پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی سوم مرحله ی گروهی : برزیل - ایتالیا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
121 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
درسته عادت کردیم 3 دفاعه بازی کنیم اما فقط اگه یه دفاع چپ خوب داشتیم اینقدر گل نمیخوردیم

اقتدار ایتالیا در داشتن یک دفاع مستحکم هست اما متاسفانه ایتالیا نه در قالب دفاع و نه در حالت حمله هیچ تاکتیکی منظمی رو دنبال نمی کنه من خوب دقت کردم تیمی که حالت دفاعیش ضعیف باشه خواه یا نا خواه قدرت حمله ی خودش رو از دست میده وقتی ایتالیا رو به این شکل میبینم دارم دیونه میشم .

من تیم ملی ایتالیا رو از یوونتوس خیلی بیشتر دوست دارم برام خیلی ناراحت کننده هست که ایتالیا به این شکل داره بازی می کنه آقای پراندلی تاکتیک و استراتزی برای ایتالیا گذاشت که ماهیت تیم ایتالیا و لیگش رو داره زیر سال می بره ماهیت ایتالیا در دفاع مستحکم و بتونیه اون نقش بسته. مگه میشه تو حالت و شیوه ی ایتالیا رو بخوای عوض کنی

هر تیمی بنا به شرایط خودش بازی می کنه مثلا هیچ وقت نمیشه انتظار داشت انگلستان شیوه ی خودش رو عوض کنه و شبیه ایتالیا و لیگش کار کنه و خودش رو وقف شیوه هایی که در ایتالیا رواج داره سوق بده. همین طور از ایتالیا نمیشه انتظار داشت شیوه ی پدر بابایی خودش رو رها کنه و به شیوه های دیگه روی بیاره ایتالیا با شیوه و سیستم خودش موفق بوده و طرفداران اصیل ایتالیا همین شیوه و سبک دفاع مستحکم و آموزش دفاع خوب به تیم های دیگه رو می پسندن

خود من بخاطر شیوه ی مستحکم دفاعی و بستن و خراب کردن بازی حریف و استفاده از موقعیت های زیرکانه بر ضد حریف به ایتالیا علاقمند شدم بعد آقای پراندلی داره این سبک بازی رو تغییر میده می خواد سبک بازی ایتالیایی رو عوض کنه و به سبک بازی تیم های دیگه ای ماننده برزیل و تیم های هجومی دیگه ایتالیا رو تبدیل کنه که الان داره کم کم عوارض اون پیدا میشه

اگه آقای پراندلی می خواد هجومی کار کنه این حرکت خوبیه هیچکسی از فوتبال هجومی بدش نمیاد اما نه به شکلی که کلا سبک دفاع درست ایتالیایی رو از یاد ببره و بخواد سبک و شیوه ی شخصی و دلخواه خودش رو روی کار بیاره اگه آقای پراندلی می خواد سبک هجومی کار کنه بیاد شبیه آنتونیو کونته عمل داشته باشه نیم کونته حالت تهاجمی زیادی داره ولی در عین حال از دفاع درستی هم برخورداره و شیوه ی ایتالیایی رو از یاد نبرده

دیگه پراندلی چیکار کنه با دیشلیو قنداقی اون اباته احمق مگه اینکه کیلینی رو بزاره چپ و بارزالی و بونوچی وسط باشن

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
تف به این بازی کردن من جای پراندلی بودم یه کشتی میگرفتم اکیولانی رو مسقیم بر میگردونم ایتالیا در مورد بازی پیزی ندارم بگم اما در مورد دیشلیو یکم منصف باشین این پسر 18 19 سالشه و بازی تو این سطح براش واقعا مشکله :wink2: ولی خوب شاید تجربه این بازی ها یه مدافع خوب بسازه واسه جام جهانی به نظر من بازی دادن دیشلیو فقط برای کسب تجربه برای جام جهانیه 3.5.2 بازی کنیم هر چی داریم رو کنیم اینجوری عذاب وجدان نمیگیریم دروسی پیرلو ماکریزیو مونتولییو کاندروا اصلا هر چی داریم رو کنیم :troll:

ALEX107

ALEX107

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 292 ارسال
بچه ها لطفا به ده شیلیو کسی ایراد نگیره واقعا دنی الوز و هالک نمیتونستن کاری کنن هر چی ضربه خوردیم از قلب دفاع و سمت راست بود مخصوصا گل سوم که کیلینی ازش بعید بود فرد اونجوری ازش بگذره من واقعا از دفاع ده شیلیو خوشم میاد مطمئن باشین واسه جام جهانی خیلی پخته تر میشه درضمن یادمون نره که هافبک های تیم دیشب همه ذخیره بودن و فقط مارکیزیو بود که فیکس هستش

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
دقت کردین مارکیزیو نیمه ی دوم اومد یه خط عقب تر چه قدر موثر بود بازی با بایرن هم (فک کنم بازی برگشت بود) که مارکیزیو 20 دقیقه ی اخر اومد یه خط عقب تر و تاثیرش تو بازی بیشتر بود امیدوارم اقای کونته و اقای پراندلی به مارکیزیو جایی بازی بدن که موثر واقع بشه ، نه پشت مهاجم ها که بنده خدا گم میشه تو بازی :1:

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

تصویر تصویر

لطفا پنج تا تفاوت تو عکس های بالا پیدا کنید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

4 درخواست من از ایتالیا و ایتالیایی ها در بازی امشب

Spoiler

:زاری:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
کسی نمیدونه بازی های بعدی کی برگزار میشه؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ پنجشبنه، 6 اُم تیر، به احتمال قوی جلوی اسپانیا.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
دیشب با اینکه از داوری گفتم ولی ایتالیا اصلا نباید ایتالیا به تیمی موقعیت بده که آفساید باشه یا نباشه.ولی خوب قانون هم قانون دیگه.آفساید ,آفسایده چه 1 سانت باشه چه 10 متر.وگرنه بالوتلی میره کنار دروازه بان,تکون نمیخوره پیرلو هم از وسط زمین توپ براش میندازه,اونم تک به تک خراب میکنه :1: (اگر قانون آفساید نبود).
حتی سر صحنه پنالتی هم ایتالیا ضرر کرد.چون بالوتلی پنالتی خراب نمیکرد اگر گوستاوو کارت زرد میگرفت اخراج میشد وشاید شرایط بازی و جام به کل عوض میشد(فینال ایتالیا-برزیل به جای ایتالیا-اروگوئه :1: )
داوری تو این دو دیدار خیلی بد و به ضرر ایتالیا بوده.دفاع بد ولی چرا داور باید تو گل خوردن ایتالیا کمک کنه!!4 گل با اشتباهات داور کم نیست.چرا میخواهید بازی پرگل باشه؟میتونستید از گوام و جزایر فارو دعوت کنید(خطاب به فیفا :2: ).ایتالیا تو خیلی از جام ها(یا رقابت های گروهی)در کل از این کمتر گل خورده.برای مقدماتی یورو 2012 در 10 بازی 2 گل و جام جهانی 2014 در 6 بازی 4 تا که دوتاش از بلغارستان بوده.

به نظرم درباره بوفون دارین تعصبی صحبت میکنید.دیروز بوفون بد نبود ولی معمولی بود مثل مارکتی مثل نوئر و مثل کاسیاس! :nish: ما انتظار داریم بوفون فوق ستاره باشه نه کسی مثل استوراری.خودم روی دو ضرب گیریش بحث دارم.به نظر میاد جدیدا خیلی از ضربه های نه چندان محکم که راحت میشه گرفت دو ضرب میگیره(واکنش زوف برای بازی قدیمی ایتالیا دیدید؟همونطوری).اگر به دفع توپاش زاویه بده خیلی بهتره.گل 4 میتونست به کرنر بفرسته.البته یک مقدارش هم به کار دفاع تیمی برمیگرده,چون هر دروازه بانی وقتی این آشفته بازار دفاع :Facepalm: ببینه تمرکزش از دست میده .و مسلما کار دروازه بانی به اون راحتی نیست که از پشت کیبورد!(یا مانیتور) بشه نظر داد.
در واقع بیشتر ناراحتی بچه ها اینه که چرا بوفون فوق ستاره نبود و معمولی بود.بالاخره توقع همه از کاپیتان زیاده :1:
یه جایزه داره مسابقات به نام نمیدونم دست کش طلایی یا زیبا!که احتمالا با این تعداد گل به جی جی نمیرسه.ولی عوضش جی جی جام میبره بالا.دستکش هم بدن کاسیاس که بازم روی نیمکت بود :np:

درباره آکوئیلانی هم با اینکه خودم از سبک بازیش خوشم نمیاد ولی گناه داره با سلطل آشغال!مقایسه بشه. :sad1:
ولی کلا استایل هاش وسط بازی جالب و بامزست!این جا هم معلوم نیست داره به ضربه جورجو میخنده!! یا نه :1: بونوچی هم بامزه افتاده . :P:

[img width=480 height=332]http://u.goal.com/290500/290594hp2.jpg[/img]

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

نمرات بازیکنان

[img width=480 height=486]http://upload.tehran98.com/img1/8c5hn4a48l01g1xmkbnv.jpg[/img]

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال

لطفا پنج تا تفاوت تو عکس های بالا پیدا کنید

خیلی سعی کردم ولی تفاوتی ندیدم :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اگر پراندلی بازی با اسپانیا با سیستم 3-5-2 بازی نکنه ، یه باخت سنگین دیگه به این تیم میدیم.

من به شخصه خیلی به این چینش ها و اعداد اعتقاد ندارم...مربی اگه مربی باشه قطعا میتونه خواسته هاش
رو با هر سیستمی پیاده کنه و نتیجه بگیره...یووه زمان کاپلو و لیپی با 4 دفاع بازی می کرد و همیشه کمترین
گل خورده لیگ متعلق بهش بود...همین تیم کونته حتی اگه امسال با 4 دفاع بازی کنه شک نکنید بازم انتهای
فصل بیشتر از 22/23 گل نمیخوره...این تیم ایرادش نفرات و چینشش نیست...نحوه دفاع تیمی و ساختار دفاعی
و در کل تفکر دفاعی حاکم بر تیم مشکل داره...

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
نیمار: ولم کن لعنتیییییییییی :زاری: :زاری:

[img width=480 height=343]http://www.ephotobay.com/image/943219-292267214243207-1188239907-n.jpg[/img]

:1: :1: :1:

[img width=480 height=375]http://www.ephotobay.com/image/988352-325210957609070-1103514506-n.jpg[/img]

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

من به شخصه خیلی به این چینش ها و اعداد اعتقاد ندارم...مربی اگه مربی باشه قطعا میتونه خواسته هاش
رو با هر سیستمی پیاده کنه و نتیجه بگیره...یووه زمان کاپلو و لیپی با 4 دفاع بازی می کرد و همیشه کمترین
گل خورده لیگ متعلق بهش بود...همین تیم کونته حتی اگه امسال با 4 دفاع بازی کنه شک نکنید بازم انتهای
فصل بیشتر از 22/23 گل نمیخوره...این تیم ایرادش نفرات و چینشش نیست...نحوه دفاع تیمی و ساختار دفاعی
و در کل تفکر دفاعی حاکم بر تیم مشکل داره...

محمد حرفت تا حدودی درسته اما وقتی اکثریت بازیکنای تیمت توی لیگ یه دفاع 3 نفره رو پشتشون دارن خیلی درست نیست 4 نفره کردن دفاع.

همین مورد خودش باعث میشه حتی هافبک ها هم نتونن هماهنگی لازم رو برای ایجاد یه ساختار دفاعی خوب ایجاد کنن.
نکته ی مهمتر از اینها هم اینه که خط دفاعی این تیم رو بازیکنایی تشکیل میدن که توی تیمشون یک فصل و نیم دفاع 3 نفره انجام دادن و دیگه اینجا جایی نیست که بخوایم با آزمون و خطا دوباره با دفاع 4 نفره هماهنگشون کنیم.

جلوی اسپانیا من 1-1-5-3 آخر فصل یوونتوس رو ترجیح میدم.نفر پشت بالوتلی هم جاک

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
روی گل چهارم که به نظرم بوفون خیلی ضعیف عمل کرد
اما در مورد گل دوم برزیل .... ایا ضربه ایستگاهی به بازیکنی برخورد کرد یا نه ؟ که اگر برخورد نکرده باشه از بوفون با این تجربه و سن و سال همچین گل خوردنی خیلی بعیده
روی گل سوم که که ما شاهد شاهکار بونوچی بودیم و فرد به راحتی از سدش گذشت و توپ رو به تور دروازه چسبوند
گل اول هم هرچند افساید بود اما بازم دفاع ایتالیا خیلی ضعیف عمل کرد

3 بازی 8 گل !!!!!!!!!!!!!! شاهد شاهکار برترین تیم دفاعی دنیا هستیم که شاید هیچوقت تکرار نشه

دفاع و سیستم بازی ایتالیا روی خط دفاعی یوونتوسی این تیم جواب نمیده

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

چه به سر ایتالیا اومد ! ایتالیووه یا ایتالیای پراندلی !

بوفون

کیه لینی .... بونوچی .... بارزاگلی

در یوونتوس 38 بازی و 24 گل خورده

بوفون

کیه لینی ................ بارزاگلی/بونوچی

در ایتالیا 3 بازی و 8 گل خورده

ایراد خط دفاعی آتزوری چیست که نقطه قوت ایتالیا به نقطه ضعف این تیم تبدیل شده : اُفت بوفون ، ضعف دفاع چهار نفره ، بدون اهمیت گرفتن تورنمنت ، تغییرات پیاپی در چینش بازیکنان ، نداشتن مهره های مناسب و یا ضعف تاکتیکی پراندلی !

خط دفاع یوونتوس که حتی در بزرگترین رقابت های اروپایی هم عملکرد قابل قبولی داشت و در 5 بازی دروازه تیم رو بسته نگه داشت به چه دلیل باید انقدر عملکرد افتضاحی از خودش به جا بذاره !

دقیقه 46 بازی : ضربه ایستگاهی

تصویر اول : اشتباه یارگیری توسط کیه لینی ، فرد مهاجم شماره 9 برزیل بین کیه لینی و مارکیزیو قرار میگیره و خودش رو جدا میکنه در نتیجه ضربه سر اول رو به سمت دروازه ایتالیا میزنه ، بوفون توپ اول رو به خوبی دفع میکنه .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2819&stc=1&d=1371986759

تصویر دوم : دانته مدافع جلو کشیده برزیل که در آفساید قرار داره توسط دی شیلیو خوب پوشش داده نمیشه و توپی که بوفون دفع کرده بود مقابل پاش قرار میگیره تا دروازه ایتالیا رو باز کنه .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2820&stc=1&d=1371986759

دقیقه 55 بازی : دایو نیمار

تصویر گل : نیمار پشت توپی قرار میگیره که لحظاتی قبل بوسیله دایو کردن صاحبش شد ، ایرماتف آسیایی تحت تاثیر قرار میگیره و توپ رو چسبیده به خط 18 قدم برای برزیل میکاره . بوفون که در مرکز دروازه ایستاده با خط دفاعش صحبت میکنه . نیمار به سمت توپ حرکت میکنه و ضربه میزنه ، بوفون که جاگیری خوبی درون دروازه داره توپ رو که از کنار مدافعین میگذره رو نمیبینه تا نتیجه بازی 2-1 بشه .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2821&stc=1&d=1371986759

دقیقه 66 بازی : جورجو توپش رو بزن

تصویر اول : در مرکز زمین توپ به مارسلو میرسه و مارسلو فرد رو میبینه که به خوبی بین بونوچی و کیه لینی جاگیری کرده و بعد از یک استپ سینه توپ رو روی پاش میاره و با یه پاس بلند فرد رو در موقعیت تک به تک قرار میده .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2822&stc=1&d=1371986759

تصویر دوم : توپ به فرد میرسه و کیه لینی خودش رو به توپ میرسونه اما نمیتونه توپ رو بزنه و فرد با استفاده از قدرت بدنیش کیه لو رو رد میکنه و توپ رو به تور میچسبونه .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2823&stc=1&d=1371986759

تصویر سوم : بوفون کجا بودی !

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2824&stc=1&d=1371986759

در صحنه گل ، هنگام رسیدن توپ به شماره 9 برزیل ، بوفون دروازه رو ترک کرده بود و در موقعیت مناسبی قرار نداشت ، چنین اشتباهی از بوفون بعید بود !

دقیقه 89 بازی : پایان ...

تصویر اول : ماجو ، یار تعویضی که به جای آباته به زمین اومده بود در نیمه زمین آتزوری توپ رو از دست داد تا برزیلی ها صاحب توپ بشن . توپ به برنارد! میرسه و از گوش سمت چپ به تو میزنه و مارسلو رو صاحب موقعیت شوت زنی میکنه ، بوفون به وظیفش عالی عمل میکنه و توپ رو به خوبی میگیره .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2825&stc=1&d=1371986759

به ثمر رسیدن گل : فرد که در موقعیت مشکوک به آفساید قرار داره صاحب توپ میشه و توپ رو تبدیل به گل میکنه ، این بار اشتباه دی شیلیو در پوشش دادن آفساید قابل بخشش نیست .!

در پایان لاین آپ تیم ها و ریتینگ بازیکنان رو با هم میبینیم فرد به حق بالاترین ریتینگ رو به خودش اختصاص داد .

http://footiclub.com/attachment.php?attachmentid=2826&stc=1&d=1371987148

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال

درسته عادت کردیم 3 دفاعه بازی کنیم اما فقط اگه یه دفاع چپ خوب داشتیم اینقدر گل نمیخوردیم

دیگه پراندلی چیکار کنه با دیشلیو قنداقی اون اباته احمق مگه اینکه کیلینی رو بزاره چپ و بارزالی و بونوچی وسط باشن

نه صحبت من در مورد نحوه ی چیدمان بازیکن نیست نوع استراتژی و تاکتیک پراندلی برای ایتالیا شیوه ی غلطی هست ایتالیا از شیوه ی منحصر به فرد خودش که در زمینه ی دفاع تیمی الگوی بزرگی برای جهان بوده و هست داره دور میشه و آقای پراندلی داره این شیوه رو تغییر میده که داریم میبینیم چطور به مشکل اساسی برخورد کرده

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نه صحبت من در مورد نحوه ی چیدمان بازیکن نیست نوع استراتژی و تاکتیک پراندلی برای ایتالیا شیوه ی غلطی هست ایتالیا از شیوه ی منحصر به فرد خودش که در زمینه ی دفاع تیمی الگوی بزرگی برای جهان بوده و هست داره دور میشه و آقای پراندلی داره این شیوه رو تغییر میده که داریم میبینیم چطور به مشکل اساسی برخورد کرده

قبوله ایمان جون

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خب اینجا به برزیل باختیم فینال می بریم . هر عقل سالمی ترجیح میده این اتفاق رو . هم انتقام از اسپانیا میگیریم هم از برزیل :1:

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

خب اینجا به برزیل باختیم فینال می بریم . هر عقل سالمی ترجیح میده این اتفاق رو .

هم انتقام از اسپانیا میگیریم هم از برزیل :1:

عباس با این وضع تنها ی اتفاق میتونه سال فوتبالیه 2013 رو ب کام هممون تلخ کنه اونم تحقیر دوباره مقابل اسپانیاست که دور از ذهنم نیست

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی