پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دومنیکو کریشیتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
98 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
من به شدت و بی نهایت کریشیتو رو دوست دارم . اصلا تو کف بازی این بچم ! خیلی باحال بازی میکنه و مطمئن هستم چند هفته بگذره و دفاع هماهنگ بشه با وجود کریشیتو هیچ غمی نداریم . فعلا هم جوونه و احتمال بروز هر گونه اشتباهی هست نباید خیلی به دل گرفت هر چند خیلی هم اهل اشتباه نیست !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خدایی من توی این چند بازی اخیر سوتی بزرگ ندیدم ازش , اصلا سوتی ندیدم بده ... تازه به قول بهمن جوونه و اگر هم اشتباه کنه عیب نداره هرچند میگم امسال , سال خودشه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من سال ديگه ميره تو تيم ملي و واقعا يوونتوس بازيكن خريد كريشتيو رو ميگم همانند فرارا و مونترو بازي ميكنه من يكي هم خيلي دوستش دارم با اينكه جوونه و يعضي وقت ها يه كارهايي ميكنه كه ياد زبينا ميفتم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هنوز نفهمیدم چرا رانیری تعویضش کرد؟! خوب بود یعنی اشتباه نداشن حداقل.تازه لگروتالیه بد هم بازی کرد. مسلما کریشیتو از این لگروتالیه بهتره و حقشه کامل بازی کنه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي به نظر من نيمه اول بدترين بازيكن يووه بود اتفاقا ً من فكر مي كنم لگروتاليه خوب بود منتها چون نيمه دوم فشار بيشتري مخصوصا ً بعد از برگشتن داور از تصميمش واسه اعلام پنالتي آوردن بيشتر از كريشيتو به زحمت افتاد كريشيتو اصلا ً نمي تونست خودش رو با آندراده هماهنگ كنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
توی بازی مقابل کالیاری در حد انتظار خودش نبود و در واقغ ضعیف بود اما به زودی مدافع وسط اصلی یوونتوس خواهد شد بچه ها به خدا این بازیکن جوان ترین مرد خط دفاعی یوونتوس هست و نباید ازش انتظار داشت الان فوق العاده باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بالزا(خدابيامرز و دوست داشتني) و كيه ليني بزرگ و دوست داشتني هم اولي كه به يووه اومده بودند اصلا مثل الانشون خوب و قابل مقايسه نبودن اما حالا تبديل شدن به دو تا مدافع بزرگ ايتاليا و قطعا كريشيتو هم همين رو در پيش مي گيره و مي تونه بخوبي به يه مدافع بزرگ مبدل بشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دومنيكو بازم خوب بود و نمي شه گفت بد بوده اما روي گل پوشش لازم رو با بقيه ندادن و متسفانه گل خورديم... با اين پتانسيل بازيش احتمال مي دم به زودي زود توي تيم ملي اونو هم ببينيم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نمیشه گفت بد بود اما خوب هم نبود خدایی.تو یه صحنه کاملا جیان رو آزاد گذاشت و اون هم زد به تیر و شانس آوردیم دیگه.کلا جلوی مهاجم مقابلش خوب بازی میکنه اما اگه حا بمونه از پشت نمیتونه کار خاصی انجام بده.تو بازی های قبلی هم این رو دیده بودم.ابن ها همه با تجربه حل میشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي شجاع بازي نمي كنه.از پشت توپگيري شجاعت مي خواد كه نداره. ولي بهرحال بازيكن بزرگيه و با تجربه كه بشه ستاره‌ي خوبي مي شه.من منتظر تجربه يافتنشم و بعد توي ايتاليا درخشيدنش.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
همونجور که رانیری هم گفت , دومنیکو هنوز کم تجربه هستش و شاید بازی براش تو تیم بزرگی مثل یووه و اونهم در بالاترین سطح فوتبال به عنوان بازیکن ثابت زود بودش . هر چند مطمئنا میتونه در آینده به یکی از بهترینهای ایتالیا تبدیل بشه . به نظرم از نظر بدنی کم داره و باید بیشتر رو عضلاتش کار کنه و تقویت بشه , گل توتی رو یادتون بیاد ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بايد روي توپ گيري از پشت سر كار كنه...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
بدنش ضعیفه و اصلا محکم بازی نمیکنه . مدافع خوبی هست ولی باید کمی وضع بدنیش رو قوی و بهتر کنه .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره ... هر چند خیلی سعی میکنه درگیر بازی کنه ولی توی جنگ های تن به تن در برابر افراد محکم تر از خودش کم میاره .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من فقط یک بازی بد جلوی رم انجام داد ، چرا فقط سر یک بازی بد نیمکت نشینش کردن ؟ بابا کریشیتو حرف نداره بخدا اگر این فصل رو کامل بازی کنه فصل بعد دفاع اصلی ایتالیا تو یورو 2008 خواهد بود با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
کمال جان کریشیتو فقط یک بازی ذخیره بود و از بازی بعدی دوباره فیکس شد . همه کریشیتو رو قبول دارن و خود رانیری هم بارها و بارها اینو گفته . مطمئنا از بهترین بازیکنان یوونتوس خواهد بود ولی به دلیل جوانی عیبهایی هم داره که خیلی راحت رفع میشن . به جرات میتونم بگم که از محبوب ترین بازیکنان منه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي جام جهاني 2010 افريقا كريشيتو بجاي نستا بازيكن اصلي دفاع ايتاليا خوهد بود...اين خط____________ اين هم نشان *

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

توي جام جهاني 2010 افريقا كريشيتو بجاي نستا بازيكن اصلي دفاع ايتاليا خوهد بود...اين خط____________ اين هم نشان *

بخواهیم خیلی خیلی خوشبینانه نگاه کنیم اره می تونه
اما من خودم فکر می کردم خیلی بیشتر از این چیزی که الان هست برای یوونتوس می تونه مفید باشه اما متاسفانه خوب نبوده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قبول كن كه هنوز جوونه.مونده تا خوب تر بشه.جاي پيشرفتش خيلي زياده.انشاالله كه بهترين هاي دفاع ايتاليا رو با اسم خودش بزرگ تر مي كنه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خب بعد از چند هفته دیشب جلوی امپولی 90 دقیقه بازی کرد و خوب کار کرد و یووه هم گل نخورد . بازگشتش رو تبریک میگم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی