پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

- حرف هاي همه رو خوندم و درباره شون هم صحبت خواهم كرد ولي همچنان منتظر اميرعباس عزيز هستم كه يك كادر مديريتي جديد معرفي كنه.
3 مديركل :
مدير تاريخ :
مدير خارج از فوتبال :
مدير فوتبال جهان :
بديهي ست كه مديران كنوني نبايد جز مديران جديد باشند.
فكر ميكنم خود اميرعباس هم به خوبي متوجه منظور من شده، ولي دوست دارم كادر مديريتي مد نظرش رو بدونم چون به واقع همين مسئله،‌يكي از جواب هاي منه ! :53:

متوجه منظورت نمیشم بهمن جان، یعنی میخوای بگی چون تیم مدیریتی ای بهتر از فعلی وجود نداره (که ممکنه هرکسی نظر دیگه ای داشته باشه) پس باید با هرکاری که تیم مدیریت فعلی میکنه بسوزیم و بسازیم؟ البته من به هیچ وجه به هیچ وجه قصد ندارم بی احترامی ای کنم یا زحمات مدیران رو زیر سوال ببرم، اما با چند نفر از بچه ها صحبت کردم که از برخورد بعضی مدیران در مورد موضوعات مختلف دلخور بودن. حالا باز بزرگان فروم مطمئناً بهتر میدونن من قصد قضاوتی ندارم فقط دارم مسائل رو بازگو میکنم.

هرچند تنها مشکل این نیست و مشکل عمده کاربران هستن از نظر من، به خصوص یه تعدادی از کاربران که در بحث های غیر فوتبالی هم شرکت نمیکنن و عملا خودشون رو به کوچه ی علی چپ زدند :1: تیکه انداختنا و دوپهلو حرف زدنا و توهینا واقعا جلوه ی خوبی به فروم نمیده. :53:
  • GioVanni Agnelli, mory, Soheil Bianconeri و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

قبلا نماینده اعضا داشتیم ، خیلی چیز خوبی بود خدایش بیامرزد

خدا جمیع رفتگان شمارم رحمت کنه

ایشان [نماینده] اگر صحبتی میکرد به زبان کل فروم دیده میشد اما اگر من یا ایکس یا ایگرگ همان حرف را بزنیم گمان میبرند بدنبال منافع شخصی هستیم

------------

بهمن منظور امیر عباس رو فکر میکنم بد متوجه شدی ؛ منظورش این نبود که مدیران فعلی برند و مدیران دیگه ای به سر کار بیان ؛ چون از نظر غنای اطلاعاتی و سابقه مدیرای الان خیلی خوب هستن 

من فکر میکنم منظور امیرعباس این بود به همون نسبت که کاربرا بی رمق و بی حال شدن به همون نسبت و شادیم یکم بیشتر این بی رمقی به مدیران هم سرایت کرده ..

مجموعه مدیرای الان بنظرم خیلی خوبه .. مخصوصا وقتی هم پویا اضافه شد واقعا بی نقص بوده کاراش

• GioVanni Agnelli, mory, Soheil Bianconeri و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- در جواب آرش :

ابدا چنين منظوري نداشتم و ندارم ولي حتي اگه فرض بگيريم كه كادر مديريتي كنوني، بهترين كادر مديريتي ممكن هم هست باز دليلي بر اين نيست كه ما هرجوري بخوايم رفتار كنيم.

اصلا همچين چيزي براي خود منم غير قابل قبول ـه.

جواب سجاد :

من يك سوال ساده پرسيدم، جدا ميخوام بدونم كه كادر مديريتي جديد متشكل از كياست ؟

اين همه صغرا كبرا كردن نداره كه،‌ يك سوال ساده ست.

درباره نماينده اعضا،

نماينده اعضاي سابق ضعف هاي زيادي داشت توي تعريف عنوانش، اگه قرار باشه با روال سابق دوباره اجرا بشه كه اصلا فايده نداره و تنها با شخصيت اون فرد بازي شده !

حداقل من خودم رو مثال ميزنم كه احساس ميكنم بهم توهين شد !

• mory, L'Avvocato, amirabas1369 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

- در جواب آرش :

ابدا چنين منظوري نداشتم و ندارم ولي حتي اگه فرض بگيريم كه كادر مديريتي كنوني، بهترين كادر مديريتي ممكن هم هست باز دليلي بر اين نيست كه ما هرجوري بخوايم رفتار كنيم.

اصلا همچين چيزي براي خود منم غير قابل قبول ـه.

جواب سجاد :

من يك سوال ساده پرسيدم، جدا ميخوام بدونم كه كادر مديريتي جديد متشكل از كياست ؟

اين همه صغرا كبرا كردن نداره كه،‌ يك سوال ساده ست.

درباره نماينده اعضا،

نماينده اعضاي سابق ضعف هاي زيادي داشت توي تعريف عنوانش، اگه قرار باشه با روال سابق دوباره اجرا بشه كه اصلا فايده نداره و تنها با شخصيت اون فرد بازي شده !

حداقل من خودم رو مثال ميزنم كه احساس ميكنم بهم توهين شد !

خوب الان برنامه ی تیم مدیریت برای بهتر شدن وضع فروم چیه؟ همین جوری هر روز داره از تعداد معدود کاربرای فعال کم میشه نیازی به اسم بردن هم نیست کاملا محسوسه، دلیلش هم 90 درصد به نظرم جو مزخرف حاکم بر فرومه. چی کار در نظر دارید بکنید برای بهبود اوضاع؟ پاک کردن پست و کوبوندن و ...؟ وقتی خود مدیرا اینطوری با مسائل برخورد میکنند چه انتظاری از کاربرا میشه داشت؟

• GioVanni Agnelli, El rey leon, amirabas1369 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- آرش جان، كدوم پاك كردن پست ؟! دقيقا ميشه ازت بخوام كه صراحتا بگي چه پست هايي از روي بي عدالتي پاك شدند ؟

ضمن اينكه من بازم تكرار ميكنم، واقعا نميدونم چرا جوابي نميگيرم، بنده يك درخواست دارم از هر كسي كلا نه فقط اميرعباس ! يك كادر مديريتي به من معرفي كنه.

صحبت زياد دارم در اين باره ولي بايد اين جواب رو بگيرم.

• L'Avvocato, amirabas1369, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

ببین کسی از جمله امیرعباس نگفته تیم مدیریتی باید عوض بشن و من واقعا منظور شما رو از این حرف نمی فهمم. الان مثلا این پیشنهادی که امیرعباس داد:

تایپیک «ایده هایی برای ارتقای فروم» احیا بشه. برش گردونید لطفا و از هر کس خواسته بشه حتی شده یه پیشنهاد برای بهتر شدن وضع ارائه بده... امکان نداره این همه آدم دانشگاهی اینجا باشه و هر نفر حداقل یه پیشنهاد واسه بهتر شدن شرایط نداشته باشه...

بعد از اون شورایی تشکیل بشه و این پیشنهاد ها رو بررسی و اجراشون رو امکان سنجی کنن.

بعد از اون کار اولویت بندی ایده های منتخب انجام بشه و یکی یکی اجرا بشن...

بعد از این پروسه از بین دیدگاه های خود بچه ها رشد فروم دیده می شه و دیگه این جمله که نقل قول کردم رو انشالا از زبون مدیر فروم نخواهیم شنید. :nish:  :22:

چرا حتی یه بحث ساده ای هم در موردش نشد؟ حتی یه "آره" یا "نه" یا "به درد نمیخوره" یا "خوبه"؟

ببین من میگم باید برنامه وجود داشته باشه برا بهتر شدن وضع فروم، شما میگید کادر مدیریتی جدید؟ واقعا منظورت رو نمیفهمم خوشحال میشم صریح تر بیان کنی.

بعدش در مورد حذف پست هم چند تا از بچه ها از حذف شدن الکی پست ها شکایت میکردن و میگفتن تو بحثی که توش پست حذف میشه نمیشه شرکت کرد، من از محتوای پستای حذف شده خبری ندارم اما معتقدم اول میشه یه تذکر داد که قسمت مشکل دار پست رو پاک کنن، یا بعدش خود مدیرا پست رو ویرایش کنند، حذف باید آخرین مرحله باشه به نظرم به جز دلخور شدن و اعصاب خوردی فایده ی دیگه ای نداره.

+ حالا اصلن این حذف رو بیخیال منم فقط شنیدم از بچه ها، بحث من چیز دیگه است :53:

• GioVanni Agnelli, El rey leon, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
اتاق امتیازات پیشبینی بازیها ، را ، چه شد ؟
  • Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

اولاً ممنونم از بهمن بابت این که مثل همیشه و توی هر شرایطی فروم واسش انقدر اهمیت داره که وقت بذاره و انتقادا رو جواب بده...

:135555:  :135555:  :135555:

ثانیاً دوست دارم تاکید کنم که تک تک مدیرای این فروم از دوستای خوب من هستن و با هم رابطه فوق العاده ای داریم.( به جز پویا خان که مراوده زیادی با هم نداشتیم). انتقاد من به نحوه مدیریت اون ها هست و لاغیر. همشون جزو کاربرای بسیار خوب فروم هستن.

ثالثاً بهمن خان! خیلی خوب دوستان توضیح دادن که مشکل من با طرز مدیریت هست و نه آدم ها... این که مدیرای این جا بدون چشم داشت و فقط با عشق مدیریت می کنن شکی توش نیست و هیچ شبهه ای هم نسبت به اون ندارم. فقط گفتم لازمه روش مدیریت عوض بشه... تاکید می کنم...روش...

در مورد سوالت بهمن مشکلی ندارم با اسم بردن از افراد. ولی عمیقاً اعتقاد دارم مشکل آدم ها نیستن...روزی که خود شما مدیر شدی من پرسیدم چه روش جدیدی اضافه خواهد شد به فروم... همون موقع گفتم مشکل فروم ویرایش پست ها نیست...

مشکلی نیست می شه نام برد از افراد دارای صلاحیت. که خیلی از مدیرای فعلی هم جزو اون ها هستن... گرچه تجربه نشون داده توی این مدت دوستان یه فرد خاص و اونایی که به نظر ایشون فعالیتشون خوب هست مدیر شدند. 

بهمن شما همین الان توی سوالت پرسیدی که 3 تا مدیرکل و... اصلاً تعداد چه اهمیتی داره؟ شما 100 تا مدیر بذارید (با توجه به این که همگی هم دوست اوشون هستن و دارای دیدگاه های همیشه هم راستا هستن) وضع تغییری می کنه؟

من یادمه شما هم حتماً خوب یادته قبلاً مدیرها انقدر از طیف مختلفی از دیدگاه ها و ایده ها بودن که درگیری های شدید بینشون بود... یه جریانی بر فروم حاکم شد که اعتقاد داشت هر حرفی که بوی جنجال می ده باید تو نطفه خفه شه... تیم مدیریت به هر قیمتی باید یکدست باشه...همین که تایپیک انتقادات و پیشنهادات حذف شد قدمی توی همین راستا بود. تایپیکی که جزو پر پست ترین تایپیک های فروم بود حذف شد و جاش رو تعدادی تایپیک گرفتن که جوری برنامه ریزی شد که همه حرف ها رو ساکت کنه...

بعد هم افرادی برای مدیریت انتخاب شدن که همه هم راستا با هم بودن...این نکته هم فراموش شد تضارب آرا واسه رشد هر جامعه ای لازمه...

بهمن خان! نظر من اینه دنبال نفر نباید بود. دنبال ایده باید بود! الان توی دنیا خلاقیت تمام مرزها رو جابجا می کنه..نیاز هست به فکرای جدید نه صرفاً آدم های جدید. حرفام هم واقعاً چندان انتقادی نیست. سجاد و آرش به خوبی متوجه شدن که منظور من اینه که مدیرا سهم بزرگ تری دارن از وضعیت هر جامعه ای...اگر انتقاد می کنی توی صندلی داغت باید متوجه باشی که این انتقاد اولاً به مدیریت وارد هست...

به نظر من اتفاقاً وضعیت فروم بسیار خوب هست..دوستی ها بسیار ملموس و دوست داشتنیه...سطح فنی بالاست و فعالیت هم ابداً کم نیست...شاید یه تعدادی روزای کم پستی فروم رو ندیدن که الان نگران اوضاع هستن. به عقیده من وضع فروم بسیار خوب هست ..مدیرا هم به طور سنتی خوب دارن همه چیز رو مدیریت می کنن... پیشنهاد های من صرفاً واسه بهبود اوضاع هست. این واقعیته و بش اعتقاد دارم... خیلی وقته خودم رو عادت دادم به وضع موجود راضی نباشم و برای پیشرفت برنامه ریزی کنم...

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- من آدميم كه به "بايد" و "نبايد" معتقدم، يه سري مسائل "بايد" رعايت بشند. به عنوان مثال مدير فروم "بايد" فعاليت داشته باشه، اگه محمد و حسين صالحي مخالفتي نداشته باشند ميتونم اولين حرف خودم رو با ساير مديران براتون نقل قول كنم و اين نكته درش ذكر شده كه تمامي مديران بايد هم فكري كنند و صد البته فعال. اين يك "بايد" هست، حالا در اين بين شايد به صورت مقطعي براي مديري مشكلي به وجود بياد و كمرنگ بشه مشكلي نيست و طبيعي ـه ولي اصل موضوع بايد رعايت بشه. خودتون هم اذعان داشتيد كه به شيوه سنتي مديريت ميكنم و شيوه شخص بهمن احمدي به اين شكل هست.

هميشه هم اين اعتقاد رو داشتم/دارم/خواهم داشت كه اين مديران فروم هستند كه بايد به فروم جهت بدند و فضاي بحث و صحبت رو باز كنند، سابقه طويلي هم در اين مسئله دارم، فكر مي كنم انجمن تاريخ گوياي همه چيز هست. (دوستاني كه در ابتداي تاسيس انجمن تاريخ بودند شاهد تمامي اين مسائل بودند)

ولي به همون اندازه كه يك كادر مديريتي قوي و با انگيزه ميتونه فروم رو بالا بكشه و البته كاربران رو فعال، به همين مراتب ولي با درصد كمتري كاربران هم در روند مديران تاثير گذارند. بايد همه چيز دوطرفه باشه ديگه،‌ درسته ؟

دوستاني كه اينقدر از پويا تعريف مي كنند، پس چرا اين دوست ما بايد "التماس" كنه كه توي بحث هاش شركت كنند ؟

يا پويا خوبه يا خوب نيست ديگه ! اگه خوبه پس چرا باهاش همكاري نميشه و اگه خوب نيست دليل اين تعريف ها چيه ؟!

وقتي كه يك سري رفتارها به شكل جهت دار مشاهده ميشه، جوري كه به آدم احساس "باند بازي" دست ميده، مثلا من نوعي واقعا چه كاري از دستم بر مياد ؟ همه افراد مظنون رو بن كنم ؟ اخطار كتبي بدم ؟

اخطار كتبي بدم روي چه مدركي ؟! به چه اتهامي !؟

وقتي كه فلان كاربر توي 7 تا از 10 پستش داره به صورت غير مستقيم مدير فروم، صحبت هاش و اعتقاداتش رو مسخره ميكنه، شما چه دستوري ميدي كه چطور باهاش رفتار بشه ؟

ولي همين كاربر يك بار هم بخاطر اين صحبت ها تذكر دريافت نكرده !

حالا خدا اون روز نياره كه مدير فروم به فلاني به جاي شما، بگه تو ... ديگه خدا خودش بايد بياد پايين !

نشد ديگه ! قبول داري ؟ همه چيز بايد دوطرفه باشه ...

وضعيت فروم ما خيلي هم بد نيست، من توي فروم پارس فوتبال هم فعاليت كردم، سابقه مديريت هم دارم اتفاقا، و به دوراني كه توي اون فروم داشتم افتخار ميكنم چون ارتقا پيدا كردم. ولي اين روزها حتي به عنوان مهمان هم نميرم اونجا ! چون رسما خوابيده.

فروم هاي ديگه اي هم هستند كه همه تقريبا با افت روبه رو شدند. فروم ما هم از اين به خاطر مسائل مختلف با يك افت نسبي روبه رو شده و بخشيش طبيعي بوده.

يك قسمت كه طبيعي ـه و مسائل بيرون فروم دخيل هستند ولي توي قسمتي كه خود "فروميان" (!) دخيل هستند من نه به عنوان يك مدير، بلكه به عنوان يك فرد بيرون از گود، همه رو مقصر ميدونم.

اينكه درباره افراد بخاطر موارد مورد علايقشون "قضاوت" ميشه يك مسئله دردناك ـه ! اينكه طرف چون آلگري رو دوست داره پس آدم ابله ـي هست و يا كونته رو دوست داره پس آدم بي شعوري ـه و به همين منوال هم باهاش "برخورد" ميشه يك مسئله حقيقتا غير قابل درك ـه !

پس من پيشنهاد ميكنم ابتدا از تصحيح افكار خودمون شروع كنيم، بعد ميتونيم به ايده هاي جديد فكر كنيم و در نهايت ارتقاي وضعيت كنوني ...

• Bianconero Amore, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

سلام به همه ، خوبید ؟ :دی 

بحث سر چی بود ؟ آهان جو فروم ... منم نظرم رو با اجازه دوستان بگم 

در مورد پست هام بگم اول ، تو خیلی پست هاتون به مربی محبوب من توهین کردید ، تیکه انداختید ، مسخره کردید ، منم خب بعضی جاها با تیکه جواب دادم مسخره کردم و شاید موارد خیلی کمی هم توهین کردم ! کم کم به این نتیجه رسیدم واقعا کار اشتباهی بود ! شاید بهتر بود هیچی نمی گفتم و خیلی بحث ها پیش نمی اومد ... اما من شخصا از پست هیچ کسی ناراحت نشدم ! هیچ موقع هم شروع کننده بحث نبودم . البته اعتقاد دارم این جور پست هام درصدشون واقعا کمه تو این 1652 پست ، بگردید خیلی کمه ... خیلی های دیگش در کمال احترام نظر مخالف خودم رو گفتم و هیچ موقع از ترس اینکه پستم تشکر نخوره یا کسی خوشش نیاد تغییری توش ایجاد نکردم . 

اما در مورد همون اندک پست هام که عرض کردم ! من میتونم برای شما N تا پست بیارم که توش توهین کردند ، فحش دادند ، در مورد بازیکن محبوبم بدترین حرف ها رو زدند اما کوچکترین برخوردی باهاشون نشده ! اما وای روزی که من تو پستم یه کلمه به یکی بگم ! سریع واکنش نشون میدند ! نمی دونم واقعا دلیلش چیه ! البته اون N تا پست که میگم فقط از طرف یه نفر نبوده و اصلا اشاره ام به فرد خاصی نیست ... 

در مورد فعالیتم تو فروم ، رفته رفته سعی کردم در کنار نظرات شخصیم یکم فعالیت مثبت هم داشته باشم ، یکم شروع کردم ترجمه کردن و اخبار رو از منایع دست اول منتقل کردن ، بعضی موقع ها میدیدم میرفت رو سایت خیلی خوشحال میشدم اما بعد یه مدت تیم ترجمه خیلی فعال بودند دیدم موازی کاری پیش میاد یخیال شدم ... همیشه هم سعی کردم تو خارج از فوتبال حضور پررنگی داشته باشم ... 

خلاصش اینکه من احساس میکنم به پست ها و نظرات من بیش از حد واکنش نشون میدید ، یه عده راحت توهین میکنند تیکه میندازند اما من شدم آدم بدِ ! من یه سری ایده و تفکر دارم که خیلی دوست داشتم تو این محیط با بقیه به اشتراک بذارم اما مثل همون برخوردی که تو تحریریه دیدم مطمئنم با بقیه ایده هام هم همینجوری برخورد میشه ... از این رو خیلی وقت پیش تصمیم گرفتم ایده هام رو ببرم تو وبسایت شخصیم که با یکی از دوستام کارهاش رو دارم انجام میدم و بزودی تکمیل میشه و استارت میخوره ...  خطاب به بعضی ها ... بعضی چیزا واقعا ارزش نداره بخاطرش به همدیگه توهین کنیم ، من سعی کردم احترام افراد رو نگه دارم اما متاسفانه بعضی افراد همچین ظرفیتی نداشتند . 

خیلی حرف دیگه هم داشتم که از گفتنش صرف نظر میکنم ، این هم حسن ختامی بود بر فعالیت من تو این انجمن  
شاد و سلامت باشید  :53:

:65yytgts6rouhope1x2s:

این شکلک هم میراث من در این انجمن بود :yes1:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
همون طور که مهدی هم گفت، یه تاپیک نظرسنجی در مورد نتیجه نگرفتن اخیر یووه زده بشه بد نیست :1: :53:
  • Bianconero Amore, El rey leon, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بنده هیچگونه اقدام و فعالیت اولیه یا ثانویه ای "فوتبالی" ازین به بعد تو فروم نخواهم کرد تا این بحث مزخرف کنته و الگری بخوابه و سر دم دارای دو طرف دست ازین دوءل بردارن و شمشیر هاشونو غلاف کنند ، تا زمانی که هرکس به بهانه داشتن حق رای و حق نظر دادن " اجازه هر صحبت و هر ادعای کارشناسانه وار [ از نوع اسکای tv ] رو به خودش نده ، تا زمانی که جهت گیری های مغرضانه و این تیم کشی ها نخوابه تا زمانی که به علایق افراد اینقد راحت برچسب و لیبل نجاست زده نشه ، هوم؟ من هم الگری رو محترم میدونم هم دون آنتونیو رو هرکس به سهم و اندازه خودش در قلب من جای داره و اندازشم فقط خودم میدونم تا زمانی ک تشکر بعضی سروران به طور ثابت پای توهین کنندگان به الگری و کونته نباشه... پس دلیلی نمیبینم توی این جو که راه به راه مث جبهه های جنگی خمپاره های صحبت دوستان توی هوا پرت میشه بیشتر ازین یورتمه برم

# تاپیک پیش بینی و امتیاز دهی به گردن من هست
ممکنه چند روز اینور اونور بشه اما سوخت و سوز نداره بالاخره به فریادش میرسم

#سابقا نقد معنای دیگری داشت
  • Bianconero Amore, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
اگر منظورت با منه سجاد جان . من باید خدمتتون عرض کنم که اگر قرار باشه هر کاری علگری میکنه بخان کونته رو بکوبونن ، خب نمیشه که . دلیلی نداره . ادم جوش میاره . حق بده . اما با این احوال من دیگه تو این بحثها شرکت نمیکنم . چون هم بی ارزشه هم فروم سوزی میشه .
ممنون که یاداوری کردید .
  • mory, Principino, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

- متاسفانه اين دو ديدگاه شدن بچه ها توي فروم از دوران خداحافظي الكس به وجود اومد و حالا كسايي كه اون زمان ضد كونته بودند به جمع آلگري فن ها اضافه شدند.

همون جور كه طرفداران كونته گاهي با بي منطقي از آلگري انتقاد ميكنند، طرفداران آلگري هم گاهي با بي منطقي ازش دفاع ميكنند.

پس اگه راه حل رو در اين مي بينيد كه بكشيد كنار و بحث نكنيد، خب نظرتون محترم ـه ولي راه حل اين نيست و شخصا ازتون ميخوام كه از اين تصميم منصرف بشيد.

چون اگه سجاد و مهدي هم پست ندند، باز بهمن نوعي هست كه با پست هاش بره روي اعصاب :22:

• mory, Principino, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من فکر میکنم چند تا بچه مغرور و لجباز دور هم جمع شدیم تشکیل فروم یوونتوس رو دادیم (البته استثنا هم هست) انگار حتما باید نظراتمون رو دیکته کنیم به طرف مقابل .

ولی وقتی نمیتونیم و طرف حرف خودش رو میزنه یا نمیاییم فروم یا کلا دیگه بحث نمیکنیم . بعضی هامون هم از فرصتی استفاده میکنیم تا تو هر تاپیکی و هر پستی یه تیکه ای بندازیم

موقع بحث درسته نمیتونید به یک نفر ی چیزی رو بفهمونید ولی مگه فروم فقط شما هستید و طرفی که باهاش بحث میکنید ؟ بقیه هم پست ها رو میخونن می تونن انتخاب کنن که کدوم یکی درست میگه

مگه کلا فروم چیزی غیر از اینه که بیاییم نظرامون رو بگیم حالا درست یا غلط ؟ فرومی که سالها کلاس آموزشی بود به خاطر آلگری فن و کونته فن و هر چی بهم ریخته

• mory, Principino, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

^^^

حرفات درسته ولی بحث وقتی خوبه که دو طرف درست و حسابی بشینن واسه هم دلیل بیارن و خیلی مودبانه صحبت کنن حالا یا به نتیجه برسن یا نرسن !

موقع بحث درسته نمیتونید به یک نفر ی چیزی رو بفهمونید ولی مگه فروم فقط شما هستید و طرفی که باهاش بحث میکنید ؟ بقیه هم پست ها رو میخونن می تونن انتخاب کنن که کدوم یکی درست میگه

یه پستی که همش کنایه و توهین باشه دیگه بحث حساب نمیشه به نظر من

صرفا" یه نوشته ی بی ارزش واسه خالی کردن خودمونه که ارزش خوندن نداره چه برسه به جواب دادن

همین باعث میشه که خیلی از صحبتا بی جواب بمونه و کسی حال بحث کردن نداشته باشه

• mory, Senmorta, Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^^

حرفات درسته ولی بحث وقتی خوبه که دو طرف درست و حسابی بشینن واسه هم دلیل بیارن و خیلی مودبانه صحبت کنن حالا یا به نتیجه برسن یا نرسن !

یه پستی که همش کنایه و توهین باشه دیگه بحث حساب نمیشه به نظر من

صرفا" یه نوشته ی بی ارزش واسه خالی کردن خودمونه که ارزش خوندن نداره چه برسه به جواب دادن

همین باعث میشه که خیلی از صحبتا بی جواب بمونه و کسی حال بحث کردن نداشته باشه

در مورد اون پست ها که منم نظری ندارم . الان مثلا بحث خوبی شکل گرفته تاپیک آلگری. بارها دیده شده همچین بحث هایی هم نتیجه نداده و آخرش با این جمله ها ختم شده . بحث تموم . من هر چی میگم حرف خودتون رو میزنید و ... 

• mory, Principino, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

ببخشید که این پستو میدم. :fp:  واقعا معذرت میخوام اگر احیانا کسی رو ناراحت کنم و بعدا مورد عنایت قرارم بده :fp:

چند وقت پیش بحثی پیرامون مدیریت شد.

جدا از اون بحثا، احساس میکنم واقعا وظیفه مدیریت پست دادن نیست (هرچند الان هم مدیرای ما ترکوندن با پست دادنشون :fp: ) و بیشتر مدیریت اعضا جهت دادن در راستای پیشرفت فروم هست :68:

با روندی که فروم در پیش گرفته واقعا در این بخش مشکلاتی جدی وجود داره که قابل مشاهده هست.

اخیرا چند تا از دوستان فروم رو ترک کردند.

بنظرم میشد با یکم روی گشاده تر و برخورد بهتر مانع از این حرکات شد.

خوبه بدونیم که فروم اگر فروم خوبی میشه بخاطر اعضاش هست.

فروم چیزی نیست بجز اعضاش.

نقش مدیریت رو انکار نمیکنم و قابل انکار هم نیست.

ولی اگر دانشگاهی خوب میشه بیشتر از اساتیدش مدیون دانشجوهاش هست.

در مورد فروم هم احساس میکنم شاید بعضی مدیرا یکم به این نکته توجه ندارند که وجود مدیر اصولا برای رتق و فتق امور اعضا هست نه غیر این :68:

موفق باشید و خوش :53:

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

اخیرا چند تا از دوستان فروم رو ترک کردند.

بنظرم میشد با یکم روی گشاده تر و برخورد بهتر مانع از این حرکات شد.

مگه برخورد بدی شد از طرف مدیران؟ میشه موردی بگید؟

• Bianconero Amore, El rey leon, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به نظرم بیشتر از اینی که برخورد بد باشه . برداشت بد از پست هست . وقتی رودر رو نمیشه صحبت کرد قطعا دوتا راه وجود داره . برداشت بد از پست ویا برداشت خوب . یه بارم قبلا گفتم ، من خودم پستی دادم که به نظرم هیچ کس استقبال نمیکنه و همه ناراحت میشن ولی برعکسش شده ولی بعضا پستی هم دادم که فکر کردم همه خوششون میاد ولی ...
اما دو مورد اگر تو فروم رعایت بشه خیلی خوبه :
1 . برداشت خوب و مثبت از پستهای دیگران . بالاخره هر کسی نظری داره و نظرش هم محترم هست . لازم نیست اگر برداشت بدی از پستی داریم با کوبیدن طرف مقابل ابراز کنیم
2 . دوستی بین کاربرهای قدیمی و جدید نمیبینم !! و شاید کم باشه . یکی شاید 10 ساله تو این فروم باشه و یکی هم 2 ماهه اومده . ولی خب قطعا کسی که 2 ماهه با 5 ماهه اومده ، معنیش این نیست که دو 3 ماهه طرفدار یووه شده . من پستهای خیلی قدیمی تر رو خوندم . مخصوصا پستهای میتینگ رو . کسایی که اون دوره بودن الان دیگه نیستن . امیدوارم کسایی که الان هستن چندین سال دیگه هم باشن .
البته به این قضیه اعتقاد دارم که در اکثر موارد روزگار هست ادمها رو از هم دور میکنه .
مدیرهای خوبی داریم به نظرم . سختگیریهایی هم داشتند که فکر کنم با خود من بیشتر بوده ( : ولی نه من بچه هستم که ناراحت بشم و نه مدیرای عزیز از روی عمد سختگیری کردن .
ودر اخر به نظرم کسی که وارد این فروم میشه نیتی جز ارامش نداره جز 5 درصد که خب تو همه فرومها میتونن باشن .
پ . ن : منظورم کلی بود و با کس خاصی نبود .
همین پ ن یعنی برداشت بد ممنوع ( :
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی