پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن اسکودتوی 31 | به میزبانی Juventus.iR

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
240 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

برو بمیر :1:

اتفاقا همه منو دیدن شما سرت شلوغ بود........

من سعادت دیدنت و داشتم ! خودت معرفی کردی شناختمت :1: :Facepalm: بعد جشن خیلی پِیِت گشتم که باهات عکس بگیرم نبودی ! :hanghead:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
آره محمد بعد که رفتی چند نفری بهم گفتن که ندیدنت
این بود محمد :1:
[img width=480 height=319]http://www.8pic.ir/images/34738078950657667149.jpg[/img]

ویرایش :
یکی که همه رو می شناسه به ترتیب اسم این افراد رو بنویسه از حالا ازش تشکر می کنم :thankyou:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
عباس عینکت کو ؟؟؟ :1: :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اره :np:

اما امیر من تو رو دیدم دیر که امدی هی می رفتی این ور و اونور سرت شلوغ بود :np:

اقا 2 نفر بیاید دفاع کنید بگید منو دید...... :))

من و محسن (mohs3n72) و بصیر و عباس نشته بودیم روی اون صندلی چوبی های کنار اونجایی که دکتر صحبت می کرد

[img width=480 height=320]http://axgig.com/images/87645996906640485752.jpg[/img]
Spoiler

من سعادت دیدنت و داشتم ! خودت معرفی کردی شناختمت :1: :Facepalm: بعد جشن خیلی پِیِت گشتم که باهات عکس بگیرم نبودی ! :hanghead:

شما لطف داری
بعد جشن ما رفتیم بیرون پیش بچه ها با مهدی عکس گرفتیم بعد دیگه کسی نبود گمت کردم :cry2:

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
با کمی تاخیر ، من هم خواستم نهایت تشکرم رو از همه کسایی که واسه برگزاری این جشن زحمت کشیدن تشکر کنم ، بخصوص آقای صالحی که واقعا سنگ تموم گذاشتند.
و خواستم از همینجا اعلام کنم که اصـــــــــــــــــلا پشیمون نیستم که از راه نسبتا دور اومدم و تو جشن بودم (البته یه سری از دوستان از راه های دورتر اومده بودند) ، بلکه خیلی هم خوشحالم چون واقعا ارزشش رو داشت ، واقعا خوش گذشت بخصوص اینکه کلی دوست یوونتوسی جدید پیدا کردم و خیلی قدیمیا رو که میشناختیمو ازشون بیخبر بودیم رو دوباره زیارت کردیم :thankyou:

این هم یه عکس از من و بصیر عزیز و دوست داشتنی که رو چشم ماست مثل همه یوونتوسیای عزیز :rose:

[img width=480 height=270]http://www.8pic.ir/images/47894849666730016804.jpg[/img]

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
آقا کوفتتون بشه این جشن!!!! :1: می مردین این جشن رو مینداختین دو سه روز بعد از کنکور تا من هم بتونم بیام؟؟؟؟ :زاری: :زاری: :زاری: :زاری: :زاری:
حالا ایشاالله سال آینده حتما دیگه هستم!!!!!

محمد مارکیزیو ببین این پسره کیوان رو اغفال کن بیاد :1: . بهش بگو 2 روز از کنکور نمی مونی و اتفاقی نمی افته . اتفاقا خیلی هم خوبه . روحیت عوض میشه . :1:

روحیت عوض بشه بعدا بهتر می تونی بخونی و راحت تر همه چی رو می فهمی .زمان بیشتری رو هم میتونی به بعد اختصاص بدی به درس خوندن دیرتر خسته میشی و اینکه 2 روز محیط برات عوض شه عالیه :1: چه میدونم یه جور راضیش کنید بیاد . :1: دروغ هم که نمیگی اصلا :2qcmh45:

قبل از تو سروش هم اینو گفته بود!!!! :2qcmh45: آخه من 2 روز قبل از کنکور چجوری وردارم بیام؟؟؟ :mad: خب مینداختینش دو سه روز دیگه تا منم بتونم بیام!!!! :زاری: :زاری:

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
عکس های جشن رو نمیزارید؟ما که قسمت نشد بیاییم لا اقل ببینیم دوستان رو؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
صحبتای دکتر صدر رو نمیذارید روی سایت ؟ :thankyou:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

صحبتای دکتر صدر رو نمیذارید روی سایت ؟ :thankyou:

Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
از عکس ها خبری نشد ؟!!! عکس هایی که اون دفعه حسین گذاشته دانلود نمیشه :np:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
^^^ من دانلود کردم عباس! البته به سختی :P: :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

از عکس ها خبری نشد ؟!!!

عکس هایی که اون دفعه حسین گذاشته دانلود نمیشه :np:

والا من هر جا رفتم فیلتر بود ! توی فیس هم گذاشتیم !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

والا من هر جا رفتم ****ر بود ! توی فیس هم گذاشتیم !

همون رو هم با ****ر شکن که باز می کنم باز دانلود نمی کنه و پیغام خطا میده

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
منچستریام جشن گرفتن...از صدر،حاج رضایی و افاضلی دعوت کردن...مجریشونم مجری اخبار ورزشی بوده!کار جالبشون این بوده که با هماهنگی زیاد یه پیراهن کانتونا با امضاشو سفارش دادن و اینطور که گفته بودن با دردسر زیاد گرفتنش...اونم جشن باحالی بوده احتمالا...دکتر صدرم ک همه جا میره :Facepalm: :1: خوبه ک جشن کانون هوادارا انقدر پیشفرت کرده...دم حسین صالحی گرم که با این برنامه هاش سربلندمون می کنه :rose: :rose: :rose:

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
با یه 10 روز تاُخیر از همهُ دست اندر کاران برگزاری جشن تشکر میکنم؛ به خصوص حسین عزیز که واقعن بی دریغ و بی منت فقط به واسطهُ عشق بی همتاش به یووه برای جامعهُ یوونتوسیای ایران زحمت میکشه و همچین جشن آبرومندانه ای رو برگزار میکنه و اسم کانون هواداران یوونتوس رو سر زبون افرادی مث دکتر صدر جاری میکنه! دمت گرم حسین، خسته نباشی! :thankyou: دم همه اونایی که اومدن گرم، همه بروبچه های عشقی و با معرفت یووه، و جای همه اونایی که نیومدن ولی دلشون اونجا بود خالی! :wink2: _______________________________ ویرایش: راستی یادم رفت یه چیزی بگم! خواهش میکنم سال دیگه اینتری جماعت رو تو جشن راه ندید؛ چون میرم پشت تریبون بدتر از این چیزی رو که امسال گفتم تقدیمش میکنم!! :nish:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

منچستریام جشن گرفتن...از صدر،حاج رضایی و افاضلی دعوت کردن...مجریشونم مجری اخبار ورزشی بوده!کار جالبشون این بوده که با هماهنگی زیاد یه پیراهن کانتونا با امضاشو سفارش دادن

صحنه را دیدم. :123:
کاملا اسکی رفتند! :1: آب هم قطعه :Facepalm: :fts:

[img width=480 height=320]http://www.shiaupload.ir/images/81630396871240831721.jpg[/img]

جریان فروش لباس کانتونا هم نمیدونم.ولی هر کی بالای 2 تومن بده مشکل داره :2:.چون پیراهن بازی قدیمی و یادگاری نیست اگر پاشی بری انگلیس (یا فرانسه)از خودش امضا بگیری ارزون تر در میاد! :1:

فقط خواستم بگم بعضی ها تیم ها اسطوره ندارن و یک لگد پران اسطورشون میکنند(دیگه روشون نشد رونی و گیگز ام الفساد انتخاب کنند :1: )آدمین های فرومش هم دنبال کسب درآمد شخصی هستند ولی تیم ما که کلی اسطوره داره نه باشگاه قدرشونو میدونه. :زاری: ادمین هم کلی پیراهن با امضای بازیکن های شناخته شده تر به بچه ها میده ولی هنوز بعضی ها طلب کارهستند!هیچم بعید نیست حسین از جیب خودش هم خرج کرده باشه! :sad1:

فقط قدر بدونید @};-

این پست جنبه کل کل و رو کم کنی دارد و فاقد هر گونه ارزش دیگریست :fts:

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
جای دیگه نمیشه عکسها رو بزارید دانلود نمیشه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه های بوشهر هم می خوان جشن بزرگی رو برگزار کنند و الان با مسئول جشنشون صحبت کردم و من هم به احتمال زیاد یک روزه برای جشن می رم ! واقعا برنامه های خوبی داشتند و تبریک می گم بهشون !

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
این تبلیغ سیم کارت رایتل رو دیدید؟ :39: توی همین رستوران شهر بانوی پیر گرقتند :3:

vivalajuve

vivalajuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
من هم به نوبه خود از آقای حسین صالحی جهت برگزاری این جشن تشکر میکنم هرچند که خودم در این جشن حضور نداشتم، و همچنین از اینکه دعوت ما را پذیرفتند و برای حضور در جشن قهرمانی یوونتوس در بوشهر تشریف میارند تشکر میکنم.
از تمامی دوستان عزیز یوونتوسی دعوت میکنم برای ثبت نام جهت حضور در جشن قهرمانی یوونتوس در بوشهر لطفن به آدرس زیر مراجعه کنند. پیشاپیش از همه شما عزیزان ممنونم و قدوم شما را به دیده منت میگذارم.
با تشکر حسین محرک - مسئول برگزاری جشن قهرمانی یوونتوس در بوشهر

http://www.fcjuventus.ir/News=6995

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی