پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موضوعات مالی کانون

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
99 پاسخ برای این موضوع

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
منظور از موضوعات مالي چيه؟؟؟ من فقط سيسوكو رو ميشناسم كه به يووه و مالي ربط داشته باشه!! كسي هست بيشتر توضيح بده؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

منظور از موضوعات مالي چيه؟؟؟

من فقط سيسوكو رو ميشناسم كه به يووه و مالي ربط داشته باشه!!

كسي هست بيشتر توضيح بده؟

نمی دونم جدی می گی یا شوخی ؟؟؟ اما موضوعات مالی یعنی موضوعات پولی کاری به کشور مالی نداره -

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
[

نمی دونم جدی می گی یا شوخی ؟؟؟ اما موضوعات مالی یعنی موضوعات پولی کاری به کشور مالی نداره -

اي بابا!!! من اينقدرها هم كه به نظر مياد خنگ نيستم...شايعه هست به خدا!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

این حسین بنده خدا هم چه زود سره کار میره!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وظیفه ما پاسخگویی هست و همیشه بدترین حالت رو در نظر می گیریم عزیزم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

وظیفه ما پاسخگویی هست و همیشه بدترین حالت رو در نظر می گیریم عزیزم

اول از همه اینکه دمه داداش حسین گرم(کم کم داریم با همه مدیرها فامیل میشیم)!

دوم اینکه مهمترین بخش درآمدزا کانون اصولا باید فروشگاه ان لاین باشه که به نظز من این با چندتا مشکل روبه رو شده که
مهمترین اونها قیمت بالا محصولات عرضه شده هست(طبیعی هم هست)

پیشنهاد:به نظر من میتونیم از محصولات ارزان قیمتی که نمونش هم در لیست فروشگاه نیست استفاده کنیم
مثل لوگو یوونتوس(چه برچسبی و جه بصورت نخی) که به نظر من این محصول پرفروش ترین محصول میشه

میتونیم از انتشار پوستر ها هم درامد خوبی کسب کنیم و یا سفارش لوازمی با آرم کانون خودمون.

البته من نمیدونم مقرراتن کانون تا چه حد اجازه کارهای اینچنینی رو میده...دوست دارم نظر مدیران(خصوصا حسین) رو در
این مورد بدونم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من به شدت با چنين كاري موافقم.يعني ما خودمون توليد كننده باشيم يا ب توليد كننده ها توي قرار باشيم تا بتونيم اجناس ارزونتر رو هم انلاين بفرويم و براي كانون سود بدست بياريم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فعلا اجازه بدید همین خرج های عادی در بیاد بعدا میریم سراغ سود! ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
امین راست می گه... فعلا اگر واقعا دوست دارید به کانون کمکی کرده باشید ماهیانه براش پول بفرستید ... تا بعدا که حسین کمپانی و یا چاپخونه و از این قبیل رو راه انداخت ایده بدید

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
متاسفانه چندتا نکته خوب مفهوم نشد: 1)بحث ما در مورداجناسی که در لیست فروش حال حاضر داریم نیست(مثل پیراهم و جوراب و....) 2)من میدونم که ما سرمایه اولیه نداریم برای اینم راهکار هست: اجناس رو قبل از اینکه سفارش بدیم پیش فروش میکنیم مثلا الان که سال نو در راه یه آمار میگیریم چند نفر سررسید میخوان(با طراحی یونتوس) و بعدش سفارش میدیم که تو این بین یه سودی هم به کانون میرسه یا پوستر ها رو قبل از چاپ یه نظر سنجی براشون میزاریم و اونی که زیاد طرفدار داشتو چاپ میکنیم و این محصولات قطعا در بین بچه های کانون جای خودشو باز میکنه 3)چند تا محصول هم هست که ریسک نداره مثل همین لوگو یوونتوس که گفتم ویا پیرهن یوونتوس با آرم کانون که فروششون تضمین شده هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم شما حواشی کار رو در نظر نمیگیری - من که نمی تونم مثلا برم 20 تا سررسید بزنم و بعدش بدهم - حداقل باید 500 یا 1000 تا با هم زد که قیمت هر سررسید مناسب در بیاد همین سی دی ها که الان برای فوروش هست ما از اول سال تا حالا فقط و فقط حدود 38 تا فروختیم عزیزم مشکل رو باید اساسی حل کرد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اخه حسین ما هر کاری بخوایم بکنیم اخرش به همون مانع مجوز برمیخوریم اول باید یه جوری اون مانع رو از سر راهمون برداریم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

اخه حسین ما هر کاری بخوایم بکنیم اخرش به همون مانع مجوز برمیخوریم
اول باید یه جوری اون مانع رو از سر راهمون برداریم

خوب بهترین راه اینه که مجوز رو بپیچونیم!!!!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
پیچوندن موجوز شاید تو کوتاه مدت جواب بده ولی بلند مدت حتما به مشکل میخوریم خود حسیت خان یه یوونتوسیه 20 اتیشست و بدون شک دوست داره مشکل مجوز حل بشه پس دلیلی نداره اینقدر فشار الکی بیاریم من نمیدونم مشکل این مجوز چطور مشکلیه ولی اگه کاری از دست من یا هر کس دیگه ای بر بیاد فکر نکنم کوتاهی بکنیم حسین جان این مشکل مجوز رو چطوری میشه حل کرد؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حسین یه آماری بده بابت خرجهایی که بابت کارت ها و تقویم و ... کردی . در مورد هزینه سایت و فروم هم که میخوای تغیرات بدی یه آمار بده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین یه آماری بده بابت خرجهایی که بابت کارت ها و تقویم و ... کردی . در مورد هزینه سایت و فروم هم که میخوای تغیرات بدی یه آمار بده .

در مورد تبلیغات ( تقویم - تراکت ) چیزی در حدود 900 هزار تومان هزینه کردم و برای سایت هم هاست و یک پنل جدید گرفتم که مجهز به انتی ویروس قوی و امکانات خوبی هست که در حدود 400 هزار تومان شد و برای فوروم هم دیگه واقعا در توانم نبود هزینه کنم
شاید الان وقت گفتنش نباشه ولی برای همین هزینه سایت که هنوز هم نیاز به پول داره از موسسه قوامین وام گرفتم !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
میخواستم فقط یه چیزی بگم ... مایی که فروم و سایت بخشی از زندگی روزانمون شده باید تو مسائل مالی هم هوای همدیگر رو داشته باشیم . نفری 2-3 هزار تومن فکر نکنم زیاد فشار بیاره ! حداقل اونایی که ثابت میان باید پرداخت کنن چون خودمون داریم استفاده میکنیم .

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
راستی اگه فضولی نباشه، میتونم بپرسم الان وضعیت تبلیغاتی که تو سایت میشه گذاشت به چه صورتیه؟ اسپانسری هست که بشه واقعا اسم اسپانسر رو روش گذاشت؟ اصلا خرج سایت رو شما از کجا تامین میکنین؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

راستی اگه فضولی نباشه، میتونم بپرسم الان وضعیت تبلیغاتی که تو سایت میشه گذاشت به چه صورتیه؟
اسپانسری هست که بشه واقعا اسم اسپانسر رو روش گذاشت؟ اصلا خرج سایت رو شما از کجا تامین میکنین؟

فعلا که اسپانسر اصلا نداریم !!! و خرج سایت رو هم خودم پرداخت می کنم !! واقعا برای ادامه روند رو به رشد سایت نیاز به اسپانسر داریم !!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من می تونم 5000 تومان البته بسیار بسیار ناچیزه، کمک کنم. اگه میشه شماره حساب رو بنویس. البته معذرت می خوام که این مبلغ ناچیز رو نوشتم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی