پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- مهدي، دقيقا يكي از مهم ترين مشكلات فروم همين عدم دوستي و يا دوستي هاي ظاهري هست.

علتش رو دقيق نمي دونم ولي شايد سخت شدن زندگي و يا بزرگ شدن ماها تاثيرگذار بوده باشه.

ما وقتي كه براي X‌ و Y احترام قلبي قائل نيستيم، هر چقدر هم بازيگر خوبي باشيم باز رفتارمون واقعيت رو نشون ميده.

• juve's fan, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

^^^^

- من اگه بخوام در مقابل چنين پستي واكنش نشون بدم قطعا به طرفداري، افراط گري و ... متهم ميشم.

در نتيجه با يك لبخند بايد رد شد ...

:53:

خوب اینجوری که نمیشه آخه

حداقل پستو جابه جا کنید به جایی که بهش مربوطه (بهترین جا=Recycle bin ! :22: )

یا یه مدیر نامحسوس! انتخاب کنید :22:

آدم سردرد میگیره دیگه هر تاپیکی بری یه سری پست بیش از حد نامربوط و رو اعصاب و تکراری

یک جمله رو به صد شکل مختلف توی صدتا تاپیک میفرستن !

یا یه تاپیک تعبیه کنید! مخصوص پست های بعضیا :22:

@bahman_alex

• GioVanni Agnelli, juve's fan, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- مدير نامحسوس ديگه چه صيغه ايه ؟! :nish:

احتمالا به زودي سعي مي كنيم اين مشكل رو هم برطرف كنيم.

• Principino, El rey leon, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

- مدير نامحسوس ديگه چه صيغه ايه ؟! :nish:

احتمالا به زودي سعي مي كنيم اين مشكل رو هم برطرف كنيم.

مدیر نامحسوس شوخی بود :1:

ولی میشه مثلا" یه اکانتی باشه که همه مدیرا بهش دسترسی دارن و که اگه بخوان پستی رو ویرایش یا حذف یا هرکاری کنن کسی نفهمه کدوم مدیر بوده که به طرفداری افراط گری و ... متهم نشه

:thank:

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

گزینه‌ی راحت‌تر ایگنوره. می‌تونید هر کاربری رو که خواستید ایگنور کنید تا دیگه پستهاش رو نبینید ولی این وسط ممکنه پستهای قشنگی رو هم از دست بدید.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

گزینه‌ی راحت‌تر ایگنوره. می‌تونید هر کاربری رو که خواستید ایگنور کنید تا دیگه پستهاش رو نبینید ولی این وسط ممکنه پستهای قشنگی رو هم از دست بدید.

این گزینه خیلی وقته استفاده میشه!!

ولی مشکل فقط خوندن یا نخوندن یه دونه پست نیست

بالاخره اون کاربر عزیز میاد تو یه تاپیک یه پست کاملا" نامربوط میده و بقیه هم جواب میدن و کل مسیر تاپیک رو عوض میکنه

• GioVanni Agnelli, El rey leon, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
علی جان، پستی حذف یا ویرایش میشه که خلاف قوانین فروم باشه.برای اجرای قوانین هم دیگه نیازی به مخفیکاری نیس که بخوایم همچین یوزری بسازیم.

در مورد پست هایی که گفتی، این مسئله مربوط میشه به فرهنگ پست دادن، با برخورد کردن و حذف و ویرایش هم این مشکل رو نمیشه حل کرد.
  • GioVanni Agnelli, Principino, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

^

محمد اینجور که معلومه تو و بهمن هم کلافه شدید ! :fp:

فرهنگ پست دادن هم که گفتی درسته ولی درمورد یه قسمت از حرفای من بود

این که توی تاپیک X بیایم در مورد Y و Z صحبت کنیم خلاف قوانین هست دیگه (یا مشکلی نداره؟)

فکر میکنم هرچقدر بحث C و A و حتی M :nish: به تاپیکای کمتری محدود بشه و تو بقیه تاپیکا نباشه حداقل جو بقیه تاپیکا بهتر میشه

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

پست من تو فروم سوال از زهرا حذف کردن....خیلی ناراحت شدم....می دونم حرفم به موضوع ربط نداشت و یه شوخی بود ولی توهین نبود که کل پست من حذف شد

حداقل متنش پاک میکردی نه کلهم پست حذف.....شخصستم نابود شد....ولی فروم بیانکونری عشق است

• Principino, Georgia , Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

^

محمد اینجور که معلومه تو و بهمن هم کلافه شدید ! :fp:

فرهنگ پست دادن هم که گفتی درسته ولی درمورد یه قسمت از حرفای من بود

این که توی تاپیک X بیایم در مورد Y و Z صحبت کنیم خلاف قوانین هست دیگه (یا مشکلی نداره؟)

فکر میکنم هرچقدر بحث C و A و حتی M :nish: به تاپیکای کمتری محدود بشه و تو بقیه تاپیکا نباشه حداقل جو بقیه تاپیکا بهتر میشه

علی یه خوبی که این فروم داره همین دینامیک بین بحثاست . همین که بحثی قائم به تاپیک نیست .
این بحث که شکل گرفت باید بره به تاپیک مربوطش و اونجا ادامه پیدا کنه .

من خودم با محمدم یه سری صحبت کردم که چرا یه سری از یوزرا رو بن نمیکنید . تا حدودی قانع شدم ولی خب یه یوزری رو که 90 درصد بچه ها اگنورش کردند بود و نبودش زیاد فرقی نداره .
پارسال که اوضاع تیم خوب بود وضعیت اونجوری بود ، امسال رو خدا رحم کنه :nish: .
عشق است M :nish: :nish:

• juve's fan, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

با سلام :53:. الان می تونیم آواتار عوض کنیم یا هنوز امکانش نیست ؟  :39: 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

سلام به همه ی دوستان 
راستش قالب جدید فوروم تقریبا اماده است ولی یه سری جزئیات داره که در حال برطرف کردن مشکلاتش هستیم و وقفه ای هم که افتاد به خاطر کانال تلگراممون بود که اخبار سایت رو به صورت اتوماتیک اپدیت کنه و بتونیم چیز کاملی داشته باشیم ! ان شا الله به زودی قالب فوروم هم نهایی خواهد شد و از باگ های یکه داره خلاص می شیم

نکنه هنوز عضو نشدید  :fp:

https://telegram.me/juventus_iran

• juve's fan, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

پیشنهاد :1:

اخباری که بازیکنان مهم یووه رو به باشگاههای دیگه ربط میدن، نذارید.

اخباری هم که بازیکنان بی خاصیت رو به یووه ربط میدن، نذارید.

هر موقع کسی مصاحبه کرد یا حرفی زده شد که قابل استناد باشه، بذارید.

هم میزان بحث بیخود رو کاهش میده، هم میزان فحش به مدیران و هم اعصاب خرابی :1: هر موقع اتفاق بدی افتاد، همون موقع عزاداری رو به پا می کنیم. :1: مدیرای باشگاه که یووه رو باشگاه بزرگی نمی دونن، ما یووه رو بزرگ بدونیم خوبه به نظرم. حتی اگه همه واقعیت نباشه.

• Bianconero Amore, mory, IL PRINCIPINO و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دوستان این مساله عکس پروفایل گذاشتن لطفا حل کنید....من امروز تلاش کردم نشد...اگر تکنیک خاصی داره اموزشش بذارید

• Georgia , Pouya, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

یک سری از یوزر ها هستن که دقیقن تیپ شخصیت و حرکات و طرز رفتارشون ، عین همون قشر معروف این روزهای ایران یعنی دلواپسان هستند !

یعنی اگر کوچیک ترین حرف و نکته و انتقاد تا برسیم به حرف تند و چیزی که از نظر این دلواپسان نامودبانه باشه ، اینا خودشو نو میندازن وسط و خشتک طرف و جامه خویش را میدَرَند تا مبادا به اصول ذهنی اونا خدشه ای وارد نشه 

اصولی که الان حول محور مارکیزیو و کونته و ... میچرخه ! افراد تیپیکال ذکر شده ، به صورت اتوماتیک خودشونو در مقام پاسخگویی میبینند و در هر شرایطی خودشونو ملزم با پاسخ دندان شکن و سرجای نشاندن حریف میکنند ! حالا با سند و مدرک های خودشون یا اینکه بی احترامی کنند و نیشخند و طعنه بزنند که { فلانی تو که از این انتقاد میکنی هیچی حالیت نیست نمیفهمی} و ....

اگر واقعن طرز فکرتون اینه،  چرا به کسی که چیزی نمیفهمه از شخصیت اسطوره ای شما ، پاسخ میدین ؟ اونم در حالی که بارها این حرکت رو تکرار کرده و تکرار دلواپسی شما هم تاثیری در سر به راه شدندش نداشته ؟

دوما ، کجای ازادی بیان گفته که حرف شما چون صحیحه ( ولو اینکه شاید نباشه) طرف مقابل حق نداره نظر منفی بده در مرد یه شخصیت مشترک ؟ حتا اگر مغرضانه باشه باز هم حق ابراز نظر داره.

من انتقاد جدی ای از این افراد ندارم ، حتا میشه اسم این پست منو درد دل گذاشت ، تنها نکته ای که میخوام بگن اینه که ، خیلی این حرکت چندش آور هست.

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

این چه تیتریه واقعا :  :fp: 

کلیک

الان یه عده اومدن به نسیبه فحش و بد وبیراه دادن که من صلاح نمی بینم لینک بدم ... البته مطمئنم خیلی از بچه های اینجا دیدن اینو که من میگم ولی باید قبول کرد اصلا تیتر جالبی نیست !

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من کاری به پست مهدی تو تاپیک مارکیزیو ندارم ، درست و غلطش خودش باید جواب بده .

بصیر تو اومدی اینجا دم از آزادی بیان و احترام به نظرات دیگران میزنی بعد خودت توی همین پست توی این صفحه ات داری به بقیه توهین میکنی ؟؟ !!!! به این میگی احترام گذاشتن به نظر بقیه ؟؟ خدا رو شکر حرف زدن خیلی آسونه ولی عمل کردن ....

خیلی ها شاید از قیافه مارکیزو خوشش میاد ، اصلا از بدون هیچ دلیلی از مارکیزو خوششون میاد . وقتی به بازیکن مورد علاقشون توهین بشه صد در صد واکنش نشون میدند .
نمیشه انتظار داشت که به مارکیزو توهین شه و بجاش  طرفداراش بیان ازت تقدیر کنند و پستتو به عنوان پست سال انتخاب کنند

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- بصير،‌ اين مشكلي كه گفتي در كنار اينكه رد نمي كنم وجودش رو، ولي دلايل جانبي خاص خودش رو داره.

در درجه اول اين مسائل تنها حول ماركيزيو و كونته نيستند و آلگري،‌ پوگبا، موراتا و حتي ماروتا ( :22: ) هم هست.

به عنوان مثال اگه كسي بعد از برد يووه بياد از تيم انتقاد كنه حتما يك كونته فن هست و دشمن خانوادگي آلگري !

البته كاري به اين مسائل ندارم، فقط خواستم باز تر كنم اين مسئله رو.

مسئله بعدي اين هست بصير، كه بيشتر به خودت برميگرده درباره چيزي كه گفتي. ديگه اكثر كسايي كه تو رو ميشناسند حتما واقف هستند كه از ماركيزيو خوشت نمياد، پس اين اصرارت روي اينكه ماركيزيو رو بد نشون بدي بيشتر جلوه لجبازي و بي ارزش كردن بازيكن رو داره كه صد البته همين بازيكن، يكي از مهم ترين و با ارزش ترين بازيكنان يووه ست از نگاه بسياري از طرفداران.

مسئله بعدي هم كه بي ربط نيست اينه كه تو مثلا ماهي يك بار مياي توي فروم و توي همون يك بار مياي توي تاپيك ماركيزيو و پست انتقادي/تخريبي ميزاري.

تمام اين مسائل رو كه جمع كني متوجه ميشي دليل واكنش دوستان رو.

:53: :53:

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

نمیدونم چرا نمیتونم نقل قول بگیرم اما در مورد قسمت دوم حرفات بهمن ، خب اینکه کمتر منو مقصر نشون میده ( دارم درمورد شخص خودم حرف میزنیم نه افراد احتمالی ای که نمیشناسم و شاید باشن و همیشه در مورد مارکیزیو انتقاد میکنند به عنوان مثال) ، منی که ماهی 1 روز لاگین میکنم تو فروم هستم و یه حرفی میزنم ، در اینصورت که باید کمتر اهمیت داشته باشه برای اون قشری که تو پست قبلی گفتم و نباید عکس العمل نشون بدند و سریع بپرند وسط و نقش بتمن سناریو باشن و نجات دهنده فروم و بازیکن مورد علاقه شون از شر دشمنان شهر آرکهام ! منی که گذری میام و میرم !
یکی از کسایی که گفتم دقیقن تو همین پست پشت من کامنت داده ، تو منو میشناسی من عمرم تو فروم گذشته و با کوچیک و بزرگ اینجا رفیق بودم ، ولی خدا رو گواه میدونم من حتا به یوزر نمیشناسم دقیقن کی هست ایشون که هر سری من پست میدم سریع وارد عمل میشه ! اگه اشتباه نکنم آرش باشه ! فرقی نداره هرکی باشن، نه ، انتظار ندارم پست سال انتخاب بشه حرف من ! ناراحت میکنه کسی رو ؟ لایک نکنید ، بگذرید ! به همین راحتی صبر کنید تا برم ماه بعد میام ! تا وقتی که دیدین تو پست هام بی ادبی و بی نزاکتی و حرف زشت نباشه و در کل خلاف قوانین فروم و عرف اجتماع نباشه ، کسی حق نداره ، تاکید میکنم حق نداره خودشو ملزم به پاسخگویی اونم با لحن تند کنه برا من و امثال من که نظر مون متفاوته با بقیه!

• mory, Massimiliano Allegri, Pouya و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- بصير، يعني اگه توقع داري كه بياي پست بدي و بري و ببيني كه هيچ واكنشي در قبال پست هات نديدي، خب، خيلي خوبه ! من به همه پيغام خصوصي ميدم كه هر موقع يوزر ADP10‌ پست داد هيچ واكنشي نشون نديد، كلا نديده ش بگيريد ! خوبه ؟!

فروم محل گفت و گو ـه، حالا مدل همين گفت و گو رو خودمون ميتونيم مشخص كنيم، من نوعي ميام با با طعنه و تيكه انداختن بحث رو شروع ميكنم، پس بايد توقع ادامه داشتن همين روند رو هم داشته باشم و يا ميام از نظر فوتبالي، بدون غرض ورزي و با ديدن تمامي جوانب يك بحثي رو شروع ميكنم و يا پست ميدم، پس "ميتونم" چنين توقعي رو هم داشته باشم كه به همين شيوه ادامه پيدا كنه.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی