پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

سلام رضا  !

وای چقدر تو همین چند خط باعث شدی به گذشته برگردم و تک تک اون خاطرات برام زنده بشه و بتونم خیلی زود همشون رو مرور کنم و لبخندی بزنم ! بعضی از اونها شاید برام خیلی سنگین بود و بعضی هاشون اینقدر شیرین بود که باعث شد تلخی ها یادم بره !

وای وای رضا چقدر خاطره داریم از این فوروم و همین چیزهاست که باعث می شه ادم برای چیزهایی که دوست داره وقت بزاره و بعضی وقت ها حتی از زندگیش بزاره تا بتونه اون علایقش رو همیشه زنده نگه داره ! یوونتوس هم در صدرهمه ی اون علایق هست و همیشه خواهد بود و بدون شک اکثر ماهایی که اینجا هستیم یوونتوس بخش بزرگی از زندگیمون هست و یووه رو به همه چیز ترجیح می دیم  و باهاش زندگی می کنیم و هر روز هم بیشتر می شه !

باید قدر این دقایق و لحظه ها و ثانیه ها رو داشته باشیم و بتونیم از بودن با هم در این هدف مشترک لذت ببریم و ثانیه ثانیه اش رو توی جسم و روحمون حک کنیم !

• Reza, J U V E N T I N I, Bianconero Amore و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تمام عکس هایی که بالای 70kb باشن پاک میشه و بجاش لینک عکس گذاشته میشه ، عزیزان ناراحت نشن .. N بار گفته شده
شاید 72kb با 68k در عمل تفاوتی نداشته باشه اما بالاخره باید یک معیاری باشه که بتونیم روش حرکت کنیم..

راستی، فراز ولکام بک :1:
  • Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

کاش میشد این آواتار رو درست کنید  :pokerface:

• eⁿzº, alexdelpiero, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- متاسفانه نميشه هم كاري كرد و يا يك شخص خاص رو مقصر دونست، تقريبا داره تبديل ميشه به يك فرهنگ توي فروم.

ولي اين رفتارهاي بچگانه كه از سوي برخي از كاربران داره صورت ميگيره در صورت تكرار مجبورم كه برخورد كنم.

فعلا اسم نمي برم ولي لطفا فضاي فروم رو سالم نگه داريد :53:

يادتون نره اينجا همه يوونتوسي هستيم، كونته، الگري،‌ كاپلو و ... همه شون توي همين يووه به نون و نوايي رسيدند و ارزشمند شدند.

• mory, Aminvo, Huceyn و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
یه نفر میاد به من پ خ میده و کلی هم فحش میده بهم ( اخرین کاربر عضو شده ) ، بعد انتظار دارید من چجوری رفتاد کنم . من سرسختم و دووم میارم اما این پ خ ها واسه کسایی شاید بره که نتون تحمل کنن و بزارن و برن .
یارو ی پ خ داده و من 17 تا پ خ بهش دادم و هنوز جوابی نداده . خب یا جیگر داشته باش جواب بده ، یا وجود داشته باش با اسم خودت بیا طرفم .
چرا اسم جدید میسازی بی وجود .
جالبه بدونید به فحشی که به اینتریها دادم عکس العمل نشون داده .
پس به صورت کامل نمیشه گفت اینجا همه یوونتوسی هستن
  • GioVanni Agnelli, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

یه نفر میاد به من پ خ میده و کلی هم فحش میده بهم ( اخرین کاربر عضو شده ) ، بعد انتظار دارید من چجوری رفتاد کنم . من سرسختم و دووم میارم اما این پ خ ها واسه کسایی شاید بره که نتون تحمل کنن و بزارن و برن .
یارو ی پ خ داده و من 17 تا پ خ بهش دادم و هنوز جوابی نداده . خب یا جیگر داشته باش جواب بده ، یا وجود داشته باش با اسم خودت بیا طرفم .
چرا اسم جدید میسازی بی وجود .
جالبه بدونید به فحشی که به اینتریها دادم عکس العمل نشون داده .
پس به صورت کامل نمیشه گفت اینجا همه یوونتوسی هستن

مهدی جان حرکت طرف اصلا قابل قبول نیست به هیچ عنوان
ولی یچیزی میگم انصافا انتقاداتت از آلگری میتونست و من انتظار داشتم همچین حرکتی احیانا رخ بده. (مجددا تاکید میکنم که حرکت طرف اصلا قابل قبول نیست)

- متاسفانه نميشه هم كاري كرد و يا يك شخص خاص رو مقصر دونست، تقريبا داره تبديل ميشه به يك فرهنگ توي فروم.

ولي اين رفتارهاي بچگانه كه از سوي برخي از كاربران داره صورت ميگيره در صورت تكرار مجبورم كه برخورد كنم.

فعلا اسم نمي برم ولي لطفا فضاي فروم رو سالم نگه داريد :53:

يادتون نره اينجا همه يوونتوسي هستيم، كونته، الگري،‌ كاپلو و ... همه شون توي همين يووه به نون و نوايي رسيدند و ارزشمند شدند.

متاسفانه آقا بهمن عزیز من هم یه انتقاد از شما بکنم. :2:

شما بعنوان یک مدیر باید بیشتر منش ریش سفیدی رو رعایت بکنی.

نه اینکه خود شما پستای تحریک کننده بذاری.  :fp:  (حالا نیا بگو پست تحریک کننده کو؟؟؟)

بنظرم تا نظم رو خود مدیرا در این زمینه رعایت نکنند این بحثا بجایی نمیرسه  :22:

با تشکر بابت همه زحماتت و خوبی هات :53:

ولی این یه مورد رو یکم شما باید بیشتر رعایت کنی :22:

واقعا جای تاسف هست میبینم تاپیکای یوونتوس - گالاتاسارای و یوونتوس - بنفیکا داره پست میخوره.

ولی نتیجه جو نامناسبی هست که بعد باخت به بایرن در فروم ایجاد شد.

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- مهدي، لطفا يوزر و پيغام خصوصي رو براي من ارسال كن تا بررسي كنم.

توي اين مورد مقصر خودت هستي كه اطلاع ندادي، از طرق مختلف ميشه پيگيري كرد و فهميد كه اون يوزر كيه.

- عباس، پس به طور كلي هر پستي كه در جهت مخالفت با آلگري باشه ميشه تحريك كننده ؟!

من تا به حالا نه به آلگري توهين كردم و نه مثل خيلي از دوستان كه كونته رو "آقاي مربي" صدا مي زدند و يا اسم هاي مختلف، اينجوري خطابش كردم. ولي وقتي كه "اعتقاد" دارم تيم آلگري فوتبال مورد نظرم رو ارائه نميده نميتونم ساكت بشينم كه، و يا نظرم مساعد باشه روي تيم.

اگه منظورت از مدارا كردن اين هست كه پست هاي ضد الگري ندم، پس لطفا ازم توقع فعاليت هم نداشته باشيد ! چون نمي تونم چيزي رو بگم كه بهش اعتقادي ندارم. همونطور كه خيلي موقع ها هم از آلگري تعريف كردم.

شخصا نه طرفدار كونته م و نه مخالف آلگري، به طور كلي براي من شخص سرمربي يووه مهم نيست كيه، من به فوتبالي كه تيم ارائه ميده نگاه ميكنم و نظرم رو ميگم.

ولي اين رفتارهاي بچگانه اي كه صورت گرفته مطمئنا بايد برخورد بشه باهاشون، چون جو فروم رو مسموم ميكنه.

• Aminvo, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

- مهدي، لطفا يوزر و پيغام خصوصي رو براي من ارسال كن تا بررسي كنم.

توي اين مورد مقصر خودت هستي كه اطلاع ندادي، از طرق مختلف ميشه پيگيري كرد و فهميد كه اون يوزر كيه.

- عباس، پس به طور كلي هر پستي كه در جهت مخالفت با آلگري باشه ميشه تحريك كننده ؟!

من تا به حالا نه به آلگري توهين كردم و نه مثل خيلي از دوستان كه كونته رو "آقاي مربي" صدا مي زدند و يا اسم هاي مختلف، اينجوري خطابش كردم. ولي وقتي كه "اعتقاد" دارم تيم آلگري فوتبال مورد نظرم رو ارائه نميده نميتونم ساكت بشينم كه، و يا نظرم مساعد باشه روي تيم.

اگه منظورت از مدارا كردن اين هست كه پست هاي ضد الگري ندم، پس لطفا ازم توقع فعاليت هم نداشته باشيد ! چون نمي تونم چيزي رو بگم كه بهش اعتقادي ندارم. همونطور كه خيلي موقع ها هم از آلگري تعريف كردم.

شخصا نه طرفدار كونته م و نه مخالف آلگري، به طور كلي براي من شخص سرمربي يووه مهم نيست كيه، من به فوتبالي كه تيم ارائه ميده نگاه ميكنم و نظرم رو ميگم.

ولي اين رفتارهاي بچگانه اي كه صورت گرفته مطمئنا بايد برخورد بشه باهاشون، چون جو فروم رو مسموم ميكنه.

من دیگه صحبتی ندارم :22: :22: :22: :22:

پست ضد آلگری نذاری فعالیت نمیکنی؟

باید یاد بگیریم که انتقاد با تخریب فرق داره.

دو طرفست.

متاسفانه من از دست 2 عده تو این فروم ذله شدم. به عده که میگن انتقاد یعنی تخریب. :fp:

و یه عده دیگه هم که فکر میکنن تخریب یعنی انتقاد. :fp:

حرفام رو زدم.

حقیقتش از تو هم انتظار این نحوه پاسخ رو نداشتم.

شرمنده شدم از پستی که گذاشتم.

ویرایش: مدیران محترم لطفا دو پست اخیر منو حذف کنید

جالب نشد
از همه دوستان عزیز هم معذرت میخوام

هدفم چیز دیگه ای بود
بجای دیگه ای رسید

• Georgia , ace of glass و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

-‌من منظورم رو بد رسوندم فكر كنم.

وقتي كه از نمايش تيم آلگري راضي نيستم، بيام ازش تشكر كنم ؟! و يا از تاكتيك تيمش صحبت كنم ؟

پ.ن : منم از تو توقع نداشتم عباس جان كه اينجوري فرافكني كني :53:

• Georgia , ace of glass, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
عباس شما احتمالا جو فروم رو زمانی که بحث های کونته الکس جریان داشت رو ندیدی وگرنه جو فعلی برات خیلی عادی جلوه میکرد، البته اعتقاد دارم که جو فعلی با وجود اینکه انقدرا هم متشنج نیست ولی یه تفاوتی با گذشته داره، اون موقع صحبت های توهین آمیز هم زیاد داشتیم ولی حداقل همه حرفشون رو، رو در رو میزدن، بحث ها مردونه بود، رفتارای کودکانه و مختص سنین طفولیت توش جایی نداشت و بعد از بحث ها هم اگر اختلافاتی بوجود میومد هیچوقت رفتارهایی مثل پ خ زدن با یوزر جدید رو نمیدیدیم.

من مدت زیادیه فعالیتم کم شده، دلایلش زیاده، از مشغله های فکری و کاری که دلیل اصلی کم شدن فعالیتم هست که بگذریم جو نامناسبی که بعضی از دوستان ایجاد کردن هم مزید بر علت شده و متاسفانه تعداد زیادی از کاربرای خیلی خوب فروم دقیقا فقط به همین خاطر دیگه فعالیت نمیکنن.

منم ترجیح میدم تو این فضا کمتر فعالیت کنم، چون میبینم تا اسم مربی تیمم رو آوردم و برای مثال از یه تعویض اش انتقاد کردم پست های بعدی کاملا مختص میشه به کونته و جواب انتقادم با توهین به کونته داده میشه، منم مثل بهمن نمیتونم تعریف الکی از کسی بکنم و مثل بهمن هم نیستم که تحمل این رفتارا رو داشته باشم، پس سعی میکنم کمتر فعالیت کنم و چه بسا اگر مدیر نبودم الان من هم جزئی از گذشته ی فراموش شده ی فروم بودم.
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, emran و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

الان چند روز گذشته ولی اصلا دیگه فروم برام مثل سابق نیست.دوست داشتم دوباره فعالیتم رو شروع کنم و از قبل از رفتنم هم حتی یه کوچولو فعال تر باشم ولی اتفاقات اخیر (پستایی که پشتش بحث نبود،دعوا بود،تیکه بود و... و توی چند تا تاپیک توسط چند نفر ارسال شد و این پ.خ. زدنِ و... ) مثل یه سیلی محکم بود که توی صورتم نواخته شد البته نه که بی هوا زده بشه ! قبلش شوخی شوخی همچین یواش چند بار صورتمو نوازش کرده بود ! ولی خب درک نمیکردم الان که نگاه میکنم میفهمم منظور اون پستا رو .

این بنده ی حقیر با انتقاد از بازیکن،مربی یا هر چی مورد علاقم مشکل ندارم.اصلا فحش بدید بهشون.میشه گفت خیلی وقت که عادت کردم بر عکس خیلیا که ناراحت میشن و قهر میکنن و میرن یا منطقی دفاع کنم یا اگه ببینم فایده نداره و منطق و دلیل محکمی پشتش نیست از کنارش بگذرم.البته خیلی هم لذت میبرم از شنیدن نظر بقیه ، انتقادشون یا حتی تخریب و توهینشون و..شون ! و برام مهم بدونم بقیه چی فکر میکنن و البته مهم تر از همه شکل گرفتن یه بحث و دیالوگ بسیار دوست داشتنی برام ولی وقتی این حرفا و دلایل جریان ها پشتش و واسه همین مدام تکرار میشه و از هر چند تا پست یکیش با یه محتوا و موضوع و صرفا برای دعوا و گرفتن حال یه عده ی خاص زده میشه نه.اگرم پشتش قصدی نیست و این تکرارِ هم دلیلی که گفتم توش نیست باشه آقا،اوکی ولی در نظر داشته باشید یه سری تحملشون بالاست یه سری هم نیست.کسایی هستن که شدیدا ناراحت میشن با این نقدای تند و توهین و غیره و دلشون میشکنه.اعصابشون به هم میریزه.انگار به خودشون توهین شده.عقاید س0یا3ی که نقد نمیکنیم بگیم به درک که طرف ناراحت میشه.رفتارای ناهنجار یه نفرو که نقد نمیکنیم بگیم مهم نیست اصلا بهش بربخوره.اینا علایق یه سری آدم.علاقست...یه کم ملوتر نمیتونیم انتقاد کنیم؟نمیتونیم بعد هر بازی نیایم بگیم فلانی آشغال؟نیمتونیم یواش تر ناراحت باشیم؟واقعا اعصابم به هم میریزه میبینم این شکلی گند زده میشه از سر تا پای بازیکن و مربی محبوب یه سریا.احساس هم میکنم دیگه کنترل اینجام از دست خارج شده و باید به بهمن عزیز بگم "داره" نه ، شکل گرفته اون فرهنگِ.سیبیلشم در اومده ! قدیما یه من بودم و یه بک تو یووه بود باید میذاشتی توی لیست نادیده ها الان تو قالب جدید خواهشا یه آپشن اضافه بشه به نام لیست دیده ها ! حالا این کی به کار میاد؟ بعد باخت !!! بعد برد که همه خوشحالیم حتی مارکیزیو هم پر رنگ ! بعد باخت پست فنی یا خیلی کم داریم یا کلا نداریم و آرزوی مرگ و مصدومیت و فحش و غیرست به یه سری بازیکنای خاص و کادر فعلی و قبلی ! البته جدیدا بعد بردم تخریب میشن یه سری ! کلا یه جوری شده چند وقت من اصلا پستای بازیای هفتگی رو دوست ندارم بخونم حتی وقتی با اختلاف بردیم.احساس میکنم اون دیکتاتوری که توی یه دوره بوده چه قدر خوب بوده.الان میفهمم ما اصلا جنبه ی دموکراسی نداریم.من تا الان اشتباه میکردم.البته فقط از این فروم نتیجه نگرفتم.یه سری اتفاق دومینو وار برام افتاد که به این نتیجه رسیدم ولی خب دست اون سری دوستان رو میفشارم که منو از گمراهی خارج کردن :thank:امیدوارم یه سری پیدا شن حالا منو از این اشتباه خارج کنن !

انگار ما هر جا جمع میشیم اگر توی یه جبهه ی ساده و جمع و جور ! هم باشیم با هم مشکل داریم.به هر حال بعد کلی فکر تصمیم گرفتم دیگه نیام اینجا.اساسی فروم زده شدم.ولی خب این چند وقت خیلی خوش گذشت دم همتون گرم :53: کلی خاطرات خوب برام رقم زدین.کلی چیز یاد گرفتم و دمتون گرم بازم :53: امیدوارم ناراحت نشده باشن اون سری دوستان.برادرانه گفتم.خیلیا رو با این روش پست دادن نه فقط شما یه سری پیشینیانمون فراری دادن از اینجا (سر قضیه الکس و کونته شخصا یه چیزایی یادمه).به هر حال...سال نوی خوبی داشته باشید و امیدوارم همیشه شاد و پیروز و سلامت باشید :53:

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

جدیدا با اپرا میام فروم صفحه عرضی برام خیلی زیاد شده یعنی وقتی اسکرول رو میچرخونم فروم کلا میره سمت راست یعنی نمیشه با اسکرول رفت پایین . نمیدونم فروم رو دستکاری کردین یا تقصیر منه ولی در کل من که میبینم تنها مشکل همین سایت یووست بقیه سایتا مشکلی ندارم

• eⁿzº, Senmorta, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من همیشه با کروم میومدم عرض فروم بی نهایت بود :1: ولی جدیدا که میام وقتی با اسکرول میام پایین میپره اون سمت چپ ته بی نهایت کلی باید برگردم عقب :21: قبلا بی نهایت بود ولی اینجوری نمیشد :1:

• tecra, Senmorta, conte و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

من همیشه با کروم میومدم عرض فروم بی نهایت بود :1: ولی جدیدا که میام وقتی با اسکرول میام پایین میپره اون سمت چپ ته بی نهایت کلی باید برگردم عقب :21: قبلا بی نهایت بود ولی اینجوری نمیشد :1:

من هم تو کروم این مشکل دارم

• tecra, Senmorta, conte و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

مدیرا یکاریش میکنین یا فروم رو اتیش بکشم ؟

• tecra, Massimiliano Allegri, abbas-juve11 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

همون که به مهدی تورین پخ داده به منم پخ داده هر کی هست

اما بازش نکردم ببینم چی نوشته :1: پاکش کردم  :1: 

در هر صورت داره فرهنگ 2500 سالشو به رخ می کشه گمون کنم

به کنته حساسیت داره هر کی هست :1:

مواظب این نام کاربری جدیدا باشد :1:

• El rey leon, conte, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دوباره پخ داد :1:

سابجکت پیام : اشتباه گرفتید دوست عزیز :1:

بازم پاک کردم :1:

• El rey leon, conte, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

دوباره پخ داد :1:

سابجکت پیام : اشتباه گرفتید دوست عزیز :1:

بازم پاک کردم :1:

نام کاربریش رو بزار ببینیم چیه خو . میگم یه وقت نره تو بخش یوزر درخواست تعویض نام بده  :2laugh:

• Georgia , Massimiliano Allegri, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

الکس 4 اور :1:

یه کاربر با نام الکس 4 اور یادمه داشتیم اما این یکی جدیده کاربریش :1:

نام جدید می خواد چکار یکی دیگه میسازه :1: مثل ما نیست یکی داشته باشه :1:

+ الانم که خودت بهم پخ داده بودی رفتم تو صفحه خودت چک ببینم خودتی یا نه :2laugh: :24:

• El rey leon, conte, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

الکس 4 اور :1:

یه کاربر با نام الکس 4 اور یادمه داشتیم اما این یکی جدیده کاربریش :1:

نام جدید می خواد چکار یکی دیگه میسازه :1: مثل ما نیست یکی داشته باشه :1:

+ الانم که خودت بهم پخ داده بودی رفتم تو صفحه خودت چک ببینم خودتی یا نه :2laugh: :24:

تو صفحه من چجوری میخواستی بفهمی ؟؟

الان یه نفر بهم پیام داده با نام کاربری 

زنده باد کنته فورزا ایتالی فورزا پاتزا اینتر

هیچی ننوشته فقط نوشته : ...

==========================================================

اینا که به کنار من بخوام فوحش بدم با نام کاربری خودم فوحش میدم اینجوری خیلی حال میده  :1:  :1:  اونجوری ک بدرد نمیخوره  :1:  :24:

• tecra, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی