پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دربی هفتاد و هفتم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
136 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ما از قدیم داریم تا به امروز . حداقل خیلی از افتخاراتمون رو با چشم خودمون دیدیم . شما که هیچ کدوم رو خودتون ندیدین . واستون تعریف کردن :)) :)) :)) :)) .

در مورد اسیا هم حداقل ما وارد جام میشیم . شما که هفت هشت ساله دارین برای کسب مقام اول صفحه دوم جدول لیگ رقابت میکنین حالا اسیا بماند .

قبول کنین که به ما نمیخورین

اون افتخاراتی که به سنم خورده رو دیدم و باقی رو هم شنیدم ، و از همه مهتر عشق به پرسپولیس خیلی مهمتر از دیدن قهرمانی های این تیمه.

در مورد اسیا هم بگم ابرو ریزی چند سال پیش استقلال در اسیا رو کسی هنوز یادش نرفته :Facepalm:

در مورد اون رتبه اول در صفحه دوم هم بگم که انگار یادون نیست بدترین رتبه شما 13 همی بوده در صورتی که پرسپولیسی جماعت این رنگ رو به چشم ندیده و تازه شما دسته سوم رو هم دیدید ولی سرورتونو همیشه در راس ایران حضور داشته :nish:

اره دیگه به شما نمیخوریم دسته سومی ها :1: ما به بایرن مونیخ و هامبورگ ، میلان و ... تیم های بزرگ اروپایی فقط میخوریم yes1

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
پژمان تو كه سنت نسبت به ماها بالاتره و به قول خودت زياد افتخارات استقلال رو به چشم خودت ديدي ، يه آناليز از بازي هاي استقلال تو دسته سوم ميكني ؟ با چه سيستمي بازي ميكرد استقلال ؟ بازيكناي مشهور اون دوره چه كسايي بودن ؟ سخت ترين حريف تون كي بوده ؟ چه چيزي باعث شكست تون به تولي پرس شد ؟ ممنون ؟

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
[img width=600 height=370]http://verc.net63.net/up/0dd4a99fba60.jpg[/img]
خداوندا روا مدار که گدا معتبر شود ....

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 ارسال
بازی فردا ساعت شیش و 50 دقیقه برگذار میشه . :worship: دربی هم که همیشه تاخیر داره اگه دو دقیقه تاخیر داشته باشه بازی میشه ساعت شیش و 52 از طرفی فردای دربی سالگرد شیش تایی شدن کیسه هست . شیش تای 1352 بدجور زنده میشه :victory2:

Spoiler

MAHMOOD NEJATI

MAHMOOD NEJATI

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال
پروردگارا این بهانه ی شش تایی شدن را هیچ وقت از پرسپولیسیها نگیر.البته هنوز کسی از سال 52 مدرک قابل قبولی نیاورده که واقعا همچین چیزی بوده.بخدا تاحالا کلیپی ازش نیومده... به امید برد مجدد اس اس :استق: :onesmiley2: :guntootsmiley:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بهتر نیست یکم از کل کل بیایم بیرون؟ من امسال چند تا بازی از اس اس و تمام بازیهای پرسپولیس رو دیدم. استقلال رو یه تیم تدافعی دیدم که چشم به ضد حمله داره. یعنی خیلی کم دیدم که مالک توپ و میدان باشه ، معمولا توپ رو به حریف میدن. (اگر اشتباه میکنم هواداران استقلال اصلاح کنند) ولی پرسپولیس خیلی دوست داره توپ و زمین رو در دست داشته باشه.

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
درسته استقلال زیاد صاحب توپ نیست و مهمترین دلیلش هم اینه که بازیساز خوبی نداره وسط زمینه.البته تدافعی هم نیست چون اگه بود 9 گل نمیخورد. پرسپولیس هم من چندتا بازی که ازش دیدم روش و برنامه خاصی برای گل زدن نداره. در کل احتمالا بازی هیجانی نخواهد بود چون هر 2 مربی برای نباختن میان مخصوصا قلعه نوعی.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

پرسپولیس هم من چندتا بازی که ازش دیدم روش و برنامه خاصی برای گل زدن نداره.

اره متاسفانه. پرسپولیس خیلی بد بازی میکنه. مهمترین مشکلش هم اماده نبودن بازیکنان باتجربشه.

مهمترین نقطه وقت پرسپولیس ، دفاعمونه و کنار های تیممون ، وسط زمین یک طورایی خیلی بد هستیم و مهاجممون هم در نبود تغذیه مناسب ، اصلا زیاد به چشم نمیاد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پژمان تو كه سنت نسبت به ماها بالاتره و به قول خودت زياد افتخارات استقلال رو به چشم خودت ديدي ، يه آناليز از بازي هاي استقلال تو دسته سوم ميكني ؟ با چه سيستمي بازي ميكرد استقلال ؟
بازيكناي مشهور اون دوره چه كسايي بودن ؟
سخت ترين حريف تون كي بوده ؟
چه چيزي باعث شكست تون به تولي پرس شد ؟

ممنون ؟

این حرف ها بهونه ای بیش نیست برای بزرگ جلوه دادن تیم ضعیف پرسپولیس . . بیایین واقع بین باشید و قبول کنین که حد اقل چهار لول پایینترین . هنوز هم یه روز فرصت دارین . بیایین تسلیم شین و به ارتش ابی بپیوندین تا غروب جمعه با چشمان گریان نرین تو رختخواب

عزیز من من که واسه خودم نمیگم که . واسه خودتون میگم . بعد یه سوال . اگخه فرضا فردا استقلال 6 تا به پرسچولیس بزنه . اونوقت میخواین چکار کنین ؟ نه جان من میخواین چکار کنین . ؟ ضربه روحی بدی میخورینا . چون تنها ابزار کل کلتون رو از دست میدین . واسه خودتون میگم

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

:hanghead:

انیمیشن حادثه 16 شهریور 52

تصویر

گل چهارمی یه حرکت آمادگی جسمانیه اون آبیا مانع هستن :lol:

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
[move] :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :پرس: :
:love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1::love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1:[/move]

این همه با رسم شکل توضیح دادیم وضعیتشون رو تازه میان خیلی منطقی میگن تنها ابزار کل کل ما 6 هست
البته که 6 هم هست :2qcmh45:
ولی این همه خوندیم کجارفت "خودم سانسور کردم :Facepalm: "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]

مــی دونــــی چـــــــیــــــــــــــــه ؟؟؟ برا تــــــیــم ِ 84 دنــیــا زشــــــتــــــــــــه بــخــُــدا :2: :Facepalm: :Facepalm:

[img width=600 height=413]http://www.uppic.org/image-B98B_5228E796.jpg[/img]

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کدوم 84 ؟ کدوم دنیا؟ :1: کدوم رنکینگ فیفا؟ :| یه رنکینگ سایت فوتبال دیتابیس اعلام کرده که تازه تو اون هم 84 و 85 نیستن! 105 هستن!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
قبول کنىن تيم نيستين . هنوز وقت دارين

این همه با رسم شکل توضیح دادیم وضعیتشون رو تازه میان خیلی منطقی میگن تنها ابزار کل کل ما 6 هست
البته که 6 هم هست :2qcmh45:
ولی این همه خوندیم کجارفت "خودم سانسور کردم :Facepalm: "

بله بله . شما فرمودین . ولی از نظر ما همون 6 رو فقط دارین . بقیش کشکه . خودتون رو خسته نکنین :1: :1:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
خسرو بازی رو از دست داده که :np:

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
عادل فردوسی پور به عنوان گزارشگر انتخاب شده . احتمال اینکه بازی مساوی بشه زیادتر شد . :sigh: البته دیشب خواب دیدم با اختلاف یه گل بردیم yes1

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال

قبول کنىن تيم نيستين . هنوز وقت دارين

بله بله . شما فرمودین . ولی از نظر ما همون 6 رو فقط دارین . بقیش کشکه . خودتون رو خسته نکنین :1: :1:

خوبه ما یه بقیه ای داریم شما نه 6 دارین نه بقیه :2qcmh45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
- اینجا فقط برای کل کل هست یا میشه درباره بازی بدون کل کل هم صحبت کرد ؟! تا قبل از اینکه بیشتر روی بازی متمرکز بشم این تصور رو داشتم که استقلال با یک خط حمله قدرتمند و پرسپولیس با یک خط دفاعی قدرتمند به میدان میان، ولی وقتی که بیشتر دقت کردم دیدم پرسپولیس طی این هفته های اخیر با هیچ تیم بزرگ و قدرتمندی بازی نکرده که خط دفاعش مورد آزمون قرار بگیره، در واقع فقط یک تراکتور سازی بود که اونم هفته اول لیگ انجام شد، مابقی حریفان پرسپولیس تیم های معمولی رو به قوی بودند. از اون طرف هم استقلال تیمی نشون داده که تو دفاع مثل سابق مستحکم نیست ولی حداقل از نظر هجومی و بخصوص بازیکن هایی که توی حملات بهش کمک می کنند نسبت به خیلی از تیم های لیگ برتری خاصی داره. طی هفته های اخیر معمولا مجیدی ذخیره طلایی تیم لقب گرفته، ولی نمی دونم توی این بازی فیکس خواهد بود یا نه، و اگه فیکس بود اون وقت برنامه امیرخان برای تعویض ها چیه. بعضی از دوستام اعتقاد دارند که بازی پرگلی میشه ولی من معتقدم که بازی نزدیک خواهد بود، ولی چون روی نیمکت پرسپولیس علی دایی و روی نیمکت استقلال امیرخان هست، ترجیح میدم بازی مساوی شه.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نمیدونی بدون! ما پانزدهم جهان هم بودیم

تصویر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی