پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1658 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
توهین به هیچ یک از اعضا بخشودنی نیست . دوستان مراعات کنن . دوستان پست خلافی میبینید نیاز نیست داد بیداد و اه و فغان راه بندازید به ارامی گزارش رو بمالید :1:
ایشالا که حل میشه ...
باید یک کلاس اموزشی برای استفاده از گزارش بذارم ؟ البته یجوریم نباشه که شورشو در بیارید . شاد باشید . مهربون باشید . بزنید و بکوبید حالشو ببرید :1:
فعلا بدرود ازینجا
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
درود . اینجام که تاپیک اختصاصی من شده . حال میکنید چه مدیریت پیگیری هستم :1:
دیگه حوصله ندارم دوتا پست جدا بدم . همینجا از افشین تشکر میکنم واقعا دس مریضاد عالی بود
دوم اینکه دلمون واقعا برای امثال فیاض و زینب و امیر و علی و عرفان و نسیبه و خیلیای دیگه تنگ شده .. کاش بشه یجوری برگردن

اینجا این فروم مث یک کافه کلاسیک قدیمی شیراز میمونه .. گرد و غبار روش نشسته مشتری های جدیدی نداره ولی ی عده هستن که سالهاست هرروز عادت دارن تنهاییشونو علایقشونو روی صندلی های چوبی این کافه باهم به اشتراک بذارن و از خوردن قهوه شون لذت ببرن ..
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

یکی از دوستان گفته بود چرا برای همه مطالب بعضی ها لایک می گذارن حتی برای دو نظر مخالف برای هر دو چرا  تشکر میزنید

می خواستم از همین تریبون بگم  من کامنت دوستان می خونم از اینکه چیز جدیدی یاد میگیرم کیف می کنم و برای همین کلید تشکر لمس میکنم و  کاری  با  موافق یا عدم موافق بودن کامنت با نظر خودم ندارم  چون جز اعصاب خوردی چیزی عاید ادم نمیشه

.......................

یه ایده هم برای مخالفان ماروتا و انیلی دارم 

برای فشار به این دو نفر و مبارزه با خسیس بازیشان بهتره از طریق اینستگرام شروع به ایجاد تصاویر با هشتگ #خساست-انیلی  #بی عرضه-ماروتا  به زبان ایتالیایی و انگلیسی کنیم....خدا را چه دیدی شاید تونستیم این خسیس ها رو ادب کنیم ویه اجتماع عظیم بر علیه این دو تا در جهان ایجاد کنیم.

اینستگرام یوونتوس دات ای ار که قربونش برم  فقط خبر ارسال میکنه و چپ و راست قربون صدقه مارکیزیو میره....که چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
خيلي عذر ميخوام كوچيك همتون هم هستم (ليترالي) ولي واقعا خودتون از اين بحثاي مثلث كنته الكس مديريت خسته نشدين؟ ٥ سال گذشته به تاريخ پيوسته خود توريني ها فراموش كردن اينجا هنوز بحثش ميشه :/ بيخيال شين جان من بيخيال شين.

[اين پست صرفا يك خواهش عاجزانه بود و ارزش ديگري ندارد]
  • Signora Omicidi, tecra, moha684 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

به نظر من وقتشه حسین صالحی بعنوان مدیر ارشد به فکر یه انقلاب تو سیاست هاش باشه وگرنه با این منوال پیشرفت که هیچ بلکه بایست مثل این روزها شاهد خاک خوردن فروم باشیم

منظور از تحولات همش به تغییر سایت و انجمن یا مسایل فنی نیست بلکه نگرش ها و شیوه مدیریت فروم و..

• alexdelpiero, El rey leon, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

افشین عزیز،.یک نکته رو در نظر بگیر که الان نزدیک امتحانات ترمیم.یه سری مسائل دیگه هم هست که با توجه به همین ایام امتحانات نمیتونم با قطعیت در موردش صحبت کنم ولی به نظرم کاملا محتمل.به هر حال چه این مسائل باشن چه نه به عقیده ی من مدیریت اونقدرها مقصر نیست که شما میگی.پتانسیل در همین حدوداست.البته یک سری ایرادات جزئی هست ولی خب اونقدرا برجسته نیست.

• El rey leon, Signora Omicidi, seyyed amirreza و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يه سوال، سيستم امتياز منفي داريم؟ يني كسي كه پستش مشكل داره و حذف و ويرايش ميشه يه امتياز منفي بگيره كه اگه به حدي رسيد بن بشه؟
  • El rey leon, Signora Omicidi, seyyed amirreza و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا واقعا ما نگران فرومیم

یه تز میدم اما بعید میدونم که حدقل مدیرا زحمت بکشن روش فکر کنن یا نظر بدن

اول اینکه حسین صالحی خودش یکی از مقصر های اصلی این وضع فروم هست چون قبلنا خیلی تو فروم میومد حتی حداقل این یکی دوسال هفته ای یه پست میزاشت

حضور حسین صالحی واقعا ضروریه میدونم بنده خدا خیلی زحمت میکشه و با جون دل برا این سایت و فروم وقت میزاره اما در هر چند روز یکبار تو فروم یک ساعت بیاد با بچه ها مشورت کنه و شاید با بهره گیری از صحبت های بچه ها تکونی بخوره فروم

دوم اینکه یه نفر مدیر فعال باید رو بقیه مدیرا فعالیت داشته باشه که لااقل ممکنه بعضی مدیرای تو مدت خاصی نتونن بیان که یا کاراشون تو اون فرجع بده دست یکی دیگه یا کسی دیگه ای رو موقتا یا دائمی مدیر کنه

هرچقدر که کمتر مدیرا درگیر اوضاع فروم بشن به همین منوال فروم کمتر مورد استقبال و فعالیت قرار میگیره

من همچنان مصرانه تقاضا دارم حسین صالحی بیاد و استین بالا بزنه و با اوردن بچه های فعال وقدیمی همچون نسیبه تو کادر مدیریتی قدم مهمی رو برداره

نمیدونم افرادی مثل رضا 327 یا بقیه چرا دیگه نمیان اما حتما مدیرا شاید بدونن پس خواهشا یه حرکتی بزنین

از مدیریت سهل تو بخش سرگرمی به شدت استقبال میشه :8: :53:

• mory, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

افشین مدیر خارج از فوتبال پویاست سرش خلوت بشه نیازی به کس دیگه ای نیست ...

هزینه سایت و فروم هم کسه دیگه ای میکنه زحمتشم کسه دیگه ای میکشه . اما اینجا هم نشد طرفداری کامنت میذارم ، نشد فروم انگلیسی .. نشد توئیتر ، اینستا ، فیسبوک .... اما جو اینجا رو دوست دارم و با چند نفر اشنا شدم برا همین میام اینجا و برای همین هم بهش اهمیت میدم و اینجا پست میدم !

اما واقعا انتظار درست شدن یه آواتار واقعا انتظار زیادی نیست ! حداقل اگه یه فرد مسئول میومد میگفت نمیشه یه جوابی گرفته بودم اما نه اینکه یه واسطه هر بار بیاد بگه با فلانی صحبت کردم ، با وزیر که نمی خوام صحبت کنم :1: 

مورد دوم نسخه موبایله سایته ! با اومدن تلگرام خیلی ها بحثشون رو میبرند تو گروه ها و کمتر کسی پیدا میشه با گوشی سایت رو باز کنه ... واقعا نصب TapaTalk کار سختی نیست ...

البته بازم میگم از کسی انتظاری ندارم ، صرفا پاسخ گویی کافیه ولی تقریبا 6-7 ماه شاید بیشتر این موضوع رو مطرح کردم و جواب خاصی نگرفتم .. 

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یکم دیگه صبر کنید ...
Loading ...
  • El rey leon, Signora Omicidi, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

مورد دوم نسخه موبایله سایته ! با اومدن تلگرام خیلی ها بحثشون رو میبرند تو گروه ها و کمتر کسی پیدا میشه با گوشی سایت رو باز کنه ... واقعا نصب TapaTalk کار سختی نیست ...

من با نسخه ي موبايل خود سايت ميام و خيلي خوبه، از تپتاك بهتر نباشه بدتر نيست :1: فقط دسترسي به امكانات مديريتيش و كنترل پنلش محدوده اما خوبه دركل.

اينكه افشين ميگه فروم خلوته فلانه هم خيلي قبول ندارم :1: بريد بگرديد فكر نكنم فروم فارسي اي شلوغ تر از اينجا خيلي پيدا كنيد، حداقل توي فوتباليا نيست. خارج از فوتبالش داغون شده اما اينكه كسي مثلا تو پارازيت پست نميده زياد ربطي به نبودن پويا نداره به نظرم. كلن به نظرم بخش زيادي از كسايي كه تو تاپيك هاي فوتبالي پست ميدن توي بحث هاي غير فوتبالي شركت نميكنن (حتي اگه باشه) و اين مشكله :1:

آواتار هم واقعا زبون ما مو در اورد :1: بيايد رك و راست بگيد مشكل چيه :1: اگه مشكل هاسته كه قشنگ دو روز قطع كنيد الان كه فوتبال هم نيست. اگه مشكل آي پي بي ـه كه يه هفته قطع كنيد به شرطي كه بدونيم بعدش درست ميشه قشنگ. خلاصه از اين جور حركتا ميخواين بزنين الان بهترين موقع است.
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

اصلا امکانات Tapatalk با نسخه موبایل فروم قابل مقایسه نیست من چند تا فروم با Tapatalk فعالیت میکنم ... در مورد فعالیت با فروم های شلوغ غیر فوتبالی که اصلا مقایسه نمی کنم ... اما نسبت به فروم های فوتبالی اوضاع خیلی بد نیست ... اما اگه یه سری رسیدگی از طرف مدیر فروم بشه قطعا کابرها هم انگیزه بیشتری پیدا می کندد ... 

نمیدونم اون کار قالب که میگفتید به کجا رسیده یا اصلا قرار هست عوض بشه یا نه ولی اگه VB نصب کنید عالی میشه ، IPB تکراری شده  :22:  :fp: اماکاناتش هم خیلی بیشتره vBulletin

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

^^^

اصلا امکانات Tapatalk با نسخه موبایل فروم قابل مقایسه نیست من چند تا فروم با Tapatalk فعالیت میکنم ... در مورد فعالیت با فروم های شلوغ غیر فوتبالی که اصلا مقایسه نمی کنم ... اما نسبت به فروم های فوتبالی اوضاع خیلی بد نیست ... اما اگه یه سری رسیدگی از طرف مدیر فروم بشه قطعا کابرها هم انگیزه بیشتری پیدا می کندد ...

نمیدونم اون کار قالب که میگفتید به کجا رسیده یا اصلا قرار هست عوض بشه یا نه ولی اگه VB نصب کنید عالی میشه ، IPB تکراری شده :22: :fp: اماکاناتش هم خیلی بیشتره vBulletin

چه چيزايي بيشتر داره تپتاك اگه خوبه ما هم بيايم :1: چت باكس داره؟ :1: يك كم از خوبياش بگو شايد راضي شن بذارن :1:

يه بار از اس ام اف به اون خوبي مهاجرت كرديد اينجا، حالا يه بار براي هميشه بريد وي بي :1:
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

حوصله بحث ندارم  هر کی استفاده کرده باشه میدونه 

• Signora Omicidi, Donnie, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1604 ارسال
دوستان کم شدن جمعیت شرکت کنندگان در بحث ها نتایج تغییرات اجتماعی هم هست. من به شخصه در اطرافم احساس کردم که کلا طرفدارهای فوتبال کم شدن. مثل قدیم طرفدار نداریم و اگر هم داریم خیلی سطحی هستند. به فروم و ...کار نمیرسه.
در کنار این مسءله سن طرفداران قدیمی هم بالا رفته و به دلیل مشغولیات بیشتر فعالیت کم یا لغو شده.
کلا به نظرم تغییر ساختارهای اجتماعی در کل فروم ها تاثیر گذار بوده و فعالیت کم شده. زیر سر تلگرام هم هست که قسمتی از تنوع طلبی و گرایش به سهولت استفاده هست.
مدیران باید آمار را بررسی کنن که در کنار کاهش پست با کاهش بازدید هم رو به رو بودند یا نه؟؟
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

یکم هم اگه دیدگاه هامون و نظراتمون رو با آرامش بیشتری بیان کنیم و جبهه گیری نکنیم بتونیم با نظرات مخالف ملایم تر برخورد کنیم میشه از خیلی دلزدگی ها جلوگیری کرد شاید خیلی ها توی فروم فقط میخونن و پستی نمیدن نظری نمیدن بخاطر جبهه گیری های تند باشه هرچند اینا بنظر خودم فروم رو جذاب میکنه اما گاهی بیش از اندازه میشه

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

یکم هم اگه دیدگاه هامون و نظراتمون رو با آرامش بیشتری بیان کنیم و جبهه گیری نکنیم بتونیم با نظرات مخالف ملایم تر برخورد کنیم میشه از خیلی دلزدگی ها جلوگیری کرد شاید خیلی ها توی فروم فقط میخونن و پستی نمیدن نظری نمیدن بخاطر جبهه گیری های تند باشه هرچند اینا بنظر خودم فروم رو جذاب میکنه اما گاهی بیش از اندازه میشه

دقيقا، راستش بيشتر اون كسايي كه افشين گفت بايد برگردن به همين دلايل و توهين به بازيكنا رفتن .ايگنور هم گزينه ي خوبي نيست من الان ٤ ٥ نفر ايگنور كردم مثلا ولي هربار نمايش رو ميزنم پستشون رو ميخونم :1:
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

@ سهیل

درسته ویبولیتن قوی ترین انجمن و با امکانات ترینشه به همراه یکی دوتا این جدیدا

اما ساخت وییبولیتن یه نصفه روز و با هزینه بسیار پایین شدنیه اما مشکل اساسی تبدیل این انجمن به انجمن ویبولیتن هست که بسیار زمان بر با حجم اطلاعاتی بسیار بالاست و در برخی جاها دیدم فعلا امکان تبدیل فلان نسخه انجمن به فلان انجمن میسر نیست

ولی در کل بازم دلیلی نمیشه اینقدر برا یه انجمن صبر کرد.

اما خب ساخت اپلیکیشن موبایل سایت و انجمن هم انچنان دور از دسترس نیست

یه پیشنهاد دیگه هم که دارم اینه وقتی سایت قرار شد دست برنامه نویس بیفته واسه تعمیرات اگه میشه از یه بریچ(پل) بین سایت و انجمن استفاده کنه که مثلا با همین کاربری وارد سایت هم بشیم و زیر اخبار نظر بزاریم و اینجوری بحث بالا میگیره و مهمان ها هم میان ثبت نام میکنن و شرکت میکنن تو بحث ها

درضمن 10 یا 20 اخرین پست های ارسالی انجمن هم زیر سایت باید قرار بگیره که اینم مثل بریچ یه افزودنی هست که بسیار مفیده

سجاد والا  واسه من یکی نه ماهش شده وقتشه :1:

• El rey leon, Massimiliano Allegri, Prince of Turin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

افشین تا اونجایی که من میدونم شدنی نیست کامنت گذاشتن برای سایت ، خیلی وقت پیش که با انجمن اشنا نبودم پیام گذاشتم تو سایت که چرا نمیشه کامنت گذاشت جواب دادند چون وبسایت رسمی یوونتوس در ایران هست قوانین خاصی داره و نمی تونند قابلیت نظر دهی زیر پست بذارند ... در ضمن اگه سایت بشه نظر داد که دیگه فروم رو تعطیل کنیم :1:

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
هرکس علاقه داره پست اول بازیکنا رو بزنه و حوصلشو داره یک پیام خصوصی بهم بده . هیچ نظم خاصی تو انتخابشون وجود نخواهد داشت .. این فروم مال خودتونه توش لذت ببرید اگر علاقه دارید کاری رو انجام بدید و جنبش و حرکتی بزنید [ مثل هفته نامه افشیز یا تاپیک زدن برای بازیکنا . کاری که پویا با سینما میکرد . کاری که زهرا با پارازیت میکرد . کاری که میثم داره راجبه کتابخوانی میکنه . و ... ] و .. خب راحت باشید یک هماهنگی بکنید و بسم الله ... هر انچه که نیاز دارید فراهمش میکنم

یک ایه داریم که میگه : شادو فی ارض
در زمین شاد باشید :1: شما هم شاد باشید و خیلی ملو اون کاری ک بهتون حس رضایت میده رو انجام بدید [ بشرطیکه باعث اسیب به دیگران نشه ]
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی