پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شانزدهمین دوره کاپ یوونتوسی ها (با مدیریت جدید D:)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5085 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عزیز شما باید در ابتدا Register بشی در سایت http://www.cupmanager.org/

وارد سایت که میشی.سمت چپ یک منو هستش.که بالای بالاش اسم تیمت رو نوشته.
یک ذره پایین تر لینکی میبینی با نام: Search
کلیک میکنی و در قسمت Cup ID شماره 75762 میزنی!

بعد پایین صفحه لوگوی یووه رو می بینی .اینورتوش عدد 75762 رو به صورت لینک مشاهده میکنی و کلیک می کنی

در صفحه جدید که مربوط به کاپ مورد نظر هستش.سمت راست یک سری لینک وجود داره و شما باید روی Registeration کلیک کنی.
بعد تو صفحه جدید Confirm میزنی.
اینجور شما ثبت نام میشی و باید صبر کنی تا سید کمال شما رو Accept کنه!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آقا چرا علاف مي كنين مردو رو ؟ الآن 5 تا تيم توي ويتينگ ليست موندن اوكي كنيد ديگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
تیم من رو هم بیژن زده . نمیدونم هست یا نه . آقا از الان معلوم شد این کاپ مدیریت نداره ! بازم مثل قبل تبانی میشه ! فقط جان من بازی اول رو نیوفتم با یه تیم سخت . کمک کنید !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آدمین کاپ کماله !! عجله ای نیست کاپ که این هفته شروع نمیشه. میاد اکسپت میکنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من که هر کار کردم کاپ منجر با اکسپلور 6 باز نشد تا مجبور شدم با فایر فاکس وارد بشم
رفتی وارد کاپ منجر """"http://www.cupmanage...CupId=75762"""" این رو وارد کن تا مستقیم بره تو صفحه کاپ خودمون بعد هم رجیستر کن

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
با تشكر يوونتوس 1985 منم ثبت نام كردم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا من تو قسمت ثبت نام گير كردم يكي منو كمك كنه.يه پيغام خطا ميده. يكي معنيش كنه؟آقا رضا كجايي؟ You didn\'t set your Security Code. To do that, please login into Hattrick site and go to Preferences section

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا! مگه تو ثبت نام نکردی!؟ پس اون همه توضیح که دادم آخرشم ثبت نام نکردی!!!!!!! تو هتتریک.تو اون منوی سمت چپ برو تو قسمت My Hattrick Preferences کلیک کن. سمت راست لینکی هست با نام: Security Code کلیک کن تو فیلد اول پسوردی رو بزن که باهاش وارد هتتریک میشی. تو دومی یک پسورد دیگه ای رو بزن (چیزی غیر از پسورد اصلیت) تو سومی هم تکرارش کن. حالا این شد Security Code هتتریکت که تو این سایت های وابسته به هتتریک لازمت میشه. حالا برو کاپ منیجر ثبت نام کن ------------------------- خواهش میکنم سناتورالکس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره باید از قسمت preferneces سایت هتتریک برای خودت یه Security code بگیری و با اون توی کاپ منیجر ثبت نام کنی.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
بچه ها فقط یک خواهشی که دارم اینه که توی این بازی ها تماما با تیم ذخیره بازی نکنید تا مثل کاپ قبلی کیفیتش کم نشه سعی کنید با یک ترکیب قوی بازی کنید تا حداقل لــــــــــه نشید !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
:D ;D :D یه یارو تو هتتریک پیغام داده که یک کاپ ترتیب دادم بین تیم های مسلمون و تیم های اسرائیلی!!!!! ;D ملت چقدر بیکارن!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مرسي از نيك من از كجا اين چيزا رو بدونم تازه دو ماهه تيمم رو گرفتم! شما هم خيلي توقع داريدا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
http://www.fcbarcelo...lper_(Ver_50411).pdf محسن جان اگه اينو داشته باشي خيلي از مشكلاتت حل ميشه اولش اينطوريه ولي جا ميفتي

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
محسن جان!خوب چرا میزنی. آره بابا راه میفتی.مشکلی نیست. منم اون اول گیج میزدم! خوب حالا شدیم 9 تا تیم. آیا تا هفته دیگه کاپ پر میشه؟!؟!؟ من الان چلنچ از تیمی دارم که 6000 تماشاچی واسه بازی دوستانه اش میاد!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
خیلی خوبه . 8 تا تیم که با هم بازی میکنند یک تیم میمونه که مستقیم میره مرحله بعد اونم تیمی نیست جز یوونتوس جنوب ! کاپ قبلی که رضا بدون اینکه بازی کنه رفت فینال !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

:D ;D :D یه یارو تو هتتریک پیغام داده که یک کاپ ترتیب دادم بین تیم های مسلمون و تیم های اسرائیلی!!!!! ;D ملت چقدر بیکارن!

بهش ميگفتي من اسرائيلي هستم بعدش خوب بهش ميخنديدي

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
یعنی وای به حالتونه اگه هفته دیگه کاپ تشکیل نشه. کیس خوبی رو داشتم واسه چلنج (گریه)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من برای این هفته بازی دوستانه بندازید یک هفته کاپ رو عقب انداختم ، چون فکر نکنم تا روز بازی تعداد تیمها پر بشه با تشکر

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
سلام سيد. ميتونيم دوستانمون رو دعوت کنيم بيان تو کاپ تا زودتر پر شه؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اه! خوب زودتر می گفتی! بهترین زمان واسه چلنج ها همون لحظات اولیه است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی