امروز، شاید تابستون بره از یووه ولی باید اعتراف کنم که یوونتوسیای معدودیو دیدم با همچین اخلاق شگفت انگیزی و اینقدر انسان! اوایل حضورش که همه درموردش تردید داشتن، رسانه ها بهش حمله میکردن و کلی بازیم رو نیمکت نشست و جیک نزد! [بیخود نیس که یووه اینقدر رو اخلاق بازیکنایی که میخواد بخره حساسه] یورنته یکی از دلایل اصلی پیشرفت و فرم امروز موراتاست و وفق پذیریش با تورین و ایتالیا، رقیب اصلیش تو این پست! امیدوارم همیشه موفق باشه و خوش بخت، دیدنش بازیش با لباس یووه باعث افتخار شخص من بود و حتی تو این چند دقیقۀ آخر بازی با رئال هم که اومد وظایفشو بی نقص انجام داد و کاملا فنی زمانو کشت... بقول موراتا، فرناندو یه دوست واقعیه و افراد زیادی تو دنیای فوتبال مثلش نیستن... #شیرشاه

+ این تیکه از مصاحبۀ الکسی رو هم نگه داشته بودم تو تاپیک خود موری بگم [مال قبل بازی برنابئوئه] : موراتا بازیکن خیلی بااستعدادیه ، بنظرم اوایل نیاز به زمان داشت تا خودشو با فوتبال ایتالیا وفق بده..

دفاعای ایتالیایی خیلی سازماندهی شده و فشرده هستن و کارو واسه مهاجمین سخت میکنن... نسبت به اوایلش حضورش، خیلی پیشرفت کرده، آلگری هم خیلی خوب اون موقع ازش دفاع و محافظت کرد و هنوزم جا برا پیشرفت داره...

+ هیچ تیمی تو تاریخ نتونسته پشت سر هم UCL رو فتح کنه ولی بعضی بازیکنا تونستن :

دسایی [93+94] .. سوسا [96+97] .. پیکه [08+09] .. اتوئو [09+10] ... آیا موراتا میتونه خودشو به این جمع اضافه کنه؟! این 2 تارم دوس داشتم ... :

thumb_9dbcc7b2e0be4c9dcc622d92c91c8aba21  thumb_3aa55cdbfd8d97d60eae48c50b6fd9012f

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

به رئال فکر نمی کنم

مهاجم اسپانیایی بیانکونری می گوید بازی دوباره در برنابئو، کوچک ترین اهمیتی برای او نداشته است.

آلوارو موراتا که سال گذشته همراه با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، امسال نیز این فرصت را دارد که قهرمانی را دوباره تجربه کند؛ البته به لطف دو گل خودش در دو بازی رفت و برگشت برابر تیم سابق خود در نیمه نهایی.

موراتا پس از این که هم در بازی رفت و هم بازی برگشت به رئال گلزنی کرد، اصرار دارد که حالا دیگر به رئال فکر نمی کند و این مسئله اهمیت چندانی برایش ندارد؛ با این وجود اما آلوارو گلزنی برابر رئال را کمی دردناک می داند:

"بازی در مادرید و تورین برای من مانند جلسه تمرینی است چون شرایط بسیار مناسب است."

"باید تلاش زیادی می کردم که به سرعت به تمرکز کافی برسم. وقتی به برنابئو رفتم سعی کردم دوستانم را در مادرید فراموش کنم. همه جا آن ها را می دیدم، اما من بازیکن یوونتوس هستم و وظیفه ام را انجام دادم. گلی که زدم بسیار هیجان انگیز بود اما در عین حال احساس تلخ و شیرینی برایم داشت."

"دردناک ترین گلی بود که زده ام، حالا می خواهم از هواداران مادرید که همیشه مرا حمایت کردند، تشکر کنم."

"آینده من؟ فکر کردن درباره بازگشت به اسپانیا بی احترامی به یووه است، اصلا به رئال فکر نمی کنم."

موراتا در ادامه صحبت های خود، به صعود یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اشاره کرد:

"حضور در فینال لیگ قهرمانان بعد از 12 سال بسیار خوب است و ما برای رسیدن به رویای خود تلاش خواهیم کرد."

"حالا می خواهیم قهرمان شویم، این بازی برای من نیز از هر نظر تفاوت زیادی با بازی نیمه نهایی دارد. بارسلونا تیم فوق العاده ای است، اما ما نیز توانایی های زیادی داریم؛ در تک بازی ها هیچ مدعی از پیش تعیین شده ای وجود ندارد."

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

کارشناسان اسپانیایی ناراحتی موراتا دروغین بوده است :

هر چند که موراتا پس از حذف شدن رئال از چمپیونزلیگ سعی کرد که خود را ناراحت نشان بدهد اما یک چهره شناس می گوید که او ناراحتی چندانی نداشته است.
خوزه لوئیز مارتین ، روانشناس اسپانیایی اعلام کرد که حالت چهره آلوارو نشان می داده که او چندان هم دلخور نیست!

• Bianconero Amore, Orphée, Mohammad-SS و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

- خوشحالی نکردن جلوی رئال؟ همیشه برا شادی پس از گل در برلین، وقت هست! :دی

به رئال فکر نمیکنم، تو تورین خوشحالم... یووه یک خونواده ست! به هوادارا میگم که ما برا پیروزی در فینال، هر چی داریم، میذاریم.. بارسا خیلی خوبه ولی برای این یوونتوس، هیچ چیزی غیر ممکن نیست!

- ماروتا : بدبختانه مجبور بودیم که اون بند رو در قرارداد موراتا قرار بدیم... ولی رابطه مون با رئال عالیه، سعی میکنیم حذفش کنیم...

- آ.اس : یووه ممکنه پول اضافه ای تری به رئال بده تا بند بازخرید موراتا حذف بشه...

- گاتزتا : ناپولی حذف و یووه تو فینال؟ عجیبه... * فاقد روحیۀ جنگندگی یووه بودن ... ایگوآین به اندازۀ موراتا تعیین کننده نیست...

=> هم موراتا و هم ایجنتش، مدام میگن که میمونه علی رغم بند بازخرید ولی عملا جز اینم ازشون انتظار نمیره، کاملا دیپلماتیک نظر میدن.. اما واقعیت اینه که موراتا تصمیم گیرندۀ نهاییه!

- تِیو -عضو پریماورا- : تو اولین جلسۀ تمرینم با تیم اصلی ، موراتا بهم گفت آروم باشم و تمام توانمو بذارم تو همۀ جلسات.. همچنین گفت که اگه چیزی رو متوجه نشدم [زبان] ، خودش واسم ترجمه میکنه... i#TheLlorenteEffect

+ عملکردش تو برنابئو در یک نگاه :

thumb_0d963466354aa2acbe092eef0a10e34202  thumb_184ea47d566d02b7df80c429f0450f35e8

* راست میگه... به یه بی طرف اگه میگفتی فقط یه تیم ایتالیایی از بین رئال-یووه ، دنیپرو-ناپولی و فیو-سویا صعود میکنه و حدسش بزن، قطعا میگفت ناپولی... پیش میاد دیگه! :1:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

متاسفم که در فینال حضور ندارم

زننده گل پیروزی بخش بیانکونری در جدال برابر اینتر، گل خودش و گل اول حریف در این بازی را کمی شانسی می داند!

آلوارو موراتا با گلی که امروز برابر اینتر به ثمر رساند، زمینه ساز پیروزی 2-1 تیمش برابر شاگردان مانچینی شد. با این وجود عملکرد او در صحنه گل چندان خوب نبود و توپ با اشتباه هندانوویچ، دروازه با اینتر، وارد دروازه شد. موراتا پس از بازی به اسکای ایتالیا گفت:

"شوت خوبی نزدم، اما فوتبال همین است. در گلی که زدم خوش شانسی آوردم، درست مانند گل اول اینتر که با خوش شانسی وارد دروازه ما شد."

مهاجم جوان و آینده دار بانوی پیر در دیدار فینال کوپا ایتالیا غایب خواهد بود:

"متاسفم که در فینال حضور ندارم. اما اعتماد کامل به تیم دارم و می دانم که بازیکنان برای فتح جام، تمام تلاش خود را می کنند. یووه همیشه می خواهد پیروز شود."

در حالی که به نظر می رسد پیوستن دیبالا، مهاجم جوان فعلی پالرمو، به یوونتوس قطعی شده است؛ موراتا به تعریف و تمجید از این بازیکن آینده دار پرداخته. این در حالی است که موراتا چندی پیش نیز دیبالا را در اینستاگرام فالو کرد. او دراین باره گفت:

"بسیاری از بازیکنانی که دوست دارم را دنبال می کنم. در برابر او بازی کرده ام و می دانم که بازیکن فوق العاده ای است، او یکی از بهترینان ایتالیا است و داشتن یک هم تیمی مانند او خیلی خوب خواهد بود."

آلوارو درباره خوشحالی گل خود که یک عینک آفتابی را به چشمانش زد، گفت:

"برنامه ریزی شده نبود، یک نفر آن را از جیبش بیرون آورد و به من داد و من هم آن را امتحان کردم!"

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^

خیلی خوب بود !
روحم شاد شد

t7qs_11058792_1433168190056726_663106913
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

به اون پختگی کامل توی فاز تهاجمی تیم رسیده ببینین خیلی سخته هر تو÷ی رو که تیم دفع میکنه جایی میره که موراتا حضور داره این هوش بازیکن و البته هماهنگی دفاع با اون رو مییرسونه و نحوه استارت زدنش طوریه که واقعا عملا همه جا میمونن فقط رو ضربات تحت فشار مدافعین باید کار کنه و قدرت بدنیشو بیشتر کنه .....مهره وزیر شطرنج الگریه که به راحتی همه جای زمین حضور داره و به هر سمتی میدوه ......

خیلیا تو همین فروم میگفتن جوجه اسپانیایی ولی خیلی با غیرت بازی میکنه  :thank:  :8:

کم کم دتارم ناراحت میشم نکنه ÷رز اذیت کنه و موراتا رو نده به ما  :2:

• Orphée, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

در زدن ضربات سر باید دقت کند..

هنگامیکه از جناح چپ وارد پنالتی باکس میشه بعضا شوت میزنه که به تور بغل دروازه برخورد داره....

فکر کنم تو این جور حملات که شگرد داره عدم حضور هافبک یووه در محوطه جریمه به دلیل سرعت زیاد از حد ضد حمله موراتا مجبور میشه شوت بزنه چون مهاجم دیگه هم یارگیری شده...

به هر صورت باز هم جای کار داره این حرکات

یکی از محاسن ریال مادرید که تبدیل به عیب میشه همین ضد حملات سریع است که خط هافبک از مهاجمین عقب میمونه... اینجا یوونتوس هم به این درد مبتلا است.

• Principino, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

- خیلی دیشب داشت با خودش حال میکرد! :دی انگار رفته بود سالن با بکس فوتسال بزنه... وظیفۀ رهبری خط حمله در غیاب توز کار کوچیکی نیس بخصوص مقابل رقیب خونی! این گلشم خیلی بیشتر از اون سانتر لیخی و هدی که هدر داد [اگه گل میشد] بهم حال میداد و داده! جاگیریهاش خیلی بهتر شده و واسه خودش تو یه دستمال کاغذی جا، موقعیت خلق میکنه! ولی برا اینکه حقیقتا بزرگ بشه، باید ثبات بیشتری تو تموم کنندگیهاش داشته باشه.. دو تا موقعیت عالیو دیشب از دست داد [بجز اون هد، وقتی با فرار عالیش، رانوکیا  :دی  رو تحقیر کرد...] .. در طول 90 دقیقه ش مقابل انتر : 1 گل ، 8 شوت ، 4 دریبل ، 1 سانتر ، 1 تکل ، 1 دور کردن توپ از منطقۀ خطر ، دقت پاس 87 %... امیدوارم حسرتت، همیشه همراه رئال باشه پسر...

si3.JPG

- تحلیل گاتزتا : موراتا ، هم استایل با توز... حمله میکنه ، در بازپس گیری مالکیت توپ کمک میکنه ، دفاع حریفو از هم باز میکنه... تیتر کاور گاتزتا هم که عالیه : یغمای آلوارو!

- عینک آفتابی؟ بونوچی * دادش بهم و فی البداهه احساساتی شدم و گذاشتمش.. دابل سیو استوراری؟ مثه یه گربه بود! واسش خوشحالم، گلر بزرگیه...

آیا هوکردنا تو برنابئو آزارم داد؟ نه، واقعیتش، فقط از سرود خونی طرفدارای خودمون خوشحال بودم... یووه خونه مه، همه اینجا دوسم دارن و منم دارم عاشق زندگی تو یووه میشم...

با گروهی آشنا شدم که قادرم میکنن بهترینمو بنمایش بذارم و منم میخوام واسه هوادارا با آوردن جامهای بیشتر به تورین، جبران کنم...

در مورد جایگاه ثابتش در تیم ملی : و میگم مرسی ایتالیا... سری آ یه دانشگاه فوتباله.. بقول پدرم، اگه کسی میخواد بزرگ بشه ، باید بازی تو ایتالیا رو تجربه کنه...

چند وقته که سخت دارم زیر نظر یه متخصص تغذیه کار میکنم و کمک زیادی بهم کرده... [بعد مسی و آگرو ، سومین بازیکنیه که این هفته داره از تغییر رژیمش صحبت میکنه!]

- آلگری : موراتا حالا به تواناییهاش باور داره ، داره با فوتبال ایتالیا آشنا میشه و بلحاظ بدنی هم پیشرفت کرده...

* این عکسو گذاشته تو توییتر و نوشته : 3 امتیاز و 1 گل... هفتۀ باورنکردنیو برای تیم رقم زدیم! + زیدش تو ورزشگاه ! ..+ واکنش اکانت رسمی CL به درخشش دوبارش!

+ دیروز سالگرد آخرین بازیش برا رئال بود، دو گل هم زد جلو اسپانیول!

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

یه نکته ای رو چندین وقته می خواستم در مورد موراتا بگم.

موراتا واسه یووه مهره ی بسیار مهمی بوده. وقتی با قیمت حدود 20 میلیون یورویی خریدیمش من خودم یکی از کسایی بودم که مدام می گفتم خریدش اشتباهه و باید به امثال گابیادینی فرصت می دادیم. حالا بگذریم ...فکر می کردم اگه کلا تو تمام بازی ها 15 تا گل هم بزنه برامون کافیه. الان واقعا داره ارزش های این 20 میلیونی که دادیم ثابت میشه.

یه نگاه گذرا بندازین به گل هایی که موراتا این فصل برامون زده. اکثر گل هاش خیلی خیلی کلیدی و تعیین کننده بوده برامون.

- گل 3 امتیازی تو زمین پالرمو که 1-0 بردیم

- گل اول بازی با امپولی تو زمین امپولی تو بازی ای که بدجوری گره خورده بود و آخرش 2-0 بردیم.

- گل دقیقه 89 جلوی پارما تو 1/4 نهایی کوپا ایتالیا که آخرش به سختی 1-0 بردیم

- گل پیروزی جلوی دورتموند در بازی رفت (و البته فرار بی نظیر و پاسش به توز که باعث گل اول تو همون بازی شد)

- گل اول جلوی رئال مادرید

- گل مساوی بازی برگشت به رئال مادرید

- پنالتی ای که از موناکو گرفت و باعث بردمون در بازی رفت شد

- بازی عالی و تعیین کننده اش تو آرتمیو فرانکی که نهایتا 3-0 بردیم و روی 2 تا از گل ها نقش داشت

یه جورایی تو موفقیت های مهممون در کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان همیشه اثر گذار بوده. تمام پولی که بهش دادیم نوش جونش و حلالش. شاید این همه تاثیرگذاری رو در این فصل یه بازیکنی مثل بیل یا مولر یا رونی یا لاوتزی و ... برای تیم هاشون نداشتن. امیدوارم یکی از اون گل های حساس و تعیین کننده اش رو برای فینال برلین کنار گذاشته باشه ...

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, mory و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بر اساس اخباری که امروز " توتواسپورت " منتشر کرد یوونتوس اجازه برگشت موراتا را به مادرید نخواهد داد . مدیران بیانکونری که از داشتن مهاجمی مانند موراتا کاملا راضی بنظر می رسند بدنبال تمدید قراراد موراتا برای 4 فصل دیگر هستند .

با توجه به بندی که در قرارداد موراتا وجود دارد ، در صورتی که رئال تا تابستان 2016 تصمیم به برگرداندن ِ او میگرفت ، مجبور بود 30 میلیون یورو به یوونتوس بپردازد و این در حالی است که این مبلغ تا سال 2017 به 35 میلیون یورو می رسید .

" توتواسپورت " گزارش داده است که یوونتوسی ها بدنبال تمدید قرارداد موراتا در کم ترین زمان هستند و این اتفاق احتمالا پس از فینال لیگ قهرمانان رُخ می دهد .

طبق اخبار قرارداد بازیکن اسپانیایی یووه تا 2020 خواهد بود و دستمزد او از 2.4 میلیون یورو به 3.2 میلیون در هر فصل افزایش می یابد .

32302196388965889905.jpg

• AAG, eⁿzº, mohammad.mahdi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

برای پیروزی می‌رویم!

مهاجم جوان بیانکونری با امید و روحیه بسیار بالایی نسبت به فینال لیگ قهرمانان، نگاه می کند.

آلوارو موراتا، یکی از اصلی ترین ارکان موفقیت یوونتوس در فصل جاری و بازیکنی که گل های مهمی را در مسیر صعود یووه به فینال اروپا به ثمر رساند، اکنون می گوید تمام هدف یوونتوس در فینال فقط و فقط پیروزی است و بازیکنان به چیزی غیر از این فکر نمی کنند.

موراتا به سایت یوفا گفت:

"قطعا با این عقیده که از بارسا ضعیف تر هستیم به برلین نمی رویم. حتی اگر فکر کنیم که شانسی برای پیروزی نداریم هرگز به آنجا نمی رویم. بنابراین فقط برای پیروزی می رویم."

"برای من گلزنی برابر بارسا تفاوت زیادی با گلزنی برابر رئال دارد. اما حالا لازم است که قبل از فکر کردن به شادی بعد از گل، به زدن خود گل فکر کنم! زدن گل در فینال لیگ قهرمانان در برابر بارسا اصلا کار آسانی نیست."

سال ها در رئال مادرید بودم و رویارویی های این تیم با بارسا اهمیت ویژه ای برای همه داشت. اما نمی توان گفت این موضوع انگیزه متفاوتی به من می دهد زیرا گلزنی در فینال اروپا به خودی خود بسیار هیجان انگیز است؛ اما بازی برابر بارسا همیشه برای من خاص و ویژه است."

آلوارو در ادامه به مثلث تهاجمی خطرناک بارسلونا اشاره کرد:

"آن ها فصل فوق العاده ای داشته اند، بارسلونا بازیکنان فوق العاده ای دارد و آن ها در حال حاضر در فرم بسیار بالایی قرار دارند."

"با این حال، من فکر می کنم که ما یکی از بهترین خط دفاع های اروپا را داریم. پیش از این از نظر دفاعی خوب کار کرده ایم و بازیکنانمان نشان داده اند که قابل اعتماد و مستحکم هستند."

"بازی سختی خواهد بود ولی ما اعتماد به نفس خود را حفظ کرده ایم و می دانیم که شانس خوبی برای پیروزی داریم."

"مسی؟ متوقف کردن اون کار بسیار دشواریست اما بارسلونا فقط مسی نیست، دو ضلع دیگر مثلث هر لحظه می توانند خطر آفرین شوند. اگر فقط روی مسی تمرکز کنیم، بقیه بازیکنان آزاد می مانند."

"خط دفاعی آن ها... مردم بیشتر درباره کار های تهاجمی بارسا صحبت می کنند اما آن ها خط دفاع بسیار خوبی نیز دارند. آن ها در کل تیم خوبی هستند، اگر نگوییم بهترین های جهان را در اختیار دارند، می توانیم بگوییم در هر پست یکی از بهترین ها بازی می کنند."

"اما من مطمئنم که بارسا نیز احترام زیادی برای ما قائل است و ما را دست کم نمی گیرد چون آن ها می دانند که می توانیم برایشان دردسر درست کنیم و به صورت اتفاقی به فینال نرسیده ایم."

14324593951.jpg

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی