پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم سری آ- اینترناتزیوناله 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
115 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نقل از اسکای کوالیارلا مطمئناً فیکس خواهد بود...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تمرینات تیم یوونتوس برای بازی حساس مقابل اینتر امروز در وینوو دنبال شد و بازیکنان یووه دستورات لازم را برای این بازی دریافت کردند . در تمرین امروز صبح همچنان شک و تردیدها در مورد میرکو ووچینیچ و البته بارزالی وجود داشت و گفته می شد که ممکن است این 2 بازیکن به بازی با اینتر نرسند . حتی گفته شد که در تمرین صبح یووه کونته تمرینات خاصی را برای آمادگی اوگبونا در نظر گرفته تا او را آمده این دیدار کند . اما در تمرین بعد از ظهر یووه و با توجه به آمادگی بارزالی بار دیگر احتمال بازی این بازیکن در خط دفاعی یووه بالا رفت و بنابراین دفاع 3 نفره یووه بونوچی-بارزالی و کیلینی پیش بینی شد . در ادامه شرایط ووچینیچ هم مورد بررسی قرار گرفت و این بازیکن که احساس درد کمتری نسبت به روزهای قبل داشت شرایط بهتری پدا کرده بود اما به گزارش اسکای همچنان در مورد بازی کردن او شک و تردید زیادی وجود دارد و کونته نمی خواهد ریسک کند . همچنین گفته می شود که زوج تـوز در خط حمله به احتمال بسیار زیاد فابیو کوالیارلا است و سایر بازیکنان شانسسی برای حضور در ترکیب ثابت ندارند . ترکیب پیـش بینی شده : بوفون - بارزالی - بونوچی - کیلینی - لختشتاینر - ویدال - پیرلو - پوگبا - آزامـوا - تـوز - کوالیارلا

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

داور بازی

دانیه له اورساتو

متولد 23 نوامبر 1975 در ویچنزا (37 ساله)

قد : 185 سانتی متر

وزن : 84 کیلوگرم

+ اورساتو در 23 می 2012 بازی حساس میان دینامو و راپید را در رومانی سوت زد.
+ اورساتو از سال 2012 جزء داوران الیت یوفا محسوب می شود.

+ ویژگی بارز : استفاده از کارت های زرد و قرمز فراوان

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دربی ایتالیا

تصویر

اطلاعات بازی

[img width=409 height=450]http://www.8pic.ir/images/51493583301314904030.jpg[/img]

[img width=469 height=450]http://www.8pic.ir/images/99484757846536452248.jpg[/img]

تصویر

[img width=501 height=450]http://www.8pic.ir/images/10543001351419635083.jpg[/img]

گلزنان و پاسورهای برتر

[img width=483 height=450]http://www.8pic.ir/images/66096735010502444196.jpg[/img]

داوران بازی

تصویر

نگاه ها در این بازی به :

پاول پوگبا

پس از آنکه او در دیدار سوپر کاپ جایگزین مارکیزیوی مصدوم شد،نمایش چشمگیری از خود ارائه کرد و انتخاب اول سرمربی در دو بازی ابتدایی فصل جدید بود.پوگبااولین گل ملی خود را نیزبرای فرانسه درهفته گذشته به ثمر رساند واکنون به دنبال گلزنی در سری ا می باشد.

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
مصاحبه مربیان در مورد این تقابل : والتر ماتزاری در مصاحبه با خبرگزاری مدیا :"یوونتوس تیمی با پرستیژ و تجربه ی بالاست ، و این در حالیست که تیم ما در حال پیشرفت است و باید به خودباوری بیشتری برسد" "در حال حاضر عملکرد مناسب و قابل قبول اولویت ماست ، بازی قابل قبول ، همچنان که در دو هفته ی پیش از خود نشان دادیم ، ما باید هنگام از دست دادن توپ بسیار مراقب باشیم و در هنگام در اختیار داشتن توپ ، از مالکیت خود حداکثر استفاده را ببریم" در رقابت دربی ایتالیا ، ماتزاری از نگرانی و پیگیری هواداران تیمش تجلیل کرد و گفت " هر روز تماشاگران نشان میدهند که این دیدار چه مقدار برایشان اهمیت دارد . این برای ورزش بسیار مفید است و بار سنگینی بر دوش ما قرار میدهد و من این فشار رو میپسندم " "من میدونم این دیدار چه مقدار پر اهمیت هست و پیروز شدن در این دیدار چه قدر مهم تر ! "     سرمربی یوونتوس به شاگردانش گوشزد میکند که باید همانند دیدار های گذشته در مقابله با حریفشان در سن سیرو در قالب 161مین داربی ایتالیا هوشیاری خود را حفظ کنند. در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در وینو ، این سرمربی 44 ساله گفت " ما باید بسیار مراقب این دیدار پر اهمیت باشیم و تمام توان خود را برای ادامه ی حضورمان در جایگاه های بالایی جدول به کار گیریم . ماتزاری سرمربی بسیار خوبی ست و میدونه که چطور از بازیکنانش بیشترین استفاده رو ببره" "ما میدونیم که اونا چطور فوتبال بازی میکنند و باید بسیار مراقب ضد حمله های پر سرعت آنها باشیم ، ضد حمله ی بازیکنان خطرناکی مانند آلوارز و پالاسیو . گوارین هم از دیگر بازیکنان آنهاست که فاکتور های لازم برای آزار دادن تیم ما رو داره " " این دیدار تنها سه امتیاز داره و باید به این موضوع توجه داشت که اگر دیدار فردا رو با پیروزی پشت سر بگذاریم و در برابر ورونا تن به شکست بدیم ، در واقع هیچ موفقیتی به دست نیاوردیم . اونچه که در این قبیل دیدار ها اهمیت داره ، بار روحی زیاد این دیدار هست. پیروزی در این دیدار برای اینتر موجب افزایش چشمگیر روحیه شان خواهد شد" "این دقیقا اتفاقی هست که در مقابله ی ما با میلان در دو فصل قبل پیش آمد . اونها ستارگانی مانند ابراهیموویچ ، تیاگو سیلوا ، نستا ، گتوزو ، و ... را داشتند ، اما ما بر آنها غلبه کرده و به خود باوری بسیار زیادی برای رقابت برای صدرنشینی رسیدیم" "وقتی من به اینجا به عنوان سرمربی قدم گذاشتم ، یوونتوس ، مشابه وضعیت کنونی اینتر بود ، در حال به اجرا در آوردن پروژه ای پس از دو فصل تاریک . مشابه موقعیتی که در اختیار من بود ، ماتزاری نیز میتواند بدون دغدغه ی دیدار های اروپایی برنامه های خوود را در اینتر پیش ببرد" "اینتر فصل بدی را پشت سر گذاشت ، اما این به معنی داشتن بازیکنان ضعیف نبود ، تیم های ضعیف نمیتوانند به یوونتوس آرنا بیایند و ما رو 3-1 شکست دهند " "ما تا بدین جای فصل در هر هفته تنها یک بازی داشتیم و من با دست باز ترکیب اصلی تیم خود رو انتخاب میکردم و با توجه به نتایج مثبت بدست اومده میتونم از درست بودن تصمیماتم صحبت کنم ، اما در آینده و ماه هایی که ما باید 7 دیدار رو در طول 30 روز تجربه کنیم اوضاع کمی متفاوت است" کونته در مورد وضعیت بارتزالی گفت : " او بدون داشتن حداکثر آمادگی خود برای ما در سه دیدار اخیر به میدان رفته ، من باز هم از او خواستم تا ما رو در این دیدار هم همراهی کند و او هم تعهد کامل خود رو به من در این مورد داد ، او دو روز است که با گروه تمرین میکند و من از او در مورد وضعیتش خواهم پرسید" " میرکو هم در زانوی خود التهاب داشت . اما او از دیروز با دیگر اعضای تیم به تمرین پرداخت . ما کم کم به روز های فشرده ی کاری خود نزدیک میشویم و در مدت زمان کوتاهی باید برای مصاف های بعدی خود آماده شویم . من امیدوارم که با آمادگی تمامی بازیکنانم پا به رقابت ها بگذارم . همچنین وضعیت بازیکنان ذخیره ی تیم رو در تمرینات در نظر دارم و از آنها نیز استفاده خواهم کرد"
Spoiler

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

کونته :

- بارزالی فداکاری کرد و به خوبی خود را به تیم رساند علی رغم اینکه اینکه شرایط جسمی خوبی نداشت ! او با ما تمرین کرده است اما باید در مورد وضعیت او با خودش صحبت کنم . وضعیت ووچینیچ نیز مانند بارزالی است . او از ناحیه زانو مصدوم شده بود ولی دیروز را با ما تمرین کرد . بعدا برای باز یدادن آن ها تصمیم خواهم گرفت .

- دو فصل پیش ، همه می گفتند که ما در بازار نقل و انتقالات بد عمل کردیم و بهترین رتبه برای ما ششم است اما ما قهرمان شدیم . امیدوارم این اتفاق در این فصل برای اینتر اتفاق نیافتد . تیمی که به نظر می رسد از این فصل می تواند لذت ببرد . اینتر فصل پیش بسیار بد عمل کرد اما در این فصل با ماتزاری به خوبی کار کرده اند و تا به حال مصدومی نداشتند و این خود یک مزیت بزرگ است . اینتر فصل گذشته بازیکنان بد ینداشت چرا که اگر بازیکنان بدی داشتند نمی توانستند رکورد ما را بشکنند .

- این یک دیدار مهم و اساسی است ؛ علی الخصوص برای اعتماد به نفس اینتر . ما باید آگاه باشیم چرا که آن ها می توانند برای رتبه های بالای جدول تلاش کنند . اینتر هم اکنون ترکیبی بسیار خوب به همراه تکنسین خوبی مانند ماتزاری را در اختیار دارد . ماتزاری کسی است که اشتباهات خود را برطرف کرده است و این اینتر ، در بهترین حالت خود با ماتزاری قرار دارد .

- ما می دانیم که اینتر چگونه بازی خواهد کرد و مواظب ضد حملات آن ها و گوارین خواهیم بود . کسی که بازی را به کناره ها می برد و توپ را به پالاسیو و آلوارز می سپارد .

- من مربی اینتر بشوم ؟! من همین جا خوشحال هستم و هنوز از قراردادم با باشگاه مانده است .

- تمام مهاجمین من در یک سطح هستند و این تصمیم من است که چه کسی وری نیمکت خواهد بود و یا چه کسی بازی خواهد کرد .

پ ن : امید ترجمه نکن . :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
توی مصاحبه هایی که امروز از کادر یووه منتشر شد همه تقریبا به این نکته اشاره کردن که اینتر این فصل شبیه یوونتوس دو فصل قبله اما از نظر من تفاوت بزرگ اینجاست که اونها رکورد شکست ناپذیریشون بعد از دو بازی شکسته میشه و همونطوری که اونها رکورد شکست ناپذیری ما رو فصل قبل توی زمین خودمون شکوندن ما هم اینکار رو توی زمینشون میکنیم :lol: تفاوت دو تیم فقط و فقط 47 بازی ناقابل هست. :123: اینتر ماتزاری رو اگه به ناپولی شبیه بدونیم با توجه به سیستم و ابزاری که ماتزاری در اختیار داره فکر نمیکنم کار سختی برای بردن این تیم داشته باشیم.نکته ی مهم برای ما اینه که توی خط دفاع تمرکزمون رو حفظ کنیم و نزاریم ماتزاری به هدفش که استفاده از ضد حملات هست برسه.ایکاردی و پالاسیو و گوارین مهره های خیلی خیلی خطرناکی توی ضد حملات هستن و میشه گفت توی این زمینه متخصص هستن و بنابر این باید با بالاترین تمرکز وارد زمین بشیم و تا اخر بازی کمترین فرصت برای ضد حمله رو بهشون ندیم. نکته ی امیدوار کننده ی این بازی اینه که اینتر اگه اشتباه نکنم وینگرهای ضعیفی داره و با توجه به اهمیت وینگرها توی 2-5-3 میتونیم شاهد یک اتوبان در کناره های زمین و مخصوصا سمت راست و جایی که لیخت بازی میکنه باشیم. در کل چون بازی ای از اینتر ندیدم نمیتونم چیز زیادی در مورد این بازی بگم اما تقریبا از بردمون اطمینان دارم.شاید حتی بتونیم اینتر رو توی زمین خودش تحقیر کنیم تا دیگه خودشون رو با ما مقایسه نکنن. میرکو و مارکیزیو توی این بازی نیستن و این یعنی از حرکات بدون توپمون که همیشه راهگشامون توی بازیها بوده کاسته میشه.نقش میرکو توی به اشتباه انداختن مدافعین حریف واقعا غیر قابل انکار هست و نبودنش تغییر منفی محسوسی توی خط حمله ایجاد میکنه.امیدوارم بازیکن جانشینش بتونه نقشش رو تا حدودی ایفا کنه برامون

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من هم هنوز اینتر ماتزاری رو ندیدم! خیلی دوست دارم بدونم دلیل جدایی ماتزاری از اون ناپولی رو به رشد و پیوستنش به یک تیم معمولی چی بوده؟! اما یه چیز رو میدونم! اینتر با ناپولی خیلی فرق داره! :1: ناپولی در دو سال رویارویی با یوونتوس کونته، اذیت میکرد. حمله میکرد، تیم رو تحت فشار میذاشت، اما ناپولی خیلی ابزارش فرق میکرد با این اینتر. اون ناپولی کاوانی رو داشت، لاوتزی رو داشت، همسیک رو داشت، کامپانیارو رو داشت، کاناوارو رو داشت... خیلی ابزارش نسبت به اینتر بهتر بود. البته به اون سه نفری که محمد تو پست قبلی گفت، ناگاتومو رو هم اضافه کنید. درسته که این بازیکن خیلی تو دفاع موثر نیست ولی تو حملات بازیکن موذی هست. یوونتوس تو دو بازی اخیر، تو 15 دقیقه اول و 15 دقیقه چهارم بوده که به حریف ضربه زده. یعنی اصل کار و حرکت رو تو همون دقایق انجام میده و ضربه زدن به اینتر در اون دقایق، تو خونه ی خودش خیلی ارزشمند هست. مهمترین باگِ بازیِ اینتر هم عمق دفاعشون هست! جایی که رانوکیا جان بازی میکنه. :1: توز قشنگ میتونه دمار از روزگارش در بیاره.حداقل یک پنالتی رو باید بگیره ازش. :1: هندانوویچ هم شوت خورش ملسه. :1: منتظر هنرنمایی پوگبا هم هستم. :1:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
اورساتو داور بازی برگشت یوونتوس - ناپولی بوده. اون بازی حساسترین بازی نیم فصل دوم به نوعی بود و توجیه فدراسیون برای انتخاب اورساتو برای اون بازی این بود که در بازی های نیمه حساس تا حالا اشتباه بزرگی نداشته. ولی در همون بازی ضربه ی وحشتناک کاوانی که کارت قرمز مستقیم داشت رو کارت زرد داد! اورساتو در بازی رفت فصل قبل بین یوونتوس و اینتر در تورین هم که به باخت 3-1 یووه منجر شد حضور داشت البته به عنوان داور پشت دروازه! همون داوری بود که خطای مارکیزیو روی میلیتو رو گرفت و پنالتی رو اعلام کرد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^ اگر یادت باشه کیه لینی هم گیس و گیس کشی راه انداخته بود با کاوانی. :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
امیرحسین باز از این رانوکیا و مدافعین اینتر بد تعریف کنید و مسخرشون کنید که یک باره بشن کاناوارو :1:

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
تقدیم نامه...رییس موراتی! پیر خرفت!تمام نمی شود حس نفرت از تو و تیمت...باز هم موعد انتقام است... رییس!این نفرت،در قلبی که روزگارش را سخت کردی و بارها آن را با حیله به درد آوردی ابدیست..در قلبی که یارای کشتن عشق را در آن نداشتی... اکنون تیمت به نظر کمی قوی تر از دوسال گذشته است...شکستن تو پس از این اوج گیری گوارا تر است... زمانی قرمزهای شهرت منفورترین تیم دنیا در قلبم بودند...بابت قدرتشان...و اکنون 7 سالیست تو و تیمت منفورترین در قلب بیانکونریم هستید...بابت ضعفتان.بابت فقرتان... تو هیچ گاه بزرگی را نچشیده ای رییس.هیچ گاه...به خیال تو یوونتوس من هم تا مرز رسیدن به تو افول می کرد...افسوس بر نافهمیت رییس.این یووه آنقدر بزرگ هست که کارشکنی تو و امثال تو چون لکه ای کثافت در دامان دریایی بیکران محو شود... این یوونتوس من است...قدرتمند.باشکوه...چشمانت را باز کن...این صحنه ها بلای چشمان بیمار توست... برخیز...این یوونتوس را ببین...باز هم رویای سال 2006 را به یاد آور و ساکت شو!که این یوونتوس تا ابد پتکی آهنین بر خیال باطل توست... حالا باز هم موعد انتقام است...از تو که کوچکی و نفرت انگیز... :rose:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

[img width=600 height=442]http://s4.picofile.com/file/7935193224/1185052_693182130711000_241536321_n.jpg[/img]

به بهانه ی بازی پیش رو...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بازیکنان دعـوت شده یوونتوس : بوفون، کیلینی، اوگبونا، پوگبا، ووچنیچ، توز، دچلیه، جووینکو، پلوزو، یورنته، بارزالی،بونوچی، موتا، پادویین، پیرلو، آزامـوا، ویـدال، لخشتاینر، کوالیارلا، استوراری، ایزلا، چیتی

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

[img width=600 height=373]http://inter.ir/uploads/news/post-1375777061-guzaj.jpg[/img]

اينتر امشب ميزبان يوونتوس است

اولين محك جدي در مسير هت‌تريك

امشب اولين دربي ايتالياي فصل جديد كالچو در سري A در شرايطي در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا برگزار مي‌شود كه چهره هر دو ابرقدرت فوتبال ايتاليا نسبت به فصل گذشته تغيير كرده است. اينتر و يوونتوس دو رقيب ديرينه‌اي هستند كه جدال‌هاي رو در روي آنها صرفنظر از جايگاه شان در جدول رده‌بندي سري A هميشه جذاب بوده چه برسد به اين فصل كه هر دو استارتي صد درصدي در ليگ داشته‌اند و شانه به شانه هم وارد هفته سوم مي‌شوند.
شروع موفق دوران مربيگري والتر ماتزاري در اينتر پيش از وقفه‌اي كه بازي‌هاي ملي در سري A ايجاد كرد، با ثبت پيروزي قاطعانه 3-صفر در خانه كاتانيا ادامه پيدا كرد تا هواداران اين تيم به بازگشت تيم‌شان به روزهايي كه داعيه قهرماني داشتند، اميدوار شوند. در آن بازي رودريگو پالاسيو، يوتو ناگاتومو و ريكي آلوارس عملكرد تحسين برانگيزي را در سيسيلي به نمايش گذاشتند تا پيروزي را براي نرآتزوري به ارمغان بياورند كه به عقيده مربي سابق ناپولي اعتماد به نفس شاگردانش را هفته به هفته بالا مي‌برد و تنش‌هايي كه از فصل گذشته در رختكن تيم باقي مانده را مي‌شويد.
اينتر دومين بازي متوالي خود را هم برد اما نكته اميدواركننده‌تري كه در اين بازي براي هواداران نرآتزوري وجود داشت، اين بود كه تيم آنها باز هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت تا ثابت شود حداقل در حال حاضر خط دفاع اينتر آنقدر هم كه تصور مي‌كرد متزلزل نيست. در اردوي پيش فصل اينتر، با توجه به علاقه ماتزاري براي استفاده از خط دفاعي سه نفره، بسياري پيش بيني كردند كه نرآتزوري فصل را با مشكلات دفاعي آغاز خواهد كرد. دليل ديگري كه سبب شد چنين پيش بيني‌هايي صورت بگيرد آمار وحشتناك گل‌هاي خورده اينتر در فصل گذشته بود كه دوم خط دفاعي ضعيف سري A را پس از پسكارا در اختيار داشت.
با اين حال اما اينتر فصل را با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در دو بازي متوالي آغاز كرد و اين در حالي است كه اين تيم مهره‌هاي تاثير‌گذار و با تجربه‌اي مانند خاوير زانتي و كريستين چيوو را در اختيار نداشته است تا كار دفاع را براي ساير مهره‌هاي تيم آسان كنند.
زانتي و چيوو اما تنها غايبان اينتر در دو هفته‌اي كه از شروع فصل گذشته نبوده‌اند. در خط حمله اينتر نيز تا الان مهره‌‌اي كليدي همچون ديگو ميليتو غايب بوده است كه البته گفته مي‌شود در آستانه بازگشت به تركيب اصلي نرآتزوري قرار دارد. طبق گزارش نشريات ايتاليايي اينتر قصد دارد با همان تركيبي كه در ديدار قبلي‌اش برابر كاتانيا صف آرايي كرد برابر يوونتوس قرار بگيرد.
شروع اميدوار كننده اينتر، برخي از بازيكنان يوونتوس از جمله كوادوو آساموا را تحت تاثير قرار داده است. هافبك غنايي بانوي پير با اعتراف به قدرت گرفتن نراتزوري در فصل جديد، گفت:«اينتر واقعا قوي شده است. آنها فصل گذشته هم كارشان را خوب شروع كردند. انتظار يك بازي جذاب و خوب را دارم اما بيش از اندازه فكر كردن به بازي آنها هم خوب نيست. بايد كار خودمان را انجام دهيم.»
استارت مقتدرانه براي دفاع
از عنوان قهرماني
همچون اينتر، فيورنتينا، ناپولي و رم، يوونتوس هم فصل جديد سري A را با 2 پيروزي متوالي آغاز كرده و شروع خوبي براي دفاع از عنوان قهرماني‌اش در فصل گذشته داشته است. پس از در هم كوبيدن لاتزيو در سوپرجام ايتاليا، جايي كه آبي‌پوشان پايتخت را در خانه آنها با 4 گل شكست داد، بانوي پير در اولين بازي خود در فصل جديد سري A با تك گل كارلوس توس سمپدوريا – همان تيمي كه فصل گذشته در 2 بازي رفت و برگشت راه‌راه پوشان تورين را شكست داد – را از پيش رو برداشت و هفته پس از آن با نمايشي مقتدرانه‌تر لاتزيو را براي دومين بار در عرض 2 هفته با 4 گل شكست داد.
پيش از شروع فصل بسياري از بزرگان فوتبال ايتاليا همچون مارچلو ليپي و فابيو كاپلو شانس يوونتوس براي كسب سومين قهرماني متوالي‌اش را بيشتر از ساير تيم‌ها دانستند، هرچند آنتونيو كنته، مربي بانوي پير اعتراف كرد كه كار تيمش در فصل جديد سخت‌تر از فصل گذشته است و اينكه يكي از تيم‌هايي كه كار مردان او براي هت‌تريك در كسب اسكودتو را دشوار مي‌كند، اينتر است:«اينتر تيمي است كه بازي‌اش بازتاب سطح كيفي است كه مربي‌اش دارد. به نظر من اينتر يكي از تيم‌هايي است كه در اين فصل بايد از آن ترسيد چون از نظر دفاعي واقعا قدرت گرفته است و در ضد حملات مي‌تواند به شما ضربه بزند.»
كاپيتان بانوي پير هم با نظر مربي‌اش موافق است و مي‌گويد ماتزاري از اينتر تيمي ساخته كه ديگر نمي‌توان آن را دست‌كم گرفت:«بايد نهايت احترام را براي اينتر قايل باشيم و بازي برابر آنها را فوق‌العاده جدي بگيريم؛ با در اختيار داشتن مربي همچون ماتزاري و برخورداري از اين امتياز كه ذهن‌ بازيكنانش درگير رقابت‌هاي اروپايي نيست و فقط مي‌تواند روي سري A تمركز كند. مطمئنا اينتر تمام سال در رده‌هاي بالاي جدول پرسه خواهد زد و كار را براي تيم‌هايي كه مدعي كسب اسكودتو هستند سخت مي‌كند.»
يوونتوس در حالي به ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا مي‌رود كه دو مهره كليدي خود، كلوديو ماركيزيو و سيمونه پپه را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد. از بخت بد كنته، در هفته ديدارهاي ملي، مارتين كاسرس هم به فهرست مصدومان يوونتوس ملحق شد و گفته مي‌شود كه تا 40 روز قادر به همراهي توريني‌ها نيست. خبر خوب اما براي هواداران يوونتوس اينكه ميركو ووچينيچ، كسي كه در اردوي تيم ملي مونته‌نگرو در جريان بازي‌هاي مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 آسيب ديد، دوباره روي فرم برگشته و مي‌تواند همچون بازي با لاتزيو به‌عنوان زوج كارلوس توس به ميدان برود. اينتر فصل گذشته يكي از چهار تيمي بود كه يوونتوس را شكست داد. نراتزوري در نيم‌فصل نخست توانست بانوي پير را در خانه‌اش با نتيجه 2-يك شكست دهد هرچند در نيم‌فصل دوم در خانه با همين نتيجه به بانوي پير باخت. آن پيروزي كه در ماه مارس رقم خورد، بيست و يكمين پيروزي بود كه يوونتوس در جدال با اينتر در جوزپه مه‌آتزا كسب كرد، هرچند هنوز پيروزي‌هايي كه اينتر در خانه‌اش برابر بانوي پير كسب كرده بيشتر است (35 برد) و دو تيم 25 بار هم در اين ورزشگاه مساوي كرده‌اند. نكته جالب در رويارويي‌هاي اخير اينتر و يوونتوس در جوزپه‌مه‌آتزا اين است كه تمامي 6 پيروزي كه يوونتوس برابر اينتر در ورزشگاه كسب كرده با نتيجه 2-يك بوده، روندي كه از فصل
1996-1995 آغاز شد.

soccerforum

soccerforum

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
من که میدونید اینتری هستم :rose: امیدوارم توهین نکنید بهم :rose: چون تو سایت اینتر دیدم که یووه ای ها میان و به اینتر توهین میکنن ( فحش و.... :rose:) من نیومدم که به یووه تویهن کنم و فقط این که انشالا که اینتر امشب یووه رو ببره @};-

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

این نکته رو هم باید متذکر بشیم که ماتزاری هنوز نتونسته یوونتوس کونته رو شکست بده ! حتی اینتر هم نتونسته یوونتوس با هدایت کونته رو شکست بده ! بازی که ما فصل پیش باختیم کونته رو نیمکت نبود در حالی که بعدا مشخص شد کونته بی گناه بوده ! این بی عدالتی حساب میشه ! در هر صورت برتری روانی از آن ماست چون نه اینتر نونسته یوونتوس کونته رو ببره نه ماتزاری !

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این نکته رو هم باید متذکر بشیم که ماتزاری هنوز نتونسته یوونتوس کونته رو شکست بده !!

فینال جام حذفی :np:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

فینال جام حذفی :np:

من منظورم لیگ بود ! حذفی که کونته اصلا عین خیالش هم نبود ! :np: :Facepalm:

soccerforum

soccerforum

تازه به ما ملحق شده