پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دومنیکو کریشیتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
98 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين بازيكن جوان و آينده دار يوونتوسه كه داره تو تيم جنوا به طور قرضي بازي ميكنه
  • tecra از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من كه به شخصه بازي اين بازيكن رو نديدم اما خيلي خيلي ازش تعريف شنديم و وقتي همين الان از 7 تا باشگاه ايتاليايي و 3 تا انگليسي پيشنهاد داره خوب حتما يك بازيكن مستعد و كار درست هست ديگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب یکی از 4 گل تیم جوانان ایتالیا رو زد مقابل آلبانی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با یک ایتالیایی اهل جنوا صحبت میکردم ، میگفت من عاشق بازیشم ، با اینکه خیلی جوونه عالی بازی میکنه ، امیدوارم توی یووه هم همینطوری که لئو گفت خوب بازی کنه با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
بدون شک یکی از بهترین بازیکنان یوونتوس خواهد بود فصل بعد . رانیری هم اومد پس مطمئن میشیم که بازیکن بزرگی میشه . در کارهای دفاعی عالیه . گلزن هست و ایتالیاییه ( این خیلی مهمه )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
کریشیتو هم از انتصاب رانیری به عنوان سرمربی یوونتوس تعریف کرده و رانیری رو مربی دوست داشتنی و بزرگ معرفی کرده . کریشیتو در ادامه ابراز امیدواری کرده که با بازی های خوب و موثر در دل هوادارن یوونتوس جایی پیدا کنه !

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
در چه پستی بازی می کنه ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
یه دفاع کناریه . ولی کلا در کنازه ها خوب هست . دفاع . هافبک . مهاجم . گلزن هم هست . واقعا مدافع خوبیـــــــــــــــــــــــــــــه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه چيزي تو مايه هاي بالزارتي هست كه مي تونه هم مدافع باشه هم جلوتر و تنها كمبودش نسبت به بالزارتي اينه كه دو پا نيست و يه پا كار مي كنه.من كه بهش اميدوارم.

alex_delpiero

alex_delpiero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 76 ارسال
به هیچ قیمتی نباید از دستش بدن حتی با اومدن میلیتو یا بزرگتر از اون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره 10000000% موافق هستم چند روز پیش بود چند تا صحنه از این بازیکن دیدیم توی این همه صحنه فطقط 2 تا اشتباه داشت که نا چیز بود امیدوارم دچار فضای سنگین یوونتوس نشه و مثل همون جنوا و تیم ملی ایتالیا عالی بازی کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من اين جوون و بقيه جووناي ايتاليايي مي ارزن به صد تا بازيكن ديگه و نبايد هرگز به فكر از دست دادن شون بود.شايد اون هم بشه يكي مثل بالزارتي بزرگ توي يووه.(حيف كه رفت)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
با توجه به اینکه میتونه در مرکز دفاع هم بازی کنه فکر کنم خیلی بیشتر از اونی که فکر میکردم به درد میخوره . یک دفاع گلزن و محکم و جوون و ایتالیایی !!! یکی از اعضای ثابت تیم ملی امید ایتالیا هم که هست . واقعا بازیکن تووووووپیه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من برخلاف گفته شما دوستان عزیز ، این بازیکن در دفاع وسط بازی میکنه و حتی در سایت اسپورتز در ترکیب احتمالیش به عنوان دفاع وسط ازش نام برده با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهر حال هرجا كه بازي كنه با توجه به اينكه يكي از بهترين و آينده دار ترين هاي دنياي فوتبال هست اگه رانيه ري عاقل باشه ازش استفاده مي كنه.بازيكني كه جنوآ بهش اتكا مي كرده و همه دوستش داشتن لابد خوب بوده وگرنه يووه نمي خريدتش.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

سلام دوستان من
برخلاف گفته شما دوستان عزیز ، این بازیکن در دفاع وسط بازی میکنه و حتی در سایت اسپورتز در ترکیب احتمالیش به عنوان دفاع وسط ازش نام برده
با تشکر

خوب مگه کسی اینجا گفت دفاع وسط نیست؟؟؟
کریشیتو متخصص دفاع وسط هست دیگه
البته خوب نباید فراموش کرد که اندراده فیکس هست و بقیه باید برای نفر دوم بودن تلاش کنند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمالا تركيب دفاعي يووه اينجوري باشه كيه ْليني ، آندراده ، كريشيتو ، گريگرا و البته موليينارو=كيه ليني و كريشيتو=بازيكن جديد هم مي تونه تقابلي باشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دومنيكو با اشاره به عشق به يووه هر گونه احتمال براي رفتن به ناپولي(تيم شهر خودش) رو تكذيب كرد.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من منم به قراردادن آواتارم به این بازیکن ، از الان حمایت خودمو ازش شروع میکنم به نظر من که میتونه بازیکن ثابت یوونتوس باشه با تشکر

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته یووه بومسونگ رو هم داره و آندراده هم هست . ولی امیدوارم کریشیتو موفق باشه ... با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی