پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شانزدهمین دوره کاپ یوونتوسی ها (با مدیریت جدید D:)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5085 پاسخ برای این موضوع

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
بهمن جان خودت پيشنهاد دادی خودتم پيش قدم شو ، کاپ رو بساز ودعوت نامه هارو هم بفرست. از منم دعوت کن چون دوست دارم کنار رفقای مثل شما بازی کنم. :P ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
من که از این کارا بلد نیستم و اصلا یادم نیست یوزر و پسوردم چی بود ؟! کمال و رضا باید یه کاری کنند نه تنها تو بلکه هر یوونتوسی دیگه ای که اعلام آمادگی کنه اینوایت میشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
كاپ گذاشتيد منم هستم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من تا چند هفته نمی تونم بیام باید پولم مثبت بشه بعد اون موقع میام

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
كاپ گذاشتين منو فراموش نكنين.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینم کاپ !!
بعضوید !

http://www.cupmanage...hp?nCupId=75762

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من
سومین دوره کاپ یوونتوسی ها تدارک دیده شد و آماده ی عضو گیریست
براي شرکت در اين کاپ ، شما ابتدا بايد در سایت www.cupmanager.org عضو بشيد و بعد لينک کاپ مورد نظر رو بزنيد که اين هست http://www.cupmanage...hp?nCupId=75762 يا اگر از طريق لينک نتونستيد کد کاپ که 75762 هست رو بزنيد ، کاپ بايد شانزده تيم داشته باشه تا شروع بشه
منم فکر کردم يووه اي هاي توي هتريک حداقل شانزده تا هستند
لازم به ذکر است کاپ از تاریخ یازدهم سپتامبر شروع خواهد شد
به اميد حضورتون
با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم رجيستر كردم ولي اسمم اضافه نشده بايد اوكي كني ؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من ريجستر كردم اسمم تيمم هم وارد كاپ منيجر شد ولي چطور ميشه تو كاپ يوونتوس ثبت نام كرد ميشه يك توضيحي بديد البته اگه خواستيد

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
دستتون درد نکنه. بازی ها رفت و برگشته یا تک حذفی؟ سيد کمی هوای منو داشته باش.تيمم ضعيفه یه کاری کن دو سه مرحله بالا بيام!!!!! ;)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من ريجستر كردم اسمم تيمم هم وارد كاپ منيجر شد ولي چطور ميشه تو كاپ يوونتوس ثبت نام كرد ميشه يك توضيحي بديد البته اگه خواستيد

تو هتتریک عضو هستی ؟! اسم تیمت چیه !؟
برای کاپ یوونتوس باید بری قسمت Registration و confirm کنی !
الان تیم بیژن و مانی توی لیست انتظار که کمال باید accept کنه !!!

----------
حذفیه !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين كارهايي كه تو گفتي كردم اسم تيمم juventus-alex هستش ولي نميدونم چطور اسم تيمم رو ببرم تو كاپ يوونتوسي ها

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بعد از مدت ها سر و کله سران باشگاه یوونتوس 1985 پیدا شد! مدیران و سران باشگاه در حال سر و کله زدن با خودشون هستند که آیا در کاپ یوونتوسی ها شرکت کنن یا نه! آخه دارن حساب یک قرون دو زار رو میکنن که پول باشگاه مثبت بشه. به زودی نتیجه جلسه مذاکره رو به سمع و نظرتان خواهم رساند!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
منتظر حضور سبزتان هستيم اداره امور بيماري هاي خاص شماره حساب 2صفرصفر صفر يه صفر مونده به صفر يا صفر 405 206 پرشيا شوخي

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آقا نيك به نظر من اين بازي هاي دوستانه آنچنان تاثيري توي وضعيت مالي شما ندارن ضمنا ً تعداد تماشاگراش هم فرق چنداني نداره تنها ايرادي كه داره اينه كه شما به خاطر كل كل هم كه شده احتمالا ً تيم اصلي رو توي اين مسابقات به زمين مي فرستين

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
بچه ها یک خواهش کمی صبر کنید تا منم بیام ! خیلی نامردیه که بدون من بازی کنید . فقط یکی دو روز صبر کنید تا من برم باهاش دعوا کنم ! میام . نرین ها !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا! آقا مانی اگه بدونی من واسه 100 میلیون چجور تنم می لرزه!! ;D من جز قشر کم درآمد جامعه هتتریک هستم. ولی شما درست میگید. همچین زیاد فرقی هم نمی کنه. 100% تو بازی های باقی مونده لیگ که چهارتاش تو زمین خودمه ، پولم مثبت میشه. حالا میدونی خوبیه این کاپ چیه!؟ به یک عده نشون میدم که تیمم بالاتر از اونیه که فکرشو میکنن. اومدم یکی دوتا توشونو حذف کردم حساب کار دستشون میاد!!! (دارم فکر میکنم اون عده کیا هستن!میبینم که کسی نیست ;D ولی خوب من تیمم رو به همه ثابت میکنم :P) -------------- بهمن! خون کیو میخوای بریزی! بیا به بازی دوستانه دعوتش کن و اونجا حالیش کن دنیا دست کیه. ------------- منم الان واسه کاپ ثبت نام میکنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
بابا این چشه اصلا برای من صفحه باز نمیشه . اعصابم خورد شد . کسی نمیتونه برای من ثبت نام کنه ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اگه بخوای واست ثبت نام می کنم سایت خیلی عجیب غریبیه این منیجر کاپ!!!! جون می کنه تا باز کنه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دوستان اگه ميشه بگيد چطور ميشه تيم رو تو كاپ ثبت نام كرد من يكي اولين بازمه ميام تو اين كاپ خواهشا بگيد!!!!!!!!!!!!!!!!!! اه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی