پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم سری آ- اینترناتزیوناله 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
115 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر

اینترناتزیوناله - یوونتوس

زمان : شنبه - 23 شهریور 1392
ساعت 20:30 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه سن سیرو

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
عددی نیستن :nish:

سوراخ سوووووووراخشون میکنیم :guntootsmiley:

( چقد بدم میاد از اینتری های........ !! ) *جای خالی رو هرچی دوس دارین پر کنید*

نمیدوینم چرا اینا اینجورین :waiting: تو هر سایتی میرم که خبری از یووه زدن ، این اینتری ها میان چرت و پرت میگن!

اینتر( بی عرضه ، واسه ایتالیایی ها هیچ سودی ندارن ، مرده خور ، و...) :diablo:

:Juveflag: :پرچم:

تصویر

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
یعنی چی عددی نیستن ما 26 تو چمپیونز بازی داریم .....باید بازیو 2روز عقب بندازن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
منم فکر میکنم ، این بازی احتمالا جمعه یا شنبه همون هفته برگزار میشه ! همیشه ایتالیا به تیم هایی که در اروپا اون هفتش بازی دارند 3 4 روز وقت استراحت تا بازی بعدیشون و میده ! حالا این وسط اگر اتفاقی نیفتاد یوونتوس باید اعتراض بکنه و درخواست بده بازیش و زودتر برگزار بکنند !

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اینتر داره 3-5-2 بازی میگنه ...بازیهایی که انجام دادن رو دیدم دارن پیشرفت میکنن ماتزاری خوب بسته تیمو اما نقاط ضعفشون...... 1- جایی که ما پیرلو رو داریم اونا کامبیاسو رو دارن یعنی بازیسازی تعطیل اما سعی میکننن این ضعفو با رانوکیا یا فرار های جاناتان پوشش بدن 2- در سمت چپ مثل ما کمی ضعیف ان اما بیشتر از ما چون پریرا اون کیفیت لازمو نداره اما تو پست ویدال گوارین رو دارن که خیلی خوبه 3- پالاسیو مهاجم باهوشیه اما تو سر زنی هم ضعف دارن ماتزاری همیشه جلوی ما خوب بازی کرده در کل باید خیلی با احتیاط بازی کرد

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
من پارسال بازی رفت یووه و اینتر روی برد یووه شرط بسته بودم.و توی خونه سه بر یک باختیم.هنوز داغش روی دلمه. :cry2: خیلی دوست دارم کنته و بازیکنا هر چه در توان دارن به اجرا بذارن تا هم اینتر له بشه و هم آبروشون بره.شاید بعضی ها فکر کنن که خیال پردازیه اما جدا یک نتیجه ی پر گل 4 بر 0 یا 5 بر صفر بد جوری میتونه اینتر رو تحقیر کنه.

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
بدون شک یووه تو این بازی فقط برد می خواد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ساعت این بازی به صورت رسمی اعلام شد شنبه ساعت 20:30 به وقت تهران

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال

ساعت این بازی به صورت رسمی اعلام شد

یک شنبه ساعت 20:30 به وقت تهران

واقعا؟ساعت 20:30؟
پس پخش زنده از شبكه3 پر:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بازی کردن یکشنبه برای تیمی که چمپیونز لیگ بازی نامردی محض هست اونم چه بازی های بازی با اینتر که بردنش از فتح سری آ مهم تر هست امیدوارم هر 2 رو ببریم اما به تیم خیلی فشار می یاد

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

واقعا؟ساعت 20:30؟
پس پخش زنده از شبكه3 پر:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

نمیشه که 1شنبه لیگ بازی باشه و 3 شنبه باشگاه اروپا :39:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

نمیشه که 1شنبه لیگ بازی باشه و 3 شنبه باشگاه اروپا :39:

بله درسته

شنبه شد !

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
محرومین یووه: نداریم :1: مصدومم سیمونه په په که دعوت میشه ولی مصدومه و بازی نمیکنه :1: و کلودیو مارکیزیو :np:

AbbasJuve

AbbasJuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
سلام به همه. امیدوارم این چند هفته برای همه خوشحال کننده باشه. من روز 23 ام شهریور دفاع پایان نامه ارشدم رو در پیش دارم از اونورم بازی یووه - اینتر. امیدوارم بعد هر دو شون خوشحال و شاد باشم و همه بچه ها هم یه بازی خوب و قشنگ از یووه ببینن که با یه برد شیرین همراه بشه. :یووه: :victory2:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
بازی اینتر با یووه اخرین بازی کفتار پیر به عنوان مدیر اینتر ـه .امیدوارم بچه ها یه گود بای پارتی حسابی براش تو زمین درست کنن که هیچ وقت اخرین بازیش رو فراموش نکنه :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یکی از دوستان لطف کنه امار و ارقام بازی رو بزاره !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آمار رویارویی و اینا رو میخوای؟ برای یوونتوس : 221 بازی، 99 پیروزی، 53 تساوی، 69 شکست، 316 گل زده، 278 گل خورده به میزبانی یوونتوس : 108 بازی، 70 برد، 19 تساوی، 19 شکست، 184 گل زده، 94 گل خورده به میزبانی ناتزیوناله : 111 بازی، 28 برد، 34 تساوی، 49 شکست، 131 گل زده، 183 گل خورده دو بازی هم در زمین بی طرف که هر تیم یک بار پیروز شده. تفاضل دو تیم هم در این دو بازی صفر هست. دو بازی با نتیجه 1-0

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی اینتر-کاتانیا رو تقریبا دیدم. چند نکته میشه در مورد این بازی گفت. 1- ماتزاری تقریبا همون سیستم ناپولی رو اجرا می کنه. و با وجود اینکه از لحاظ مهره خیلی تیم غنی نیست ولی تاکتیک تیمی موثری دارند. 2- اینتر به دنبال حفظ مالکیت توپ، پاسکاری های با حوصله یا گردش بازی نیست. حمله ها سریع، به سوی دروازه و عموما با عمر کوتاه اند. 3- مرکز زمین اینتر آن چنان فعال نیست در بازی سازی. کامبیاسو جلوی خط دفاع بازی می کنه به عنوان بازی ساز اصلی و دو هافبک دیگه هم نقش ساپورت مهاجم ها و وینگرها رو ایفا می کنند بیشتر. درواقع بخش زیادی از بازی اینتر مثل ناپولی از کناره های زمین دنبال میشه. درواقع چیزی که من از بازی اینتر برداشت کردم همون بازی ناپولی ماتزاری بود. دفاع منطقی، ضدحمله های سریع (عموما از کناره ها)، حرکت مستقیم به سمت دروازه بدون تلف کردن وقت و زیاد مهم نبودن مالکیت و گردش توپ. توی بازی با کاتانیا همش کاتانیا (با حوصله) حمله می کرد، ولی بیشتر موقعیت های بازی و همه ی گل های بازی از آن اینتر بود. از 3 گل اینتر، فکر می کنم 2 تاش نفوذ های جاناتان و ناگاتومو از کناره ها بود.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
به گزارش توتو اسپورت تاکنون 71 هزار بلیط به فروش رسیده . بیشترین تعداد تماشاگر سری ا که تاکنون در جوزپه مه آتزا به ثبت رسیده 79هزار نفر است .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با وجود اینکه ووچینیج نیست و کونته احتمالا با زوج یورنته توز بازی و شروع میکنه و اینکه بازی در جوزپه مه آتزا هست ! من فکر میکنم این بازی نهایتا 1-1 بشه و ما چوب مصدومیت ووچینیچ و بخوریم ! در هر صورت ما در 3 بازی اخیری که در این استادیوم برابر اینتر به میدان رفتیم ، بازی و نباخیتم 2 بازی قبلی و با %100 برد پشت سر گذاشتیم ! فصل پیش در بازی برگشت درس خوبی به اینتر در استادیوم خودش دادیم و امسال با تغییراتی که اینتر کرده فکر نمیکنم این فصل بتونه کاری بکنه ! اینتر ماتزاری در حد ازار دادن هست ولی جسارت به خطر انداختن قهرمانی ما رو نداره ولی میتونه توی امیتاز گرفتن ما و رقبامون موثر باشه ! ماتزاری تغییری نکرده ! همون تیم ناپولی در قالب اینتر ! به همون سبک و روش با این تفاوت که اون ناپولی ساخته شده بود برای 2-5-3 و در لحظات اضطراری یه کسی به اسم کاوانی داشتن که همه چیز و تموم بکنه + اینکه اون 2-5-3 هم با بودن کاوانی بود که خوب شکل گرفت و نتیجه میگرفت ! کاوانی تو اون تیم همه کار میکرد ! دفاع هافبک حمله ! پاس گل میداد گل هم میزد ! تو اینتر فعلی کسی به اونصورت وجود نداره اگر بخواهیم کسی شبیه کاوانی پیدا کنیم اون شخص پالاسیو میتونه باشه اما با چند درجه نزول.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی