پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی سوم مرحله ی گروهی : برزیل - ایتالیا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
121 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
علل باخت ایتالیا: 1- نداشتن ساختار دفاعی مناسب 3- مصدومیت های اجباری و سوختن تعویض های پراندلی 2- غیبت پیرلو 3- شبیه سازی های مکرر نیمار 4- روشن ایرماتوف!!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

معلوم نیست چرا بوفون اینطوری شده . هم تو بازی ژاپن خیلی اشتباه داشت هم تو این بازی که دو بار به جای اینکه توپ رو جای بی خطر دفع کنه انداخت تو 6 قدم خودمون . اولی رو بونوچی به دادش رسید ولی دومی رو فرد گل زد ( هر چند افساید بود ) . گل نیمار رو هم که تو زاویه خودش گل خورد . گل سوم هم که اصلا معلوم نبود کجا بود .

از بازی مارکیزیو هم که هیچ وقت خوشم نیومده . به درد همون لیگ میخوره . اصلا بازیکنی با لول جهانی نیست

:np:

اشتباهات بوفون تو بازی با ژاپن دقیقاً کجا بود؟ گرفته شدن پنالتی اشتباه یا دو بار گل خوردن از نزدیک محوطه ی شش قدم؟ بونوچی به "دادش" رسید؟! گرفتن اون شوت از هالک به داد رسیدن نیاز داشت؟ جمله ی سایت گل در مورد این سیو کافیه: Moments later Hulk bursts into the box and his low drive is well parried by Buffon

پژمان جان شما که میگفتی بوفون باید بیاد وسط تر توی ضربات ایستگاهی، چی شد الان؟

گل سوم دقیقاً کجاش تقصیر بوفون بود؟ بوفون هر کجا میخواست باشه، تو لحظه ی ضربه تو موقعیت مناسبی قرار داشت.

آدم یه چیزایی میخونه که شاخ درآوردن و دود بلند شدن از کلش نمیتونه میزان تعجبش رو بیان کنه! همین: :np: !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من حیث المجنون (:1:) نیمه ی دوم ایتالیا خیلی با نشاط تر بازی کرد. گل اول رو نمیدونم با چه معیاری آفساید تلقی میکنن!؟ :1: ولی گل دوم اصلاً مگه ماجو خطا کرد؟ :| نیمار با موذی گری پای چپش رو انداخت پشت پای ماجو وگرنه ماجو تنه هم بهش نزد! کلاً تیم داوری در این بازی گند زد رفت. سیستم ایتالیا نمیدونم دقیقا چند-چند-4 هست؛ ولی هر چی هست، این «4» ـه بد جوری خراب کرده دفاع ایتالیا رو! :| فاصله ای که بین کیه لینی و بونوچی ایجاد شده، عرضش در حد عرض بزرگراه آزادگان هست!:| امیدوارم که پراندلی دست از این سیستم 4 دفاعه برداره... ایتالیا با این نفرات میتونه یه 3-4-3 هُلو بازی کنه. در کل به قول شاغُلام، بضاعت تیم ما همین بود! :1: ما خوب بازی کِدیم! :1: پ.ن 1 : شماره 7-آکوئیلانی، چیزی جز شرم برای من باقی نمیذاره! :| آکو به جای فوتبال باید در خاله بازی، نقش «مامان» خونواده رو بازی کنه! :| اصلاً به درد فوتبال نمیخوره... پ.ن 2 : بعد از خروج بالو از اینتر، شیب تنفر من از این آدم روند نزولی به خودش گرفت؛ به حدی که در پایان یورو مماس خط X شد، و حالا کم کم داره ازش خوشم میاد؛ بدم نمیاد در یوونتوس ببینمش. پ.ن 3 : منتظر یه 4 تایی دیگه مقابل اسپانیا باشید...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

تو اون فاصله کم و فرصت اندک دیگه چیکار باید میکرد بوفون؟!!!!
مارکیزیو که بیچاره یه تنه داشت جای همه تو خط هافبک میدوید!

مشکل خط دفاع هم اینه که سه دفاع ما با دفاع سه نفره کنار اومده و پراندلی با چهارنفره کردن خط دفاع رو خیلی ضعیف کرده!

ببخشید . داریم در مورد بوفون حرف میزنیما . نه علیرضا حقیقی . دروازبانی مثل بوفون باید اون توپو اونطوری دفع کنه ؟ یا به همون سمت که دایو کرده دفع کنه تا درصد خطر رو بیاره پایین . مثل دفعی که رو گل اول کرد . که البته بد شانسیش بود که دانته اونجا بود

در مورد مارکیزیو هم نظر شخصیمه . از سبک بازیش خوشم نمیاد . شاید فاکتور مثبتش همین دوندگیش و متعصب بودنشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
این نیمار هم خوب جایی رو برای ادامه دوران بازیگریش انتخاب کرده...قشنگ میتونه بره تیم تئاتر بوسکتس و شرکا رو کامل کنه...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

معلوم نیست چرا بوفون اینطوری شده . هم تو بازی ژاپن خیلی اشتباه داشت هم تو این بازی که دو بار به جای اینکه توپ رو جای بی خطر دفع کنه انداخت تو 6 قدم خودمون . اولی رو بونوچی به دادش رسید ولی دومی رو فرد گل زد ( هر چند افساید بود ) . گل نیمار رو هم که تو زاویه خودش گل خورد . گل سوم هم که اصلا معلوم نبود کجا بود .

از بازی مارکیزیو هم که هیچ وقت خوشم نیومده . به درد همون لیگ میخوره . اصلا بازیکنی با لول جهانی نیست

اقا پژمان مارکیزیو قبول.....بوفون که 20 تا توپ گرفت....گلی که برگشت بود یا اون که افساید بود؟ والا دیشلیو طوری بود که کیلینی مجبور میشد 10 متر بیشتر از بونوچی فاصله بگیره تا هالک نفوذ نکنه....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من حرفم رو پس میگیرم! روی صحنه ی گل اول، دانته یه نیم بدن در آفساید بود، گل چهارم هم که دیگه واویلا... :|

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

:np:

اشتباهات بوفون تو بازی با ژاپن دقیقاً کجا بود؟ گرفته شدن پنالتی اشتباه یا دو بار گل خوردن از نزدیک محوطه ی شش قدم؟ بونوچی به "دادش" رسید؟! گرفتن اون شوت از هالک به داد رسیدن نیاز داشت؟ جمله ی سایت گل در مورد این سیو کافیه: Moments later Hulk bursts into the box and his low drive is well parried by Buffon

پژمان جام شما که میگفتی بوفون باید بیاد وسط تر توی ضربات ایستگاهی، چی شد الان؟

گل سوم دقیقاً کجاش تقصیر بوفون بود؟ بوفون هر کجا میخواست باشه، تو لحظه ی ضربه تو موقعیت مناسبی قرار داشت.

آدم یه چیزایی میخونه که شاخ درآوردن و دود بلند شدن از کلش نمیتونه میزان تعجبش رو بیان کنه! همین: :np: !

شما درست میگی . من معذرت میخوام . بوفون عالی بود

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
امیدوارم پرندلی بتونه توازن رو در تیم ایجاد کنه ما در سه بازی هشت گل خوردیم و هشت گل زدیم در صورتی که ایتالیا هشت گل براش در ده بازی هم زیاده هم زده هم خورده توانایی کسب نتیجه بهترو داشتیم ولی در کل این تیم بزرگترین مشکلش نداشتن انگیزه و خستگی هست مدت زیادی هست که تحت فشار شدید هستن ولی خدا کنه جلو اسپانیا نتیجه بگیرن خیلی برامون مهمه :hanghead:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
این بازیکن ها با جاگیری افتضاحشون بوفون رو دیوونه کردن بخدا .. اَه .... :np: :np: :np:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
انصافا این حرفا که داور و فیلم نیمار و اشتباه فلان بازیکن و ... فقط پاک کردن صورت مسئله ست چون اگه ارنج و سیستم درست بود ، ایتالیا میتونست ببره ! یادتون نره ژاپن چطور به ایتالیا باخت ! آقای پرندلی یه سال شنید که نایب قهرمانی یورو رو مدیون یوونتوس ئه و حالا به خیال خودش داره مستقل میشه !!!

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

این نیمار هم خوب جایی رو برای ادامه دوران بازیگریش انتخاب کرده...قشنگ میتونه بره تیم تئاتر بوسکتس و شرکا رو کامل کنه...

خدایی خیلی خوب شد تعویض شد حسابی روی اعصاب بود.نمیدونم چرا فردوسی پور گفت خوب بود! جز دایوینگ ,خطا کردن چیزی ندیم!!نه پاس نه دریبل درست حسابی!!ولی ضربه آزادش بد نبود.آها یادم رفت حرکت موزون هم انجام داد :nish:

و همچنان مهم اینه که چلو کباب کی آخر میخوره :2qcmh45:

من هنوز به تیم اعتقاد دارم.توجه کنید اگر گل های آفسایدی نبود و تاییتی حساب نکنیم ایتالیا بیشتر از هر تیمی گل زده.فقط پنالتی بالو با ژاپن اشتباه بود.عوضش ایتالیا 4 تا گل با اشتباه داور خورده یکیش هم اشتباه بد آندره آ.تازه ایتالیا دو تا هم تیرک زده.احتمالا بیشتر از هر تیمی(همراه با ژاپن)

اگر دفاع به خودش بیاد ما اولیم.تازه اسپانیا شاید صعود نکنه.نیجریه بر خلاف چیزی که فکر میکردم تیم بدی نبود :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
باز هم آتزوری نشون داد که بدون تبعیت کامل از یوونتوس به جایی نمیرسه. آقای پراندلی بهتره بجای تبعیت کردن از اسپانیا و ادای تیم های هجومی رو درآوردن تیم رو برگردونه به اصل خودش.واقعا واسه من خیلی گرون تموم میشه وقتی تیمم 7 تا گل توی دو تا بازی میخوره.دیگه مهم نیست که گل ها آفساید بوده یا داور چکار کرده تو زمین.ضمن اینکه حتی واسه حمله کردن هم برنامه ی خاصی وجود نداره.نه دفاع کناری خوبی داریم که بخواد نفوذ کنه و نه از کناره های زمین استفاده میشه و نه هیچ برنامه ای واسه نفوذ از عمق دفاع حریف وجود داره.شانس های گلزنی تیم هم یا روی خلاقیت فردی بازیکنایی مثل جاکرینی و بالوتلی بوجود میاد و یا روی ضربات شروع مجدد. اما امشب در ظاهر بازی خوبی انجام دادیم ولی این واسه ایتالیا یه افتضاح محسوب میشه. بیشتر از هر چیزی بازی درخشان جاکرینی به چشم اومد.واقعا انتظار نداشتم انقدر خوب باشه. گل ها رو هم که دو یوونتوسی زدن و این هم نشانه ای دیگر بر حقانیت یووه

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
آتزوری را چ شده؟؟؟ :sad1: کار تیمی نزدیک صفر بود خیلی کار داره این تیم خیلی ولی تو بالوتلی دارم میبینم میتونه ی اسطوره واسه میلانو ایتالیا باشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ایتالیا پراندلی قشنگ داره به سبک و سیاق فیورنتیناش کار میکنه...یه تیم سراسر تهاجمی با میانگین گل زده بالا...ارائه گر فوتبال تماشاگر پسند... اما در طرف مقابل...نداشتن ساختار دفاعی مناسب...نوعی خامی در حرکات بازیکنان...عدم دستیابی به نتیجه مورد نظر در سر بزنگاه... اگه خاطرتون باشه فیورنتینا پراندلی هم معمولا خیلی راحت از حریفانش عقب میفتاد...بعد با جون کندن بعضی بازی ها رو در می آورد و بعضی بازی ها رو در عین شایستگی واگذار می کرد....ایتالیا اگه میخواد سال بعد یه پای فینال جام جهانی باشه با این تفکر حاکم بر تیم که برگرفته از کادر فنی تیمه کار سختی رو در پیش داره هر چند چاره ای جز اعتماد به همین کادر فنی نیست...شاید پالاتزی و آبه ته بتونن با علم کردن یه (xوپولی) دیگه انگیزه دوباره ای به تیم بدن...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
- توی این بازی چند نفر واقعا تحسین برانگیز بودند، در درجه اول مارکیزیو که فکر می کنم مدام در حال چرخش بود و مارک کردن، دقایق پایانی خستگی رو به خوبی میشد توی ساق های مارکیزیو دید، واقعا دیگه توانی براش نمونده بود. جاکرینی باز هم نزدیک بود که منجی ایتالیا بشه، دریبل های ریز و حرکات سریعی که در زمین انجام میداد به خوبی نظم خط هافبک برزیل رو بهم ریخته بود و سهم زیادی در پر رنگ شدن بالوتلی داشت، در واقع دوندگی های جاکرینی باعث شده بود که نگاه ها از روی بالوتلی برداشته بشه و بیشتر فرصت پا به توپ شدن رو داشته باشه. ماجو از زمانی که به بازی اومد بی امان دوید و تلاش کرد و فکر می کنم ضربه سری رو که زد با "غرور" و "تعصب" زد ولی واقعا بدشانس بود، و در نهایت کاندروا که عالی بود، ضمن ایکه دقیقه 84 مارسلو قطعا باید اخراج میشد بخاطر خطایی عمدی که به روی کاندورا کرد ولی نه داور دید و نه کسی صداش در اومد ... ضمن اینکه دیشیلیو در کارهای دقاعی به مراتب بهتر از بازی های قبل بود، ولی لطفا یک نفر به ایشون بفهمونه که لطف کنند و نفوذ نکنند ! مرسی. و باز هم تاکید می کنم که علت بازی بهتری که ایتالیا رفته رفته انجام داد صرفا مصدومیت جناب مونتولیوو بود، وقتی که دیدم مصدوم شده به افتخارش بلند شدم و دست زدم ! از دست مونتولیوو و آکوئیلانی ناراحتی اعصاب گرفتم توی همین 3 بازی !! مرحله بعد که قطعا می خوریم به اسپانیا، انصافا دیگه حوصله یک بازی مزخرف رو ندارم، پراندلی عزیز، مربی محبوب من، لطفا بیدار شو ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر پراندلی بازی با اسپانیا با سیستم 3-5-2 بازی نکنه ، یه باخت سنگین دیگه به این تیم میدیم.

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
اقتدار ایتالیا در داشتن یک دفاع مستحکم هست اما متاسفانه ایتالیا نه در قالب دفاع و نه در حالت حمله هیچ تاکتیکی منظمی رو دنبال نمی کنه من خوب دقت کردم تیمی که حالت دفاعیش ضعیف باشه خواه یا نا خواه قدرت حمله ی خودش رو از دست میده وقتی ایتالیا رو به این شکل میبینم دارم دیونه میشم . من تیم ملی ایتالیا رو از یوونتوس خیلی بیشتر دوست دارم برام خیلی ناراحت کننده هست که ایتالیا به این شکل داره بازی می کنه آقای پراندلی تاکتیک و استراتزی برای ایتالیا گذاشت که ماهیت تیم ایتالیا و لیگش رو داره زیر سال می بره ماهیت ایتالیا در دفاع مستحکم و بتونیه اون نقش بسته. مگه میشه تو حالت و شیوه ی ایتالیا رو بخوای عوض کنی هر تیمی بنا به شرایط خودش بازی می کنه مثلا هیچ وقت نمیشه انتظار داشت انگلستان شیوه ی خودش رو عوض کنه و شبیه ایتالیا و لیگش کار کنه و خودش رو وقف شیوه هایی که در ایتالیا رواج داره سوق بده. همین طور از ایتالیا نمیشه انتظار داشت شیوه ی پدر بابایی خودش رو رها کنه و به شیوه های دیگه روی بیاره ایتالیا با شیوه و سیستم خودش موفق بوده و طرفداران اصیل ایتالیا همین شیوه و سبک دفاع مستحکم و آموزش دفاع خوب به تیم های دیگه رو می پسندن خود من بخاطر شیوه ی مستحکم دفاعی و بستن و خراب کردن بازی حریف و استفاده از موقعیت های زیرکانه بر ضد حریف به ایتالیا علاقمند شدم بعد آقای پراندلی داره این سبک بازی رو تغییر میده می خواد سبک بازی ایتالیایی رو عوض کنه و به سبک بازی تیم های دیگه ای ماننده برزیل و تیم های هجومی دیگه ایتالیا رو تبدیل کنه که الان داره کم کم عوارض اون پیدا میشه اگه آقای پراندلی می خواد هجومی کار کنه این حرکت خوبیه هیچکسی از فوتبال هجومی بدش نمیاد اما نه به شکلی که کلا سبک دفاع درست ایتالیایی رو از یاد ببره و بخواد سبک و شیوه ی شخصی و دلخواه خودش رو روی کار بیاره اگه آقای پراندلی می خواد سبک هجومی کار کنه بیاد شبیه آنتونیو کونته عمل داشته باشه نیم کونته حالت تهاجمی زیادی داره ولی در عین حال از دفاع درستی هم برخورداره و شیوه ی ایتالیایی رو از یاد نبرده

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
اخه پراندلی که تو یورو ،تیمش منسجم و با تاکتیک های قوی و متنوع بازی میکرد ، چرا به این روز افتاده؟ :sad1:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
به نظرم پراندلی تو بازی هاش تاکتیک خوبی داره اما گل های بدی که میخوره شیرازه تیمش رو میپاشونه! به گل هایی که ایتالیا میزنه دقت کنید اکثرا روی همکاری چند نفره به ثمر میرسه و در نهایت مهاجممون اون رو گل میکنه. مییگین رو دریبل جاکرینی و بالوتلی به گل میرسیم ... خب مهاجمی که نتونه دریبل بزنه و موقعیت و فضا سازی کنه که دیگه نمیشه بهش مهاجم گفت! ما تو یورو بازی اول با اسپانیا سه دفاعه بازی کردیم و بازی خوبی نمایش دادیم و مساوی کردیم اما تو فینال چهار دفاعه بازی کردیم و بد باختیم! بهترین دفاع های ایتالیا با سه دفاع عادت کردند و چهار دفاع برنامه های دفاعیشون رو بهم ریخته! آفساید هایی هم که میگیرن بونوچی و کیلینی اکثرا توسط دفاع های کناری پر میشه و تو ضد حمله با دفاع سه نفره سه تا مدافع داشتیم اما الان دوتا هستن! همین علت و تاکتیک شاید تیم خوب حمله کنه اما تو دفاع خیلی ضعیف هستش!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی