پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شانزدهمین دوره کاپ یوونتوسی ها (با مدیریت جدید D:)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5085 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من از این پس هر گونه صحبت و نتیجه در مورد کاپ یوونتوسی ها در اینجا هفته اول این کاپ چهارشنبه این هفته با انجام بازیهای زیر آغاز خواهد شد : Round 1 ~ 08.05.2007 1 SunFC    - : -   JUVENTUS 1897 FC 2 DEJAN LAV    - : -   FC. Devilish ArmY 3 Pirontus    - : -   worldfootball.ir 4 juvegalexi    - : -   juventus jonoob 5 POFAK NAMAKIE ZARRIN    - : -   esteghlale bushehr 6 Great_juve    - : -   Juventus 1899 7 bianco vino nero    - : -   amin 8 adey1974    - : -   juv bushehr با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
خب کمال جان یه سوال دارم مرحله بعد به چه شکل هست ؟ یعنی قرعه کشی میشه یا تیم ها ضربه دری با هم بازی میکنند ؟ یه توضیحی بده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بهمن جان اینم مرحله بعد Round 2 ~ 15.05.2007 9 [1] - : - [2] 10 [3] - : - [4] 11 [5] - : - [6] 12 [7] - : - [8] فکر کنم کاملا واضح باشه اگر سوالی داشتی بپرس با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اقا من چی پس؟ چرا کسی به من خبر نداد؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حمیدرضا جان من که پدر خودمو در آوردم و به همه گفتم نمیدونم چرا شما نفهمیدی با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
بازی های مرحله اول انجام شد و البته نتایج جالبی نیز به دست آمد . من نتیجه بازی هایی رو که میدونم می نویسم . ========================== بهمن 4 1 محمد ( یووستار ) کمال 2 4 طرف محمد 8 2 احسان پدرام 2 0 میلاد مانی 1 0 امین ==========================

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به گفته های بهمن عزیز اضافه کنم که ... دویلیش آرمی در خانه تیم دجان لاو به تساوی 2 بر 2 دست یافت که طبق قانون کاپ منیجر ، تیم مهمان صعود میکنه که دویلیش آرمی توانست صعود کنه ، اینم برنامه بازیهای مرحله بعد .... Round 2 ~ 15.05.2007 9 SunFC - : - FC. Devilish ArmY 10 worldfootball.ir - : - juventus jonoob 11 esteghlale bushehr - : - Great_juve 12 bianco vino nero - : - juv bushehr علت باخت تیم من هم بازی کردن با ترکیب اصلی توسط تیم مقابلم بود که زیاد هم مهم نیست چون من توی بد موقعیتی هستم و اصلا قصد ریسک کردن نداشتم و نمیخواستم این لیگ رو از دست بدم با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
ترکیب منو رضا دیده بود . بسیار عجیب و غریب بازی کردم و فکر کنم علت بردم تهاجمی بودن بیش از حد تیمم بود . 3 - 4 - 3 بازی کردم اونم کانتر اتک . همه رو به هم پیچ داده بودم و فرت نتیجه گرفتیم . البته برای بازی هفته بعد هم اینجوری بازی میکنم البته با کمی تغییر . ======================================= خب من طرف رو اینوایت کنم ؟ تو زمین بی ظرف دیگه . . . توی زمین رضا میزارم . رضا یه مهمان دیگه هم داری .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بهمن جان بله کاملا درسته ، توی زمین بی طرف باید بندازید باهات موافقم توی زمین رضا بنداز ، چون نمیتونه اعتراضی بکنه ، اصلا فدراسیون به حرفش گوش نمیکنه ;D ولی زمینش نحضه ها ممکنه ببازی ، از من گفتن بود ;D با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
من بازی رو انداختم توی زمین مانی . دیدم بهتره . چون توی بوشهره به بندر نزدیک تره . دیگه نمی خواد مثل ادما با هواپیما بریم . پیک نیکی میریم بهتره . ============= مانی جان شما هم چیزی نمی تونید بگی ;D

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
اخ جون با آبرو حذف شدم(اخه 3 تا بازیکنه اصللیمو فروخته بودم ترکیب بهم ریخته بود،خودش هر کیو خواسته ود گذاشته بود) ایب نداره باز از این هفته میرم تو کاره موجی بازی

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بهمن هم کم نزاشت و من رو له کرد اینم بگم که من ترکیب رو نچیده بودم و یکی از بچه ها برای من این کار رو کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
امین با مصدوم کردن دروازبانم ضرر کردی چون باعث شد دروازبان اصلی بیاد توی ترکیب :P منم از اونجائیکه زمین کمال خیلی خوش یمن بود دوباره همون جا اینویت می کنم ;D بهمن جان به شهر شهید پرور بوشهر خوش آمدی البته نمی دونم چرا تیم من رو جزو استان خوزستان حساب کرده ------------------------------- ای بابا الآن دربون ورزشگاه کمال نذاشت بریم توی زمین منم واسه جبران زحمات بهمن گذاشتم توی ورزشگاه پینتوریکو ;D

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
خیلی حیف شد... من دیر متوجه شدم. اون موقع هم انقدر کار رو سرم ریخته بود که فرصت نکردم....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فقط خوشبحال خودم !!!! هنوز بازی نکردم و رفتم نیمه نهایی !!!!:D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چند ساعت ديگه بازي فينال شروع مي شه يوونتوسي هاي عزيز نماينده تونو تنها نزارين البته به خاطر تحولات و تجديد ساختار باشگاه مجبورم يك راه رو انتخاب كنم يا نتيجه رو فدا كنم يا يك هفته از برنامه ها عقب بيفتم نكته مهم اينه كه در مقابل نماينده بارسلونا قرار گرفتم شما چي ميگين ؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بزن لحش کن این مهمتره میخوای از بارسا ببازی؟ این کارو نکنی ها!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چع پستی تمرین میدی !؟ به جز اون پست بقیه رو اصلی بازی بده.یا حداقل ترکیبی از اصلی و غیر اصلی بازی بده. فوقش اصلی رو بازی بده !!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من کاپ یوونتوسی ها با قهرمانیه یک بارساییی !!!! خاتمه یافت با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
امیدوارم کاپ یعدی اگر اسمش یوونتوس بود فقط یوونتوسی ها شرکت کنند . و البته با نظم برگزار بشه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی