پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دومنیکو کریشیتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
98 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
کریشیتو رو همه دوست دارن و بهش هم اعتقاد دارن . رانیری تو این دو بازی اخیر بهش استراحت داد تا کمی از فشارهای عصبی که بهش وارد شده کم بشه . برای بازیکنی به این جوونی کمی سنگینه بازی کردن در تیم یوونتوس و چه برسه که ازش انتقاد هم بشه . کمی زمان میبره تا به خودش بیاد . من همیشه میگم ، بازیکنی که با این سن و سال از تیمی مثل منچستر که عادت نداره زیاد پول بده پیشنهاد 10 میلیون پوندی داره نمیتونه بازیکن ضعیفی باشه .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آقا چرا بازی با اینتر کریسچیتو نبود دفاع اینقدر عالی بود . ولی وقتی او هست دفاع گند می زنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این بازی هم داغون بود؟؟؟؟؟؟؟؟ پنالتی رو کی داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ------------------------------------------------- این آندراده تا چقدر وقت مصدومه ما باید این رو تحمل کنیم؟؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
احتمال فراوان هم هست برای تجربه بیشتر نیم فصل قرض داده بشه احتمال خیلی خیلی فراوانی هست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چه عجب یه بازی کریسچیتو تو زمین بود یووه سوراخ سوراخ نشد اینم از عجایب هست . هرچند اگه می خواست تو بهترین روز یووه هم خراب کنه کارش با یووه تموم بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
khoooooooooob bood vali bi eshtebah nabooood ama nesbate be gozsahte behtar shode boood omidvaram in bazikone javoon be sorat roshd kone

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
جیگر منه به خدا حال میکنم باهاش از این بهتر نمیشه

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

احتمال فراوان هم هست برای تجربه بیشتر نیم فصل قرض داده بشه
احتمال خیلی خیلی فراوانی هست

اگه اینجوری بشه فکر کنم کمال دق کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این حرف من نیست دیگه والا توی سایت های خبری چند روز پیش زده بود و واقعا هم اگه اندراده و بومسونگ برگردند لگرو و کیه لینی هم که هستند و دیگه باید به فکر نیمکت باشه در ضمن اگه کسی رو هم اضافه نکنیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
عالی داره بازی میکنه ، عالی ! بخدا حیفه این بازیکن حتی برای یک روز هم از یووه حتی قرضی بره ! خداسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خدایی انده خوش چهرگیه اعتماد به نفسش هم خیلی خوبه من خودم که خیلی خیلی دوستش دارم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من اصلا با قرض دادن دومنیکو موافق نیستم و این حرکت باشگاه رو از ریشه و اساس رد میکنم . الان کریشیتو با اینکه بعد از اوایل فصل که در ترکیب اصلی بود ، چندین هفته هستش که بازی نمیکنه ولی با هر بار به زمین رفتن نشون میده که داره پیشرفت زیادی میکنه و میشه برای فصل آینده حساب خاصی روش باز کرد . مطمئنا بودن در تیم بزرگی مثل یووه خودش برای کریشیتو یک انگیزه زیادی رو به دنبال داره و رفتن از یووه ولو برای یک مدت قرضی میتونه ضربه روحی برای این مهره ارزشمند به شمار بره .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي بابك درمورد ضربه روحي باهات موافق نيستم چون اونجا فوتبال اروپاست و بازيكنان حرفه اي فكر مي كنن اگه اينطوري باشه كه تو ميگي الآن بايد جووينكو يه بازيكن افسرده و ضعيف باشه ولي مي بيني كه مثل يك بازيكن كاملا ً حرفه اي بعد از درخشش عنوان مي كنه الآن وقتشه و آمادگي بازي كردن واسه يوونتوس رو داره اونجا هر كسي جايگاه خودش و تيمش رو مي دونه همين مساله ست كه مي تونه بازيكناي اينزاگي و مونتلا رو سال ها به نيمكت بدوزه البته استثناء هم وجود داره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آخه مانی تو این چند ساله هر کی از یووه قرض داده شده دیگه نه اون بازیکن شده نه یووه اون تیمی که برای اون بازیکن خیلی مایه بزاره ! نمونه هاشم میشه به میکولی - بلازی - مارسکا - تاکیناردی یا همین اولیویرا اشاره کرد که بعد از رفتن از یووه دیگه نتونستن اون بازیکنای سابق باشن . در کل کریشیتو فصل پیش قرضی بوده و حالا دیگه باید بهش اطمینان بشه نه اینکه هی بخوان پاسش بدن .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب از همين راه ميشه فهميد كه كي توان بازي كردن واسه يووه رو داره ما امسال وضعيت دفاعيمون اين مدلي شده وگرنه اگه با مدافعان قبل از سقوطمون مقايسه كنيم واقعا ً كريشيتو نمي تونه جايي توي تركيب دفاعي داشته باشه چيزي هم كه مشخصه مطمئنا ً يوونتوس به زودي توان دفاعي معروف خودش رو مجددا ً به دست مياره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
ولی واقعا مدافع خوبیه ! من بازم میگم ... منچستر تیمی نیست که الکی برای بازیکنی پول بده . اونم یک بازیکن جوون ! اما حاضر بود برای کریشیتو 10 میلیون پوند بده !!!!!!!!!!!!!!!! میدونید یعنی چی ؟ فرگوسن از رو هوا 10 میلیون میده ؟! اصلا تصور رفتنش رو هم تو ذهنم ندارم ! نباید بره !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
صحبت هایی مبنی بر برگشتنش به جنوا به صورت قرضی در ژانویه شنیده میشه.به نظر میرسه یووه قصد داره با قرض دادن کریشیتو به تیم سابق خودش به مدت 6 ماه این بازیکن رو برای فصل بعد آماده تر کنه.در ضمن پالرمو هم برای به خدمت گرفتن این بازیکن ابراز تمایل کرده. یه چیز جالب که تا حالا نمیدونستم اینکه کریشیتو کاملا برای یووه نیست هنوز!!!! یعنی 50% از مبلغ قراردادش باید ژانویه به جنوا پرداخت بشه تا کاملا در اختیار یووه قرار بگیره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازیکن هم طی قراردادی 6 ماهه راهی تیم جنوا شد و به صورت موقت این تاپیک قفل خواهد شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

یکی از بازیکن هایی که حتما سال بعد باید برگرده کریشیتو هست.
خیلی دوستش دارم،
اگه برگرده یه خوشگل دیگه هم به تیم اضافه میشه :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دومنیکو به گاتزتا امروز گفته که نه به اینتر فکر میکنه نه میلان . کریشیتو گفته که تو مالکیت مشترک بین یووه و جنوا هستش و اونا باید تصمیم بگیرن ولی میتونه هم در جنوا بمونه و هم به یووه برگرده . دومنیکو ادامه داده که دوست داره به یووه برگرده ، گفته هیچکس انتظار همچین نمایش بدی از یووه نداشته ولی بانوی پیر بزودی برمیگرده . دومنیکو البته اشاره کرده که از بودن در جنوا هم راضیه . همچنین گفته تو خارج از ایتالیا هم میتونه از رئال و بارسا اسم ببره که علاقه داره اونجا بازی کنه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

یه نکته جالب درباره کریشیتو اینه که از سال 2003 که فوتبال رسمی خودش رو شروع کرد در تمامی رده های تیم ملی ایتالیا بازی کرده،
همش هم بین یوونتوس و جنوا رد و بدل میشه :دی:

پرزیوسی رئیس جنوا در رابطه اینده کریشیتو گفته باید با مدیران یووه مذاکره کنه، هنوز موندن یا رفتن کریشیتو قطعی نیست.
همین مسئله هم برای پالادینو صدق میکنه،

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی