پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم سری آ- اینترناتزیوناله 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
115 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ متین وقتی می بازید چرا میای اینجا ؟ :1: امشب هم چند تا می خورید و لوله میشید . :1:

- میلیتو هم به بازی می رسه . :1:

Handanovic, Castellazzi, Carrizo; Jonathan, Juan Jesus, Andreolli, Campagnaro, Wallace, Ranocchia, Samuel, Pereira, Rolando, Nagatomo; Kovacic, Alvarez, Guarin, Kuzmanovic, Cambiasso, Taider; Belfodil, Palacio, Icardi, Milito

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
Juventus squad: Buffon, Chiellini, Ogbonna, Pogba, Vucinic, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Llorente, Barzagli, Motta, Bonucci, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Citti

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

جانم بچه ها :worship:

تصویر

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

Juventus squad: Buffon, Chiellini, Ogbonna, Pogba, Vucinic, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Llorente, Barzagli, Motta, Bonucci, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Citti

مگه اوسیم بوی دعوت نشده بود؟ چرا نیست؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیر! خط خورده! :|

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
این دیدار صدمین بازی یوونتوس تحت رهبری دون آنتونیو کونته هست 64 پیروزی ، 26 تساوی و نه شکست حاصل کار 99 دیدار قبلی هست یووه تو این 99 دیدار 183 گل زده و 65 گل پذیرفته . درصد پیروزی ها 64.64% بوده به طور میانگین 2.2 امتیاز از سه امتیاز ممکن هر بازی رو گرفته . ازین 99 دیدار 10 دیدار در چمپیونز لیگ بوده . 5 پیروزی ، سه تساوی و دو شکست با آمار 50 درصد پیروزی . در کوپا ایتالیا 5 پیروزی ، دو تساوی و دو شکست و درصد پیروزی 55.56 . 78 دیدار سری آ ، 52 پیروزی ، 21 تساوی و 5 شکست ، 144 گل زده و 45 گل خورده و آمار قابل توجه 66.67% پیروزی . دو دیدار دیگر هم در سوپر کاپ ایتالیا با آمار 100 درصد پیروزی برابر قهرمانان جام حذفی ، ناپولی و لاتزیو.

soccerforum

soccerforum

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
سید جوون من اولین بارمه میای اینجا نظر میدم بعدا از بازی هم حتما میام چه ببریم چه ببازیم :rose: سید چرا نمیای اونور.... :fts:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

64 پیروزی ، 26 تساوی و نه شکست حاصل کار 99 دیدار قبلی هست @};-

9 شکست اشتباه نمیکنی ؟

ناپولی ، اینتر ، میلان ، سمپدوریا . رم . بایرن ، بایرن ، سمپدوریا شد 8 بازی . اون یکی دیگه رو به کی باختیم ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
لاتزیو، کوپا ایتالیا...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

لاتزیو، کوپا ایتالیا...

مارکیزیو :np: :Facepalm:
8 شکست رو فصل قبل داشتیم که اینتر اولیش بود . چه روز وحشتناکی بود . هنوز از اینتری ها انتفام نگرفتیم .چون در مجموع دو بازی رفت و برگشت فصل پیش بازم باختیم ازشون .

امشب 3-0 ببریم عالیه

soccerforum

soccerforum

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
3-0 کم نیست یه موقعه ؟ :troll:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ کاروان یووه در حال حاضر در هتل املیا نزدیک سن سیرو حضور دارن و ناهار رو هم تو همین هتل میخورن...اتوبوس تیم در بیرون هتل آماده س تا در زمان لازم تیم رو راهی استادیوم کنه... + آنیلی هم برای بالا بردن روحیه تیم در هتل حضور پیدا خواهد کرد...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
وقتی برنامه ی لیگ رو دیدم ، واقعا تعجب کردم از این همه بد بیاری . هیشکی نمیتونه منکر این بشه که سخت ترین قرعه مال ماست . تا اینجا تیم ما فوق العاده کار کرد ، من تو ذهن خودم 4 امتیاز از 2 بازی رو تصور می کردم اما یووه غیر قابل مهار شده . واسه دیدن قدرت یووه فقط باید نشست و 25 دقیقه ی اول بازی با لاتزیو رو دید . واقعا حس می شد کرد قدرت رو توی تک تک نفرات و در کل مجموعه ی تیمی . حالا از اون چیزی که فکر میکردم یووه 2 امتیاز هم جلوتره و با شرایطی که من میبینم ، میتونه در سخت ترین موقعیت بهترین عملکرد رو داشته باشه . ما 3 یار اصلی رو نداریم ، اما به جاش 3 بازیکن به زمین میان پر از انگیزه ی اثبات . این 3 نفر میخوان ثابت کنن که لیاقت بودن یا موندن تو یووه رو دارن و من به این مسئله خیلی خوش بینم . از لحاظ نیمکت هم که جای هیچ حرفی باقی نمیمونه ! من بازی اینتر - کاتانیا رو دیدم و چیزی که معلوم بود اینتر از یه قوه ی ماورایی به اسم شاتس برخوردار بود که 1-0 یا بعد از اون 2-1 حتی عقب نیافتاد . کاتانیا خیلی توپ از دست داد اما ما توز رو آوردیم که موقعیت از دست ندیم . توز و ویدال میتونن امشب نقش یه فوق ستاره توی بازی حساس رو ایفا کنن و سرنوشت ساز بشن . من پیش بینی یه بازی فوق تاکتیکی رو دارم که همه ش با تاکتیک و ضد تاکتیک مواجه بشیم ، مث بازی برگشت یووه - میلان . انتظار یه برد دلچسب 1-0 رو دارم .

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
احساسم میگه :nish:

انشالله میبریم >>> اونم بیشتر از یک گل :rainbow:

یا شکست میخوریم >>>> با یک گل :sad3:
------------

[move] :love1: :Juveflag: :love1:[/move]

[img width=497 height=450]http://static.cloob.com//public/user_data/album_photo/2553/7658842-b.jpg[/img]

in the name of juve

in the name of juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 162 ارسال

9 شکست اشتباه نمیکنی ؟

ناپولی ، اینتر ، میلان ، سمپدوریا . رم . بایرن ، بایرن ، سمپدوریا شد 8 بازی . اون یکی دیگه رو به کی باختیم ؟

لاتزیو توی جام حذفی

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
خبرنگار اسکای همین آقای دی مازیو گفت ووچینیچ احتمالا فیکس بازی خواهد کرد. بارتزالی هم احتمالا فیکس خواهد بود. کلا اگه اینجوری باشه تغییری نسبت به بازی های قبلی نداریم.

تقابل یوونتوسی که 2 ساله با 3-5-2 بازی می کنه با اینتری که طبق گزارش های می خواد 3-5-1-1 بازی کنه خیلی می تونه جالب باشه.

پ.ن: رسمی :

Inter: Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus; Jonathan, Guarin, Cambiasso, Taider, Nagatomo; Alvarez, Palacio

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah; Tevez, Vucinic

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

نتیجه نظر سنجی سایت گل تا 40 دقیقه قبل از شروع بازی :

[img width=233 height=450]http://upcity.ir/images2/93926536746056897555.jpg[/img]

این برد ، بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنیم واجبه :goog:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

کيتى کيه ؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

کيتى کيه ؟

اگر منظورش لئوناردو کیتی باشه ، دروازبان 18 ساله تیم Primavera خودمونه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
قد نخود هم اضطراب ندارم ساده ترىن بازى فصل هست اىنتر فقط روى ضد حملات برنامه داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی