پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موضوعات مالی کانون

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
99 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حامد عزیز 5000 تومان کمک کرد و gian farzan هم 4000 تومان کمک کردند و جمع کمک های بچه ها در دو ماه اخیر به 14000 تومان رسید از تمامی دوستان عزیز ممنون هستیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با تشکر از دوستان عزیزی که به حمایت از مسائل مالی کانون پرداختند و پس از گذشت 78 روز چیزی در حدود 17500 تومان بچه ها کمک کردند با تشکر فراوان

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من دارم با شركت تبليغاتي دريا كه اسپانسرينگ پيروزي ، استقلال و چند شركت و كمپاني بزرگو داره يه قرار داد مي بندم تا باهاشون كار كنم.همچنين با محمد(برادر بزگتر و بنوعي الگوي اصلي زندگيم) توي پخش فراورده هاي يه شركت شروع به فعاليت كردم.قول مي دم اولين حقوق رو كه بگيرم هر چقدر بتونم به كانون كمك كنم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
با عرض سلام . من الان بد جوری دست و بالم خالیه و یه جورایی توی کارت اینترنت هم موندم ! ولی قول میدم در اولین فرصت خیلی زود کمکی هر چند ناچیز بکنم چون میدونم واقعا بچه ها زحمت میکشن . دست همگی درد نکنه به خصوص حسین صالحی که واقعا کارش جای تقدیر داره . خیلی خیلی معذرت میخوام . شاید وقتی قرار نبوده پولی الان بدم نباید هم پستی میدادم ولی دلم نیومد این تاپیک خیلی مورد بی مهری هستش . البته حسین جان اگه بتونی یه ریز قیمت همین جا بگی که چقدر هزینه و برای چی شده خیلی عالی تر میشه و اونوقت همه دست تو دست هم میدیم تا همه چیز درست و بهتر بشه . باز هم شرمنده ام واقعا الان بد وضعیتی دارم . ببخشید .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

با عرض سلام . من الان بد جوری دست و بالم خالیه و یه جورایی توی کارت اینترنت هم موندم ! ولی قول میدم در اولین فرصت خیلی زود کمکی هر چند ناچیز بکنم چون میدونم واقعا بچه ها زحمت میکشن . دست همگی درد نکنه به خصوص حسین صالحی که واقعا کارش جای تقدیر داره . خیلی خیلی معذرت میخوام . شاید وقتی قرار نبوده پولی الان بدم نباید هم پستی میدادم ولی دلم نیومد این تاپیک خیلی مورد بی مهری هستش . البته حسین جان اگه بتونی یه ریز قیمت همین جا بگی که چقدر هزینه و برای چی شده خیلی عالی تر میشه و اونوقت همه دست تو دست هم میدیم تا همه چیز درست و بهتر بشه . باز هم شرمنده ام واقعا الان بد وضعیتی دارم .
ببخشید .

مررسی از لطفت و در مورد ریز هزینه ها هم باید بگم من توی اولین پست همین تاپیک ریز همه مخارج و در امد ها رو نوشتم البته تا 100 روز پیش رو

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
درسته من ندیده بودم . در کل ممنون . امیدوارم به شخصه جبران کنم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
امروز صصبح(حدودا هشت ساعت ديگه) من و سلمان(كينگ سالامون) مي ريم به كانون تبليغاتس دريا تا كارمونو جور كنيم.دعا كنيد قبول بشه.اگه قبول بشه قول مي دم از اولين پولي كه مي گيرم مقداري شو به كانون تقديم كنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همونجوری که توی تاپیک میتینگ ها گفتم هر کدام از دوستان عزیز دوست دارند مدیر موضوعات مالی کانون بشه خبر کنه من رو البته این به معنی نیست که هزینه های کانون به عهده اون شخص میوفته نه اصلا اینجوری نیست مدیر امور مالی رو عهده دار خوهد شد البته یک سری مزایا هم داره این کار برای شخصی که انتخاب خواهد شد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دوستان عزیز از اونجایی که من خودم کارت ماهواره میفروشم میخوام یک ایده نو براتون اجرا کنم از امروز هر کسی امتیازاتش رسید به 400 تا من یک کارت ماهواره بهش هدیه میدم و از مدیرا میخوام که در مورد دادن امتیاز زیاد دقت کنند چون نمیخوام حق کسی ضایع بشه با تشکر مجتبی دیناروند اگه مشکلی تو این ایده من میبینید بهم بگید

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
دست همتون درد نکنه بچه های گل ولی باید دنبال درامد زایی برای کانون باشیم در غیر اینصورت همیشه لنگیم مثله الان که بحث سر دنگی کردن پول میتینگ و زمین و ... هست

مجتبی

مجتبی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
من یک پیشنهاد عالی دادم ولی موافقت نشد البته شاید تقصیر از من بود

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
چه پیشنهادی؟ لطف کن تو پیغام خصوصی بهم بگو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من یک پیشنهاد عالی دادم ولی موافقت نشد البته شاید تقصیر از من بود

نه پیشنهاد شما هنوز رد نشده عزیزم ولی فکر کنم پیغام خصوصی های من به شما نرسیده

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
برای رفع مشکلات مالی کانون و برگزاری هرچه بهتره میتینگ ها و جشن ها و ... تصمیم گرفتیم تا از کسانی که تمایل دارند به کانون کمک کنند دعوت به عمل بیاریم تا در صورت موافقت این عده به صورت ماهیانه و ممتد کمکهایی رو به کانون بکنند . حداقل مبلغ قابل پرداخت در هر ماه 5000 تومان هست. دقت داشته باشید که مبلغ کف برای کمک 5000 تومان و به صورت ماهیانه و ممتد هستش. کسانی که تمایل به کمک به کانون دارند با پیغام خصوصی به من یا اقای صالحی اطلاع بدند.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
یعنی اگه کسی کمک نکنه نمیتونه بیاد میتینگ ؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
چرا عزیزم میتونه بیاد این دو موضوع هیچ ربطی باهم نداره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یعنی اگه کسی کمک نکنه نمیتونه بیاد میتینگ ؟

در تکمیل صحبت های روزبه
چرا عزیزم میتینگ مثل گذشته با حضور اعضای کانون برگزار خواهد شد حتی اگه کسی پول هم نداد
من 1000 دفعه گفتم و 2000 بار دیگه هم می گم
کسی اگه کمک کرد علی یارش اگه هم کمک نکرد خودم پرداخت می کنم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دمتون گرم ... اما من دنگ خودم رو میدم ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من و روزبه به این نتیجه رسیدیم که اصلا جالب نیست که بخواهیم از همه بچه ها پیکشون رو بگیریم توی برنامه های مختلف برای همین گفتیم دوستانی که دوست دارند کمک کنند و وضع مالیشون هم خوب هست به کانون کمک کنند البته این کمک باید مداوم باشه تا بتونیم روش حساب کنیم مررسی از لطف همتون چه دوستانی که کمک می کنند و چه دوستانی که بنا به هر دلیلی صلاح نمی بینند کمک کنند

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اقا حالا کسی خواست کمک کنه چطوری؟ همون ماهیانه رو به چه حسابی بریزه یا به کی بده؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی