پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

موضوعات مالی کانون

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
99 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به من پیفام خصوصی می ده تا هماهنگ کنیم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
جلسه هیئت مدیره این مشکل را نیز حل کرد البته نیاز به حمایت همه بچه ها است

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب يه سوال...ما مي تونيم توي هر ماه فقط براي يه سري از برنامه ها ثبت نام كنيم و پول بديم يا بايد براي همش ثبت نام كنيم؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم مگه چند تا برنامه هست یک میتینگ هست سینما و فوتبال در نهایت 4 تا میشه که اون هم اگه دیدیم بچه ها مایل نیستند کنسل می کنیم واقعا پرداخت ماهیانه 6-7 هزار تومان برای شما سخت است؟؟؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
علی جان اونجوری خیلی بی نظمی پیش میاد و کارا خیلی سخت یشه من مطمئنم البته امیدوارم که بچه ها به خوبی استقبال کنند شاید این اخرین فرجه باشه و اگه استقبال نشه فکر نکنم حسین دیگه ادامه بده و بخواد برنامه های متنوع بگذاره به هر حال حمایت بچه ها واجبه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

عزیزم مگه چند تا برنامه هست
یک میتینگ هست
سینما و فوتبال

در نهایت 4 تا میشه که اون هم اگه دیدیم بچه ها مایل نیستند کنسل می کنیم
واقعا پرداخت ماهیانه 6-7 هزار تومان برای شما سخت است؟؟؟

از نظر مالي مشكلي نيست من فقط شايد نرسم به همه برنامه ها بيام و جايي باشم مي خواستم ببينم كسي مشكلي نداشره اگه كسي نياد...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا چند روز اینده حق عضویت کانون هواداران یوونتوس در ایران اعلام خواهد شد پس از بررسی با اعضای هییت مدیره و اقا سجاد و اقا مانی و به اطلاعتون خواهم رساند

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره ... حتما بگو که برنامه ها رو ردیف کنیم و بیشتر بریم میتینگ ( آخه خیلی خوش میگذره ;D ) و فوتبال و بیرون ... ;)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عریزم بچه ها همکاری کنند ما حتما برنامه ریزی دقیقی رو ارائه خواهیم کرد و ان شاالله به زودی به اطلاع همه دوستان عزیز خواهیم رساند

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
انشا ا... فقط زودتر بگید ... بابا یه برنامه کوه هم بزار حسین و زمین هم بگیریم واسه فوتبال ... تابستون تموم شد ...

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
Babak jun mesle inke kheili in miting akhariye behet khosh gozashte! Vali jedan jame juveha khosh migzare بابک جون مثل اینکه خیلی تو میتینگ آخری بهت خوش گذشته ! ولی جدا جمع یوونتوسی ها خوش میگذره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره اسی جون ... مگه میشه کنار شماها بد هم بگذره ... ولی هنوز تو نخ زمین فوتبالم ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

آره اسی جون ... مگه میشه کنار شماها بد هم بگذره ;D

تازه وقتي جمع شده بوديد من نبودم وگرنه انقدر بهت خوش مي گذشت كه حاضر بودي هفته اي يه بار خرج بدي تا ميتينگ بگيرن و بهت خوش بگذره.(البت دو تا چيز گرد و الي آخر رو هم در نظر بگير)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
شما که علی جان جات خیلی خالی بود ... انشا ا... سری بعد ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داریم سعی می کنیم هزینه ها رو حداقل برسونیم که دیگه مشکلی هم برای یک سری از بچه ها نباشه و همه بتونند که حق عضویت ماهیانه رو پرداخت کنند و توی برنامه ها شرکت کنند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم اخرین تغییرات وضعیت مالی کانون تا پایان مهر 1386

موارد زیر مربوط میشه به حساب های کانون تا 3 ماه گذشته

-خوب کانون 180 تا عضو داره که 160 نفر از انها رسمی هستند و 8500 تومان پول دادند و 20 نفری بعدی افتخاری هستند

که این میشه چیزی در حدود یک میلیون و سیصد و شصت هزار تومان

2-اسپانسر گرفتیم حدود 8 ماه پیش به اسم دایکست الومینا که 225 هزار تومان بهمون کمک کرد برای سه ماه

3-اقای ایزدی و خانم شرفی دو تا از هواداران یوونتوس حدود 90 هزار تومان کمک کردند بهمون

4-سود فروش از محصولات و سی دی های یوونتوس هم توی چند ماه گذشته چیزی حدود 130 هزار تومان بوده

خوب این بود کل درامد های کانون و سایت که مجموع می شه یک میلیون و هشتصد و پنج هزار تومان

که خوب در نگاه اول درامد خوبی بوده حالا هزینه هایی که شده رو با هم حساب می کنیم

1-برگزار1ی جشن قهرمانی یوونتوس بود که در هتل کوثر برگزار شد و 900 هزار تومان هزینه داشت

2-صدور کارت و پست برای دوستان عزیز چاپ تقدیر نامه برای همه میشه چیزی در حدود چهارصد و چهل و هشت هزار تومان

3-برگزاری 15 میتینگ بوده که هر میتینگ حداقل در حدود 23 هزار تومان هزینه داشته که میشه سیصد و چهل و پنج هزار تومان

4-چاپ سر رسید برای سال گذشته بود که به اعضایی که اون موقع عضو کانون بودند اهدا شد حدود 110 هزار تومان هزینه داشت

5-هزینه های تیم فوتبال یوونتوس بود که در جام رمضان حضور داشت که سه جلسه تمرین داشتیم و ورودی مسابقات بود که روی هم می شد 150 هزار تومان که 50 هزار تومان انها بچه هایی که عضو کانون بودند کمک کردند پس میشه 100 هزار تومان هزینه

6-جریمه اماکن بود که حدود 600 هزار تومان از درامد کانون رو مصرف کرد ( البته به جز پول دادگاه و وکیلی که گرفتیم برای این کار )

7-برای 30 عضو اول سی دی افتخارات یوونتوس که از طرف باشگاه برای من ارسال شده بود را فرستادم که هر کدام حدود 1200 تومان هزینه داشت 36 هزار تومان

8-هزینه تبلیغات توی یک سال گذشته بود که در حدود 145 هزار تومان

این هم حساب های کانون در 3 ماه اخیر

در امد ها :

1- دریافت مبلغ 100 هزار تومان از شرکت ایرانسل برای تبلیغات در سایت

2 - سود 15000 تومان برای فروش سی دی های یوونتوس دات ای ار

3 - 4000 تومان کمک بچه ها به حساب کانون ( واقعا خیلی دوست دارم بدونم این چه کسی هست که این 4000 تومان رو واریز کرده البته هر چند وقت یکبار این کار رو می کنه )

مخارج ها :

1 - 90 هزار تومان بابت هزینه دو میتینگ و افطاری

2- 30 هزار تومان هزینه کرایه زمین بازی مقابل خبر ورزشی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا از وحید عزیز ( یووه ) تشکر می کنم که لطف کرد و مبلغ 9000 تومان رو به حساب کانون واریز کرد -- امیدوارم که بتونم زحمت این دوست عزیز رو جبران کنم از همین جا و برای چندمین بار ازش صمیمانه تشکر می کنم وحید جان باز هم مررسی

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
دمش گرم ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
علی عزیز هم مبلغ 3500 تومان کمک کرد مررسی از این دو دوست عزیز و محترم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
یه میتینگ خارج از شهری هم بزارید حال میده ها ! کوهی ، دره ای ، جنگلی .... خوش میگذره . بخصوص اون دره !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی