پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن اسکودتوی 31 | به میزبانی Juventus.iR

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
240 پاسخ برای این موضوع

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
دوستان ما عازم سفر شدیم اگه دیگه ندیدیمتون حلالمون کنید :thankyou: دوستانی که هستن افتخار دیدارشونو داریم و دوستانی که به هر دلیلی در بین جمعمون نیستن یادشون باشه بچه های این جشن یادشونو زنده نگه میدارن و سال بعد ایشالا اونا رم در کنار هم خواهیم دید. @};-

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من به علت تنبلی فراوان و البته شلوغی سرم نتونستم ثبت نام کنم :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: به قاسم قول داده بودم میام می بینمش :Facepalm: اگر هنوز یک درصد جا بودش من بیام به من خبر بدید :یووه:

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
سلام اينجا خيابان درختی! و بنده به عنوان اولين نفر3ساعت زودترازشروع جشن درمكان حاضرشدم :1: پ.ن: به علت اومدن از راه دور اين اختلاف زمانی پيش اومده!‏
 منتظر حضورگرم شماهستيم،دوستان هركي زودتررسيداينجايه ندابده من ازتنهايي در بيام :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
جشن با خرید توز همزمان شد. حسین صالحی یه جشن دیگه هم ترتیب بده شاید یووتیچ هم اومد

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
خوش گذشت :hc: ممنون از همگی :hc:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
ممنون از آقا حسین صالحی عزیز که این جمع صمیمی رو دور هم جمع کرد :rose: خیلی خوش گذشت. واقعا" خسته نباشین :worship: :worship: :worship:

jividijuvent

jividijuvent

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
دوستان خیلی خوش گذشت،تازه با این جشن،با فروم سایت هم آشنا شدم،قبلا فقط گروپ فیس بوک سر میزدم،دیگه اینجام شد پاتوق :thankyou: :یووه:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
جشن خوبی بود خیلی از بچه ها رو بعد از یک سال دیدیم یه سری هم برای اولین بار دیدم دکتر صدر هم اومد یه عکس با حسین ویدال انداخت حسین راضی نمیشد گفتم حسین دلِشو نشکون بالاخره راضیش کردیم که یه عکس باهاش بندازه :troll: :troll: بازم با تشکر ازهمه حسین صالحی که این جشن رو ترتیب داد @};- @};- @};- @};- با تشکر :nish:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
خیلی خوشحال شدم از دیدن بچه ها ، با اینکه زیاد این چند روز حالم خوب نبود سعی کردم خودم رو به جشن برسونم ، جای همه اونایی که نبودن هم خالی .
از حسین عزیز و همه کسانی که برای جشن زحمت کشیدن تشکر میکنم .

اینم اولین عکسای جشن که با گوشیم گرفتم :1: :

Spoiler

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این سیگاری که دارم پک میزنم ، سیگاری به سبک قهرمانی های لیپی هست که تو جشن قهرمانی ها میکشید ، و الا همه دیدن من اینکاره نیستم :1: جشن عالی بود ، خیلی خوش گذشت ، ممنون از حسین و بقیه @};-

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من اول یه عذرخواهی بزرگ از حسین صالحی و باقی بچه ها داشته باشم که ویدئو پروژکتور رو به موقع نرسوندم. ترافیک اینطوری توی تهران گیر نکرده بودم تا الان. اما حضور بچه های مثل سپهر، اَمَدرضا، ممدحسین، حمیدرضا جـــونم ( :hug: :love1:) و باقی بچه ها، واقعاً مسرت بخش بود. از حسین صالحی یه تشکر ویژه دارم بابت تمام زحماتی که مثل همیشه کشید. واقعاً خیلی زحمت کشید و آخر جشن مطمئنم اگر تو همون خیابون یه لحاف تشک مینداختن، حسین میخوابید اونجا! :1: از تمام دوستانی هم که از راه های دور و نزدیک اومدن، شدیداً سپاسگزارم... واقعاً جمع خوبی بودیم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
سلام به همه بعنوان کوچیکترین عضو تیفوسی های ایران ، خیلی خیلی خوشحالم که دور هم جمع شدیم و خیلی خوشحالم که خوش گذشت... جا داره یادی کنم از دوستانی که نبودن بالاخص یه سری دوستان قدیمی خوذم مثل نوید کافی ، آربی قراخانیان ، بابک رحمانی ، حمید عارفی ، عرفان عزیز ، زهرا خوشخو ، مهرنوش گلدوست ، بهاره ی مهربون(!) ، محمد ، امین شهریوری و خیلیای دیگه که الان اسماشون یادم نمیاد... یه معذرت خواهی هم از همه البته اگر شوخی ای کردم که به مذاقشون خوش نیومده یا روده درازی کردم و یا اینکه گاهی سرشون رو درد آوردم... خلاصه که انشاله سالهای سال یوونتوس قهرمان باشه و ما البته ، زود به زود تر هم رو ببینیم ، البته انشاله قهرمانی لیگ قهرمانان (که قول می دم در اونصورت خودم یه تنه 2ساعت برنامه ژانگولر براتون اجرا کنم)!!! با تشکر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
جشن خیلی عالی بود خیلی از بچه ها رو دیدم بصیر و عباس که کنار من و محسن بودند با سپهر و مهدی و اونیکی مهدی و یاسر و........ صحبتی کردم هرچند کوتاه حسین صالحی و امیر یووه ای و. .. دیگران هم مشغول کار های جشن بودند مزاحم نشدم در مجموع عالی بود ممنون

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یکی از بچه هایی که دیدمش و خیلی هم خوشحال شدم، «میرغضب» ـمان ( :nish:) بود. :1: خیلی باحالی دادا. :rose: یه نکته ی مهم دیگه هم سعه صدر ِ دکتر صدر بود! :1: واقعاً تمام سوالات رو پاسخ دادن و با تک تک بچه ها هم عکس گرفت. دمش گرم انصافاً! یه عکس هم برای خواهر زاده اش گرفت که به قول خودش در لندن زندگی میکنه و یوونتوسی دو آتیشه هست. :rose: ماشینش هم مگان (:1:) بود... خیلی خونگرم و باحال بود. دمش گرم. :rose:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دکتر واقعا مرد خاکی و بی شیله پیله ای بود داشت تعریف میکرد و به سوالات دوستان جواب میداد که یه جا گفت من تمام اتفاقات زندگیم رو به فوتبالی حفظم به طور مثال جام جهانی 78 اولین بار قلبم شکست و ... سوال من از دکتر صدر این بود که جام جهانی 78 که قلبتون شکست ، فوتبالی شکست یا عشقی ؟!؟ که بسیار زیبا و قاطعانه جواب داد عشق !!!

jividijuvent

jividijuvent

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
اه ! حاجی جلو من نشسته بودی دیگه،کنار آقا نادر :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
همون بودی که بهت گفتم بغل دستت جای کَسیه؟ :1: