پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دربی هفتاد و هفتم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
136 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کی؟ کجا؟ :1: کجا پونزدهم بودید؟ :1: آقا این 84 و 85 رو هم به ما نشون بدید جدولش رو! :1: فقط مثل سایت باشگاه فوتوشاپ بازی درنیارید ( :Facepalm:) که ما بصیرش رو داریم! :nish:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
امیر حسین میدونستی اخرین بار که پرسپولیس قهرمان شد بنزین لیتری 35 تومن بود ؟ :1: :1: :1: :1: :)) :)) :)) :)) :))

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یعنی زمان هاشمی رفسنجانی؟ :39: چه قهرمانی ای منظورت هست؟ لیگ؟ جام حذفی؟ کجا؟ لیگ رو ما 87 گرفتیم. 6 امتیاز هم ازمون کم کردن تازه...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کی؟ کجا؟ :1: کجا پونزدهم بودید؟ :1:

آقا این 84 و 85 رو هم به ما نشون بدید جدولش رو! :1: فقط مثل سایت باشگاه فوتوشاپ بازی درنیارید ( :Facepalm:) که ما بصیرش رو داریم! :nish:

حالا وارد جزئیات نشو :1:
چیزی که مشخص ـه این ـه که رنکینگ اصلی رو فیفا اعلام میکنه اما این چند تا هم سایت های معتبری هستند.که تو هیچ کدوم 85 ـم نیستیم البته اینا تفاوتی تو اصل قضیه ایجاد نمیکنه.
این رو هم اضافه کنم 2 هفته پیش تو همین footballdatabase هشتاد و پنج ـم بودیم الان شده صد و پنج.

footballdatabase

تصویر

footballclub

تصویر

iffhs

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

یعنی زمان هاشمی رفسنجانی؟ :39:

چه قهرمانی ای منظورت هست؟ لیگ؟ جام حذفی؟ کجا؟ لیگ رو ما 87 گرفتیم. 6 امتیاز هم ازمون کم کردن تازه...

البته اون روز که جام رو بردین بالا شده بود 100 تومن :1: :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زمان خاتمی (دقیقش سال 78) هم یادمه بنزین 40 تومن بود! :1: فکر کنم از 75 به بعد دیگه لیگ ایران رو دنبال نکردی. :2: +دلم برای مهدی دیلینجر و سینا میسوزه! :cry2: آخه شما چرا ؟ 100 بار اگر توبه شکستی، باز آ ...

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
بنده از همین تریبون اعلام میکنم که برای کل کل ، بعد بازی در خدمتم :1: چه ببازیم ، چه ببریم اینجام
مساوی بکنیم نمیام :))

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کلا 40 هزار تا هم تو استادیوم نبودن! یادمه یه زمانی از ساعت 11 صبح، زیر نویس و رو نویس میزدن تو تی وی که آقا نیاید، پُره! :|

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

زمان خاتمی (دقیقش سال 78) هم یادمه بنزین 40 تومن بود! :1: فکر کنم از 75 به بعد دیگه لیگ ایران رو دنبال نکردی. :2:

+دلم برای مهدی دیلینجر و سینا میسوزه! :cry2: آخه شما چرا ؟

100 بار اگر توبه شکستی، باز آ ...

امیر هیچ وقت تو تاریخ 2500 ساله ایران بنزین چهل تومن نبودا . کجا زدی ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دقیقاً سال 78 بنزین لیتری 40 تومن بود! :1:

تصویر

این عکس هیچ ربطی به کل کل نداره. :1: ولی مربوط به همون دربی معروف 10 10 3 هست. اگر یادتون باشه، بعد از گل زندی، پرویز کلاه گیس شروع کرد به رقصیدن و مشت در هوا تکون دادن... اعصاب من خط خطی شده بود شدید! همونجا گفتم این یه روز توئون (تاوان :1:) این حرکت رو میده. حقیقتش شخصاً خیلی سوختم از اون حرکت. :1: :Facepalm: هوا سرد، اون شب هم تو خونه نشسته بودیم و کل خانواده هم بودیم. دقیقه 81 که زاید اولی رو زد، داشتم چایی میخوردم، رو زمین هم نشسته بودم. چایی رو کوبیدم زمین و داد زدم بزن دیگه لامصب. :1: پرسپولیس 4 تا بازی تو لیگ بود که گل هم نمیزد! :| خلاصه چایی پاشید تمام سر و صورتم هم سوخت. :1: دومی رو که زد، قاطی کرده بودم دیگه. :1: آدرنالین زده بود بالا اساسی. :1: اصلاً نمیفهمیدم چی دارم میگم. :1: :Facepalm: سومی رو که زد، تی وی رو بغل کرده بودم، داد میزدم. :lol: پرویز کلاه گیس رو نشون داد. واااااااااای :lol: :lol: :lol: :lol: :)): :)): :)): :)): مرده بودم از خنده. :)):

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
خیلی وقته کل کل استقلول پرسپولیس نکرده بودم.با گوشی دارم همزمان با 4 نفر کیسه فروش :1: کل میندازم.یکیشون بدجوری زده به سیم آخر. :lol: اگه منو با ماشین زیر کردن حلالمون کنید. :cry2: مخصوصا امیر یووه ای و کیوان که خیلی اذیتشون کردم :nish: اکانت من هم واگذار بشه به سهیل بیانکونری :wink2:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

تصویر

این عکس هیچ ربطی به کل کل نداره. :1: ولی مربوط به همون دربی معروف 10 10 3 هست. اگر یادتون باشه، بعد از گل زندی، پرویز کلاه گیس شروع کرد به رقصیدن و مشت در هوا تکون دادن... اعصاب من خط خطی شده بود شدید! همونجا گفتم این یه روز توئون (تاوان :1:) این حرکت رو میده. حقیقتش شخصاً خیلی سوختم از اون حرکت. :1: :Facepalm: هوا سرد، اون شب هم تو خونه نشسته بودیم و کل خانواده هم بودیم. دقیقه 81 که زاید اولی رو زد، داشتم چایی میخوردم، رو زمین هم نشسته بودم. چایی رو کوبیدم زمین و داد زدم بزن دیگه لامصب. :1: پرسپولیس 4 تا بازی تو لیگ بود که گل هم نمیزد! :| خلاصه چایی پاشید تمام سر و صورتم هم سوخت. :1: دومی رو که زد، قاطی کرده بودم دیگه. :1: آدرنالین زده بود بالا اساسی. :1: اصلاً نمیفهمیدم چی دارم میگم. :1: :Facepalm: سومی رو که زد، تی وی رو بغل کرده بودم، داد میزدم. :lol: پرویز کلاه گیس رو نشون داد. واااااااااای :lol: :lol: :lol: :lol: :)): :)): :)): :)): مرده بودم از خنده. :)):

لعنت به اون کارآموزی که باعث شد من این بازی رو نبینم :20: :20: :20: :20:
اون لحظات تو قطار بودم، داشتیم از لرستان رد میشدیم، رادیو هم نمیگرفت :np: تو کوپه ما دو تا استقلالی بودن داشتن مسخرمون میکردن ما هم مغموم نگاشون میکردیم که یه آن رادیو گرفت بعد چند ثانیه یه گل زد :1: ما کلی خوشحالی کردیم ولی بازم اونا مسخره میکردن :np: تا این که دومی رو زد ما پریدیم هوا اون دو تا فقط دعا میکردن سریعتر بازی تموم شه :2qcmh45: سومی رو که زد اونقدر داد و بیداد کردیم که مامورا قطار اومدن گرفتنمون :lol: :lol: :lol: استقلالی ها از کوپه فرار کردن دیگه هم نیومدن :lol: :lol: تو تمام مدت کار آموزی مسخرشون میکردیم :)):

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
گزارش رسیده یه دختره لباس مردونه پوشیده میخواسته بره استادیوم موقع تفتیش لو رفته :1: وقتی حقوق زنان رو رعایت نمیکنین همین میشه دیگه :Facepalm: :1:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

تصویر

من اون بازی رو با بابام داشتم نگاه می کردم. بابام از پرسپولیسی های قدیمه و حتی شاید اسم ذخیره های پرسپولیس تو دربی 52 رو حفظه اما واسه اینکه با من کری بخونه می گه که استقلالیه .وقتی بازی 2-0 شد بابام گفت دیدی چقدر ضعیفید الان می شه چوبله پوبله و این حرف ها منم واسه اینکه یه چی گفته باشم گفتم ای بابا لیگ ایران که ارزش نداره مهم اینه که الان یووه با یه بازی کمتر و 4 امتیاز بیشتر صدر جدوله و کلا بحثو عوض کردم. بعد از این که اون 10 دقیقه ی معروف اتفاق افتاد به بابام گفتم حالا نه تنها یووه با یه بازی کمتر صدره بلکه پرسپولیس هم 10 نفره تو 10 دقیقه سه تا به تیم شما می زنه بعد بابام جواب داد : تیم ما؟ تیم ما که پرسپولیسه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
هنوز 20 دقیقه وقت دارین . تسلیم شین و به ارتش ابی بپیوندین و غروب جمعه خودتون رو خراب نکنین

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بچه ها سلام من ترکیه ام ؛ آلانیا ، از کدوم سایت می تونم با کیفیت خوب و سرعت بافر خوب بازی رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟ جای همتون خالیه!

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
http://www.iransima....r/live/3/شبکه-3

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
شبکه ی ایران هست آنلاین علی ، سرچ کنی میگیره . هم جام جم ، هم ورزش و هم شبکه 3 . :دی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حضور تو یک چهارم نهایی آسیا هم ستاره داره؟ :))

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
درباره بازی که نمیشه حرف زد!درباره چیزای دیگه میگم: لباس دوتیم فوق العاده زشت بود(تبلیغات) مخصوصا استقلال با تبلیغ روی شونش!نمیدونم کی گفته این قشنگ میشه!؟ :39: تاکتیک اصلی دوتیم بکش زیرش بود :fts: هر دو دروازه بان برای زدن ضربات خیلی طولش میدادن :waiting: همین دیگه!دیگه چیزی نمیشه گفت.آهان یادم رفت دوتا مربی هم خیلی چاق شده بودن! :2:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی